D-stevne I sprang 22 og 23. 05. 10



Yüklə 56.34 Kb.
tarix28.10.2017
ölçüsü56.34 Kb.

D-stevne i sprang 22 og 23.05.10

Distriktsstevne

22 - 23 mai 2010

Arrangør: Sletten Kjøre- og rideklubb



Klasse 01, LD Ponni III

22.05.10, *Sprang

Bedømming: 279 Clear Round - 2 forsøk

LD Ponni III - Startende: 1 / Tellende: 1 / Plasserte: 1



FORELØPIG STARTLISTE

Nr Enr Rytter Hest

1 101 Skei, Marie (STKJ ) P3: Påsan

Klasse 02, LD Ponni II

22.05.10, *Sprang

Bedømming: 279 Clear Round - 2 forsøk

LD Ponni II - Startende: 2 / Tellende: 2 / Plasserte: 1



FORELØPIG STARTLISTE

Nr Enr Rytter Hest

1 102 Skei, Rose (STKJ ) P2: Herkules

2 55 Anne Marte, Krommen (SLETT) P2: Elvira Madonna, Skutvik



Klasse 03, LD Ponni I

22.05.10, *Sprang

Bedømming: 279 Clear Round - 2 forsøk

LD Ponni I - Startende: 2 / Tellende: 2 / Plasserte: 1



FORELØPIG STARTLISTE

Nr Enr Rytter Hest

1 110 Jørgensen, Ida Sofie (SLETT) P1: Prins Albert

2 13 Grønn, Matilde Aarset (VDAL ) P1: Chapmans Ivan



Klasse 05, LC Ponni I- II - III

22.05.10, *Sprang

Bedømming: 280 Feil og stil

LC Ponni I- II - III - Startende: 16 / Tellende: 16 / Plasserte: 4



FORELØPIG STARTLISTE

Nr Enr Rytter Hest

1 101 Skei, Marie (STKJ ) P3: Påsan

2 40 Bjørklund, Rikke (MELØY) P2: Lamark Nadia

3 30 Stormo, Stian (MELØY) P2: Edenside Easter Bunny

4 53 Birkestrand, Kamille Sofie (POLA ) P2: Barbie Boy

5 42 Lundquist, Andrea Jensen (SALT) P2: Elverhøys Furia

6 7 Skavern, Kim Heistad (STKJ ) P2: Lucky Boy VI

7 39 Wenseth, Marthe (SALT) P2: Gine

8 63 Gausen, Sigrid (VDAL ) P2: Exena

9 28 Lindgaard, Mari (SLETT) P2: Dante

10 105 Fuglstad, Susanne (UTSK ) P2: Stenhaugmo Elvis

11 102 Skei, Rose (STKJ ) P2: Herkules

12 49 Vonheim, Emma (BRØNN) P2: Lille Pila

13 55 Anne Marte, Krommen (SLETT) P2: Elvira Madonna, Skutvik

20.05.10, 20:42 © HorsePro STEVNE 4.3.7 [ horsepro.no | hpnett.no ]

Side 1 av 6

14 32 Bratvold, Thea (POLA ) P1: Dark Chianti

15 2 Niia, Katarina Sofie Holmlund (SKJOM) P1: Magic IV

16 13 Grønn, Matilde Aarset (VDAL ) P1: Chapmans Ivan



Klasse 08, LB Ponni II

22.05.10, *Sprang

Bedømming: 280 Feil og stil

LB Ponni II - Startende: 12 / Tellende: 12 / Plasserte: 3



FORELØPIG STARTLISTE

Nr Enr Rytter Hest

1 10 Teigland, Ingrid Olsen (SKÅN ) P2: Kratlys Takira

2 53 Birkestrand, Kamille Sofie (POLA ) P2: Barbie Boy

3 42 Lundquist, Andrea Jensen (SALT) P2: Elverhøys Furia

4 28 Lindgaard, Mari (SLETT) P2: Dante

5 105 Fuglstad, Susanne (UTSK ) P2: Stenhaugmo Elvis

6 63 Gausen, Sigrid (VDAL ) P2: Exena

7 30 Stormo, Stian (MELØY) P2: Edenside Easter Bunny

8 12 Nyborg, Marlen (TRSØ ) P2: Lille MY

9 39 Wenseth, Marthe (SALT) P2: Gine

10 7 Skavern, Kim Heistad (STKJ ) P2: Lucky Boy VI

11 49 Vonheim, Emma (BRØNN) P2: Lille Pila

12 40 Bjørklund, Rikke (MELØY) P2: Lamark Nadia



Klasse 09, LB Ponni I

22.05.10, *Sprang

Bedømming: 280 Feil og stil

LB Ponni I - Startende: 6 / Tellende: 6 / Plasserte: 2



FORELØPIG STARTLISTE

Nr Enr Rytter Hest

1 46 Pedersen, Veronica Storvoll (POLA ) P1: Johney Five

2 58 Øberg, Hanne (BRØNN) P1: Cinderella Cocco Baylis

3 45 Storengen, Tonje Renate Amundsen (TRØN ) P1: Silver Rhapsody

4 57 Høyberg, Kristine (BRØNN) P1: Bjørnhild Stjerna

5 2 Niia, Katarina Sofie Holmlund (SKJOM) P1: Magic IV

6 23 Haugum, Tonje (SLETT) P1: Kongen av Danmark



Klasse 12, LA Ponni I - II -III

22.05.10, *Sprang

Bedømming: 238.2.1

LA Ponni I - II -III - Startende: 12 / Tellende: 12 / Plasserte: 3



FORELØPIG STARTLISTE

Nr Enr Rytter Hest

1 9 Skei, Signe (STKJ ) P3: Sagan

2 5 Iversen, Bettina (VICTO) P2: Botn Ikaros

3 6 Nyborg, Marlen (TRSØ ) P2: Star Chancer

4 31 Westgaard, Sandra Kristell (SLETT) P2: Vognmandsgårdens Comet

5 57 Høyberg, Kristine (BRØNN) P1: Bjørnhild Stjerna

6 41 Nytræ, Julia Ravlo (SKJOM) P1: Daily

7 3 Niia, Katarina Sofie Holmlund (SKJOM) P1: Robin Hill

8 45 Storengen, Tonje Renate Amundsen (TRØN ) P1: Silver Rhapsody

20.05.10, 20:42 © HorsePro STEVNE 4.3.7 [ horsepro.no | hpnett.no ]

Side 2 av 6

9 19 Nilsskog, Anette Sofi (SLETT) P1: Buckmachine

10 46 Pedersen, Veronica Storvoll (POLA ) P1: Johney Five

11 25 Gausen, Marta (VDAL ) P1: Borris Deano

12 58 Øberg, Hanne (BRØNN) P1: Cinderella Cocco Baylis



Klasse 13, 0,80 m

22.05.10, *Sprang

Bedømming: 279 Clear Round - 2 forsøk

0,80 m - Startende: 6 / Tellende: 6 / Plasserte: 2



FORELØPIG STARTLISTE

Nr Enr Rytter Hest

1 113 Kristensen, Ronja Karita (POLA ) Flying Concord

2 104 Bratt, Martine (SLETT) Lucy II

3 112 Lorentzen, Sten Roald (DRØB ) Santorius

4 108 Grotnes, Anita Heidi Nilsen (POLA ) Carmina Luna Holmager

5 114 Myrvang, Kine Bordevik (SLETT) Harry

6 109 Nystad, Benedicte (POLA ) Arix



Klasse 14, 0,90 m

22.05.10, *Sprang

Bedømming: 280 Feil og stil

0,90 m - Startende: 15 / Tellende: 15 / Plasserte: 4



FORELØPIG STARTLISTE

Nr Enr Rytter Hest

1 114 Myrvang, Kine Bordevik (SLETT) Harry

2 104 Bratt, Martine (SLETT) Lucy II

3 108 Grotnes, Anita Heidi Nilsen (POLA ) Carmina Luna Holmager

4 56 Moe, Åse Kristine (SLETT) Slettens Cawarra

5 37 Haugen, Maya Valan (BRØNN) Kehilan

6 48 Lomahaug, Karoline (POLA ) Valdez

7 27 Jenssen, Ragnhild (STKJ ) Braveheart Kid

8 106 Langfjord-Clare, Emma (SLETT) Sweet Revenge

9 33 Kristiansen, Susanne Isabell (SLETT) Phoenix

10 111 Blix, Henriette (SLETT) Gold-Amir

11 59 Grønn, Marit Aarset (VDAL ) Aathens achilles

12 107 Hjortdahl, Tone Marie (POLA ) Corleone

13 15 Vonheim, Anne Kristine Gregersen (BRØNN) Felicia III

14 109 Nystad, Benedicte (POLA ) Arix

15 112 Lorentzen, Sten Roald (DRØB ) Santorius

Klasse 15, 1,00 m

22.05.10, *Sprang

Bedømming: 280 Feil og stil

1,00 m - Startende: 16 / Tellende: 16 / Plasserte: 4



FORELØPIG STARTLISTE

Nr Enr Rytter Hest

1 111 Blix, Henriette (SLETT) Gold-Amir

2 59 Grønn, Marit Aarset (VDAL ) Aathens achilles

3 29 Lersveen, Ingrid-Kristine (VDAL ) Chanell No.5 (Jessica)

4 37 Haugen, Maya Valan (BRØNN) Kehilan

20.05.10, 20:42 © HorsePro STEVNE 4.3.7 [ horsepro.no | hpnett.no ]

Side 3 av 6

5 62 Langjord, Synnøve Segtnan (SLETT) Sylfiden

6 47 Pedersen, Simone (SLETT) It`s All About Love

7 4 Kyrresdatter, Marion Kristin (STKJ ) No Exit

8 33 Kristiansen, Susanne Isabell (SLETT) Phoenix

9 15 Vonheim, Anne Kristine Gregersen (BRØNN) Felicia III

10 27 Jenssen, Ragnhild (STKJ ) Braveheart Kid

11 43 Heese, Insa (SYVS ) Verzace Attitude

12 22 Bjørklund, Tina (MELØY) Jay Lo

13 107 Hjortdahl, Tone Marie (POLA ) Corleone

14 38 Munkvold, Camilla (FKD ) Laura Goldadel

15 48 Lomahaug, Karoline (POLA ) Valdez

16 56 Moe, Åse Kristine (SLETT) Slettens Cawarra



Klasse 16, 1,10 m

22.05.10, *Sprang

Bedømming: 274.5.3

1,10 m - Startende: 16 / Tellende: 16 / Plasserte: 4



FORELØPIG STARTLISTE

Nr Enr Rytter Hest

-1 34 Nordås, Hege Dundas (SLETT) Acado KJ

2 29 Lersveen, Ingrid-Kristine (VDAL ) Chanell No.5 (Jessica)

3 1 Skatland, Sofie (POLA ) Aniday

4 36 Mikalsen, Oda (SLETT) Marwin

5 22 Bjørklund, Tina (MELØY) Jay Lo

6 4 Kyrresdatter, Marion Kristin (STKJ ) No Exit

7 24 Tro, Johanne (SLETT) Chamberlen

8 43 Heese, Insa (SYVS ) Verzace Attitude

9 38 Munkvold, Camilla (FKD ) Laura Goldadel

10 20 Lorentzen, Astri Solli (SLETT) Altini

11 52 Tro, Mari Kristin (SLETT) Herkules

12 26 Olsen, Sigrid Høgset (SLETT) Seras

13 17 Eriksen, Susann (SLETT) Candelle

14 35 Nordås, Hege Dundas (SLETT) Electric Touch

15 47 Pedersen, Simone (SLETT) It`s All About Love

16 100 Skatland, Sofie (POLA ) Taloa W



Klasse 17, 1,20 m

22.05.10, *Sprang

Bedømming: 274.5.3

1,20 m - Startende: 17 / Tellende: 17 / Plasserte: 5



FORELØPIG STARTLISTE

Nr Enr Rytter Hest

1 35 Nordås, Hege Dundas (SLETT) H: Electric Touch

2 1 Skatland, Sofie (POLA ) H: Aniday

3 14 Nystad, Vivi Synnøve Mortensen (VICTO) H: Why Not 256

4 20 Lorentzen, Astri Solli (SLETT) H: Altini

5 36 Mikalsen, Oda (SLETT) H: Marwin

6 21 Sæterstad, Maren Lunde (SLETT) H: Omri af Källstorp

7 52 Tro, Mari Kristin (SLETT) H: Herkules

8 26 Olsen, Sigrid Høgset (SLETT) H: Seras

9 60 Langjord, Synnøve Segtnan (SLETT) H: Welton

10 16 Aarstein, Ileen (TRSØ ) H: Grauff`s Alfa

20.05.10, 20:42 © HorsePro STEVNE 4.3.7 [ horsepro.no | hpnett.no ]

Side 4 av 6

11 54 Hanssen, Cathrine Øijord (SLETT) H: Slettens Xanté

12 11 Kaiander, Marita (FKD ) H: Ricci Capricci

13 61 Blix, Henriette (SLETT) H: Shakespeare III

14 8 Heistad, Kari (STKJ ) H: Tessa Jannaa

15 100 Skatland, Sofie (POLA ) H: Taloa W

16 24 Tro, Johanne (SLETT) H: Chamberlen

17 34 Nordås, Hege Dundas (SLETT) H: Acado KJ

Klasse 18, 1,30 m

22.05.10, *Sprang

Bedømming: 238.2.1

1,30 m - Startende: 5 / Tellende: 5 / Plasserte: 2



FORELØPIG STARTLISTE

Nr Enr Rytter Hest

1 54 Hanssen, Cathrine Øijord (SLETT) Slettens Xanté

2 11 Kaiander, Marita (FKD ) Ricci Capricci

3 16 Aarstein, Ileen (TRSØ ) Grauff`s Alfa

4 14 Nystad, Vivi Synnøve Mortensen (VICTO) Why Not 256

5 8 Heistad, Kari (STKJ ) Tessa Jannaa

Klasse 19, 0,80 m

23.05.10, *Sprang

Bedømming: 279 Clear Round - 2 forsøk

0,80 m - Startende: 8 / Tellende: 8 / Plasserte: 2



FORELØPIG STARTLISTE

Nr Enr Rytter Hest

1 42 Lundquist, Andrea Jensen (SALT) Elverhøys Furia

2 111 Blix, Henriette (SLETT) Gold-Amir

3 114 Myrvang, Kine Bordevik (SLETT) Harry

4 13 Grønn, Matilde Aarset (VDAL ) Chapmans Ivan

5 108 Grotnes, Anita Heidi Nilsen (POLA ) Carmina Luna Holmager

6 63 Gausen, Sigrid (VDAL ) Exena

7 110 Jørgensen, Ida Sofie (SLETT) Prins Albert

8 39 Wenseth, Marthe (SALT) Gine



Klasse 20, 0,90 m

23.05.10, *Sprang

Bedømming: 280 Feil og stil

0,90 m - Startende: 9 / Tellende: 9 / Plasserte: 3



FORELØPIG STARTLISTE

Nr Enr Rytter Hest

1 108 Grotnes, Anita Heidi Nilsen (POLA ) Carmina Luna Holmager

2 59 Grønn, Marit Aarset (VDAL ) Aathens achilles

3 44 Hjortdahl, Tone Marie (POLA ) Taloa W

4 111 Blix, Henriette (SLETT) Gold-Amir

5 104 Bratt, Martine (SLETT) Lucy II

6 27 Jenssen, Ragnhild (STKJ ) Braveheart Kid

7 114 Myrvang, Kine Bordevik (SLETT) Harry

8 50 Vonheim, Marthe (BRØNN) Felicia III

9 37 Haugen, Maya Valan (BRØNN) Kehilan

20.05.10, 20:42 © HorsePro STEVNE 4.3.7 [ horsepro.no | hpnett.no ]

Side 5 av 6

20.05.10, 20:42 © HorsePro STEVNE 4.3.7 [ horsepro.no | hpnett.no ]



Side 6 av 6

Dostları ilə paylaş:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə