93-cü ildönümü ilə əlaqədar TƏDBİRLƏr plani kitabxanalar

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 238.88 Kb.
tarix20.01.2017
ölçüsü238.88 Kb.
Bakı Şəhər Mədəniyyət və Turizm İdarəsinin şəbəkəsinə daxil olan mədəniyyət müəssisələrinin ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının

93-cü ildönümü ilə əlaqədar
TƏDBİRLƏR PLANI

Kitabxanalar




Mədəniyyət müəssisəsinin adı

Tədbirin adı

Tarix və saat

Keçiriləcəyi

yer

1

Səbail rayon MKS-nin Mərkəzi Kitabxanası

“Dahi Azərbaycanlı” adlı sərgi

10 may

Kitabxana

2

Səbail rayon MKS-nin 1 saylı filialı

“Tarixi yaradan insan” adlı sərgi-söhbət

10 may

Saat 12:00



Kitabxana

3

Səbail rayon MKS-nin 2 saylı filialı

“Böyük şəxsiyyət” adlı sərgi

10 may

Kitabxana

4

Səbail rayon MKS-nin 3 saylı filialı

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93-cü ildönümü ilə əlaqədar tədbir

10 may

Saat 13:00



Kitabxana

5

Səbail rayon MKS-nin 4 saylı filialı

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93-cü ildönümü ilə əlaqədar söhbət

10 may

Saat 12:00



Kitabxana

6

Səbail rayon MKS-nin 6 saylı filialı

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93-cü ildönümü ilə əlaqədar sərgi

10 may

Kitabxana

7

Nəsimi rayon MKS-nin Mərkəzi Kitabxanası 2, 4 saylı filialları ilə birgə

“Dahi insan, qüdrətli şəxsiyyət” adlı söhbət

10 may

Saat 12:00



Mərkəzi Kitabxana

8

Nəsimi rayon MKS-nin 1 saylı filialı

“Xalqa bəxş edilmiş ömür” adlı sərgi

5-10 may

Kitabxana

9

Nəsimi rayon MKS-nin 3 saylı filialı

“Heydər Əliyev - tarixi şəxsiyyətdir” adlı sərgi

5-10 may

Kitabxana

10

Yasamal rayon MKS-nin Mərkəzi Kitabxanası

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93-cü ildönümü ilə əlaqədar tədbir

10 may

Saat 12:00



Kitabxana

11

Yasamal rayon MKS-nin 1 saylı filialı

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93-cü ildönümü ilə əlaqədar tədbir

10 may

Saat 12:30



Kitabxana

12

Yasamal rayon MKS-nin 2 saylı filialı

“Müasir Azərbaycanın qurucusu” adlı dəyirmi masa

10 may

Saat 11:00



Kitabxana

13

Yasamal rayon MKS-nin 3 saylı filialı

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93-cü ildönümü ilə əlaqədar tədbir

10 may

Saat 14:00



Kitabxana

14

Yasamal rayon MKS-nin 4 saylı filialı

“Ömrünü xalqına həsr edən dahi” adlı tədbir

10 may

Saat 14:00



Kitabxana

15

Nərimanov rayon MKS-nin Mərkəzi Kitabxanası

“Heydər Əliyev-tarixi yaradan şəxsiyyət” adlı dəyirmi masa

10 may

Saat 12:00



Kitabxana

16

Nərimanov rayon MKS-nin 1 saylı filialı

“Heydər Əliyev xalqımızın əbədi iftixarıdır” adlı tədbir

10 may

Saat 14:00



Kitabxana

17

Nərimanov rayon MKS-nin 2 saylı filialı

“Dahi xilaskar, böyük qurucu” adlı tədbir

6 may

Saat 14:00



Kitabxana

18

Sabunçu rayon MKS-nin 1 saylı filialı

“Müdrik dahi” adlı sərgi

6 -10 may

Kitabxana

19

Sabunçu rayon MKS-nin 2 saylı filialı

“Heydər Əliyev- bəşəri tarixin dahisi” adlı sərgi-söhbət

10 may

Saat 12:00



Kitabxana

20

Sabunçu rayon MKS-nin 4 saylı filialı

“Ulu öndər” adlı söhbət

8 may

Saat 10:00



Kitabxana

21

Sabunçu rayon MKS-nin 5 saylı filialı

“Müdrik insan” adlı sərgi

6-10 may

Kitabxana

22

Sabunçu rayon MKS-nin 6 saylı filialı 9 saylı filial ilə birgə

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93-cü ildönümü ilə əlaqədar sərgi- söhbət

10 may

Saat 14:00



6 saylı filial

23

Sabunçu rayon MKS-nin 8 saylı filialı

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93-cü ildönümü ilə əlaqədar sərgi

6-10 may

Kitabxana

24

Sabunçu rayon MKS-nin 10 saylı filialı

“Heydər Əliyev müstəqil Azərbaycan dövlətinin banisidir” adlı söhbət

10 may

Saat 12:00



Kitabxana

25

Sabunçu rayon MKS-nin 12 saylı filialı

“Xalqa həsr olunan ömür” adlı sərgi

5-10 may

Kitabxana

26

Suraxanı rayon MKS-nin Mərkəzi Kitabxanası

“Xalq üçün yaşayan ömür” adlı sərgi

8-10 may

Kitabxana

27

Suraxanı rayon MKS-nin 2 saylı filialı

“Heydər Əliyev -Azərbaycan qədər əbədi” adlı sərgi-söhbət

10 may

Saat 13:00



Kitabxana

28

Suraxanı rayon MKS-nin 3 saylı filialı

“Fəxrimiz, vüqarımız” adlı söhbət

10 may

Saat 13:00



Kitabxana

29

Suraxanı rayon MKS-nin 4 saylı filialı

“Fenomen şəxsiyyət” dəyirmi masa

7 may

Saat 14:00



Kitabxana

30

Binəqədi rayon MKS-nin Mərkəzi Kitabxanası

“Xalqa bəxş edilmiş ömür” adlı sərgi-söhbət

10 may

Saat 14:00



Kitabxana

31

Binəqədi rayon MKS-nin 1 saylı filialı

“Heydər Əliyev fenomeni” adlı sərgi-söhbət

10 may

Saat 14:00



Kitabxana

32

Binəqədi rayon MKS-nin 2 saylı filialı

“Böyük Azərbaycanlı” adlı sərgi-söhbət

10 may

Saat 14:00



Kitabxana

33

Binəqədi rayon MKS-nin 3 saylı filialı 4 saylı filial ilə birgə

“Böyük şəxsiyyət” adlı sərgi-söhbət

10 may

Saat 14:00



3 saylı filial

34

Binəqədi rayon MKS-nin 5 saylı filialı

“Ulu öndər” adlı sərgi-söhbət

10 may

Saat 14:00



Kitabxana

35

Binəqədi rayon MKS-nin 6 saylı filialı

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93-cü ildönümü ilə əlaqədar sərgi- söhbət

10 may

Saat 14:00



Kitabxana

36

Qaradağ rayon MKS-nin Mərkəzi Kitabxanası

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93-cü ildönümü ilə əlaqədar sərgi

10 may

Kitabxana

37

Qaradağ rayon MKS-nin 1 saylı filialı

“Ömrün Heydər zirvəsi” adlı sərgi

6 -10 may

Kitabxana

38

Qaradağ rayon MKS-nin 5 saylı filialı

“Tarixə yazılan şəxsiyyət” adlı tədbir

10 may

Saat 11:00




Kitabxana

39

Qaradağ rayon MKS-nin 7 saylı filialı

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93-cü ildönümü ilə əlaqədar sərgi

10 may

Kitabxana

40

Qaradağ rayon MKS-nin 9 saylı filialı

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93-cü ildönümü ilə əlaqədar sərgi

10 may

Kitabxana

41

Xətai rayon MKS-nin Mərkəzi Kitabxanası 4 saylı filial ilə birgə

“Azərbaycan siyasətində qələbə rəmzi” adlı söhbət

10 may

Saat 12:00



Mərkəzi Kitabxana

42

Xətai rayon MKS-nin 2 saylı filialı

“Azərbaycan qədər əbədi” adlı dəyirmi masa

5 may

Saat 11:00



Kitabxana

43

Xətai rayon MKS-nin 3 saylı filialı

Türk dünyasının fəxri” adlı söhbət

6 may

Saat 15:00



Kitabxana

44

Nizami rayon MKS-nin Mərkəzi Kitabxanası 4 saylı filial ilə birgə

“Unudulmaz şəxsiyyət” adlı söhbət

6 may

Saat 12:00



Kitabxana

45

Nizami rayon MKS-nin 1 saylı filialı

“Azərbaycanın özü qədər əbədi” adlı sərgi

6 -10 may

Kitabxana

46

Nizami rayon MKS-nin 2, 3, 6 saylı filialları ilə birgə

“Türk dünyasının böyük ideoloqu” adlı söhbət

6 may

Saat 12:00



2 saylı filial

47

M.Ə.Sabir adına şəhər kütləvi kitabxanası

“Qüdrətli lider” adlı ədəbi-bədii kompozisiya

10 may

Saat 15:00



Kitabxana

48

Xəzər rayon MKS-nin Mərkəzi Kitabxanası

“Mən fəxr edirəm ki, Azərbaycanlıyam” adlı sərgi

10 may

Kitabxana

49

Xəzər rayon MKS-nin 1 saylı filialı

“Xalqın xilaskarı” adlı sərgi

10 may

Kitabxana

50

Xəzər rayon MKS-nin 2 saylı filialı

“Xalqın dahi oğlu” adlı sərgi

10 may

Kitabxana

51

Xəzər rayon MKS-nin 3 saylı filialı

“Sən elə bir zirvəsən” adlı dəyirmi masa

10 may

Saat 11:00



Kitabxana

52

Xəzər rayon MKS-nin 4 saylı filialı

“Xalq Heydər söyləyəcək” adlı sərgi

10 may



Kitabxana

53

Xəzər rayon MKS-nin 5 saylı filialı

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93-cü ildönümü ilə əlaqədar söhbət

10 may

Saat 12:00



Kitabxana

54

Xəzər rayon MKS-nin 6 saylı filialı

“Tariximizin nəhəngi” adlı sərgi

10 may

Kitabxana

55

Xəzər rayon MKS-nin 7 saylı filialı

“Azadlığın qurucusu” adlı sərgi

10 may

Kitabxana


Mədəniyyət evi və klublar




Mədəniyyət müəssisəsinin adı

Tədbirin adı

Tarix və saat

Keçiriləcəyi

yer




1

Bibiheybət qəsəbə Mədəniyyət evi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar konsert

6 may

Saat 15:00



Mədəniyyət evi




2

Badamdar qəsəbə Mədəniyyət evi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar dəyirmi masa

6 may

Saat 12:00



Mədəniyyət evi




3

H.Sarabski adına Mədəniyyət evi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar tədbir

10 may

Saat 11:00



Nəsimi rayonu, Zorge parkı




4

İ.Əbilov adına Mədəniyyət Mərkəzi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar dəyirmi masa

10 may

Saat 12:00



Mədəniyyət Mərkəzi




5

Ş.Ələkbərova adına Mədəniyyət evi 

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar tematik gecə

6 may

Saat 12:00



58 saylı tam orta məktəb




6

R.Axundov adına Mədəniyyət evi 

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar tamaşa

3 may

Saat 12:00



Mədəniyyət evi 




7

Binə qəsəbə Mədəniyyət Mərkəzi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar konsert

10 may

Saat 12:00



Mədəniyyət Mərkəzi




8

Qala qəsəbə klubu

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar tədbir

10 may

Saat 14:00



Klub




9

Şüvəlan qəsəbə Mədəniyyət evi 

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar dəyirmi masa

6 may

Saat 12:00



Mədəniyyət evi 




10

Gürgən Mədəniyyət evi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar tədbir

10 may

Saat 12:00



Mədəniyyət

evi





11

Binəqədi Mərkəzi Mədəniyyət evi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar sərgi

7-10 may

Mədəniyyət evi




12

A.M.Şərifzadə adına Mədəniyyət Mərkəzi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar ədəbi-bədii kompozisiya

10 may

Saat 13:00



Mədəniyyət

Mərkəzi





13

Türkan qəsəbə Mədəniyyət Mərkəzi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar tədbir

5 may

Saat 13:00



6 saylı xüsusi internat məktəbi




14

Əmircan qəsəbə Mədəniyyət evi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar dəyirmi masa

10 may

Saat 12:00



Mədəniyyət evi




15

Nizami rayon Mədəniyyət Mərkəzi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar tədbir

7 may

Saat 11:00



Nizami rayonu, H.Əliyev Parkı




16

Q.Abbasov adına Mədəniyyət Sarayı

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar şeir müsabiqəsi

5 may

Saat 11:00



Suraxanı rayonu, “Gənclər evi”




17

Ə.Paşayev adına Mədəniyyət evi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar tədbir

10 may

Saat 12:00



71 saylı tam orta məktəb




18

Bilgəh qəsəbə Mədəniyyət evi, Nardaran qəsəbə klubu,H.Abbasov adına Mədəniyyət evi ilə birgə

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar tədbir

10 may

Saat 12:00



H.Abbasov adına Mədəniyyət evi




19

Kürdəxanı qəsəbə Mədəniyyət evi 

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar tədbir

8 may

Saat 12:00



Mədəniyyət evi 




20

M.Ə.Sabir adına Balaxanı qəsəbə Mədəniyyət evi 

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar ədəbi-bədii kompozisiya

10 may

Saat 16:00



Mədəniyyət evi




21

Səngəçal qəsəbə Mədəniyyət evi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar dəyirmi masa

10 may

Saat 11:00



Mədəniyyət evi




22

Müşfiqabad qəsəbə Mədəniyyət evi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar iməclik

10 may

Saat 10:00



Mədəniyyət evi




23

Ə.Əmirov adına Mədəniyyət Sarayı

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar dəyirmi masa

10 may

Saat 12:00



Mədəniyyət Sarayı




24

Hövsan Mədəniyyət sarayı

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar tədbir

10 may

Saat 11:00



Mədəniyyət sarayı




25

V.Mustafazadə adına Mədəniyyət Mərkəzi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar tədbir

5 may

Saat 10:30



186 saylı tam orta məktəb




26

S.Bəhlulzadə adına Mədəniyyət Sarayı

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar konsert

10 may

Saat 14:00



Mədəniyyət sarayı





Heydər Əliyev Mərkəzləri, muzeylər




Mədəniyyət müəssisəsinin adı

Tədbirin adı

Tarix və saat

Keçiriləcəyi

yer

1


N.Nərimanovun xatirə muzeyi 


Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar tədbir

6 may
Saat 12:00

Muzey

2


M.S.Ordubadinin xatirə muzeyi  C.Cabbarlının ev muzeyi ilə birgə

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar tədbir

10 may
Saat 14:00

M.S.Ordubadinin xatirə muzeyi

3

C.Məmmədquluzadənin ev muzeyi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar ziyarət

10 may
Saat 12:30

Fəxri Xiyaban

4

Yasamal rayon Heydər Əliyev Mərkəzi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar tədbir

6 may
Saat 12:00

Mərkəz

5

Qaradağ rayon Heydər Əliyev Mərkəzi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar konfrans

7 may

Saat 12:00



Mərkəz

6

Suraxanı rayon Heydər Əliyev Mərkəzi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar tədbir

5 may

Saat 15:00



Mərkəz



Uşaq musiqi və incəsənət məktəbləri




Mədəniyyət müəssisəsinin adı

Tədbirin adı

Tarix və saat

Keçiriləcəyi

yer

1

S.Ələsgərov adına 1 nömrəli uşaq incəsənət məktəbi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar sərgi

6-10 may

Məktəb

2

V.Mustafazadə adına 2 nömrəli uşaq incəsənət məktəbi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar sərgi

10 may

Məktəb

3

3 nömrəli uşaq incəsənət məktəbi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar konsert

10 may

Saat 14:00



Məktəb

4

4 nömrəli uşaq incəsənət məktəbi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar məruzə

10 may

Saat 14:00



Məktəb

5

5 nömrəli uşaq incəsənət məktəbi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar sərgi

10 may

Məktəb

6

H.Sarabski adına 7 nömrəli uşaq musiqi məktəbi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar konsert

10 may

Saat 15:00



Məktəb

7

R.Behbudov adına 2 nömrəli 11 illik musiqi məktəbi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar konsert

10 may

Saat 14:00



Məktəb

8

C.Hacıyev adına 3 nömrəli 11illik musiqi məktəbi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar mühazirə,konsert

7 may

Saat 15:00



Məktəb

9

4 nömrəli uşaq musiqi məktəbi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar konsert

9 may

Saat 12:00



Q.Qarayev adına Mərkəzi İncəsənət Məktəbi

10

Ə.Bakıxanov adına 6 nömrəli uşaq musiqi məktəbi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar konsert

10 may

Saat 15:00



Məktəb

11

Q.Qarayev adına Mərkəzi İncəsənət Məktəbi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar tədbir

10 may

Saat 15:00



Məktəb

12

C.Qaryağdıoğlu adına 9 nömrəli uşaq musiqi məktəbi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar konsert

10 may

Saat 15:00



Məktəb

13

10 nömrəli uşaq musiqi məktəbi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar konsert

7 may

Saat 14:30



Məktəb

14

T.Quliyev adına 12 nömrəli 11 illik musiqi məktəbi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar məruzə

10 may

Saat 15:00



Məktəb

15

S.Rüstəmov adına 13 nömrəli uşaq musiqi məktəbi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar konsert

7 may

Saat 15:00



Məktəb

16

14 nömrəli uşaq musiqi məktəbi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar tədbir

10 may

Saat 14:00



Məktəb

17

K.Səfərəliyeva adına 16 nömrəli uşaq musiqi məktəbi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar konsert

7 may

Saat 15:00



Məktəb

18

17 nömrəli uşaq musiqi məktəbi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar konsert

7 may

Saat 14:00



Məktəb

19

Ş.Ələkbərova adına 20 nömrəli 11 illik musiqi məktəbi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar konsert

10 may

Saat 17:00



Məktəb

20

Ə.Bədəlbəyli adına 23 nömrəli 11 illik musiqi məktəbi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar tədbir

10 may

Saat 12:00



Məktəb

21

24 nömrəli 11 illik musiqi məktəbi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar məruzə

10 may

Saat 12:00



Məktəb

22

M.Maqomayev adına 26 nömrəli 11 illik musiqi məktəbi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar konsert

8 may

Saat 12:00



Məktəb

23

28 nömrəli uşaq musiqi məktəbi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar konsert

10 may

Saat 15:00



Məktəb

24

30 nömrəli uşaq musiqi məktəbi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar konsert

7 may

Saat 12:00



Məktəb

25

33 nömrəli uşaq musiqi məktəbi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar məruzə

10 may

Saat 16:00



Məktəb

26

34 nömrəli uşaq musiqi məktəbi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar tədbir

10 may

Saat 15:00



Məktəb

27

G.Şaroyev adına 35 nömrəli 11 illik musiqi məktəbi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar konsert

7 may

Saat 12:00



Məktəb

28

36 nömrəli uşaq musiqi məktəbi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar konsert

5 may

Saat 15:00



Məktəb

29

37 nömrəli uşaq musiqi məktəbi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar konsert

7 may

Saat 15:30



Məktəb

30

Gözdən əlil uşaqlar üçün 38 nömrəli 11 illik musiqi məktəbi

Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93- cü ildönümü ilə əlaqədar konsert

7 may

Saat 14:00



Məktəb


Dostları ilə paylaş:
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə