Exposhipping expomaritt fuari, smm hamburg deniZCİLİk fuari’nda dünya deniZCİlerine tanitildi

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 10.49 Kb.
tarix02.12.2017
ölçüsü10.49 Kb.

brief/ekran%20resmi%202016-07-19%2013.55.26.png


      


EXPOSHIPPING EXPOMARITT FUARI, SMM HAMBURG DENİZCİLİK FUARI’NDA DÜNYA DENİZCİLERİNE TANITILDI
İMEAK Deniz Ticaret Odası başta olmak üzere Türk Deniz Eğitim Vakfı, Türkiye Gemi İnşa Sanayicileri Birliği ile İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz Karadeniz Bölgeleri Gemi Sanayicileri Derneği’nin destekleriyle UBM Fuarcılık tarafından 21-24 Mart 2017 tarihlerinde düzenlenecek olan 14. Exposhipping EXPOMARITT İstanbul Gemi İnşa ve Yan Sanayii Fuarı, SMM Hamburg Denizcilik Fuarı’nda dünya denizcilerine tanıtıldı. Her yıl yaklaşık 100 ülkeden, 50 bin ziyaretçinin ve 2 bin firmanın katıldığı fuarda EXPOMARITT İstanbul’u tanıtan UBM ekibi, EXPOMARRIT İstanbul ile ilgili son gelişmeleri paylaşarak, tüm sektörü 21-24 Mart 2017’de İstanbul’a davet etti.
Armatörlük, gemi işletmeciliği, brokerlık, gemi kiralama, gemi alım-satımı, tersane işletmeciliği, yeni gemi inşa-bakım-onarımı, konteyner taşımacılığı, lojistik hizmetleri ile gemi inşa yan sanayi firmaları ve ilgili bankacılık, finans, sigortacılık ile eğitim kurumlarından ulusal ve uluslararası önemli firmalar ile öncü markaları bir araya getirecek olan 14. Exposhipping EXPOMARITT İstanbul Gemi İnşa ve Yan Sanayii Fuarı, SMM Hamburg Denizcilik Fuarı’nda dünya denizcilerine tanıtıldı.

21-24 Mart 2017 tarihleri arasında Pendik Green Park Convention Center’da gerçekleştirilecek olan EXPOMARITT İstanbul, İMEAK Deniz Ticaret Odası, Türk Deniz Eğitim Vakfı (TÜDEV), Türkiye Gemi İnşa Sanayicileri Birliği (GİSBİR) ile İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz Karadeniz Bölgeleri Gemi Sanayicileri Derneği (GESAD) başta olmak üzere ulusal ve uluslararası ilgili tüm kurum ve kuruluşlar tarafından destekleniyor. Beş kıtada 20’den fazla ülkedeki 5000 çalışanıyla her yıl 400 fuar ve benzeri etkinlik düzenleyen küresel pazarlama ve iletişim hizmetleri şirketi UBM tarafından düzenlenen 14. Exposhipping EXPOMARITT İstanbul’u SMM Hamburg Denizcilik Fuarı’nda tanıtan UBM ekibi, fuar ile ilgili son gelişmeleri paylaşarak, tüm sektörü 21-24 Mart 2017’de İstanbul a davet etti. Her yıl yaklaşık 100 ülkeden, 50 bin ziyaretçinin ve 2 bin firmanın katıldığı SMM Hamburg Denizcilik Fuarı’nda tanıtılan Exposhipping EXPOMARITT İstanbul büyük ilgi gördü.


Denizcilik fuarları alanında fark yaratan deneyim

Exposhipping EXPOMARITT İstanbul, uluslararası fuar organizasyonları konusunda dünyanın en tecrübeli firmalarından UBM’in global bilgi birikimi sayesinde sektörün tüm uluslararası oyuncularını ve fikir liderlerini biraraya getiren bir fuar olma hedefi ile 14. kez düzenleniyor. Asya denizcilik sektörüne giriş için en önemli kapı olan, Asya’nın en büyük gemi inşa ve yan sanayi fuarı Marintec China’yı da düzenleyen UBM, sektör fuarcılığının dünya çapındaki önemli markaları Seatrade ve Marintec markaları ile pazarlama ve satış alanlarında yaptığı işbirlikleri sayesinde Exposhipping EXPOMARITT İstanbul Fuarı’nın çıtasını yükseltmeye devam ediyor.

 

Exposhipping EXPOMARITT İstanbul, 10.000 sektör profesyonelini ağırlamayı hedefliyor

Her yıl genişleyen katılımcı ve ziyaretçi profiliyle, yeni iş ortaklıklarına zemin oluşturmaya ve deniz ticaret hizmetleri sektöründeki son gelişmeleri takip etme imkanı sunmaya devam eden 14. Exposhipping EXPOMARITT İstanbul, 40’dan fazla ülkeden, 600’den fazla markayı temsilen 200’ün üzerinde katılımcıyı; toplamda 50’den fazla ülkeden yaklaşık 10.000 denizcilik profesyonelini ağırlamayı hedefliyor.


2015 yılında 13.’sü düzenlenen fuara 43 ülkeden 200’ün üzerinde firma ve 627 marka katılım gösterdi. Ayrıca 21 tersanenin katıldığı fuar, tersane sayısındaki bu rekor artış ile katılımcılar ve ziyaretçiler için önemli network olanakları sağladı. Toplamda 57 ülkeden gelen 7 binden fazla denizcilik profesyonelinin katıldığı fuarda ziyaretçilerin %8’i doğrudan sipariş verirken, %27’si ise sonradan sipariş vermek istediklerini belirtti. Fuarın bir ağ kurma etkinliğinin ötesine geçtiğini ve fuar ziyaretçilerinin satın alma gücünün de çok yüksek olduğunu gösteren bu rakamların 2017’de artırılacağı öngörülüyor.
Exposhipping EXPOMARITT İstanbul ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.expomaritt.com adresi üzerinden ulaşılabilir ve fuarı ücretsiz ziyaret edebilmek için www.expomaritt.com adresi üzerinden fuara kaydınızı yaptırabilirsiniz. Ücretsiz yer sayısı limitlidir. Önce kayıt yaptıran ziyaretçiler bu fırsattan faydalanacaktır.
Bilgi için: İnsula İletişim / Necla Yılmaz / 0549 787 06 82 / neclayilmaz@insulailetisim.com

 

Dostları ilə paylaş:
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə