Editorial board –uncertainties 2014 President : Maurice Lemaire (Président, ifma, France) Members



Yüklə 16.27 Kb.
tarix27.10.2017
ölçüsü16.27 Kb.

EDITORIAL BOARD –UNCERTAINTIES 2014
President :
Maurice Lemaire (Président, IFMA, France)
Members :
José Roberto de França Arruda (Unicamp, Brazil)

Michael Beer (Liverpool, UK)

Sergio Bellizzi (LMA, CNRS, France)

Jean-Marc Bourinet (IFMA, France)

Haroldo Fraga de Campos Velho (INPE, Brazil)

Alaa Chateauneuf (Polytech Clermont-Ferrand, France)

José Alberto Cuminato (USP, Brazil)

Abdelkhalak El Hami (INSA Rouen, France)

Peter Hagedorn (Darmstadt, Germany)

Eligius Hendrix (Wageningen, Netherlands)

Carlile Lavor(Unicamp, Brazil)

Olivier Le Maître (LIMSI, France)

Ester Martin (Almeria, Spain)

Helcio Orlande (UFRJ, Brazil)

Murilo Pereira de Almeida (UFC, Brazil)

Costas Papadimitriou (Thessaly, Greece)

Domingos Alves Rade (UFU, Brazil)

Fernando Rochinha (UFRJ, Brazil)

Emmanuelle Sarrouy (Ecole Centrale Marseille, France)

Franck Schoefs (Nantes, France)

Christian Soize (Paris-Est, France)

Bruno Sudret (ETH Zurich, Switzerland)

Marcelo Areias Trindade (USP, Brazil)

Rubens Sampaio (PUC-Rio, Brazil)

Eduardo Souza de Cursi (INSA Rouen, France)

Liste courriers éléctroniques individuels:

Maurice Lemaire (Président, IFMA, France) - Maurice.Lemaire@ifma.fr

José Roberto de França Arruda (Unicamp, Brazil) - arruda@fem.unicamp.br

Michael Beer (Liverpool, UK) - M.Beer@liverpool.ac.uk

Sergio Bellizzi (LMA, CNRS, France) - bellizzi@lma.cnrs-mrs.fr

Jean-Marc Bourinet (IFMA, France) - jean-marc.bourinet@ifma.fr

Haroldo Fraga de Campos Velho (INPE, Brazil) - haroldo@lac.inpe.br

Alaa Chateauneuf (Polytech Clermont-Ferrand, France) - Alaa.CHATEAUNEUF@univ-bpclermont.fr

José Alberto Cuminato (USP, Brazil) - jacumina@icmc.usp.br

Abdelkhalak El Hami (INSA Rouen, France) – aelhami@insa-rouen.fr

Peter Hagedorn (Darmstadt, Germany) - hagedorn@dyn.tu-darmstadt.de

Eligius Hendrix (Wageningen, Netherlands) - Eligius.Hendrix@wur.nl

Carlile Lavor(Unicamp, Brazil) - clavor@ime.unicamp.br

Olivier Le Maître (LIMSI, France) - olm@limsi.fr

Ester Martin (Almeria, Spain) - gmartin@ual.es,

Helcio Orlande (UFRJ, Brazil) - helcio@mecanica.ufrj.br

Murilo Pereira de Almeida (UFC, Brazil) - murilo@fisica.ufc.br

Costas Papadimitriou (Thessaly, Greece) - costasp@uth.gr

Domingos Alves Rade (UFU, Brazil) - domingos@ufu.br

Fernando Rochinha (UFRJ, Brazil) - faro@mecanica.coppe.ufrj.br

Emmanuelle Sarrouy (Ecole Centrale Marseille, France) - emmanuelle.sarrouy@centrale-marseille.fr , emmanuelle.sarrouy@gmail.com

Franck Schoefs (Nantes, France) - franck.schoefs@univ-nantes.fr

Christian Soize (Paris-Est, France) - christian.soize@univ-paris-est.fr

Bruno Sudret (EFPL, Switzerland) - sudret@ibk.baug.ethz.ch

Marcelo Areias Trindade (USP, Brazil) - trindade@sc.usp.br

Rubens Sampaio (PUC-Rio, Brazil) - rsampaio@puc-rio.br, rsampaio@superig.com.br



Eduardo Souza de Cursi (INSA Rouen, France) - souza@insa-rouen.fr, ecursi@club-internet.fr

Mailing List:

Maurice.Lemaire@ifma.fr, arruda@fem.unicamp.br, hagedorn@dyn.tu-darmstadt.de, domingos@ufu.br, clavor@ime.unicamp.br, murilo@fisica.ufc.br , haroldo@lac.inpe.br, Eligius.Hendrix@wur.nl, olm@limsi.fr, gmartin@ual.es, trindade@sc.usp.br, helcio@mecanica.ufrj.br, M.Beer@liverpool.ac.uk, faro@mecanica.coppe.ufrj.br, jacumina@icmc.usp.br, rsampaio@superig.com.br, jean-marc.bourinet@ifma.fr, emmanuelle.sarrouy@centrale-marseille.fr, sudret@ibk.baug.ethz.ch, christian.soize@univ-paris-est.fr, costasp@uth.gr, franck.schoefs@univ-nantes.fr, Alaa.CHATEAUNEUF@univ-bpclermont.fr, bellizzi@lma.cnrs-mrs.fr , aelhami@insa-rouen.fr, souza@insa-rouen.fr, ecursi@club-internet.fr, emmanuelle.sarrouy@gmail.com, rsampaio@puc-rio.br

Dostları ilə paylaş:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə