Bakı Şəhər Mədəniyyət və Turizm İdarəsinin şəbəkəsinə daxil olan mədəniyyət müəssisələrində 8 may Şuşanın işğalının 20-ci ildönümü ilə əlaqədar

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 121.18 Kb.
tarix20.01.2017
ölçüsü121.18 Kb.
Bakı Şəhər Mədəniyyət və Turizm İdarəsinin şəbəkəsinə daxil olan mədəniyyət müəssisələrində 8 may - Şuşanın işğalının 20-ci ildönümü ilə əlaqədar
TƏDBİRLƏR PLANI




Təşkilatın adı

Tədbirin adı

Tarix və saat

Keçiriləcəyi

yer



Bakı Şəhər Mədəniyyət və Turizm İdarəsi

“20 illik həsrət” adlı tədbir

8 8 may

Saat 14:00




Xətai rayon Mədəniyyət Mərkəzi



Mədəniyyət evi və klublar




Mədəniyyət evinin adı

Tədbirin adı

Tarix və saat

Keçiriləcəyi

yer



Badamdar qəsəbə Mədəniyyət evi

“Ulduzu sönmüş Şuşa” adlı tədbir

8 may

Saat 12:00




Mədəniyyət evi



H.Sarabski adına Mədəniyyət evi

“Bu gecə yuxumda Şuşanı gördüm” adlı ədəbi-bədii kompozisiya

7 may

Saat 14:00





Mədəniyyət evi



Gürgan qəsəbə Mədəniyyət evi

“Şuşanın işğalından 20 il keçir” adlı söhbət

8 may

Saat 12:00




Mədəniyyət evi



M.Ə.Sabir adına Balaxanı qəsəbə Mədəniyyət evi

“Ovulmayan kədərimiz, soyumayan dərdimiz” adlı tədbir

8 may

Saat 15:00





Mədəniyyət evi



H. Abbasov adına Mədəniyyət evi Nardaran qəsəbə klubu və Bilgəh qəsəbə mədəniyyət evi ilə birlikdə

“Alınmaz Şuşa qalamızın gözü yoldadır” adlı dəyirmi masa

8 may

Saat 15:00


8

Mədəniyyət evi



Binə qəsəbə Mədəniyyət Mərkəzi

Şuşanın işğalının 20-ci ildönümünə həsr olunmuş mühazirə

8 may

Saat 13:00





Mədəniyyət Mərkəzi



Nizami adına Mədəniyyət Mərkəzi

“Şuşam mənim” adlı görüş

8 may

Saat 11:00




123 nömrəli məktəbdə



Ə.Paşayev adına Mədəniyyət evi

“Əsrlərin yadigarı – Şuşa” adlı tematik gecə

8 may

Saat 13:00





Mədəniyyət evi



Pirşağı qəsəbə Mədəniyyət evi Kürdəxanı qəsəbə Mədəniyyət evi ilə birgə

“Şuşa qan yaddaşımız” adlı tədbir

8 8 may

Saat 14:00




Mədəniyyət evi



M.Ə.Sabir adına Bülbülə qəsəbə Mədəniyyət evi

Şuşanın işğalı ilə bağlı dəyirmi masa

8 may

Saat 12:00




Mədəniyyət evi



Ramana qəsəbə Mədəniyyət evi

“20 illik qan yaddaşımız” adlı tədbir

8 may


Saat 12:00



Mədəniyyət evi


Kitabxanalar




Mədəniyyət müəssisəsinin adı

Tədbirin adı

Tarix və saat

Keçiriləcəyi

Yer



Səbail rayon MKS

Şuşanın işğalının 20-ci ildönümünə həsr olunmuş “Şuşa həsrəti” adlı kitab sərgisi

8 may


Kitabxana



1 nömrəli filial

“Ruhumuzun ünvanı- Şuşa” adlı söhbət- sərgi

8 may

Kitabxana



2 nömrəli filial

“Ölməzliyə doğru” adlı sərgi

8 may

Kitabxana



Nəsimi rayon MKS

“Şuşasız Qarabağ, Qarabağsız Azərbaycan” adlı tədbir

7 may

Saat 12:00



Kitabxana



3 nömrəli filial

Şuşanın işğalının 20-ci ildönümünə həsr olunmuş kitab sərgisi

8 may

Kitabxana



4 nömrəli filial

Şuşanın işğalının 20-ci ildönümünə həsr olunmuş adlı kitab sərgisi

8 may

Kitabxana



Qaradağ rayon MKS-nin 2 nömrəli filialı

Şuşanın işğalının 20-ci ildönümünə həsr olunmuş adlı kitab sərgisi

8 may

Kitabxana



5 nömrəli filial

Şuşanın işğalının 20-ci ildönümünə həsr olunmuş adlı kitab sərgisi

8 may

Kitabxana



Suraxanı rayon MKS-nin 1 nömrəli filialı

“Şuşa həsrəti ilə keçən 20 il” adlı xatirə gecəsi

7 may

Saat 11:00




Kitabxana



Binəqədi rayon MKS

Şuşanın işğalının 20-ci ildönümü ilə bağlı sərgi

7 may

Kitabxana



1 nömrəli filial

“20 il Şuşasız” Şuşanın işğalının 20-ci ildönümü ilə bağlı sərgi

7 may

Kitabxana



2 nömrəli filial

Şuşanın işğalının 20-ci ildönümü ilə bağlı sərgi

7 may

Kitabxana



3 nömrəli filial

“Şuşanın dağları başı dumanlı” sərgi

7 may

Kitabxana



4 nömrəli filial

“Şuşanın işğalı” sərgi

7 may

Kitabxana



5 nömrəli filial

“Şuşasız qalası – tarixi gerçəklik” sərgi

7 may

Kitabxana



6 nömrəli filial

“Müharibə uşaqların gözü ilə” Şuşanın işğalının 20-ci ildönümü ilə bağlı sərgi

7 may

Kitabxana



7 nömrəli filial

Şuşanın işğalının 20-ci ildönümü ilə bağlı sərgi

7 may

Kitabxana



Sabunçu rayon MKS

“Qarabağım, qəm ocağım” adlı sərgi-söhbət

8 may

Saat 12:30



Kitabxana



1 nömrəli filial

“Gözü yaşlı Şuşam” adlı tədbir

8 may

Saat 11:00



96 saylı orta məktəb



2 nömrəli filial

“Yaddaşlarda izi qalan Şuşam” adlı tədbir

8 may

Saat 14:00



Kitabxana



4 nömrəli filial

“Şuşamın başı dağlı” adlı söhbət

8 may

Saat 12:00



Kitabxana



6 nömrəli filial

“Şuşa həsrəti” adlı sərgi

8 may

Kitabxana



11 nömrəli filial

“Qarabağın gözü - Şuşa” adlı sərgi

8 may

Kitabxana



13 nömrəli filial

“Şuşasız 20 il” adlı sərgi

8 may

Kitabxana



Xəzər rayon MKS-nin 1 nömrəli filialı

“Şuşasız 20 il” adlı sərgi

8 may

Kitabxana



Xəzər rayon MKS-nin 7 nömrəli filialı

“Gözü yaşlı Şuşam ” adlı sərgi

8 may

Kitabxana



Xətai rayon MKS

“Şuşasız 20 il” adlı əbədi-bədii kompozisiya

7 may

Saat 12:00



Kitabxana



1 nömrəli filial

“Şuşam mənim” adlı tədbir

8 may

Saat 12:00



Kitabxana



Nərimanov rayon MKS-nin 2 nömrəli filialı

“20 il Şuşasız” adlı əbədi bədii gecə

8 may

Saat 14:00




Kitabxana



Yasamal rayon MKS

“Şuşa həsrəti” adlı sərgi

8 may

Kitabxana



1 nömrəli filial

“Şuşasız 20 il” adlı sərgi

8 may

Kitabxana



2 nömrəli filial

“Şuşasız Qarabağ, Qarabağsız Azərbaycan olmaz” adlı sərgi

8 may

Kitabxana



3 nömrəli filial

“Tariximizin yaddaşı – Şuşa” adlı tədbir

7 may

Saat 13:00



Kitabxana



4 nömrəli filial

“Gözü yaşlı Şuşa mənim” adlı sərgi

8 may

Kitabxana



5 nömrəli filial

“Şuşam qan ağlayır” adlı sərgi

8 may

Kitabxana



Uşaq musiqi və incəsənət məktəbləri




Məktəbin adı

Tədbirin adı

Tarix və saat

Keçiriləcəyi

Yer



S.Ələsgərov adına 1 saylı uşaq incəsənət məktəbi

Şuşanın işğalının 20-ci ildönümünə həsr olunmuş mühazirə

8 may

Saat 12:00

8


Məktəb



V.Mustafazadə adına 2 saylı uşaq incəsənət məktəbi

Şuşanın işğalının 20-ci ildönümünə həsr olunmuş mühazirə

8 may

Saat 13:00

8


Məktəb



4 saylı uşaq incəsənət məktəbi

Şuşanın işğalının 20-ci ildönümünə həsr olunmuş mühazirə

8 may

Saat 12:00

8


Məktəb



F.Əmirov adına 6 saylı 11 illik incəsənət məktəbi

Şuşanın işğalının 20-ci ildönümünə həsr olunmuş mühazirə

8 may

Saat 13:00

8


Məktəb



R.Behbudov adına 2 saylı 11 illik musiqi məktəbi

Şuşanın işğalının 20-ci ildönümünə həsr olunmuş mühazirə

8 may

Saat 13:00

8


Məktəb



4 saylı uşaq musiqi məktəbi

Şuşanın işğalının 20-ci ildönümünə həsr olunmuş mühazirə

8 may

Saat 12:00

8


Məktəb



Ə.Bakıxanov adına 6 saylı uşaq musiqi məktəbi

Şuşanın anım günü ilə bağlı yığıncaq

8 may

Saat 15:00




Məktəb



H.Sarabski adına 7 saylı uşaq musiqi məktəbi

Şuşanın işğalının 20-ci ildönümünə həsr olunmuş ədəbi-bədii kompozisiya

8 may

Saat 15:00




Məktəb



10 saylı uşaq musiqi məktəbi

Şuşanın işğalının 20-ci ildönümünə həsr olunmuş mühazirə

8 may

Saat 14:00

8


Məktəb



11 saylı uşaq musiqi məktəbi

Şuşanın işğalının 20-ci ildönümünə həsr olunmuş mühazirə

8 may

Saat 15:00




Məktəb



T.Quliyev adına 12 saylı 11 illik musiqi məktəbi

Şuşanın işğalının 20-ci ildönümünə həsr olunmuş mühazirə və konsert

8 may

Saat 14:00

8


Məktəb



R. Hacıyev adına 15 saylı 11 illik musiqi məktəbi

Şuşanın işğalının 20-ci ildönümünə həsr olunmuş mühazirə

8 may

Saat 13:00

8


Məktəb



Ş.Ələkbərova adına 20 saylı uşaq musiqi məktəbi

Şuşanın işğalının 20-ci ildönümünə həsr olunmuş mühazirə

7 may

Saat 16:00

8


Məktəb



L. və M.Rostropoviçlər adına 21 saylı 11 illik musiqi məktəbi

Şuşanın işğalının 20-ci ildönümünə həsr olunmuş ədəbi-bədii kompozisiya

11 may

Saat 13:00




Məktəb



Niyazi adına 22 saylı uşaq musiqi məktəbi

Şuşanın işğalının 20-ci ildönümünə həsr olunmuş mühazirə

8 may

Saat 14:00

8


Məktəb



Ə.Bədəlbəyli adına 23 saylı uşaq musiqi məktəbi

Şuşanın işğalının 20-ci ildönümünə həsr olunmuş mühazirə

8 may

Saat 14:00



Məktəb



24 saylı 11 illik musiqi məktəbi

Şuşanın işğalının 20-ci ildönümünə həsr olunmuş ədəbi-bədii gecə

8 may

Saat 14:00




Məktəb



R.Babayev adına 25 saylı uşaq musiqi məktəbi

Şuşanın işğalının 20-ci ildönümünə həsr olunmuş mühazirə

8 may

Saat 10:00

8


Məktəb



M.Maqomayev adına 26 saylı uşaq musiqi məktəbi

“Şuşa ürəyim mənim” adlı adlı musiqili tədbir

8 may

Saat 12:00




Məktəb



34 saylı uşaq musiqi məktəbi

Şuşanın işğalı ilə bağlı tədbir

8 may

Saat 12:00



Məktəb



36 saylı uşaq musiqi məktəbi

Şuşanın işğalının 20-ci ildönümünə həsr olunmuş məruzə

8 may

Saat 12:00

8


Məktəb



38 saylı gözdən əlillər üçün uşaq musiqi məktəbi

Şuşanın işğalının 20-ci ildönümünə həsr olunmuş mühazirə

7 may

Saat 14:00




Məktəb

Muzeylər


1.

M.S.Ordubadinin xatirə muzeyi  C.Cabbarlının ev muzeyi ilə birlikdə

“20 il Şuşasız” adlı tədbir

7 may

Saat 12:00



Muzey

2.

Azərbaycan Dövlət Din Tarixi muzeyi

Şuşanın 20-ci ildönümünə həsr olunmuş tədbir

7 may

Saat 13:00



7 saylı orta məktəb


Dostları ilə paylaş:
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə