Gölyaka halk eğİTİMİ merkezi 2015-2019 stratejik plani bir millet

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 0.91 Mb.
səhifə5/7
tarix18.01.2019
ölçüsü0.91 Mb.
1   2   3   4   5   6   7

34

72748

Şef (Yiyecek Hazırlama Ve Sunum Hizmetleri) Hij. Eğt.

Merkez Bina

Mehmet İnce

07.01.2015

07.01.2015

18

3

21

8

35

72892

Okuma-Yazma I. Kademe

İçmeler Köyü İO.

Ramazan Cimcim

07.01.2015

13.04.2015

2

0

2

120

36

76836

Kadın Giysileri Dikimi

Hacıyakup Köyü OO.

Mürvet İmamoğlu

14.01.2015

13.05.2015

16

0

16

448

37

76877

Kadın Giysileri Dikimi

İçmeler Köyü İO.

Fatma Doğan

14.01.2015

13.05.2015

16

0

16

448

38

76912

Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri

Şehit Ercan Eker İO.

Serhat Çıkık

12.01.2015

29.05.2015

16

12

28

85

39

76930

Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri

Şehit Ercan Eker İO.

Nurdan Şirin

12.01.2015

29.05.2015

9

15

24

85

40

76950

Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri

Şehit Ercan Eker İO.

Özgür Şirin

12.01.2015

29.05.2015

7

10

17

85

41

76986

Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri

Şehit Ercan Eker İO.

Mevlüt Çelik

12.01.2015

29.05.2015

10

14

24

85

42

76993

Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri

Şehit Ercan Eker İO.

Veli Alioğlu

12.01.2015

29.05.2015

8

10

18

85

43

79257

Oyalar

Merkez Bina

Zeynep Abak

14.01.2015

19.06.2015

17

0

17

248

44

81429

Gıda İle Temas Eden Madde Ve Malzeme Üretimi Hij.Eğt.

Merkez Bina

Mehmet İnce

16.01.2015

16.01.2015

4

12

16

8

45

83617

Kadın Giysileri Dikimi

Kalıcı Konutlar

Nesrin Mehdi

21.01.2015

21.05.2015

16

0

16

512

46

84971

Ağaç Kesme Ve Boylama

Aydınpınar Koop. Binası

Sefer Tüce, Cihan Erkaan

24.01.2015

10.02.2015

0

45

45

56

47

85665

Wushu (Beyaz Kuşak)

Alevi-Bektaşi Derneği Binası

Ali Rıza Yöndem

26.01.2015

04.05.2015

10

10

20

224

48

86647

Şef (Yiyecek Hazırlama Ve Sunum Hizmetleri) Hijyen Eğitimi

Merkez Bina

Mehmet İnce

23.01.2015

23.01.2015

10

8

18

8

49

86672

Ağaç Kesme Ve Boylama

Güzeldere Köyü

Sefer Tüce, Cihan Erkaan

24.01.2015

11.02.2015

0

45

45

56

50

92310

Ağaç Kesme Ve Boylama

Saçmalıpınar Köyü Orm. Koop. Binası

Sefer Tüce, Uğur Ulaş

03.02.2015

23.02.2015

0

45

45

56

51

92333

Ağaç Kesme Ve Boylama

Gölormanı Köyü

Sefer Tüce, Cihan Erkaan

12.02.2015

03.03.2015

0

45

45

56

52

95126

Ağaç Kesme Ve Boylama

Kavakbıçkı Köyü

Sefer Tüce, Cihan Erkaan

11.02.2015

28.02.2015

0

45

45

56

53

96857

İş Makineleri Operatörlüğü (Beko Loder)

Merkez Bina

Sezgin Çiçek

08.02.2015

29.03.2015

10

0

10

76

54

96997

İş Makineleri Operatörlüğü (Beko Loder)

Merkez Bina

Necdet Alçelik

08.02.2015

29.03.2015

10

0

10

76

55

98463

Okuma-Yazma II. Kademe

Hacıyakup Köyü OO.

Şerafettin Yılmaz

09.02.2015

01.06.2015

0

8

8

160

56

100540

Ağaç Kesme Ve Boylama

Alevi-Bektaşi Derneği

Sefer Tüce, Zülküf Kahraman

14.02.2015

09.03.2015

0

45

45

56

57

101985

Ağaç Kesme Ve Boylama

Alevi Bektaşi Derneği

S. Tüce, Z. Kahraman

14.02.2015

09.03.2015

0

45

45

56

58

102184

Avcı Eğitimi

Merkez Bina

A. Doğru, E. Sarcan, S. Çömeten

16.02.2015

24.02.2015

20

0

20

32

59

105136

4-6 Yaş Çocuk Eğitimi Ve Etkinlikleri

Kız Kur'an Kursu

H.ÇELİK, M.DUMAN, N.ÇELEBİ

16.02.2015

12.05.2015

40

0

40

296

60

108343

Şef (Yiyecek Hazırlama Ve Sunum Hizmetleri) Hijyen Eğitimi

Merkez Bina

Mehmet İNCE

20.02.2015

20.02.2015

15

7

22

8

61

108862

Türk Halk Oyunları Trabzon Yöresi (Erkek Oyunları)

Kuyudüzü Mh.

Turgay NAZİOĞLU

18.02.2015

27.11.2015

12

13

25

400

62

110236

Kasnak Sallayarak Yapılan Makine Nakışları

Açma Mh.

Derya TERZÜ

18.02.2015

19.06.2015

25

0

25

592

63

110268

Kasnak Sallayarak Yapılan Makine Nakışları

Aksu Köyü

Fatma DAVARCI

18.02.2015

19.06.2015

25

0

25

592

64

110350

Kasnak Sallayarak Yapılan Makine Nakışları

Zekeriya Köyü

Demet AYAZ

23.02.2015

19.06.2015

25

0

25

568

65

110407

Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri

Atatürk OO.

İSMAİL ORAL

19.02.2015

15.05.2015

10

10

20

120

66

112773

Ağaç Kesme Ve Boylama

Bekiroğlu Köyü-Zekeriya Köyü

S.TÜCE, U.ULAŞ

02.03.2015

18.03.2015

0

45

45

56

67

112784

Ağaç Kesme Ve Boylama

Bakacak Köyü

S.Tüce, Z.Kahraman

09.03.2015

02.04.2015

0

45

45

56

68

112797

Ağaç Kesme Ve Boylama

Hamamüstü Köyü

S. TÜCE, Z. KAHRAMAN

23.02.2015

21.03.2015

0

45

45

56

69

112813

Ağaç Kesme Ve Boylama

Aydınpınar-Aktarla Köyleri

S. TÜCE, C. ERKAAN

21.03.2015

04.04.2015

0

45

45

56

70

114020

Tel Halat İmalat Elemanı

Tekno Maccaferri

Zafer BAŞ, Kerem OSKAY

23.02.2015

10.06.2015

0

16

16

208

71

114730

Tel Halat İmalat Elemanı

Tekno Maccaferri

Zafer BAŞ, Kerem OSKAY

02.03.2015

15.06.2015

0

14

14

208

72

114735

Tel Halat İmalat Elemanı

Tekno Maccaferri

Zafer BAŞ, Kerem OSKAY

09.03.2015

23.06.2015

0

14

14

208

73

118846

Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri (Masa Tenisi)

Atatürk OO.

Muharrem DÜNDAR

03.03.2015

26.05.2015

6

6

12

117

74

120650

Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Mobilya İmalatçısı

Kuruoğlu Kereste Fab.

Aysel ÇERÇİ, Fatih DEMİRCAN

07.03.2015

04.04.2015

0

27

27

40

75

120985

Kuaför (Kadın/Erkek) Hijyen Eğitimi

Merkez Bina

Mehmet İNCE

03.03.2015

03.03.2015

6

7

13

8

76

124161

Okuma-Yazma I. Kademe (Hacı Süleymanbey)

Hacı Süleymanbey İO.

Ebru BULUT

03.03.2015

28.05.2015

8

0

8

120

77

124824

Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Kaynakçı

Simetri Fab.

Serkan SÖNMEZ

02.03.2015

06.03.2015

0

21

21

40

78

124825

Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Çelik Yapılandırmacı

Simetri Fab.

Serkan SÖNMEZ

09.03.2015

13.03.2015

0

20

20

40

79

126322

Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri (İngilizce)

Yunus Emre İO.

Duygu KÜÇÜKCAN

02.03.2015

28.05.2015

25

25

50

50

80

126336

Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri (İngilizce)

Yunus Emre İO.

Duygu KÜÇÜKCAN

03.03.2015

29.05.2015

25

25

50

74

81

126419

Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri (Bağlama)

Yunus Emre İO.

Özgür BAŞIBÖLÜKOĞLU

03.03.2015

27.05.2015

7

8

15

120

82

127288

Örtülü Elektrot ve Ark Kaynağı

Merkez Bina

FATİH DOĞAN, MURAT USLU

03.03.2015

15.04.2015

0

20

20

128

83

129008

Şef (Yiyecek Hazırlama ve Sunum Hizmetleri) Hijyen Eğitimi

Merkez Bina

Mehmet İNCE

04.03.2015

04.03.2015

8

7

15

8

84

129148

Bilgisayar Kullanımı (Ç.P. Anadolu L.)

Ç.P.A.L.

Veysel BAŞKAYA

07.03.2015

04.07.2015

10

11

21

192

85

129178

Temel Muhasebe (ç.p. Anadolu L.)

Ç.P.A.L.

Cengiz GÖK

07.03.2015

04.07.2015

12

11

23

192

86

133145

Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri (Futbol)

Ç.P.A.L.

ÜMİT ÖZBEY

09.03.2015

03.06.2015

0

20

20

120

87

133287

Bilgisayar Kullanımı

Merkez Bina

Serkan YAZICI

09.03.2015

09.06.2015

8

8

16

12

88

138154

Bilgisayar Kullanımı

Merkez Bina

Serkan YAZICI

09.03.2015

09.06.2015

9

9

18

12

89

118840

İşaret Dili

Atatürk OO.

Esra Demir

11.03.2015

08.06.2015

15

15

30

10

90

141367

Süt İşleme Elemanı Hijyen Eğitimi

Merkez Bina

Mehmet İNCE

14.03.2015

14.03.2015

10

10

20

8

91

145191

Süt İşleme Elemanı Hijyen Eğitimi

Merkez Bina

Mehmet İNCE

17.03.2015

17.03.2015

9

11

20

8

92

147731

Liderlik Eğitimi

Merkez Bina

RIDVAN HIRACA

18.03.2015

01.04.2015

8

7

15

 

93

150122

Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri (Halk Oyunları)

Atatürk OO.

Semra İleri

23.03.2015

17.06.2015

13

0

13

120

94

153550

Ağaç Kesme ve Boylama

Aydınpınar Koop. Binası

Sefer Tüce, Cihan Erkaan

24.03.2015

04.04.2015

0

47

47

56

95

154749

Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri (Futbol)

Yunus Emre İO.

Necdet UZUN

28.03.2015

07.06.2015

0

17

17

110

96

154754

Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri (İngilizce)

Kuyudüzü Mh.

Yasemin AKGÜL

26.03.2015

11.06.2015

6

6

12

55

97

154762

Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri (Halk Oyunları)

Yunus Emre İO.

Semra İleri

28.03.2015

06.06.2015

7

7

14

33

98

155673

Okuma-Yazma I. Kademe Seviye Tespit Sınavı

Merkez Bina

Hidayet TOPÇU

26.03.2015

26.03.2015

3

0

3

5

99

160062

Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri (Halk Oyunları)

Kuyudüzü Mh.

Ali ÖZKAYA

01.04.2015

22.06.2015

6

6

12

120

100

160068

Şef (Yiyecek Hazırlama ve Sunum Hizmetleri) Hijyen Eğitimi

Merkez Bina

Mehmet İnce

01.04.2015

01.04.2015

6

16

22

8

101

163679

Şef (Yiyecek Hazırlama ve Sunum Hizmetleri) Hijyen Eğitimi

Merkez Bina

Mehmet İnce

03.04.2015

03.04.2015

17

16

33

8

102

165548

Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Çatı Sistemleri

Arı Akademi

Ömer KULA

07.04.2015

11.04.2015

0

12

12

40

103

166178

Üç boyutlu şekillendirme

Merkez Bina

Hanife Çelebi

06.04.2015

06.07.2015

12

0

12

280

104

169878

Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri (Futbol)

Yunus Emre İO.

Tevfik KEÇECİ

11.04.2015

07.06.2015

0

29

29

90

105

172628

Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Yapı Yalıtımcılığı

Arı Akademi

Ömer KULA

14.04.2015

19.04.2015

0

18

18

40

106

176648

Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri (İngilizce)

Kuyudüzü Mh.

Yasemin AKGÜL

17.04.2015

12.06.2015

7

6

13

72

107

182346

Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Metal Doğramacı

Demitaş Fab. Düzce

Naim İŞ, İlknur YAVUZ ÖZTÜRK

27.04.2015

04.05.2015

0

20

20

40

108

182368

Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Mobilya İmalatçısı

Sancaklı Mob. Düzce

Mesut SANCAKLI, İlknur YAVUZ ÖZTÜRK

04.05.2015

08.05.2015

0

19

19

40

109

182864

Okuma-Yazma II. Kademe Seviye Tespit Sınavı

Merkez Bina

Hidayet TOPÇU

27.04.2015

27.04.2015

0

1

1

5

110

184082

Şarküteri, Bakkal ve Gıda Pazarları Satış Elemanlığı Hijyen Eğitimi

Merkez Bina

Ayşe ATMACA

29.04.2015

29.04.2015

17

6

23

8

111

185582

Su Temini (Üretimi) Hijyen Eğitimi

Merkez Bina

FATMA NÜKTE CANPOLAT

04.05.2015

04.05.2015

6

6

12

8

112

191708

İş Makineleri Operatörlüğü (Kazıma ve Yükleme (Kanal Kazıyıcı (Beko Loder)) İş Makinesi)

Merkez Bina

Serkan SÖNMEZ

10.05.2015

28.06.2015

0

10

10

10

113

192352

İş Makineleri Operatörlüğü (Kazıma ve Yükleme (Kanal Kazıyıcı (Beko Loder)) İş Makinesi)

Merkez Bina

Serdar KALYAN

10.05.2015

28.06.2015

0

10

10

10

114

193231

Şarküteri, Bakkal ve Gıda Pazarları Satış Elemanlığı Hijyen Eğitimi

Mir İstihdam

Nevzat KELEŞ

12.05.2015

12.05.2015

18

10

28

8

115

193453

Şarküteri, Bakkal ve Gıda Pazarları Satış Elemanlığı Hijyen Eğitimi

Mir İstihdam

Nevzat KELEŞ

13.05.2015

13.05.2015

10

8

18

8

116

194148

6-12 Yaş Çocuk Pantolon Dikimi

İçmeler Köyü İO.

Fatma DOĞAN

13.05.2015

19.06.2015

20

0

20

184

117

194160

6-12 Yaş Çocuk Pantolon Dikimi

Hacıyakup Köyü OO.

Mürvet İmamoğlu

13.05.2015

19.06.2015

15

0

15

184

118

195849

Gazaltı (Mig-Mag) Kaynağı

1.OSB TGM Kule Vinç

Alkım KARA

14.05.2015

19.06.2015

0

25

25

208

119

195854

Gazaltı (Mig-Mag) Kaynağı

1.OSB TGM Kule Vinç

İrfan KOÇ

14.05.2015

19.06.2015

0

25

25

208

120

195859

Gazaltı (Mig-Mag) Kaynağı

1.OSB TGM Kule Vinç

Fahrettin KARADEMİR

14.05.2015

19.06.2015

0

20

20

208

121

196339

Şef (Yiyecek Hazırlama ve Sunum Hizmetleri) Hijyen Eğitimi

Arı Akademi

Mehmet İnce

15.05.2015

15.05.2015

7

10

17

8

122

197312

Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri (Halk Oyunları)

Yunus Emre İO.

Semra İleri

22.05.2015

19.06.2015

6

7

13

32

123

198441

Kemençe Eğitimi

Kuyudüzü Mh.

Ersin Yiğit

20.05.2015

14.09.2015

0

12

12

216

124

199800

Mobilya Minder Dikimi

Kalıcı Konutlar

Nesrin Mehdi

21.05.2015

19.06.2015

14

0

14

152

125

199965

Döküm Kalıpçısı (Karaman Döküm-İşkur)

1. OSB Karaman Döküm

İsmail Deniz Kağan Demir

21.05.2015

02.09.2015

0

12

12

568

126

199980

Döküm Kalıpçısı (Karaman Döküm-İşkur)

2. OSB Karaman Döküm

Halime Nalbant

21.05.2015

02.09.2015

0

13

13

568

127

202087

İş Makineleri Operatörlüğü (Kaldırma ve Yükleme (Forklift) İş Makinesi)

Arkın Metal

Ömer Kaçan

25.05.2015

04.06.2015

0

11

11

76

128

202240

İş Makineleri Operatörlüğü (Kaldırma ve Yükleme (Forklift) İş Makinesi)

Arkın Metal

Ahmet KAYA

25.05.2015

04.06.2015

0

10

10

76

129

206149

Şef (Yiyecek Hazırlama ve Sunum Hizmetleri) Hijyen Eğitimi

Arı Akademi

Mehmet İnce

29.05.2015

29.05.2015

9

9

18

8

130

211960

İş Makineleri Operatörlüğü (Kaldırma ve Yükleme (Forklift) İş Makinesi)

Delta Alfa Çorap Fab.

Serkan SÖNMEZ

05.06.2015

14.06.2015

0

17

17

76

131

214564

İş Makineleri Operatörlüğü (Kaldırma, Taşıma Raylı Sistem Tavan Vinci)

Arkın Metal

Ömer Kaçan

10.06.2015

17.06.2015

0

13

13

48

132

215513

Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri (Türk Tas. Müz.)

Kuyudüzü Mh.

Nevzat ÖZALP

11.06.2015

31.07.2015

0

16

16

70

 

 

 



 

 

TOPLAM 




Dostları ilə paylaş:
1   2   3   4   5   6   7
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə