Crown princess ile baltik şEHİrleri Hareket Tarihleri: 29 Haziran & 19 Temmuz 2008 (Berlin’li)Yüklə 20.01 Kb.
tarix03.04.2018
ölçüsü20.01 Kb.

CROWN PRINCESS ile BALTIK ŞEHİRLERİ
Hareket Tarihleri: 29 Haziran & 19 Temmuz 2008 (Berlin’li)

(10 gece & 11 gün)
01. Gün İSTANBUL – KOPENHAG

Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra Kopenhag’a hareket. Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile limana transfer. Crown Princess gemisine check-in işlemlerinden sonra kamaraların dağılımı ve kamaralara yerleşme. Akşam yemeği ve geceleme gemide.


02. Gün DENİZ

Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilirler veya gemide yer alan diğer aktiviteler ile hoşça vakit geçirebilirsiniz.


03. Gün STOCKHOLM

Sabah saat 11:00’da Stockholm limanına varış. Burada arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Stockholm şehrini tanıtan yarım günlük panoramik bir tura katılabilirler. Bu tur esnasında Nobel Ödülleri’nin verildiği dünyaca ünlü Belediye Sarayı, Wasa Müzesi, Kraliyet Tiyatrosu, Fjallgatan Tepesi, ünlü Liman Bölgesi, Kraliyet Bölgesi (şayet saati denk geldiği takdirde nöbet değişimi) göreceğimiz yerler. Gemimiz akşam saat 17:00’da ayrılacak. Arzu edenler geminin güvertesinden Stockholm dışında yer alan takım adaların eşsiz manzarasını seyredebilirler. Geceleme gemide.


04. Gün HELSİNKİ

Sabah saat 10:00’da Helsinki limanına varış. Sabah alınacak kahvaltı sonrasında geminin Helsinki limanına yanaşmasını müteakip arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Helsinki şehrini tanıtan yarım günlük panoramik tura katılabilirsiniz. Bu tur esnasında Oyma – Kaya Kilisesi, ünlü Olimpiyat Stadı, Sibelius Anıtı, Parlamento Binası, Senato Meydanı göreceğimiz yerlerden bazıları. Gemimiz limandan 18:00’de ayrılacak.


05. Gün ST. PETERSBURG

Sabah saat 06:30’da St. Petersburg imanına varış. 2 Gün kalacağımız bu muhteşem şehirde arzu edenler rehberlerinin organize edeceği ekstra St.Petersburg şehir turuna katılabilirler. Görülecek yerler arasında St.Isaac Katedrali, Çar Petro Anıtı, Nevski Caddesi, Neva Nehri, Kanlı Ivan Kilisesi bulunmaktadır. Öğleden sonra isteyenlerle ekstra Hermitage Müzesi turu. Geceleme gemide.


06. Gün ST. PETERSBURG

Sabah kahvaltı sonrasında isteyenlerle ekstra muhteşem Petrodrovets Yazlık Saray turu. Çar Petro zamanında St. Petersburg’un banliyosunda inşa edilen muhteşem yazlık sarayı bahçeleri ile birlikte gezeceğiz. Muhteşem döşemesi, mimarisi ile büyüleneceksiniz. Daha sonra St.Petersburg’a geri dönerek Rusya’nın Venedik’i olan bu muhteşem şehri ünlü Neva Nehri üzerinde yapacağımız bir tur ile keşfedeceğiz. Tur sonrası vaktimiz kalırsa Nevski caddesinde alışveriş için serbest zamanımız olacak. Gemimiz limandan 18:00’de ayrılacak.


07. Gün TALINN ( ESTONYA )

Sabah saat 07:00’de Estonya’nın başkenti Talinn’e varış. Unesco örgütünün koruması altında olan bu inanılmaz güzelliklere ve tarihe sahip kentte turlamak hepinize inanılmaz duygular yaşatacaktır. Geminiz saat 13:00’de hareket edecektir.


08. Gün GDANSK / GDYNIA ( POLONYA)

Sabah saat 09:00’de Gdansk limanına varış. Burada arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Gydnia ve Gdansk şehirlerini tanıtan yarım günlük panoramik bir tura katılabilirler. Şehir merkezine giderek Altın kapıdan başlayarak tarihi şehir surlarını, Gotik, Rönesans ve Barok mimarinin izlerini taşıyan muhteşem binaları ve Pazar meydanı görülecek yerler arasında. Gemimiz saat 16:00’da ayrılacak. Geceleme gemide.09. Gün WARNEMUNDE ( BERLİN )

Sabah saat 08:00’de Warnemunde limanına varış. Burada arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Berlin şehrini tanıtan yarım günlük panoramik bir tura katılabilirler. Bu tur esnasında Berlin’in tarihi mekânlarını görebilir. Gemimiz akşam saat 22:00’de ayrılacak. Geceleme gemide.


10. Gün KOPENHAG

Gemimiz sabah 13:00’de Kopenhag limanına yanaşacak. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Danimarka Krallığı’nın başkenti Kopenhag’ı tanıtan yarım günlük panoramik şehir turuna katılabilir. Bu tur esnasında Parlamento Binası ve Kitaplığı, Belediye Sarayı, Katedral, Gyffion Çeşmesi, Our Saviour Kilisesi, Deniz Kızı ve Nyhavn göreceğimiz yerler. Şehir turundan sonra arzu edenler Kanallar turuna katılabilirler. Geceleme gemide.


11. Gün KOPENHAG – İSTANBUL

Kopenhag Havalimanına transfer. İstanbul’a hareket. Turumuzun sonu.İç kabinde kişi başı : 1799 Eur + 440 Eur vergiler (single farkı 1199 Eur)

M. kısıtlı dış kabinde kişi başı : 2049 Eur + 440 Eur vergiler (single farkı 1449 Eur)

Balkonlu kabinde kişi başı : 2499 Eur + 440 Eur vergiler (single farkı 1899 Eur)

3. kişi fiyatı yukarıdaki kişi başı fiyatlardan 300 Euro eksiktir. 2-11 yaş çocuklar için fiyat yukarıdaki kişi başı fiyattan 500 Euro eksiktir. (2 büyük ile beraber kaldıkları takdirde)FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER

* Türk Hava Yolları ile İstanbul – Kopenhagen – İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti

* Gemide 11 gün tam pansiyon konaklama

* Tüm transferler

* Tecrübeli rehberlik hizmeti . ( Grup 20 kişi olduğu takdirde Türkçe rehberlik hizmeti verilecektir.)
FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Gemideki tüm alkollü ve bazı alkolsüz içecekler

* Kişisel harcamalar (Telefon, kuru temizleme v.s)

* Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar

* Atatürk ve Kopenhag Havalimanı vergileri, güvenlik vergileri.

* Gemi Liman vergileri

* Geminin servis personeli bahşişleri

* Vize ücreti


Not:

* Programda hava yolu şirketi olarak Türk Havayolları belirtilmiştir. Yoğun dönemlerde Lufthansa Hava Yolları gibi başka bir tarifeli sefer kullanılabilir.

* Turlarımızın rehberli olabilmesi için en az 20 kişinin katılımı gerekmektedir.
Gerekli vizeler : Schengen, Rusya

*Dünyada ki petrol krizinden ötürü artan petrol fiyatları yüzünden tüm uluslar arası uçuş yapan IATA statüsündeki havayolları bu artışları fuel surcharge adı altında yolcularından talep etmektedir. Günden güne değişen petrol varil fiyatları maalesef siz sayın yolcularımıza zamlı olarak yansıtılmaktadır. Havalimanı vergisi adı altında sizlerden tahsil edilen fuel surcharge adı altındaki fark tamamen havayollarına ödenen net rakamlardan ibarettir. Havayolunun biletine gelecek vergi , sigorta vb artışlar aynı oranda misafirlerimize yansıtılacaktır.

SETUR – THE CRUISE LINE TÜRKİYE

Cumhuriyet Cad. No: 107 Elmadag / Istanbul - TURKİYETEL(90)212-368 68 08, FAX(90)212-296 02 86, WEB www.cruiseline.com.trDostları ilə paylaş:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə