Belediye bu kez yeniSİNİ yapmak iÇİn yikti

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 7.53 Kb.
tarix28.07.2018
ölçüsü7.53 Kb.
13 Ekim 2014


BELEDİYE BU KEZ YENİSİNİ YAPMAK İÇİN YIKTI
İnegöl’ü yaşanabilir modern bir kent olarak geleceğe taşımak için birçok önemli projeyi hayata geçiren ve bu kapsamda ilçenin yaşam kalitesini arttırmaya öncülük eden İnegöl Belediyesi; şehrin farklı noktalarında yıkım çalışmalarına devam ediyor.
Bugüne kadar gerek kaçak, gerek tehlike arz eden ve atıl vaziyette bulunan birçok binanın yıkımını gerçekleştiren İnegöl Belediyesi bu kez Huzur Mahallesi Yeşil Cami bahçesindeki 2 yapının yıkımını gerçekleştirdi.
Konuyla ilgili açıklama yapan İnegöl Belediye Başkan Yardımcısı Adil Kansu, “İlçemiz Huzur Mahallesi Yeşil Cami bahçe düzenlemesi kapsamında bahçede bulunan eski ve yetersiz durumdaki taziye evi ile çay ocağı olarak kullanılan yapı yıkılarak yerine yeni taziye evi yapılmıştır” dedi.
Yine aynı bahçe düzenlemesi kapsamında yan parselde kamulaştırılan arsadaki boş yapının da yıkılarak alanın boşaltıldığını kaydeden Kansu; “Bu alan da cami bahçesine dâhil edilmiş ve bahçe düzenleme çalışmasına başlanmıştır.  Bu kapsamda bahçe duvarları inşa edilecek ve bahçe içi çevre düzenlemesi yapılacaktır” şeklinde konuştu.
Yıkımlar esnasında hem mahalle sakinlerinin hem de yıkımı gerçekleştiren çalışanlarımızın her hangi bir olumsuz durumla karşılaşmamaları için tüm önlemleri alıyoruz” diyen Başkan Yardımcısı Adil Kansu, ilçenin birçok noktasında gerçekleştirilen yıkım çalışmaları ile İnegöl’ün ferah bir hal almasını sağlamaya çalıştıklarını belirtti.Dostları ilə paylaş:
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə