2006 lagrange college football roster



Yüklə 20.33 Kb.
tarix16.08.2018
ölçüsü20.33 Kb.


2015 LAGRANGE COLLEGE FOOTBALL ROSTER

No. Name Yr. Pos. Ht. Wt. Hometown/High School/College

1 Marsalis Jackson JR WR 5-8 162 Hinesville, Ga./Bradwell Institute

1 Brandon Penn JR DB 6-0 181 Jacksonville, Fla./Stanton College Prep

2 Ervens Oge JR WR 5-10 168 Blackshear, Ga./Pierce County

3 Austin Sapp FR WR 6-0 154 Butler, Ga./Taylor County

3 Joel Mock FR DB 5-9 186 Fleming Island, Fla./Fleming Island

4 Kenneth Bell JR DB 5-10 180 Baton Rouge, La./Southside/Arkansas Bapt.

5 Wesley Hughes SR WR 5-10 181 Bethlehem, Ga./Dacula

6 Josh Hardrick JR WR 5-9 156 Birmingham, Ala./St. Clair County

7 Rantius Reed FR RB Elberton, Ga./Elbert County

7 Cory Burdett FR DB 5-11 156 Acworth, Ga./Etowah

8 Jacob Harper FR WR 6-0 142 Jefferson, Ga./Hebron Christian Academy

8 Jordan Daniels JR DB 5-10 180 Snellville, Ga./South Gwinnett

9 Lavelle Meeks JR WR 6-0 163 St. Louis, Mo./Riverview Gardens

9 Brandon Johnson FR DB 5-8 172 Canton, Ga./Cherokee

10 Luke Norman JR QB 6-0 186 Hiram, Ga./South Paulding

10 Nick Rowell SR DL 5-9 283 Woodstock, Ga./Etowah

11 Keyonte Mitchell FR WR 5-9 171 Daphne, Ala./Daphne

12 Joshua King FR WR 6-1 195 Camilla, Ga./Mitchell County

12 Vernon Johnson FR DB 5-7 161 Baconton, Ga./Mitchell County

13 Marcus Campbell FR WR 5-7 158 Athens, Ga./Clarke Central

13 James Whiteman FR QB 5-10 182 Box Springs, Ga./Taylor County

14 Tyler Rowland FR QB 6-2 186 Sharpsburg, Ga./Northgate

14 Tyler Morrison FR DB 5-9 168 Orange Park, Fla./Oakleaf

15 Connor Blair SO QB 6-2 221 Ormond Beach, Fla./ Seabreeze

15 Nick Raszeja JR LB 5-10 200 Fort Mill, S.C./Fort Mill

16 Corey Solomon FR RB 5-8 170 Bonaire, Ga./Veterans

16 Makerius Brown FR DB 5-7 168 Forsyth, Ga./Mary Persons

17 Jonathan Slade FR QB 6-8 254 McDonough, Ga./Union Grove

17 Jamal Shakir FR DB 5-7 154 Warner Robins, Ga./Warner Robins

18 Jacquan Burns FR RB 5-8 189 Warner Robins, Ga./Warner Robins

18 Darius Jordan JR DB 5-9 174 Zebulon, Ga./Pike County

19 Joshua Hitchcock FR WR 6-1 193 Athens, Ga./Cedar Shoals

19 Bradley Newkirk JR DB 6-0 154 Fayetteville, N.C./Houston County

20 Jamarkis Holmes SO RB 5-6 178 Jackson, Miss./ Forrest Hill

21 Alec Frear JR K 6-0 180 Greenville, Ga./ Park Vista

22 Antonee Lillard JR DB 5-8 174 Stockbridge, Ga./Orange Park (Fla.)

23 Blair Lampkin JR LB 5-7 225 Stone Mountain, Ga./Tucker

24 Seqouh Humes SR RB 5-8 188 Homewood, Ala/ St. Clair County

25 Marcus Valentine JR DB 5-9 164 Lithonia, Ga./Lithonia

26 DeVaughn Green-Rainge SO DB 6-0 184 Lithonia, Ga/ Lithonia

27 Bo Anderson SR LB 6-0 177 LaGrange, Ga./Callaway

28 T.J. Anderson FR RB 5-7 178 Warner Robins, Ga./Northside
29 Eric Wells SO DB 5-9 161 Marietta, Ga./Sprayberry

30 Don Jeffers FR LB 6-1 193 Starke, Fla./Bradford

31 Nick Searcy FR RB 5-5 175 Byron, Ga./Peach County

32 Rodney Simon FR LB 6-1 215 Orange Park, Fla./Orange Park

33 Drew Lewiski FR RB 5-9 176 Jacksonville, Ala./Pleasant Valley

34 Dewan Wade JR LB 6-0 220 Leesville, La./Leesville

35 Lovell Jordan FR RB 5-5 161 Birmingham, Ala./Jackson-Olin

36 Nick Walker FR LB 5-7 189 Fleming Island, Fla./Fleming Island

37 Zack Kudwa SO K 5-10 152 Dallas, Ga./ Paulding County

38 Garrett Wallace SO LB 5-9 189 Locust Grove, Ga./ Locust Grove

39 Jonathan Grimes FR RB 5-7 215 Kennesaw, Ga./Harrison

40 Dalton Bean FR RB 5-10 217 Jacksonville, Ala./Pleasant Valley

41 Zack Harris SO DB 5-8 157 Hartwell, Ga./ Hart County

42 Lord Smith JR RB 5-10 203 Hinesville, Ga./Bradwell Institute

43 Fabian Ryan FR LB 5-7 218 Hiram, Ga./Hiram

44 Larry Murdock SR LB 5-9 208 Waycross, Ga./Ware County

45 Demetrius Rodgers JR DL 6-1 235 Locust Grove, Ga./Locust Grove

No. Name Yr. Pos. Ht. Wt. Hometown/High School/College

46 Jeffrey Brooks SR DB 5-11 182 LaGrange, Ga./Martin Luther King (Mich.)

47 Caleb Turner FR LB 5-10 184 Blackshear, Ga./Pierce County

48 A.J. Sweat FR DL 6-1 195 Lawrenceville, Ga./Archer

49 Shamar Slappy FR LB 6-0 208 Cochran, Ga./Bleckley County

50 Joe Williams FR DL 5-8 249 Dallas, Ga./Hiram

51 Colton Stairs FR DL 6-2 194 Covington, Ga./Social Circle

52 Kyle Smith SO OL 6-1 264 Ormond Beach, Fla./Seabreeze

53 Cameron Carder SO DL 6-2 304 Douglasville, Ga./Alexander

55 Zach Chester FR DL 6-1 217 Canton, Ga./Creekview

56 Robert Sta-Ana FR DL 5-9 231 Orlando, Fla./Timber Creek

57 Rayshaun Bagsby FR LB 5-9 194 McDonough, Ga./Henry County


58 Anthony Hendrix FR LB 5-10 177 Land O Lakes, Fla./Land O Lakes

59 Jacob Motes SO OL 6-1 261 Clermont, Ga./ White County

60 Dustyn Harris FR DL 6-0 272 Calhoun, Ga./Calhoun

62 Jordan Wilson SO OL 6-1 261 Arab, Ala./ Arab

63 Jason Hernandez FR OL 5-11 302 LaGrange, Ga./Troup County

64 Jake Richards SO OL 6-0 259 Valdosta, Ga./ Valwood

65 Zack Richards SO OL 6-0 277 Valdosta, Ga./ Valwood

66 Justin Jackson SO OL 6-0 345 Statesboro, Ga./ Effingham County

67 Noah Von Alman FR OL 6-2 260 St. Johns, Fla./Nease

68 Collin Lamoree FR OL 6-1 288 Darien, Ga./Williamsburg

69 Jarod Melvin FR OL 6-0 297 Wewahitchka, Fla./Wewahitchka

70 Dalton Dillard FR OL 6-4 318 McDonough, Ga./Ola

72 Jordan Smith FR OL 6-1 234 St. Augustine, Fla./St. Augustine

74 Davis Conley JR OL 6-4 330 Winter Haven, Fla./Auburndale

76 Demario Cunningham JR OL 6-7 328 Birmingham, Ala./Huffman

77 Hank Harrison SO OL 6-1 309 Kathleen, Ga./ Houston County

78 Michael Bannister FR OL 5-10 235 Milner, Ga./Lamar County
79 Ryne Holland JR OL 6-5 319 Columbus, Ga./Northside

80 Patrick Goodin SO WR/P 6-0 200 Cobb, Ga./Crisp County

82 Nick Miller SO WR 6-0 168 Decatur, Ga./Paulding County

83 Robert Leslie FR WR 6-0 157 Orange Park, Fla./Orange Park

84 Cody Howes FR WR 5-4 144 Manchester, Tenn./Coffee County Central

85 Justin Wynn FR DB 5-7 149 Baconton, Ga./Mitchell County

88 Untorrey Thomas SO WR 6-1 224 Midville, Ga./ Burke County

89 Jurmon Weaver FR WR 5-6 162 Warner Robins, Ga./Northside

90 Royce Owens FR DL 6-0 190 Hawkinsville, Ga./Hawkinsville

91 Jared Oliver SO OL 5-11 234 Bartow, Fla./ Polk State Collegiate

92 Roger Strick FR DL 6-1 226 Gulf Shores, Ala./Gulf Shores

93 Raequan Bond JR DL 6-2 243 Forest Park, Ga./Drew


95 Nicholas Rawls SO DL 6-0 237 Lithonia, Ga./ McNair

96 Shaun Nichols SR DL 5-9 274 Hampton, Ga./Dutchtown

97 Michael Jones SO DL 5-10 281 Jonesbro, Ga./Lovejoy

98 Khalial Harris SO DL 6-0 242 Hinesville, Ga./Bradwell Institute

99 Caleb Wynne FR DL 6-2 242 Jeffersonville, Ga./Bleckley County

Jacob Brenyo FR LB 6-1 178 St. Cloud, Fla./Central Florida Christian Acad.

Raques Daniel FR DB 5-8 158 Hartwell, Ga./Hart County

Cole Dowd FR DL 6-3 206 Lyons, Ga./Toombs County


DeMarco Evans SO DB 5-8 160 Roberta, Ga./Crawford County
Jason Freeman FR WR 5-10 170 Savannah, Ga./Windsor Forest
Tyler Gooch FR OL 6-4 401 Cleveland, Ga./White County
Andrew Ingoldsby FR DL 6-1 204 St. Augustine, Fla./Christ Church Academy

Amari Newsome FR LB 5-8 216 Snellville, Ga./Shiloh

Robert Randolph FR RB 5-7 218 Daphne, Ala./Daphne

James Rhetta FR LB 5-8 192 Stockbridge, Ga./Dutchtown

Ellis Smith JR K 6-0 190 LaGrange, Ga./LaGrange

Head Coach: Matt Mumme



Assistant Coaches: Earl Chambers, Brandon Crosby, Robert Cunningham, Mike Foster, Charlie Frear, Travis Hart, Felton Huggins, Connor McNamee, Sean McNamee, Greg Rein, Kendall Todd

Student Coaches: Ryan Carter, Parker Thomas

Dostları ilə paylaş:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə