Clerks Year One

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 14.17 Kb.
tarix11.09.2018
ölçüsü14.17 Kb.

Clerks and Treasurers Institute, 2017 Photos

Clerks Year One:


ROW 1 (L to R): Kathy Bemowski, Kassie Van Remortel, Stephanie Cheslock, Laurie Goffard, Randi Mielke

ROW 2 (L to R): Georgia Stanford, Kari Yenter, Cassie Smith, Elizabeth Felkner, Sarah Floy, Amy Bartlett, Shawn Walsh, Sarah Roy, Lisa Kalata, Inga Cushman, Jane Snell

ROW 3 (L to R): Barb Robbert, Camila Ramos, Amy Vanderhei, Kadie Jo Butteris, Kate Kelly, Penny Danielson, Lori Geyman, Becky Schuster, Laura Roesslein, Dawn Miller, Maria Ledesma

ROW 4 (L to R): Julie Leaf. Heidi Teich, Carrie Friederick, Christina Kahl, Heidi Koch, Kelly Hurst, Beth Lansing, Sara Decker, Alison Pecha, Lorie Burns, Lacey Ozga, Penny Swan

ROW 5 (L to R): Lisa Kuehn, Tracie Sette, Kelly Voelker, Jim Verbick, Julie Kriewaldt, Carmen Bouchie, Kathy Lindbloom, Caitlin Stene, Natalie Megow, Deidre Bushey, Christine Ermis
ROW 6 (L to R): Debbie Knowles, Rubina Medina, Shari Pierce, Christy Davis

ROW 7 (L to R): Jake Meshke, Lanette Mayberry, Deb Doriott-Reineccius, Andria Hayday, Holly Stevens, Laura Konwinski, Melissa Murray, Amy White, Nikki Klepper, Jery Dunn, Nicole Cummings, Kaitlin Nye, Joy Hanson, Samantha Josefowicz, Terri Decur, Lynn Kauzlaric, Bradley J. Hanson, Dianah Fayas, Kelli Rasmussen

Clerks Year Two:


ROW 1 (L to R): Linda Kuhlman, Andrea Jacobs, Donna Timmerman, Brandon Bledsoe, Kassie Van Remortel, Heather Crawford, Mary Kuehl, Jill Hill, Anne Arndt, Katie Crosby

ROW 2 (L to R): Tracey Raymond, Phyllis Wilder, Trisha Hoffman, Janel Lee, Susan Conaway, Amy Barnes, Julie Lesar, Stacy Bell, Donna Pulles, Diane Webster, Angie Volkman

ROW 3 (L to R): Heather Sedo, Michelle Klapoetke, Diane DeWindt-Hall, Robin Steiner, Sally Bauer

ROW 4 (L to R): Sue Rohde-Perry, Paul Hensch, Amanda Herdt, Amy Bazile, Stefanie Naessen, Meredith DeBruin, Luanne Rady, Sabrina Dittman, Leah Federwisch, Lisa Dotter, Shannon Hahn, Tara McMenamin

Clerks Year Three:


ROW 1 (L to R): Kassie Van Remortel, Naomi Bruecker, Amy Langlois, Rhonda Christiansen, Yesenia Arce, Jennifer Haar, Carol Blawat, Wendy Bue, Yulanda Schrock, Julie Ofori-Mattmuller, Michelle Brecht

ROW 2 (L to R): Stephanie Zwettler, Sharon Brooker, Andrea Collak, Cheri Zindars, Jaclyn Dahm, Lorena Stottler, Tammi Landowski, Julie Gerke, Shelly Kazda

ROW 3 (L to R): Melissa Blease Anita Young, Jessie Polivka, Jennifer Moore, Mary Rinehart, Patrick W. Moynihan Jr., Sue Born, Teri Sayles, Tim Tollefson, Kathy Strebe, Debbie Chamberlain

ROW 4 (L to R): Sherrie Weston, Jamie Jackson, Eric Ryer, Dan Buchholz, Lana Kropf, Sara Bruckman, Shannon Pettit, Jennifer Becker, Jennifer Vujnovich, Victoria Stingley, Melissa Grohs, Daniel Green, Kayla Simanovski, Jennifer Broich

Clerks Completion:


ROW 1 (L to R): Corrie Daly, Shelby Sarauer, Kassie Van Remortel, Corinne Zurad

ROW 2 (L to R): Michelle Loken, Brooke Ruge, Jenny Mustapich

Treasurers Year One:


ROW 1 (L to R): Kassie Van Remortel, Debra DeAmico, CNAP., Stephanie Stegall, Stephanie Kirby, Katelyn Vaughan, Jenny Lammert, Jana Kissinger

ROW 2 (L to R): Kristi Safford, Jennifer Haried, Carrie Eastlick, Kelly Spaniol, Wendy Newsom, Kay Weisensel, Jessica Legois, Valerie Knetzger, Jacob Crosetto

ROW 3 (L to R): Barb Johnson, Dionne Johnston, Wendy Ruffert, Maria Hougan, Kerry Bennett, Debi Fremstad, Tasheka Prewitt, Chrissie Brynwood, Trina Herbst-Gutche


Treasurers Year Two:


ROW 1 (L to R): Kinsey Detert, Barbara Hendricks, Cheryl Huben, Bobbi Hertzberg, Kassie Van Remortel

ROW 2 (L to R): Andy Eiche, Tasha Rass, Emma Jensen, Jenna Trittin, Donna Stroik

Treasurers Year Three:


ROW 1 (L to R): Cheryl Steen, Nick Selchert, Michele Burg, Jennifer Phernetton, Lisa Beyer, Amanda L. Bartz, Judy Christnovich, Kassie Van Remortel

ROW 2 (L to R): Laurie Cook, Sandra Bell, Lisa White, Francisco Duran, Teresa Withee, Melissa Bohse, Ali Dowden, Kayla Haack, Nathan Troester

Treasurers Completion:


ROW 1 (L to R): Lori Pardun, Kathleen Altmann-Drinka, Darlene Smith, Chaz Schumacher, Kassie Van Remortel, Leann Rahn, Rebecca Ness, Janal Suppanz

ROW 2 (L to R): Claudia Fields, Denise Bleecker, Kathleen Clark, Lori Wells, Kendra Moraczewski, Dawn Krause, Kelly Sobieski, Julie Brey, Sabrina Waswo


Advisory Board Year One:


ROW 1 (L to R): Wendy Newsom, Debra DeAmico, CNAP., Amy Vanderhei, Carmen Bouchie, Becky Schuster, Jane Snell, Dawn Miller

ROW 2 (L to R): Bradley J. Hanson, Inga Cushman, Kerry Bennett, Jim Verbick, Stephanie Kirby, Trina Herbst-Gutche, Tasheka Prewitt

Advisory Board Year Two:


ROW 1 (L to R): Linda Kuhlman, Anne Arndt, Barbara Hendricks, Brandon Bledsoe, Amy Barnes, Tasha Rass, Diane Webster

ROW 2 (L to R): Robin Steiner, Diane DeWindt-Hall, Kinsey Detert, Julie Lesar, Sally Bauer, Susan Conaway

Advisory Board Year Three:


ROW 1 (L to R): Sara Bruckman, Jaclyn Dahm, Jennifer Haar, Jennifer Becker, Teri Sayles, Debbie Chamberlain, Brenda Ayers

ROW 2 (L to R): Nathan Troester, Laurie Cook, Mary Rinehart, Patrick W. Moynihan Jr., Jennifer Vujnovich, Kayla Haack, Jessie Polivka

Dostları ilə paylaş:
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə