Ayala pineda, katherinne carolina barillas montoya, cesar alfredo barrera martinez, karen alejandra



Yüklə 24.7 Kb.
tarix16.11.2017
ölçüsü24.7 Kb.

CENTRO ESCOLAR INSA

NOMINA DE ALUMNOS ADMITIDOS PARA BACHILLERATO GENERAL, TURNO VESPERTINO, ZONA SUR


PRIMER LISTADO:



  1. ARRIOLA GONZÁLEZ, LUIS EDUARDO

  2. AYALA PINEDA, KATHERINNE CAROLINA

  3. BARILLAS MONTOYA, CESAR ALFREDO

  4. BARRERA MARTINEZ, KAREN ALEJANDRA

  5. BERNAL TORRES, HECTOR ANTONIO

  6. COTO MULLER, KARINA LIZBETH

  7. EQUIZABAL ALONSO, ANDERSON BRYN

  8. ESCOBAR CHAVEZ, SAMUEL ERNESTOI

  9. ESTEVEZ GARCÍA, CARLOS EDUARDO

  10. GALINDO ARANA, ENA ASTRID

  11. GUEVARA PADILLA, KEVIN ERNESTO

  12. HERNÁNDEZ ECHEVERRIA, GIOVANNI STANLEY

  13. HERNANDEZ JOSELYNE TATIANA

  14. JUAREZ ALVARADO, JOSUE ALEXANDER

  15. LAGUAN AGUIRRE, ALFONSO JOSE

  16. LEMUS CANO, BEATRIZ ESMERALDA

  17. LEMUS, ANA ARACELY

  18. LINARES LUCERO, KARLA JEANNETH

  19. MACAL PEÑATE, KEIRI MICHELLE

  20. MARTINEZ FLORES, GERARDO ALEXANDER

  21. MARTINEZ JOVEL, DINA MERARI

  22. MARTINEZ MOLINA, DAYANA SUGEY

  23. MARTINEZ PINEDA, ROBERTO ANTONIO

  24. MARTINEZ RAMIREZ, JACQUELINNE TERESA

  25. MARTINEZ RECINOS XIMENA DEL CARMEN

  26. MEJIA AGUIRRE, OSCAR RENE

  27. MENDEZ DE PAZ, EDWIN OMAR

  28. MENDOZA VELÁSQUEZ, JENNIFER DEL CARMEN

  29. MURCIA ARIAS, JUAN CARLOS

  30. ORELLANA ALDANA, JOHANA ABIGAIL

  31. ORELLANA MARTINEZ, ANDREA MARISO

  32. OSORIO HERNÁNDEZ, MARIANA ALEJANDRA

  33. PALOMO MEDINA, KENIA REBECA

  34. PEÑATE MARROQUIN, KATHERINNE GRISELDA

  35. PERAZA ESTRADA, JAIME RODRIGO

  36. PEREZ MARROQUIN, GABRIELA VANESSA

  37. REYES ALFARO, SANDY ELIZABETH

  38. RIVERA HERNANDEZ, SARA BEATRIZ

  39. RIVERA RAMIREZ, ROBERTO ANTONIO

  40. ROMAGOZA CORNEJO, ALFREDO JOSE

  41. SALINAS ALFARO, MANUEL ALEXANDER

  42. SANDOVAL CAMPOS, KENIA ALEXANDRA

  43. SERMEÑO MERLOS, CAMILO ALEXANDER

  44. TORRENTO CHACHAGUA, NELSON ADALI

  45. URBINA SANDOVAL, ERWIN JOSUE

  46. VALLADARES GARCIA, KEVIN ERNESTO

  47. VÁSQUEZ CHÁVEZ, ANDREA SOFIA

  48. VILLANUEVA SORIANO, FRANCISCO JAVIER

CENTRO ESCOLAR INSA



NOMINA DE ALUMNOS ADMITIDOS PARA BACHILLERATO GENERAL, TURNO VESPERTINO, ZONA SUR
SEGUNDO LISTADO:


  1. AGUIRRE CUELLAR, DANIEL ALEXANDER

  2. ALEMAN CARRANZA, KAREN ADRIANA

  3. ALEMAN ESCALON, JOSÉ ALFREDO

  4. ALVAREZ LANDAVERDE, NATHALIE MARGARITA

  5. ASENCIO HERNANDEZ, VERONICA JOHANA

  6. BARRERA, RODRIGO ALEXANDER

  7. CHAVEZ MARTINEZ, MELVIN OSWALDO

  8. CHAVEZ SAYES, AMANDA ABIGAIL

  9. CISNEROS EGUIZABAL, KATYA MICHELLE

  10. CONTRERAS LOPEZ, JOSÉ ARTURO

  11. CORTEZ DERAS, BERNARDO ANTONIO

  12. CRISTALES GARCIA, ANA YARELI

  13. CRUZ MEDINA, NATALI DALILA

  14. CUELLAR FLORES, GABRIELA MARIBEL

  15. DIAZ CASTILLO, WALTER ANTONIO

  16. FLORES MENDOZA, FATIMA MARGARITA

  17. GARCIA REINA, CANDIDA ANDREA

  18. GRIJALVA ORTIZ, VICTORIA MARGARITA

  19. GUARDADO VELASQUEZ, MONICA PATRICIA

  20. GUERRERO LAINEZ, FERNANDO LEONEL

  21. GUEVARA CALDERON,JONATHAN KEVIN

  22. GUEVARA ESCOBAR, ALEJANDRO ENRIQUE

  23. GUZMAN OLIVA, KENIA ABIGAIL

  24. JUAREZ AGUIRRE, GABRIELA LIZBETH

  25. LAGUAN AGUIRRE, ALFONSO JOSÉ

  26. LANDAVERDE DE PAZ, SALVADOR ATILIO

  27. LAZARO VELASQUEZ, MIRELLA PATRICIA

  28. LEMUS HERRERA, MIRIAM ESTEFANIA

  29. LINARES, LUIS EDUARDO

  30. LUCERO SANCHEZ, JOSELYN ABIGAIL

  31. MANCIA CRUZ, CARLOS EFRAIN

  32. MARTINEZ RAMIREZ, JACQUELINNE TERESA

  33. MAZARIEGO LINARES, LOURDES MARIA

  34. MONTERROSA LAGUAN, ANDREA RAQUEL

  35. MORENO GRANDE, PATRICIA ABIGAIL

  36. PEREIRA FLORES, DIANA CAROLINA

  37. PEREZ ALVAREZ, NANCY MARIELA

  38. PINEDA VELÁSQUEZ, KENIA GABRIELA

  39. RODRIGUEZ SALAZAR, LILIAN VICTORIA

  40. ROMERO ORELLANA, LUIS MAURICIO

  41. TRUJILO MAGAÑA, JOSÉ ALEJANDRO

  42. URBINA SANDOVAL, ERWIN JOSUE

  43. VALIENTE LUCERO, JOSÉ PABLO

  44. VELASQUEZ, MONICA PATRICIA

  45. VIVAS GONZALEZ, TATIANA YAMILETH


Dostları ilə paylaş:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə