9 Mayıs 2011, Pazartesi

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 279.97 Kb.
tarix26.05.2018
ölçüsü279.97 Kb.

EGE ÜNİVERSİTESİ

33. KÜLTÜR, SANAT VE SPOR ŞENLİĞİ

7-27 MAYIS 2012

PROGRAM
7 Mayıs 2012, Pazartesi
Açılış Töreni ve Açık Alan Konseri
20:30

Açılış Töreni

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: 55 Ege Kampüs Tören Şölen Alanı


20:45

"Zakkum" Konseri

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: 55 Ege Kampüs Tören Şölen Alanı


Atölye Çalışması
10:00-17:00

Ebru Sanatı Sokak Atölyesi

Süresi: 7-11 Mayıs 2012

Düzenleyen: SKSDB - Ebru Sanat Topluluğu

Yer: 1 Nolu Yemekhane Önü
Eğlence Alanı
11:00-18:00

Şenlik Eğlence Aktiviteleri

Canlı Langırt, Rodeo, Sumo Güreşi, Gladyatör, Slot Car, Bahçe Satrancı, Şark-ı Felek (Karaoke), İllüzyon ve jonglör gösterileri

Süresi: 7-11 Mayıs 2012

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı ve A5 Organizasyon

Yer: Prof.Dr. Sermed Akgün Kapalı Olimpik Yüzme Havuzu Önü


Film Gösterimi
13:30

“BAMYO Bahar Filmleri Festivali”

“Angela” Yönetmen: Luc Besson

Düzenleyen: Bayındır Meslek Yüksekokulu

Yer: Bayındır Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu
17:00

“Türk ve Dünya Sinemalarından Örnekler”

Düzenleyen: İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu Beslenme ve Diyetetik Bölümü

Yer: İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu Konferans Salonu


17:30

Ünlü Besteciler: “Dvorak”

Düzenleyen: 50. Yıl Köşkü

Yer: 50. Yıl Köşkü


Gösteri
12:15

Türk Halk Dansları Gösterisi

Süresi: 7-11 Mayıs 2012

Düzenleyen: SKSDB - Türk Halk Dansları Topluluğu

Yer: 1 Nolu Yemekhane Karşısı Çim Alan
12:30

Dans Gösterisi

Düzenleyen: Hemşirelik Fakültesi

Yer: Hemşirelik Fakültesi Kafeteryası


17:00

“Best Of” Sahne Gösterisi

Düzenleyen: Çeşme Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu Turizm Animasyonu Bölümü

Yer: Kültür Sanat Evi


Konferans
09:00-10:00

“Empresyonizm (İzlenimcilik)”

Konuşmacı: Seda Ağırbaş

Düzenleyen: Ziraat Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü

Yer: Peyzaj Mimarlığı Bölümü Dersliği
Konser
12:00-13:00

“Grup Los” Sokak Konseri

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Öğrenci Çarşısı E-Cafe Önü


Kutlama
12:00

“Bahar Partisi”

Düzenleyen: Hemşirelik Fakültesi

Yer: Hemşirelik Fakültesi Kafeteryası


13:30

“Şenlik Başlıyor”

Düzenleyen: Ödemiş Sağlık Yüksekokulu

Yer: Ödemiş Sağlık Yüksekokulu Bahçesi


Sergi
Tüm Gün

“Temel Tasarım-Desen” Sergisi

Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Resim-İş Eğitimi Anabilim Dalı Öğrencileri

Süresi: 7-18 Mayıs 2012

Sergi Açılışı: 7 Mayıs, 16:00

Düzenleyen: Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü

Yer: Ege Üniversitesi Kampüsü
Tüm Gün

İletişim Öğrencilerinden “Otoportre” Sergisi

Süresi: 7-21 Mayıs 2012

Düzenleyen: İletişim Fakültesi Fotoğrafçılık ve Grafik Anabilim Dalı

Yer: İletişim Fakültesi
Tüm Gün

“Çocuklardan Yansımalar” Resim Sergisi

Sanatçı: Psk. Deniz Tamusta

Süresi: 7-11 Mayıs 2012

Düzenleyen: İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü ve İZELMAN Kreş, Anaokulu ve Etüt Merkezleri

Yer: İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu Bahçesi


08:00-19:00

“Zeybekler” Fotoğraf ve Gravür Sergisi

Öğr.Gör. Abdurrahim Karademir Koleksiyonu’ndan

Süresi: 7-20 Mayıs 2012

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Sergi Salonu



09:00-17:00

“Endemik Bitkiler” Fotoğraf Sergisi

Süresi: 7-11 Mayıs 2012

Düzenleyen: Ziraat Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü

Yer: Peyzaj Mimarlığı Bölümü
Sosyal Sorumluluk Çalışması
10:00-19:00

“Geri Dönüşüm Eğitimi”

Süresi: 7-11 Mayıs 2012

Düzenleyen: İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu Ebelik 2. Grup Öğrencileri

Yer: 1 Nolu Yemekhane Önü
Spor
09:00-17:00

Satranç Turnuvası

Süresi: 7-25 Mayıs 2012

Düzenleyen: Ziraat Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü

Yer: Peyzaj Mimarlığı Bölümü
09:00-17:00

Masa Tenisi Turnuvası

Süresi: 7-25 Mayıs 2012

Düzenleyen: Ziraat Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü

Yer: Peyzaj Mimarlığı Bölümü
12:00-13:00

Fakülte / Yüksekokullar Arası 1. Lig Basketbol Müsabakaları

Bayanlar Yarı Final Maçı

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Büyük Spor Salonu
12:00-13:00

Fakülte / Yüksekokullar Arası 1. Lig Voleybol Müsabakaları

Bayanlar Ligde Kalma Maçı

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Küçük Spor Salonu
12:00-13:00

Fakülte / Yüksekokullar Arası 1. Lig Futbol Müsabakaları

“Eğitim Fakültesi-Su Ürünleri Fakültesi”

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: 1 Nolu Çim Saha
12:00-13:30

Ferdi Masa Tenisi Turnuvası (Bayan ve Erkek)

Süresi: 7-11 Mayıs 2012

Düzenleyen: Bayındır Meslek Yüksekokulu

Yer: Bayındır Meslek Yüksekokulu
12:00-13:00

Masa Tenisi Turnuvası

Düzenleyen: Ödemiş Meslek Yüksekokulu

Yer: Ödemiş Meslek Yüksekokulu


17:00-19:00

Öğrenci ve Akademik / İdari Personel Tenis Turnuvası

Bayanlar Çeyrek Final Maçı

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Tıp Fakültesi Tenis Kortları
17:00-19:00

Öğrenci ve Akademik / İdari Personel Tenis Turnuvası

Erkekler Çeyrek Final Maçı

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Tıp Fakültesi Tenis Kortları
17:00-19:00

Bölümler Arası Satranç Turnuvası

Süresi: 7-11 Mayıs 2012

Düzenleyen: İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu

Yer: İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu Bahçesi
17:30-18:30

Akademik ve İdari Personel Futbol Turnuvası

“Grup Maçı: Rektörlük-Yabancı Diller Yüksekokulu”

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Mazhar Zorlu Çim Sahası
18:30-19:30

Akademik ve İdari Personel Futbol Turnuvası

“Grup Maçı: EBİLTEM-Diş Hekimliği Fakültesi”

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Mazhar Zorlu Çim Sahası

Tanıtım
10:00-19:00

Radyo Ege Kampüs Standı

Süresi: 7-11 Mayıs 2012

Düzenleyen: Radyo Ege Kampüs

Yer: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Önü
10:00-19:00

“Madde Bağımlılığı” Standı

Süresi: 7-9 Mayıs 2012

Düzenleyen: SKSDB - Bağımlı Olma Bilgili Ol Topluluğu

Yer: 1 Nolu Yemekhane Önü
10:00-19:00

Güneş Enerjisi Enstitüsü Standı

Süresi: 7-11 Mayıs 2012

Düzenleyen: Güneş Enerjisi Enstitüsü

Yer: 1 Nolu Yemekhane Önü
Yarışma
09:00-17:00

Tavla Turnuvası

Süresi: 7-25 Mayıs 2012

Düzenleyen: Ziraat Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü

Yer: Peyzaj Mimarlığı Bölümü
14:30

“Sınıflar Arası Jenga Turnuvası”

Düzenleyen: Ödemiş Sağlık Yüksekokulu

Yer: Ödemiş Sağlık Yüksekokulu Bahçesi


8 Mayıs 2012, Salı
Eğlence Alanı
12:00-18:00

“EĞLENCEY-EGE’L”

“SAHNEY-EGE’L” Eğlence Sahnesi

“ÇİZİM-EGE’L” Karikatür Portreleri Çizimi

“SERGİY-EGE’L” Açık Hava Karikatür Sergisi

Süresi: 8-10 Mayıs 2012

Düzenleyen: SKSDB - Karikatür ve Mizah Topluluğu

Yer: 1 Nolu Yemekhane Karşısı Çim Alan




Film Gösterimi
17:00

“Türk ve Dünya Sinemalarından Örnekler”

Düzenleyen: İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu Beslenme ve Diyetetik Bölümü

Yer: İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu Konferans Salonu


17:30

Great Artists: “Rubens” (24 dk. İngilizce, altyazısız)

Düzenleyen: 50. Yıl Köşkü

Yer: 50. Yıl Köşkü


Gösteri
12:45

Türk Halk Oyunları Gösterisi

Düzenleyen: Ziraat Fakültesi SKEÇ Halk Oyunları Ekibi

Yer: Ziraat Fakültesi D Blok Önü


14:00

Salsa, Roman, Rap Üçlemesi

Düzenleyen: Bergama Meslek Yüksekokulu Dans Topluluğu

Yer: Kültür Sanat Evi


Konferans
13:30

“Renk ve Armonileri”

Konuşmacı: Öğr.Gör. Kemal Yanmaz

Düzenleyen: Bayındır Meslek Yüksekokulu

Yer: Bayındır Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu
15:00

“TÜİK Organizasyon Yapısı, Ulusal Veri Tabanları, Resmi İstatistik”

Konuşmacılar: Türkiye İstatistik Kurumu Eğitmenleri

Düzenleyen: Fen Fakültesi İstatistik Araştırma Topluluğu

Yer: Fen Fakültesi Konferans Salonu
Konser
12:00-13:00

“Grup Los” Sokak Konseri

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Prof.Dr. Sermed Akgün Kapalı Olimpik Yüzme Havuzu Önü


17:00-22:00

Amatör Grup Konserleri

Süresi: 8-10 Mayıs 2012

Düzenleyen: SKSDB - Rock Topluluğu

Yer: 55 Ege Kampüs Tören Şölen Alanı
19:00

Pop-Rock Müzik Konseri

Düzenleyen: Ziraat Fakültesi SKEÇ Pop-Rock Grubu

Yer: Ziraat Fakültesi D Blok Önü


Panel
10:30-15:30

“Felsefeciler Türkiye Sorunlarını Tartışıyor”

Konuşmacılar: Prof.Dr. Melek Göregenli, Doç.Dr. Solmaz Zelyüt, Yrd.Doç.Dr. Erhan Bayram Işıklar, Öğr.Gör. M.Kaya Sütçüoğlu, Arş.Gör. Abdurrahman Aydın, Arş.Gör. Özgür Soysal

Süresi: 8-9 Mayıs 2012

Düzenleyen: Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü

Yer: Edebiyat Fakültesi Sergi Salonu


13:00

“1. Üniversiteler Arası Reklam ve Pazarlama Paneli”

Konuşmacılar: Turusan Çiner (İdeart Reklam), Esin Türkan (San Ajans), Yiğit Sal (Reklam Merkezi)

Düzenleyen: İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Kulübü

Yer: Prof.Dr. Yusuf Vardar -MÖTBE- Kültür Merkezi
Spor
12:00-13:00

Fakülte / Yüksekokullar Arası 1. Lig Basketbol Müsabakaları

Erkekler Yarı Final Maçı

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Büyük Spor Salonu
12:00-13:00

Fakülte / Yüksekokullar Arası 1. Lig Voleybol Müsabakaları

Erkekler Ligde Kalma Maçı

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Küçük Spor Salonu
12:00-13:00

Fakülte / Yüksekokullar Arası 1. Lig Futbol Müsabakaları

“Ege Meslek Yüksekokulu-Mühendislik Fakültesi”

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: 1 Nolu Çim Saha
17:00-19:00

Öğrenci ve Akademik / İdari Personel Tenis Turnuvası

Bayanlar Yarı Final Maçı

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Tıp Fakültesi Tenis Kortları
17:00-19:00

Öğrenci ve Akademik / İdari Personel Tenis Turnuvası

Erkekler Yarı Final Maçı

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Tıp Fakültesi Tenis Kortları
17:00-19:00

Fakülte / Yüksekokullar Arası Puanlı Yüzme Birinciliği

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Prof.Dr. Sermed Akgün Kapalı Olimpik Yüzme Havuzu


17:30-18:30

Akademik ve İdari Personel Futbol Turnuvası

“Grup Maçı: Ege Meslek Yüksekokulu-DTMK”

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Mazhar Zorlu Çim Sahası
18:30-19:30

Akademik ve İdari Personel Futbol Turnuvası

“Grup Maçı: SKSDB-Eğitim Fakültesi”

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Mazhar Zorlu Çim Sahası
Tiyatro
19:00

Kavram: “CİNAYET” Doğaçlama Tiyatro (+13 yaş)

Yönetmen: Öğr.Gör. Erdem Erem ve Cenk Öztekin

Düzenleyen: Eğitim Fakültesi Yaratıcı Drama Kulübü

Yer: Kültür Sanat Evi
9 Mayıs 2012, Çarşamba
Film Gösterimi
12:00-16:30

“7. Film Festivali”

“Bir Metafor Olarak Vampir, Uzaylı ve Zombi Kimliğinin Amerikan ve Türk Filmlerindeki Yansıması”

Süresi: 9-11 Mayıs 2012

Düzenleyen: Edebiyat Fakültesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Bölümü

Yer: Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Bölümü 307 ve 310 Nolu Derslikleri


13:30

“BAMYO Bahar Filmleri Festivali”

“Vampirle Görüşme”

Yönetmen: Neil Jordan

Düzenleyen: Bayındır Meslek Yüksekokulu

Yer: Bayındır Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu



17:00

“Türk ve Dünya Sinemalarından Örnekler”

Düzenleyen: İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu Beslenme ve Diyetetik Bölümü

Yer: İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu Konferans Salonu


17:30

“Hayvanlar, Melekler ve İnsanlar / Animal with The Tollkeeper”

Yönetmen: Michael di Jiacomo

Sunan: Aras Keser

Düzenleyen: 50. Yıl Köşkü

Yer: 50. Yıl Köşkü


Film Gösterimi ve Söyleşi
13:30

“Gülün Adı”

Yönetmen: Jean-Jacques Annaud

Kitap Yazarı: Umberto Eco

Konuşmacı: Yrd.Doç.Dr. Aydın Müftüoğlu

Düzenleyen: İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu Ebelik Bölümü

Yer: Tıp Fakültesi 20 Mayıs Amfisi
Gösteri
18:30-19:15

Arjantin Tango/Latin Dansları Gösterisi

Düzenleyen: Ziraat Fakültesi SKEÇ Arjantin Tango ve Latin Dansları Topluluğu

Yer: Ziraat Fakültesi D Blok Önü


Konferans
11:30-12:30

“Kara Delikler”

Konuşmacı: Doç.Dr. Kadri Yakut

Düzenleyen: Fen Fakültesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü ve Gözlemevi Uygulama ve Araştırma Merkezi

Yer: Fen Fakültesi Konferans Salonu
Konser
12:00-13:00

“Grup Los” Sokak Konseri

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Kulis Kafe Önü (55 Ege Kampüs Tören Şölen Alanı arkası)


19:00

Rock Müzik Konseri

Düzenleyen: Ziraat Fakültesi SKEÇ Rock Grubu

Yer: Ziraat Fakültesi D Blok Önü


20:30

“EGESEM Klasik Türk Müziği Korosu”

Şef: Öğr.Gör. Halil Altınköprü

Düzenleyen: Ege Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Yer: Atatürk Kültür Merkezi Yunus Emre Salonu
Seminer
13:30

"Deniz Radyoekolojisinde Sediment Tuzağı (Sediment Trap) Çalışmalarının Önemi"

Konuşmacı: Ramazan Manav (Doktora Öğrencisi)

Düzenleyen: Nükleer Bilimler Enstitüsü

Yer: Nükleer Bilimler Enstitüsü Prof.Dr. Selman Rıza Kınacı Seminer Salonu
14:15

"Sıvı Membran Tekniği ile Uranyum İyonlarının Farklı Taşıyıcı Ligandlarla Seçimli Ekstraksiyonunun İncelenmesi"

Konuşmacı: Kadriye Esen Erden (Doktora Öğrencisi)

Düzenleyen: Nükleer Bilimler Enstitüsü

Yer: Nükleer Bilimler Enstitüsü Prof.Dr. Selman Rıza Kınacı Seminer Salonu
Spor
12:00-13:00

Fakülte / Yüksekokullar Arası 1. Lig Voleybol Müsabakaları

Bayanlar Rektörlük Kupası Maçı

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Küçük Spor Salonu
12:00-13:00

Fakülte / Yüksekokullar Arası 1. Lig Basketbol Müsabakaları

Bayanlar Yarı Final Maçı

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Büyük Spor Salonu
12:00-13:00

Fakülte / Yüksekokullar Arası 1. Lig Futbol Müsabakaları

“İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi-Edebiyat Fakültesi”

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: 1 Nolu Çim Saha
12:00-13:00

Masa Tenisi Turnuvası

Düzenleyen: Ödemiş Meslek Yüksekokulu

Yer: Ödemiş Meslek Yüksekokulu


13:00-14:00

Fakülte / Yüksekokullar Arası 1. Lig Voleybol Müsabakaları

Erkekler Rektörlük Kupası Maçı

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Küçük Spor Salonu
17:00-19:00

Öğrenci ve Akademik / İdari Personel Tenis Turnuvası

Bayanlar Final Maçı

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Tıp Fakültesi Tenis Kortları
17:00-19:00

Öğrenci ve Akademik / İdari Personel Tenis Turnuvası

Erkekler Final Maçı

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Tıp Fakültesi Tenis Kortları
17:00-19:00

Fakülte / Yüksekokullar Arası Puanlı Yüzme Birinciliği

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Prof.Dr. Sermed Akgün Kapalı Olimpik Yüzme Havuzu



17:30-18:30

Akademik ve İdari Personel Futbol Turnuvası

“Grup Maçı: Mühendislik Fakültesi-BESYO”

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Mazhar Zorlu Çim Sahası

18:30-19:30

Akademik ve İdari Personel Futbol Turnuvası

“Grup Maçı: Fen Fakültesi-İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi”

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Mazhar Zorlu Çim Sahası
Tiyatro
Tüm Gün

"EÜ Tiyatro Topluluğu 16. Tiyatro Günleri"

*Ayrıntılı program kitapçığın arkasındadır.

Süresi: 9-20 Mayıs 2012

Düzenleyen: SKSDB - Tiyatro Topluluğu

Yer: Kültür Sanat Evi


12:15-13:15

“Skeçler”

Düzenleyen: Ziraat Fakültesi SKEÇ Tiyatro Grubu

Yer: Ziraat Fakültesi D Feyzi Önder Konferans Salonu


20:00

“Kadınlık Bizde Kalsın”

Yazan: Yılmaz Erdoğan

Yönetmen: Gökhan Önder

Düzenleyen: Hemşirelik Fakültesi

Yer: Prof.Dr. Yusuf Vardar

-MÖTBE- Kültür Merkezi
Yarışma
Tüm Gün

Ege Üniversitesi Fotomaratonu

Süresi: 9-11 Mayıs 2012

Düzenleyen: İletişim Fakültesi ve Ege Meslek Yüksekokulu

Yer: Ege Meslek Yüksekokulu Sanat Galerisi
10 Mayıs 2012, Perşembe
Atölye Çalışması
10:00

"Keçe Sanatı" Eğitmen Arif Cön

Başvuru: Öğr.Gör. Şükran Tümer (0555 392 1005) kontenjanlıdır

Düzenleyen: Emel Akın Meslek Yüksekokulu

Yer: Prof.Dr. Yusuf Vardar -MÖTBE- Kültür Merkezi İç Bahçe
Film Gösterimi
13:30

“BAMYO Bahar Filmleri Festivali”

“Buz Devri” Yönetmen: Chris Wedge

Düzenleyen: Bayındır Meslek Yüksekokulu

Yer: Bayındır Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu
17:00

“Türk ve Dünya Sinemalarından Örnekler”

Düzenleyen: İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu Beslenme ve Diyetetik Bölümü

Yer: İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu Konferans Salonu


Konser
12:00-13:00

“Grup Los” Sokak Konseri

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Prof.Dr. Sermed Akgün Kapalı Olimpik Yüzme Havuzu Önü


17:30

“ZK Duo Klasik Gitar Resitali”

Düzenleyen: 50. Yıl Köşkü ve EFM Uluslararası Kültür Ajansı

Yer: 50. Yıl Köşkü


Konser ve Sunum
13:30

“Konuşan Kitaplar Engelsiz Bir Yaşam İçin Herkesi Buluşturuyor”

İbrahim Ferman Akgül (Manga grubunun solisti)

Düzenleyen: İletişim Fakültesi Renk Grup Öğrencileri

Yer: Prof.Dr. Yusuf Vardar -MÖTBE- Kültür Merkezi
Sosyal Sorumluluk Çalışması
11:00-18:00

"Yaşayan Kütüphane"

Süresi: 10-11 Mayıs 2012

Düzenleyen: SKSDB - Toplum Gönüllüleri Topluluğu, Dokuz Eylül Üniversitesi Toplum Gönüllüleri Topluluğu ve İzmir Ekonomi Üniversitesi Toplum Gönüllüleri Topluluğu

Yer: Büyük Spor Salonu Önü


Spor
12:00-13:00

Fakülte / Yüksekokullar Arası 1. Lig Basketbol Müsabakaları

Erkekler Yarı Final Maçı

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Büyük Spor Salonu
12:00-13:00

Fakülte / Yüksekokullar Arası 1. Lig Futbol Müsabakaları

“Eğitim Fakültesi-Bergama Meslek Yüksekokulu”

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: 1 Nolu Çim Saha
17:30-18:30

Akademik ve İdari Personel Futbol Turnuvası

“Grup Maçı: Ziraat Fakültesi-Tıp Fakültesi”

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Mazhar Zorlu Çim Sahası
18:30-19:30

Akademik ve İdari Personel Futbol Turnuvası

“Grup Maçı: İletişim Fakültesi-Eczacılık Fakültesi”

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Mazhar Zorlu Çim Sahası
Tiyatro
20:00

Kavram: “CİNAYET” Doğaçlama Tiyatro (+13 yaş)

Yönetmen: Öğr.Gör. Erdem Erem ve Cenk Öztekin

Düzenleyen: Eğitim Fakültesi Yaratıcı Drama Kulübü

Yer: Prof.Dr. Yusuf Vardar -MÖTBE- Kültür Merkezi

11 Mayıs 2012, Cuma
Atölye Çalışması
10:00

"Takı Tasarımı"

Uygulayıcı Eğitmen Uğur Daşkan

Başvuru: Öğr.Gör. Şükran Tümer (0555 392 1005) kontenjanlıdır

Düzenleyen: Emel Akın Meslek Yüksekokulu

Yer: Prof.Dr. Yusuf Vardar -MÖTBE- Kültür Merkezi İç Bahçe


Film Gösterimi
13:30-17:00

Toplu Film Gösterimi

Düzenleyen: İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü Öğrencileri

Yer: Fen Fakültesi Konferans Salonu


17:00

“Türk ve Dünya Sinemalarından Örnekler”

Düzenleyen: İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu Beslenme ve Diyetetik Bölümü

Yer: İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu Konferans Salonu


Konser
12:00-13:00

“Grup Los” Sokak Konseri

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Ziraat Fakültesi Kafeterya Önü


20:00

“Tuluş” Eski 45’likler ve 90’lar Pop Konseri

Düzenleyen: Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü

Yer: Prof.Dr. Yusuf Vardar -MÖTBE- Kültür Merkezi



Spor
12:00-13:00

Fakülte / Yüksekokullar Arası 1. Lig Futbol Müsabakaları

“Ege Meslek Yüksekokulu-Ziraat Fakültesi”

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: 1 Nolu Çim Saha


12:00-13:00

Masa Tenisi Turnuvası

Düzenleyen: Ödemiş Meslek Yüksekokulu

Yer: Ödemiş Meslek Yüksekokulu


Tatbikat
12:00-13:00

Trafik Kazası Tatbikatı

Düzenleyen: SKSDB - EGECAN Arama Kurtarma Topluluğu

Yer: 1 Nolu Yemekhane ve SKSDB Önü


12 Mayıs 2012, Cumartesi
Konser
20:00

“Yolculuk”



Yücel Paşmakçı’nın derlediği ve notaya aldığı türküler

Yönetmen: Öğr.Gör. Zeynel Demir

Yönetmen Yardımcıları: Özgür Yurteri ve

Kayhan Tunç

Düzenleyen: SKSDB - Türk Halk Müziği Topluluğu

Yer: Prof.Dr. Yusuf Vardar -MÖTBE- Kültür Merkezi


Spor
Tüm Gün

Güme Dağı Zirvesi Doğa Yürüyüşü ve Doğa Kampı

Lider: Alaaddin Ağca (İzci Lideri)

Düzenleyen: Tire Kutsan Meslek Yüksekokulu

Yer: Maltepe Mevkii/Tire

10:00

“Spor Tırmanış Yarışması"

Düzenleyen: SKSDB - Doğa ve Dağcılık Topluluğu

Yer: DODAK Yapay Duvarı, Büyük Spor Salonu


13 Mayıs 2012, Pazar
Tiyatro
20:00

“Otogargara”

Yazan: Yılmaz Erdoğan

Yönetmen: Ergün Metin

Düzenleyen: İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Kulübü Tiyatro Topluluğu

Yer: Prof.Dr. Yusuf Vardar -MÖTBE- Kültür Merkezi


14 Mayıs 2012, Pazartesi
Açık Alan Konseri
20:00

“Model” Konseri

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı ve Medusa Organizasyon

Yer: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Otoparkı


Film Gösterimi
13:30

“BAMYO Bahar Filmleri Festivali”

“Bean” Yönetmen: Mel Smith

Düzenleyen: Bayındır Meslek Yüksekokulu

Yer: Bayındır Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu
17:30

Ünlü Besteciler: “Grieg”

Düzenleyen: 50. Yıl Köşkü

Yer: 50. Yıl Köşkü



Gösteri
18:00

“Dans Gecesi”

Düzenleyen: SKSDB - Hip Hop Topluluğu, Latin Dansları Topluluğu, Viyana Valsi Topluluğu, Ziraat Fakültesi SKEÇ Arjantin Tango Topluluğu, Akdeniz Üniversitesi, Doğu Akdeniz Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, İzmir Ekonomi Üniversitesi, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Muğla Üniversitesi ve Pamukkale Üniversitesi Latin Dansları Toplulukları

Yer: Prof.Dr. Yusuf Vardar -MÖTBE- Kültür Merkezi


Kermes
11:00

“Binbir Çeşit Bahar Pazarı”

Süresi: 14-15 Mayıs 2012

Düzenleyen: İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu

Yer: İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu Bahçesi
Konferans
12:30

“Girişkenlik Nedir, Neden Gereklidir?”

Konuşmacı: Prof.Dr. Aynur Esen

Düzenleyen: İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu

Yer: İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu Konferans Salonu

14:00

“GDO’lar: Soframızdaki Dost mu Düşman mı?”

Konuşmacı: Prof.Dr. Harun Raşit Uysal

Düzenleyen: Tire Kutsan Meslek Yüksekokulu

Yer: Tire Kutsan Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu

Kutlama
09:00-12:30

“Ulusal Peyzaj Mimarlığı Günü ve Peyzaj Mimarlığı Öğretiminin 44. Yılı Kutlama Etkinlikleri”

Düzenleyen: Ziraat Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü

Yer: Ziraat Fakültesi Feyzi Önder Konferans Salonu


Panel
10:00-11:30

“PMOGenç Yaz Okulları Deneyimleri”

Oturum Başkanı: Arş.Gör. Çiğdem Çoşkun Hepcan

Konuşmacılar: Çiğdem Dalkılıç, Ece Şahin,

Ekrem Biner (Erzincan); Çisem Başar, Selçuk Aksoy, Ece Şahin (Artvin); Buğra Bozkır, Zeki Cicim (Mardin)

Düzenleyen: Ziraat Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü

Yer: Ziraat Fakültesi Feyzi Önder Konferans Salonu
14:00-15:30

“Hemşirelikte Beklentiler ve Gerçekler”

Moderatörler: Prof.Dr. Zümrüt Başbakkal ve Doç.Dr. Oya Kavlak

Konuşmacılar: Meliha Karasu, Bahar Kalpalp Uz, Tülin Öztürk Çamlıbel ve Aysel Kahraman

Düzenleyen: Hemşirelik Fakültesi

Yer: Hemşirelik Fakültesi Amfisi


Sergi
08:30-17:00

“Renklerin Sudaki Dansı” Ebru Sergisi

Eğitmen: Yasemin Birinci

Süresi: 14-18 Mayıs 2012

Düzenleyen: Ödemiş Sağlık Yüksekokulu Ebru Topluluğu

Yer: Ödemiş Sağlık Yüksekokulu Sergi Salonu


09:00-17:00

“Peyzaj Mimarlığı Bölümü Tasarım Stüdyosu Çalışmaları” Proje ve Maket Sergisi

Süresi: 14-18 Mayıs 2012

Düzenleyen: Ziraat Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü

Yer: Peyzaj Mimarlığı Bölümü

Tüm Gün

Sosyal Sorumluluk Projeleri Sergisi

Süresi: 14-18 Mayıs 2012

Düzenleyen: Hemşirelik Fakültesi

Yer: Hemşirelik Fakültesi Girişi
Tüm Gün

“Türk ve Dünya Mutfaklarından Örnekler”

Süresi: 14-18 Mayıs 2012

Düzenleyen: İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu Beslenme ve Diyetetik Bölümü

Yer: İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu Derslikler Binası
Söyleşi
14:00

“Ersin Düzen”

Düzenleyen: İletişim Fakültesi Spor Muhabirliği Topluluğu

Yer: Fen Fakültesi Konferans Salonu


Spor
12:00-13:00

Fakülte / Yüksekokullar Arası 1. Lig Basketbol Müsabakaları

Bayanlar Üçüncülük Maçı

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Büyük Spor Salonu
12:00-13:00

Fakülte / Yüksekokullar Arası 1. Lig Futbol Müsabakaları

“Su Ürünleri Fakültesi-Mühendislik Fakültesi”

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: 1 Nolu Çim Saha
12:00-13:00

Satranç Turnuvası

Düzenleyen: Ödemiş Meslek Yüksekokulu

Yer: Ödemiş Meslek Yüksekokulu


13:00-14:00

Fakülte / Yüksekokullar Arası 1. Lig Basketbol Müsabakaları

Bayanlar Final Maçı

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Büyük Spor Salonu
17:30-18:30

Akademik ve İdari Personel Futbol Turnuvası

“Grup Maçı: Koruma ve Güvenlik Şube Müdürlüğü-EBİLTEM”

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Mazhar Zorlu Çim Sahası
18:30-19:30

Akademik ve İdari Personel Futbol Turnuvası

“Grup Maçı: Diş Hekimliği Fakültesi-Rektörlük”

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Mazhar Zorlu Çim Sahası
Tören
13:30-14:00

Hemşirelik Haftası Kutlama Töreni Açılış Konuşması

Konuşmacı: Prof.Dr. Çiçek Fadıloğlu

Düzenleyen: Hemşirelik Fakültesi

Yer: Hemşirelik Fakültesi Amfisi
Yarışma
12:00-13:00

Tavla Turnuvası

Süresi: 14-15 Mayıs 2012

Düzenleyen: Ödemiş Meslek Yüksekokulu

Yer: Ödemiş Meslek Yüksekokulu
12:30-14:00

Tavla Turnuvası

Süresi: 14-15 Mayıs 2012

Düzenleyen: Bayındır Meslek Yüksekokulu

Yer: Bayındır Meslek Yüksekokulu
15 Mayıs 2012, Salı
Açık Hava Sineması
21:00

4. Açık Hava Sineması Günleri "Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak"

Yönetmen: Ahmet Uluçay

Düzenleyen: SKSDB ve Sinema Topluluğu

Yer: 55 Ege Kampüs Tören Şölen Alanı

Dinleti
12:30-14:00

Plak Dinletisi

Düzenleyen: Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü

Yer: İnşaat Mühendisliği Bölümü Konferans Salonu


Film Gösterimi
17:30

Power of Art: “Turner” (60 dk. İngilizce, altyazılı)

Düzenleyen: 50. Yıl Köşkü

Yer: 50. Yıl Köşkü


Konferans
13:30

“Sosyal Sorumluluklar ve Topluma Hizmet Uygulamaları”

Konuşmacı: Dr. Doğan Demir

Düzenleyen: İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu Ebelik Bölümü

Yer: Tıp Fakültesi 20 Mayıs Amfisi
Konser
20:30

Türk Müziği Konseri

“Ses ve Saz Dünyamızdan Esintiler”

Solist: Gökçe Eriş (TC Kültür Bakanlığı İzmir Devlet

Klasik Türk Müziği Korosu Ses Sanatçısı)

Düzenleyen: Devlet Türk Mûsikîsi Konservatuvarı

Yer: Atatürk Kültür Merkezi A.Adnan Saygun Salonu
Panel
10:45-12:00

“Açığı Kapatmak Kanıtların Uygulamaya Geçirilmesi”

Moderatörler: Prof.Dr. Çiçek Fadıloğlu ve Ayşen İslamoğlu

Konuşmacılar: “Hemşirelikte Kanıta Dayalı Uygulamalar”

Yrd.Doç.Dr. Gülay Oyur Çelik

“Hemşirelikte Kanıta Dayalı Uygulamaların Kliniğe Yansıması”

Prof.Dr. Ayla Bayık

“Kanıta Dayalı Hemşirelik Uygulama Örnekleri”

Evrim Beşbinar

Düzenleyen: Hemşirelik Fakültesi

Yer: Tıp Fakültesi Muhittin Erel Amfisi

13:30

“Türkiye’de Özel Eğitim: Güncel Durum ve Geleceğe İlişkin Yönelimler”

Konuşmacılar: Prof.Dr. Ayşegül Ataman, Doç.Dr. İbrahim H. Diken (Anadolu Üniversitesi), Doç.Dr. Hasan Sarı (Konya Üniversitesi) ve Saadet Akçil (Sabahat Akşiray Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi)

Düzenleyen: Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimler Bölümü

Yer: Eğitim Fakültesi Kültür Salonu
Spor
12:00-13:00

Fakülte / Yüksekokullar Arası 1. Lig Basketbol Müsabakaları

Erkekler Üçüncülük Maçı

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Büyük Spor Salonu
12:00-13:00

Fakülte / Yüksekokullar Arası 1. Lig Futbol Müsabakaları

“Eğitim Fakültesi-İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi”

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: 1 Nolu Çim Saha
13:00-14:00

Fakülte / Yüksekokullar Arası 1. Lig Basketbol Müsabakaları

Erkekler Final Maçı

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Büyük Spor Salonu
17:30-18:30

Akademik ve İdari Personel Futbol Turnuvası

“Grup Maçı: Su Ürünleri Fakültesi-İletişim Fakültesi”

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Mazhar Zorlu Çim Sahası
18:30-19:30

Akademik ve İdari Personel Futbol Turnuvası

“Grup Maçı: Eczacılık Fakültesi-Ziraat Fakültesi”

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Mazhar Zorlu Çim Sahası
Tiyatro
13:30

“Bana Bir Şeyhler Oluyor”

Yazan: Yılmaz Erdoğan

Düzenleyen: Ödemiş Sağlık Yüksekokulu Tiyatro Topluluğu

Yer: Ödemiş Sağlık Yüksekokulu Konferans Salonu
20:00

“Haydi Karına Koş”

Yazar: Ray Cooney

Yönetmen: Özenç Eren Yelçi

Düzenleyen: Mühendislik Fakültesi Ege Tekstil Topluluğu

Yer: Prof.Dr. Yusuf Vardar -MÖTBE- Kültür Merkezi


16 Mayıs 2012, Çarşamba
Açık Hava Sineması
21:00

4. Açık Hava Sineması Günleri "İlk Aşk"

Yönetmen: Nihat Durak

Düzenleyen: SKSDB ve Sinema Topluluğu

Yer: 55 Ege Kampüs Tören Şölen Alanı
Dinleti
15:30-16:30

Müzik Dinletisi

Düzenleyen: Hemşirelik Fakültesi

Yer: Hemşirelik Fakültesi


Film Gösterimi
13:30

“BAMYO Bahar Filmleri Festivali”

“Corelli’nin Mandolini” Yönetmen: John Madden

Düzenleyen: Bayındır Meslek Yüksekokulu

Yer: Bayındır Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu
17:30

“Wanda Adında Bir Balık / A Fish Called Wanda”

Yönetmen: Charles Crichton

Sunan: Aras Keser ve Uğur Eymirli

Düzenleyen: 50. Yıl Köşkü

Yer: 50. Yıl Köşkü



Gösteri
13:30

Türk Halk Oyunları Gösterisi

Düzenleyen: Eğitim Fakültesi Halk Oyunları Kulübü

Yer: Eğitim Fakültesi Kültür Salonu


14:30

Modern Halk Dansları Gösterisi

Eğitmen: Kemal Dayan

Düzenleyen: Ödemiş Sağlık Yüksekokulu Modern Halk Dansları Topluluğu

Yer: Ödemiş Sağlık Yüksekokulu Konferans Salonu
Konferans
13:30

“Organ Bağışının Önemi”

Konuşmacı: Nurşen Altuğ (Tıp Fakültesi Hastanesi Organ Nakli Koordinatörü)

Düzenleyen: Ödemiş Sağlık Yüksekokulu

Yer: Ödemiş Sağlık Yüksekokulu Konferans Salonu
14:00

“13. Burç-Burçların Gerçek Yüzü”

Konuşmacı: Prof.Dr. Zeynel Tunca

Düzenleyen: Fen Fakültesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü ve Gözlemevi Uygulama ve Araştırma Merkezi

Yer: Fen Fakültesi Konferans Salonu
Panel
13:30-15:00

“Öğrenci Gözüyle Sağlıkta Kanıta Dayalı Uygulamalar”

Moderatör: Doç.Dr. Esra Engin

Konuşmacılar: Yıldan İzmirlioğlu, Elif Tandır ve Banu Aral

Düzenleyen: Hemşirelik Fakültesi

Yer: Hemşirelik Fakültesi Amfisi




Seminer
10:00-18:00

“İş ve İnsan Kaynakları Günleri”

Süresi: 16-17 Mayıs 2012

Düzenleyen: İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Yer: İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonu
13:30

"Gama Kameralarının Klinik Uygulamalarda Kullanım Hassasiyetinin Deneysel ve Monte Carlo Simülasyonu ile İncelenmesi"

Konuşmacı: Erkan Zengin (Yüksek Lisans Öğrencisi)

Düzenleyen: Nükleer Bilimler Enstitüsü

Yer: Nükleer Bilimler Enstitüsü Prof.Dr. Selman Rıza Kınacı Seminer Salonu
14:15

"Sedimenter Kuvars Mineralinin PTTL Özellikleri"

Konuşmacı: Ozan İnan (Yüksek Lisans Öğrencisi)

Düzenleyen: Nükleer Bilimler Enstitüsü

Yer: Nükleer Bilimler Enstitüsü Prof.Dr. Selman Rıza Kınacı Seminer Salonu
Spor
12:00-13:00

Fakülte / Yüksekokullar Arası 1. Lig Basketbol Müsabakaları

Bayanlar Ligde Kalma Maçı

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Büyük Spor Salonu
12:00-13:00

Fakülte / Yüksekokullar Arası 1. Lig Futbol Müsabakaları

“Ege Meslek Yüksekokulu-Edebiyat Fakültesi”

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: 1 Nolu Çim Saha
12:00-13:00

Satranç Turnuvası

Düzenleyen: Ödemiş Meslek Yüksekokulu

Yer: Ödemiş Meslek Yüksekokulu


12:30-14:00

Satranç Turnuvası

Süresi: 16-17 Mayıs 2012

Düzenleyen: Bayındır Meslek Yüksekokulu

Yer: Bayındır Meslek Yüksekokulu
Sunum
10:00

Güneş Enerjisi Enstitüsü Tanıtımı (İlköğretim öğrencileri için)

Düzenleyen: Güneş Enerjisi Enstitüsü

Yer: Güneş Enerjisi Enstitüsü


15:00

Güneş Enerjisi Enstitüsü Tanıtımı

Düzenleyen: Güneş Enerjisi Enstitüsü

Yer: Güneş Enerjisi Enstitüsü


Tiyatro
20:00

“Anlamak” Belgesel Oyun

Hazırlayan: Diş Hekimliği Fakültesi Tiyatro Topluluğu

Düzenleyen: Diş Hekimliği Fakültesi Tiyatro Topluluğu

Yer: Prof.Dr. Yusuf Vardar -MÖTBE- Kültür Merkezi
Tören
13:30

“5. EÜ Meslek Yüksekokulları Proje Yarışması” Ödül Töreni

Düzenleyen: Ege Meslek Yüksekokulu

Yer: Prof.Dr. Yusuf Vardar

-MÖTBE- Kültür Merkezi
Yarışma
12:00-13:00

Tavla Turnuvası

Düzenleyen: Ödemiş Meslek Yüksekokulu

Yer: Ödemiş Meslek Yüksekokulu


16:00

Tavla Turnuvası

Düzenleyen: Ödemiş Sağlık Yüksekokulu

Yer: Ödemiş Sağlık Yüksekokulu Kafeteryası



17 Mayıs 2012, Perşembe
Açık Hava Sineması
21:00

4. Açık Hava Sineması Günleri "Entelköy Efeköy’e Karşı"

Yönetmen: Yüksel Aksu

Düzenleyen: SKSDB ve Sinema Topluluğu

Yer: 55 Ege Kampüs Tören Şölen Alanı
Profesyonel Konser
20:00

Burcu Göker (Keman) ve Eric Jenkins (Piyano)

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Prof.Dr. Yusuf Vardar

-MÖTBE- Kültür Merkezi
Film Gösterimi
13:30

“BAMYO Bahar Filmleri Festivali”

“Hayat Güzeldir” Yönetmen: Roberto Benigni

Düzenleyen: Bayındır Meslek Yüksekokulu

Yer: Bayındır Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu
Forum
10:00-11:00

“Hemşireliği Eğitsel ve Örgütsel Gelişimi”

Moderatörler: Vildan Tanıl ve Yrd.Doç.Dr. Dilek Çakır Umar

Konuşmacılar: Prof.Dr. Süheyla Özsoy ve Doç.Dr. Samiye Mete

Düzenleyen: Hemşirelik Fakültesi

Yer: Tıp Fakültesi Muhittin Erel Amfisi


Konferans
11:00

“Gençlerde Aile Planlaması ve Üreme Sağlığı”

Konuşmacı: Opr.Dr. Kenan Ertopçu

Düzenleyen: İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu Ebelik Bölümü

Yer: Tıp Fakültesi 20 Mayıs Amfisi


13:30

“Modern Bilimlerin Krizi; Dünyanın Büyüsünün Bozulması”

Konuşmacı: Yrd.Doç.Dr. Aydın Müftüoğlu

Düzenleyen: İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu Ebelik Bölümü

Yer: Tıp Fakültesi 20 Mayıs Amfisi
17:30

“Disiplinler Arası Bir Disiplin Olarak Fotoğraf”

Konuşmacı: Yrd.Doç.Dr. A.Beyhan Özdemir (DEÜGSF Fotoğraf Böl.Bşk.)

Düzenleyen: 50. Yıl Köşkü

Yer: 50. Yıl Köşkü
Konser
20:30

Saz Eserleri Konseri

Hazırlayan ve Yöneten: H.İbrahim Yüksel

Konuk Sanatçılar: Göksel Baktagir (Kanun) ve Yurdal Tokcan (Ud)

Düzenleyen: Devlet Türk Mûsikîsi Konservatuvarı Türk Müziği Orkestrası

Yer: Atatürk Kültür Merkezi Yunus Emre Salonu


Spor
12:00-13:00

Fakülte / Yüksekokullar Arası 1. Lig Basketbol Müsabakaları

Erkekler Ligde Kalma Maçı

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Büyük Spor Salonu
12:00-13:00

Fakülte / Yüksekokullar Arası 1. Lig Futbol Müsabakaları

“Bergama Meslek Yüksekokulu-Mühendislik Fakültesi”

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: 1 Nolu Çim Saha
17:30-18:30

Akademik ve İdari Personel Futbol Turnuvası

“Grup Maçı: Yabancı Diller Yüksekokulu-Diş Hekimliği Fakültesi”

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Mazhar Zorlu Çim Sahası


18:30-19:30

Akademik ve İdari Personel Futbol Turnuvası

“Grup Maçı: Rektörlük-Koruma ve Güvenlik Şube Müdürlüğü”

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Mazhar Zorlu Çim Sahası
Tören
13:00

Sanat Tarihi Topluluğu Açılış Töreni

Düzenleyen: SKSDB - Sanat Tarihi Topluluğu

Yer: Prof.Dr. Yusuf Vardar

-MÖTBE- Kültür Merkezi
18 Mayıs 2012, Cuma
Dinleti
16:00

“Şiir Kokan Sokak” Şiir Dinletisi

Düzenleyen: Diş Hekimliği Fakültesi Edebiyat Topluluğu

Yer: Diş Hekimliği Fakültesi Bilim Sanat Amfisi


Gösteri
17:00

Türk Halk Oyunları Gösterisi

Düzenleyen: Diş Hekimliği Fakültesi Dans Topluluğu

Yer: Diş Hekimliği Fakültesi Bilim Sanat Amfisi


Konferans
13:00-14:00

“Gücünü Geri Al”

Konuşmacı: İkbal Yamacı Kaya

Düzenleyen: Hemşirelik Fakültesi

Yer: Hemşirelik Fakültesi Amfisi
Sergi

09:00-19:00

Heykel Sergisi

Sanatçı: Melek Şahan

Süresi: 18 Mayıs-15 Haziran 2012

Sergi Açılışı: 18 Mayıs, 17:30

Düzenleyen: 50. Yıl Köşkü

Yer: 50. Yıl Köşkü

Söyleşi
14:00

“Mutfak Anadolu’da”

Konuşmacılar: Eser Yenenler, Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak ve Ayça Erturan

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı ve Nar Ajans

Yer: Prof.Dr. Yusuf Vardar -MÖTBE- Kültür Merkezi
Spor
12:00-13:00

Fakülte / Yüksekokullar Arası 1. Lig Basketbol Müsabakaları

Bayanlar Rektörlük Kupası Maçı

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Büyük Spor Salonu
12:00-13:00

Fakülte / Yüksekokullar Arası 1. Lig Futbol Müsabakaları

“Ziraat Fakültesi-Su Ürünleri Fakültesi”

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: 1 Nolu Çim Saha
12:00-13:00

Satranç Turnuvası

Düzenleyen: Ödemiş Meslek Yüksekokulu

Yer: Ödemiş Meslek Yüksekokulu


13:00-14:00

Fakülte / Yüksekokullar Arası 1. Lig Basketbol Müsabakaları

Erkekler Rektörlük Kupası Maçı

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Büyük Spor Salonu
Tatbikat
12:00-13:00

Yangın Tatbikatı ve Eğitimi

Düzenleyen: SKSDB - EGECAN Arama Kurtarma Topluluğu

Yer: SKSDB Otoparkı



Yarışma
10:00-17:00

Tavla Turnuvası

Düzenleyen: İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu Bölümleri

Yer: İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu Bahçesi


12:00-13:00

Tavla Turnuvası

Düzenleyen: Ödemiş Meslek Yüksekokulu

Yer: Ödemiş Meslek Yüksekokulu


16:00-19:00

“EÜ Liseler Arası Mühendislik Yarışması Finali ve Ödül Töreni”

Düzenleyen: SKSDB - BEST İzmir Topluluğu

Yer: 55 Ege Kampüs Tören Şölen Alanı


19 Mayıs 2012, Cumartesi
Yarışma
19:00

“Hip Hop For Life Vol2”

Düzenleyen: SKSDB - Hip Hop Topluluğu

Yer: Prof.Dr. Yusuf Vardar

-MÖTBE- Kültür Merkezi
20 Mayıs 2012, Pazar
Gösteri
20:00

"Yeniden Doğuş 10" Türk Halk Dansları Gösterisi

Düzenleyen: SKSDB - Türk Halk Dansları Topluluğu

Yer: Prof.Dr. Yusuf Vardar

-MÖTBE- Kültür Merkezi

21 Mayıs 2012, Pazartesi
Film Gösterimi
13:30

“BAMYO Bahar Filmleri Festivali”

“Benden Bu Kadar”

Yönetmen: James L. Brooks

Düzenleyen: Bayındır Meslek Yüksekokulu

Yer: Bayındır Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu


Gösteri
17:00

“Best Of” Sahne Gösterisi

Düzenleyen: Çeşme Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu Turizm Animasyonu Bölümü

Yer: Kültür Sanat Evi


20:00

“Organizmadan Mekanizmaya" Modern Dans Gösterisi

Düzenleyen: SKSDB - Modern Dans ve Dans Tiyatrosu Topluluğu

Yer: Prof.Dr. Yusuf Vardar

-MÖTBE- Kültür Merkezi
Konferans
09:00-10:00

“Kitabın Öyküsü”

Konuşmacı: Nedim Sönmez

Düzenleyen: Ziraat Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü

Yer: Peyzaj Mimarlığı Bölümü Dersliği
10:00-18:00

“2012 Ulusal Süt Zirvesi”

*Ayrıntılı program için: www.sutzirvesi.com

Süresi: 21-23 Mayıs 2012

Düzenleyen: Ziraat Fakültesi, İzmir Gıda Hayvancılık İl Müdürlüğü, İzmir Ticaret Odası, Türkiye Süt, Et, Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Derneği, Tüm Süt Et ve Damızlık Sığır Yetiştiricileri Derneği

Yer: Altın Yunus Resort ve Termal Hotel/Çeşme




Konser
20:00

Türk Sanat Müziği Konseri

Şef: Ahmet Nuri Çağdaş

Düzenleyen: Ziraat Fakültesi SKEÇ Grubu

Yer: Atatürk Kültür Merkezi Yunus Emre Salonu
Panel
10:00

“Dünya Süt Günü”

Moderatör: Doç.Dr. Gökhan Kavas

Konuşmacılar: Prof.Dr. Ahmet Alçiçek, Birol Delibaş (Pınar Süt), Selda Dolduran, Dr. Onur Oral

Düzenleyen: Ziraat Fakültesi Süt Teknolojisi Bölümü

Yer: Ziraat Fakültesi Feyzi Önder Konferans Salonu


Sergi
08:00-19:00

“Enstantaneler 1” Resim Sergisi

Eğitmen: Şenol Tilki

Süresi: 21-25 Mayıs 2012

Düzenleyen: SKSDB - Resim Topluluğu

Yer: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Sergi Salonu


08:00-19:00

“Hayata Doksan Derece” Fotoğraf Sergisi

Süresi: 21-25 Mayıs 2012

Düzenleyen: SKSDB - Fotoğraf Topluluğu

Yer: Prof.Dr. Yusuf Vardar

-MÖTBE- Kültür Merkezi Sanat Galerisi


Tüm Gün

“Topluma Hizmet Uygulamaları” Poster Sergisi

Süresi: 21-25 Mayıs 2012

Düzenleyen: İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü ve Ebelik Bölümü

Yer: İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu Derslikler Binası


Spor
12:00-13:00

Akademik ve İdari Personel Voleybol Müsabakaları Lig Maçı

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Büyük Spor Salonu


17:30-18:30

Akademik ve İdari Personel Futbol Turnuvası

Çeyrek Final Maçı

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Mazhar Zorlu Çim Sahası
18:30-19:30

Akademik ve İdari Personel Futbol Turnuvası

Çeyrek Final Maçı

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Mazhar Zorlu Çim Sahası
Yarışma
10:00-14:30

“3. Ege’de En Güzel Tat: Yemek Yarışması”

Düzenleyen: İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu Beslenme ve Diyetetik Bölümü

Yer: Beslenme ve Diyetetik Bölümü Laboratuarı


12:00-13:30

Tavla Turnuvası

Süresi: 21-25 Mayıs 2012

Düzenleyen: Hemşirelik Fakültesi

Yer: Hemşirelik Fakültesi Kafeteryası
22 Mayıs 2012, Salı
Dans Tiyatrosu

20:00

"Malgaç Baskını "

Düzenleyen: SKSDB - Tük Halk Dansları Topluluğu

Yer: Prof.Dr. Yusuf Vardar

-MÖTBE- Kültür Merkezi
Gösteri
17:00

“Best Of” Sahne Gösterisi

Düzenleyen: Çeşme Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu Turizm Animasyonu Bölümü

Yer: Kültür Sanat Evi


Spor
10:00

Masa Tenisi Turnuvası

Düzenleyen: İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu Bölümleri

Yer: İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu Bahçesi


12:00-13:00

Akademik ve İdari Personel Voleybol Müsabakaları Lig Maçı

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Büyük Spor Salonu


17:30-18:30

Akademik ve İdari Personel Futbol Turnuvası

Çeyrek Final Maçı

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Mazhar Zorlu Çim Sahası
18:30-19:30

Akademik ve İdari Personel Futbol Turnuvası

Çeyrek Final Maçı

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Mazhar Zorlu Çim Sahası
23 Mayıs 2012, Çarşamba
Dans Tiyatrosu

20:00

"Malgaç Baskını"

Düzenleyen: SKSDB - Tük Halk Dansları Topluluğu

Yer: Prof.Dr. Yusuf Vardar

-MÖTBE- Kültür Merkezi

Film Gösterimi
13:30

“BAMYO Bahar Filmleri Festivali”

“Kung Fu Panda”

Yönetmen: John Stevenson

Düzenleyen: Bayındır Meslek Yüksekokulu

Yer: Bayındır Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu


Gösteri
17:00

“Best Of” Sahne Gösterisi

Düzenleyen: Çeşme Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu Turizm Animasyonu Bölümü

Yer: Kültür Sanat Evi


Seminer
13:30

"Denizli Jeotermal Bölgelerdeki Binaiçi Radon Düzeylerinin Belirlenmesi"

Konuşmacı: Adil Baran (Yüksek Lisans Öğrencisi)

Düzenleyen: Nükleer Bilimler Enstitüsü

Yer: Nükleer Bilimler Enstitüsü Prof.Dr. Selman Rıza Kınacı Seminer Salonu
14:15

"Jeotermal Kaynaklı Suların Çevre Topraklarına Radyoaktif Etkilerinin İncelenmesi"

Konuşmacı: Cafer Çelikdağ (Doktora Öğrencisi)

Düzenleyen: Nükleer Bilimler Enstitüsü

Yer: Nükleer Bilimler Enstitüsü Prof.Dr. Selman Rıza Kınacı Seminer Salonu
Spor
12:00-13:00

Akademik ve İdari Personel Voleybol Müsabakaları Lig Maçı

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Büyük Spor Salonu


24 Mayıs 2012, Perşembe
Film Gösterimi
13:30

“BAMYO Bahar Filmleri Festivali”

“Duvak” Yönetmen: John Curran

Düzenleyen: Bayındır Meslek Yüksekokulu

Yer: Bayındır Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu
Gösteri
20:00

Türk Halk Dansları Gösterisi

Düzenleyen: Tıp Fakültesi Türk Halk Dansları Topluluğu

Yer: Prof.Dr. Yusuf Vardar

-MÖTBE- Kültür Merkezi
Konser
20:00

Fransızca Şarkılar Konseri

Şef: Arş.Gör. Tanju Dürük

Hazırlayan: Okt. Figen Öztürk

Düzenleyen: Yabancı Diller Yüksekokulu

Yer: Kültür Sanat Evi


Kutlama
17:30-19:30

“Gel Sen de Söyle” Karaoke

Düzenleyen: İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü

Yer: İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu Bahçesi


Spor
17:30-18:30

Akademik ve İdari Personel Futbol Turnuvası

Yarı Final Maçı

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Mazhar Zorlu Çim Sahası
18:30-19:30

Akademik ve İdari Personel Futbol Turnuvası

Yarı Final Maçı

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Mazhar Zorlu Çim Sahası
Tören
20:30

Ege Üniversitesi Mezuniyet Töreni

Düzenleyen: SKSDB ve Basın ve Halkla İlişkiler Şubesi

Yer: 55 Ege Kampüs Tören Şölen Alanı


25 Mayıs 2012, Cuma
Gösteri
20:30

Türk Halk Oyunları Gösterisi

Düzenleyen: Devlet Türk Mûsikîsi Konservatuvarı Türk Halk Oyunları Bölümü

Yer: Atatürk Kültür Merkezi Yunus Emre Salonu


Seminer
12:00-13:00

“Astrobiyoloji: Yeryüzünden Evrene Yaşamın Kökeni”

Konuşmacı: Doç.Dr. Zeynep Bozkurt

Düzenleyen: Fen Fakültesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü ve Gözlemevi Uygulama ve Araştırma Merkezi

Yer: Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü Seminer Salonu
Spor
12:00-13:00

Akademik ve İdari Personel Voleybol Müsabakaları Lig Maçı

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Büyük Spor Salonu


Tiyatro
20:00

“Kadınlık Bizde Kalsın”

Yazar: Yılmaz Erdoğan

Yönetmen: Gökhan Önder

Düzenleyen: Hemşirelik Fakültesi

Yer: Kültür Sanat Evi



26 Mayıs 2012, Cumartesi
Konser
20:30

Klasik Türk Müziği Konseri

Hazırlayan ve Yöneten: H.İbrahim Yüksel

Konuk Solist: Güzin Değişmez

Düzenleyen: SKSDB - Klasik Türk Müziği Korosu

Yer: Atatürk Kültür Merkezi A.Adnan Saygun Salonu


27 Mayıs 2012, Pazar
Gösteri
20:30

Anadolu Kadınları ve EÜ Mezunlar Derneği Türk Halk Oyunları Gösterisi

Düzenleyen: Anadolu Kadınları Topluluğu ve EÜ Mezunlar Derneği

Yer: Prof.Dr. Yusuf Vardar -MÖTBE- Kültür Merkezi



28 Mayıs 2012, Pazartesi
Sergi
08:00-19:00

“Doğanın Bekçileri” Fotoğraf Sergisi

Süresi: 28 Mayıs-1 Haziran 2012

Düzenleyen: SKSDB - Doğa ve Gözlem Topluluğu

Yer: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Sergi Salonu
08:00-19:00

“Hayallerin Suya Yansımasıdır Ebru” Sergisi

Süresi: 28 Mayıs-1 Haziran 2012

Düzenleyen: SKSDB - Ebru Sanat Topluluğu

Yer: Prof.Dr. Yusuf Vardar -MÖTBE- Kültür Merkezi Sanat Galerisi
Spor
17:30-18:30

Akademik ve İdari Personel Futbol Turnuvası

Üçüncülük Maçı

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Mazhar Zorlu Çim Sahası
18:30-19:30

Akademik ve İdari Personel Futbol Turnuvası

Final Maçı

Düzenleyen: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yer: Mazhar Zorlu Çim Sahası
EGE ÜNİVERSİTESİ TİYATRO TOPLULUĞU

16. TİYATRO GÜNLERİ
PROGRAM
9 MAYIS – ÇARŞAMBA

20:00 Ege Üniversitesi Tiyatro Topluluğu

“Bir Çeşit Masal” Nazım Hikmet’in Ferhad ile Şirin oyunundan uyarlama
10 MAYIS – PERŞEMBE

15:00 Çukurova Üniversitesi Tiyatro Kulübü

“Yaşlı Hanımın Ziyareti” Friendich Dürrenmatt

20:00 Dicle Üniversitesi Tiyatro Topluluğu

“At” Gyula Hay
11 MAYIS - CUMA

15:00 Yaşar Üniversitesi Tiyatro Topluluğu

“Papaz Kaçtı” Philip King

20:00 Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Topluluğu

“Siyah Beyaz Yazar Ya Da Gri Oyun” Kübra Bayramoğlu/Büşra Özsoy
12 MAYIS – CUMARTESİ

12:00 İnönü Üniversitesi Tiyatro Topluluğu

“Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım” Haldun Taner

16:00 Adnan Menderes Üniversitesi Tıp

Oyuncuları

“Küçük Burjuvalar” Maksim Gorki

20:00 Çapa Oyuncuları

“Maskeliler” Ilan Hatsor


13 MAYIS - PAZAR

12:00 İstanbul Tıp Fakültesi Tiyatro Topluluğu

“Güneş Avı” Peter Shaffer

16:00 Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Pandomim Kulübü

“Bir Varmış Bir Yokmuş” Grup Metni

20:00 Boş Sahne

“Labirentler” Ursula K. Le Guin
14 MAYIS - PAZARTESİ

15:00 Ege Üniversitesi Eczacılık Tiyatro Topluluğu

“Deli” Grup Metni

20:00 Ankara Üniversitesi Fen ve Mühandislik Fakülteleri Tiyatro Topluluğu

“Üç Kuruşluk Opera” Bertolt Brecht

* Atölye – “Michael Chekhov Oyunculuk Tekniğine Giriş” Burcu Halacoğlu


15 MAYIS - SALI

15:00 İTÜ Sahnesi

“İki Efendinin Uşağı” Carlo Goldoni

20:00 İstanbul İktisat Sahnesi

“Ölüm Oyunları” Eugene Ionesco

* Atölye – “Michael Chekhov Oyunculuk Tekniğine Giriş” Burcu Halacoğlu


16 MAYIS - ÇARŞAMBA

16:00 Marmara Üniversitesi Tiyatro Kulübü

“Gergedanlar” Eugene Ionesco

20:00 İTÜ Timis Oyuncuları

“Generallerin Beş Çayı” Boris Vian
17 MAYIS - PERŞEMBE

12:00 Ege Üniversitesi Tiyatro Topluluğu

“Macbeth” William Shakespeare

16:00 Zemin Kat Oyuncuları

“Size Öyle Geliyorsa Öyledir” Luigi Pirandello

20:00 Seyyar Sahne

“Pencere” Sevim Burak
18 MAYIS - CUMA

12:00 Ege Üniversitesi Tiyatro Topluluğu

“Bir Çeşit Masal” Nazım Hikmet’in Ferhad ile Şirin oyunundan uyarlama

15:00 Ege Üniversitesi Tiyatro Topluluğu

Nazım Hikmet Tiyatrosu Üzerine

20:00 İstanbul Üniversitesi Öğrenci Kültür

Merkezi Sahnesi

“Kuraldışı ve Kural” Bertolt Brecht


19 MAYIS - CUMARTESİ

12:00 Anadolu Üniversitesi Tiyatro Kulübü

Yaşayan Tiyatro

“Atuan Mezarları” Ursula K. Le Guin

16:00 Anadolu Üniversitesi Tiyatro Kulübü

Tiyatro Poetika

“Ödenmeyecek Ödemiyoruz” Dario Fo

20:00 Üniversitesi Tiyatro Kulübü Özdüşüm

Oyuncuları

“Büyük Romulus” Friendich

Dürrenmatt
20 MAYIS - PAZAR

12:00 Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Tiyatro Topluluğu

“Bir İnsan Başı Üzerine Üç Sesli Üzünç” Aziz Nesin

16:00 Uludağ Üniversitesi Oyuncuları

“Kadınlar Savaşı” Aristophanes

20:00 Boğaziçi Üniversitesi Oyuncuları

“Sezuan’ın İyi İnsanı” Bertolt Brecht
YER: Ege Üniversitesi Kültür Sanat Evi (Yeşil Köşk Arkası)
Etkinlikler ücretsiz ve biletlidir. Biletler etkinlikten 15 dakika önce Kültür Sanat Evi’nin önündeki standtan temin edilebilinir.

http://www.eutt.org







Dostları ilə paylaş:
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə