Basın Bülteni 7. 09. 2011 Regnum’a European Property Awards’tan ödül birdenYüklə 11.77 Kb.
tarix30.07.2018
ölçüsü11.77 Kb.

k:\b\regnum\gorseller\regnum.jpg k:\b\regnum\gorseller\escana logo.jpg

Basın Bülteni 27.09.2011


Regnum’a European Property Awards’tan 3 ödül birden...
Regnum, Avrupa’nın en prestijli gayrimenkul yarışmalarından biri olan ‘’European Property Awards’ten üç ödülle döndü. Regnum’un kurumsal web sitesi en iyi “En iyi web sitesi” seçilirken, Bodrum’da Regnum tarafundan hayata geçirdiği Escana evleri ise ‘’En İyi İç Dizayn’’ ve ‘’En İyi Karma Kullanım‘’ dallarında büyük ödülü almaya hak kazandı. Regnum, 22-23 Eylül akşamı Londra Mayfair’deki Park Lane Hotel’de gerçekleşen törenle ödüllerini aldı.
European Property Awards adıyla 17 yıldır düzenlenen yarışmada 3 farklı kategoride ödül kazanan Regnum, rekabetin yüksek olduğu ‘’Avrupa Gayrimenkulleri’’ alanında güçlü rakiplerini geride bıraktı. Escana Evleri ile “En İyi İç Dizayn” ve “En İyi Karma Kullanım” ödüllerinin yanı sıra Regnum kurumsal web sitesi www.regnum.com.tr ile de ‘“En iyi Web Sitesi” dallarında birincilik ödülünü almaya hak kazandı.
Yarışmadan üç ödülle dönen Regnum, Avrupa kıtası için düzenlenen yarışmanın ikinci aşaması olan Dünya Gayrimenkul Ödülleri (International Property Awards) için, Avrupa ve Afrika kıtalarının en iyileri, kendi kategorilerinde Afrika, Amerika, Arap ve Asya Pasifik’teki ödüllü projelerle yarışacak.
Google ve Bloomberg Televizyonu’nun ortaklığında gerçekleşen ve gayrimenkul sektöründe kolektif bilgisi ile saygın bir yere sahip olan Property Awards’ın jüri üyeleri arasında; Google İngiltere Başkanı James Bacon, İngiliz Gayrimenkul Federasyonu CEO'su Peter Bolton King, Kraliyet Mühendisler Odası Birliği Başkanı David Dalby ve Royal Bank of Scotland'dan Mike McNamara bulunuyor.
Regnum Escana Evleri
Bodrum’un kendine özgü mimarisi ile 21. yüzyılın teknolojisini harmanlayarak sakinlerine eşsiz bir Bodrum deneyimi yaşatan Regnum Escana evleri, konumu ve özel mimari tasarımıyla Bodrum’un en gözde yaşam alanlarından biri oldu. Regnum Escana‘da üç katlı olarak inşa edilen 25 villa, 18 dönümlük bir alana ve toplam 10.800 metrekare inşaat alanına sahipken, villaların büyüklüğü ise 400 ile 450 metrekare arasında değişiyor. “Akıllı ev” konseptiyle inşa edilen Escana‘da, uzaktan cep telefonu ve internet aracılığıyla evin ısıtma ve kliması önceden çalıştırılabiliyor; aydınlatma ve televizyon da dâhil olmak üzere bütün elektrikli ve elektronik aletler kumanda edilebiliyor.


REGNUM HAKKINDA,

Prestijli, yüksek kalite anlayışıyla tanınan Türkiye merkezli gayrimenkul şirketi Regnum kurulduğu günden bu yana hayata geçirdiği projelerle ulusal ve uluslararası başarılara imza atıyor.


Londra ve Sofya ofisleri aracılığıyla, İngiltere ve Bulgaristan’da da önemli gayrimenkul yatırımları bulunan şirket İstanbul’da 43 daireden oluşan Sky Residence, 722 konutluk Elitkent, Bodrum’da 195 evden oluşan Bargylia, İstanbul’da 1285 konutluk Astrum Towers ve son olarak International Property Awards’da 2 ödüle birden layık görülen Escana Evleri projelerini hayata geçirdi. Regnum, Avrupa’nın “En İyi Golf Destinasyonu” seçilen Antalya-Belek bölgesinde, golf profesyonellerinin yorumlarına göre Türkiye’nin en iyi golf sahasını da 2008 yılı içinde misafirlerinin hizmetine açarken, İstanbul’un yeni landmark’ı olacak projesinin yapımına ise yakın zamanda başlayacak.
Londra’da butik bir projeyi tamamlayıp sahiplerine teslim eden Regnum, Tower Bridge bölgesindeki yeni projesinin inşaatına da 2011 yılının ilk aylarında başlayan Regnum; yurtdışında yürüttüğü i projelerinin tüm dünyadaki satış organizasyonlarını da yürütüyor.
Proje yönetimi için Sofya’da kurulan Regnum – Bulgaristan ise, Bansko kayak bölgesinde tamamlanan 227 konutluk Crystal Apartments projesinin haricinde konut, ofis ve alışveriş merkezi projeleriyle de ülkenin en büyük gayrimenkul geliştirme şirketlerinden biri olmayı hedefliyor.

Bilgi için:

Global Hill and Knowlton - 0212 270 52 32Arzu Erdoğan – arzu.erdogan@hillandknowlton.com

Elif Kupa – elif.kupa@hillandkknowlton.com

Dostları ilə paylaş:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə