Günü ilə əlaqədar TƏDBİRLƏr plani

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 168.47 Kb.
tarix20.01.2017
ölçüsü168.47 Kb.


Bakı Şəhər Mədəniyyət və Turizm Baş İdarəsinin şəbəkəsinə daxil olan mədəniyyət müəssisələrinin Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar
TƏDBİRLƏR PLANI



Təşkilatın adı

Tədbirin adı

Tarix və saat

Keçiriləcəyi

yer

1

Bakı Şəhər Mədəniyyət və Turizm Baş İdarəsi

Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar dəyirmi masa

09 dekabr
Saat 12:00

Mərdəkan Mədəniyyət Sarayı

Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar ziyarət

12 dekabr

Saat 12:00



Fəxri Xiyaban

Kitabxanalar



Mədəniyyət müəssisəsinin adı

Tədbirin adı

Tarix və saat

Keçiriləcəyi

yer

1

Səbail rayon MKS-nin Mərkəzi Kitabxanası

“Ümummilli Lider Heydər Əliyev” adlı sərgi-söhbət

12 dekabr
Saat 12:00

Kitabxana

2

Səbail rayon MKS-nin 1 saylı filialı

“Ümummilli Lider Heydər Əliyev” adlı sərgi-söhbət

12 dekabr
Saat 12:00

Kitabxana

3

Səbail rayon MKS-nin 2 saylı filialı

“Heydər Əliyev dühası” adlı sərgi-söhbət

12 dekabr
Saat 12:00

Kitabxana

4

Səbail rayon MKS-nin 3 saylı filialı

“Ümummilli Lider Heydər Əliyev” adlı məlumat saatı

12 dekabr
Saat 12:00

Kitabxana

5

Səbail rayon MKS-nin 4 saylı filialı

“Ulu öndər” adlı sərgi-söhbət

12 dekabr
Saat 12:00

Kitabxana

6

Səbail rayon MKS-nin 6 saylı filialı

“Heydər Əliyev dühası” adlı sərgi-söhbət

12 dekabr
Saat 12:00

Kitabxana

7

Yasamal rayon MKS-nin Mərkəzi Kitabxanası

“Ümummilli Lider Heydər Əliyev” adlı sərgi-söhbət

12 dekabr

Saat 12:00



Kitabxana

8

Yasamal rayon MKS-nin 1 saylı filialı

“Ulu öndər Heydər Əliyev” adlı sərgi-söhbət

12 dekabr
Saat 12:30

Kitabxana

9

Yasamal rayon MKS-nin 2 saylı filialı

“Heydər Əliyev fenomeni” adlı sərgi-söhbət

12 dekabr

Saat 12:00



Kitabxana

10

Yasamal rayon MKS-nin 3 saylı filialı

“Ümummilli Lider Heydər Əliyev” adlı sərgi-söhbət

12 dekabr

Saat 13:30



Kitabxana

11

Yasamal rayon MKS-nin 4 saylı filialı

“Ümummilli Lider Heydər Əliyev” adlı söhbət

12 dekabr

Saat 12:30



Kitabxana

12

Sabunçu rayon MKS-nin 1 saylı filialı

“Unudulmaz müdrik insan” adlı sərgi

10 dekabr

Kitabxana

13

Sabunçu rayon MKS-nin 2 saylı filialı

“Ümummilli Lider Heydər Əliyev” adlı sərgi- söhbət

12 dekabr
Saat 12:00

Kitabxana

14

Sabunçu rayon MKS-nin 3 saylı filialı

“Ümummilli Lider Heydər Əliyev” adlı sərgi

06 dekabr

Kitabxana

15

Sabunçu rayon MKS-nin 4 saylı filialı

“Ümummilli Lider Heydər Əliyev” adlı sərgi-söhbət

12 dekabr
Saat 10:00

Kitabxana

16

Sabunçu rayon MKS-nin 6və 9 saylı filialları birgə

“Heydər Əliyev dühası” adlı söhbət

12 dekabr
Saat 12:00

Kitabxana

17

Sabunçu rayon MKS-nin 7 saylı filialı

“Dahilər unudulmur” adlı sərgi-söhbət

12 dekabr
Saat 12:00

Kitabxana

18

Sabunçu rayon MKS-nin 8 saylı filialı

“Ümummilli Lider Heydər Əliyev” adlı sərgi

08 dekabr

Kitabxana

19

Sabunçu rayon MKS-nin 10 saylı filialı

“Ümummilli Lider Heydər Əliyev” adlı söhbət

12 dekabr
Saat 12:00

Kitabxana

20

Sabunçu rayon MKS-nin 12 saylı filialı

“Ümummilli Lider Heydər Əliyev” adlı sərgi

10 dekabr

Kitabxana

21

M.Ə.Sabir adına şəhər kütləvi kitabxanası

“Ümummilli Lider Heydər Əliyev” adlı dəyirmi masa

12 dekabr

Saat 15:00



Kitabxana

22

Binəqədi rayon MKS-nin Mərkəzi Kitabxanası

Heydər Əliyev fenomeni” adlı sərgi-söhbət

12 dekabr

Saat 12:00



Kitabxana

23

Binəqədi rayon MKS-nin 1 saylı filialı

Heydər Əliyev fenomeni” adlı sərgi-söhbət

12 dekabr

Saat 12:00



Kitabxana

24

Binəqədi rayon MKS-nin 2 saylı filialı

Heydər Əliyev fenomeni” adlı sərgi-söhbət

12 dekabr

Saat 12:00



Kitabxana

25

Binəqədi rayon MKS-nin 3 və 4 saylı filialları birgə

Heydər Əliyev fenomeni” adlı sərgi-söhbət

12 dekabr

Saat 12:00



Kitabxana

26

Binəqədi rayon MKS-nin 5 saylı filialı

Heydər Əliyev fenomeni” adlı sərgi-söhbət

12 dekabr

Saat 12:00



Kitabxana

27

Binəqədi rayon MKS-nin 6 saylı filialı

Heydər Əliyev fenomeni” adlı sərgi-söhbət

12 dekabr

Saat 12:00



Kitabxana

28

Nizami rayon MKS-nin Mərkəzi Kitabxanası 4 saylı filialı ilə birgə

“Ümummilli Lider Heydər Əliyev” adlı söhbət

09 dekabr

Saat 12:00



Kitabxana

29

Nizami rayon MKS-nin 2,3 və 5 saylı filialları birgə

“Ümummilli Lider Heydər Əliyev” adlı söhbət

08 dekabr

Saat 13:00



Kitabxana

30

Xətai rayon MKS-nin Mərkəzi Kitabxanası 4 saylı filialı ilə birgə

“Əbədiyyətə qovuşan ömür” adlı tədbir

09 dekabr

Saat 12:00



Kitabxana

31

Xətai rayon MKS-nin 2 saylı filialı

“Ümummilli Lider Heydər Əliyev” adlı sərgi-söhbət

09 dekabr

Saat 15:00



Kitabxana

32

Xətai rayon MKS-nin 3 saylı filialı

“Ümummilli Lider Heydər Əliyev” adlı dəyirmi masa

08 dekabr

Saat 12:00



Kitabxana

33

Xəzər rayon MKS-nin 1 saylı filialı

“Əbədiyaşar dahi” adlı sərgi

12 dekabr


Kitabxana

34

Xəzər rayon MKS-nin 2 saylı filialı

“Ümummilli Lider Heydər Əliyev” adlı sərgi

12 dekabr


Kitabxana

35

Xəzər rayon MKS-nin 3 saylı filialı

“Ümummilli Lider Heydər Əliyev” adlı sərgi

12 dekabr


Kitabxana

36

Xəzər rayon MKS-nin 4 saylı filialı

“Azərbaycan mədəniyyətinin hamisi” adlı sərgi

12 dekabr

Kitabxana

37

Xəzər rayon MKS-nin 5 saylı filialı

“Əbədiyyət” adlı sərgi

12 dekabr

Kitabxana

38

Xəzər rayon MKS-nin 6 saylı filialı

“Ümummilli Lider Heydər Əliyev” adlı sərgi

12 dekabr

Kitabxana

39

Xəzər rayon MKS-nin 7 saylı filialı

“Əbədiyyət” adlı sərgi

12 dekabr


Kitabxana

40

Suraxanı rayon MKS-nin Mərkəzi Kitabxanası

“Ümummilli Lider Heydər Əliyev” adlı sərgi

08 dekabr



Kitabxana

41

Suraxanı rayon MKS-nin 2 saylı filialı

“Ümummilli Lider Heydər Əliyev” adlı tədbir

08 dekabr
Saat 13:00

Kitabxana

42

Suraxanı rayon MKS-nin 3 saylı filialı

“Ümummilli Lider Heydər Əliyev” adlı söhbət

10 dekabr
Saat 14:00

Kitabxana

43

Suraxanı rayon MKS-nin 4 saylı filialı

“Ümummilli Lider Heydər Əliyev” adlı sərgi

10 dekabr



Kitabxana

44

Suraxanı rayon MKS-nin 5 saylı filialı

“Ümummilli Lider Heydər Əliyev” adlı dəyirmi masa

11 dekabr
Saat 15:00

Kitabxana

45

Nəsimi rayon MKS-nin Mərkəzi Kitabxanası 2 və 4 saylı filialları birgə

“Ümummilli Lider Heydər Əliyev” adlı söhbət

12 dekabr

Saat 12:00



Kitabxana

46

Nəsimi rayon MKS-nin 1 saylı filialı

“Ümummilli Lider Heydər Əliyev” adlı sərgi

10 dekabr


Kitabxana

47

Nəsimi rayon MKS-nin 3 saylı filialı

“Ümummilli Lider Heydər Əliyev” adlı söhbət

11 dekabr

Saat 12:00




Kitabxana

48

Qaradağ rayon MKS-nin Mərkəzi Kitabxanası

“Ümummilli Lider Heydər Əliyev” adlı sərgi

12 dekabr

Kitabxana

49

Qaradağ rayon MKS-nin 1 saylı filialı

“Ümummilli Lider Heydər Əliyev” adlı sərgi

05 dekabr

Kitabxana

50

Qaradağ rayon MKS-nin 2 saylı filialı

“Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü” adlı dəyirmi masa

12 dekabr

Saat 12:00



Kitabxana

51

Qaradağ rayon MKS-nin 3 saylı filialı

“Ümummilli Lider Heydər Əliyev” adlı sərgi

12 dekabr

Kitabxana

52

Qaradağ rayon MKS-nin 4 saylı filialı

“Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü” adlı sərgi

07 dekabr

Kitabxana

53

Qaradağ rayon MKS-nin 5 saylı filialı

“Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü” adlı tədbir

12 dekabr

Saat 11:00



Kitabxana

54

Qaradağ rayon MKS-nin 6 saylı filialı

“Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü” adlı sərgi

12 dekabr



Kitabxana

55

Qaradağ rayon MKS-nin 7 saylı filialı

“Ümummilli Lider Heydər Əliyev” adlı sərgi

12 dekabr



Kitabxana

56

Qaradağ rayon MKS-nin 8 saylı filialı

“Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü” adlı sərgi

11 dekabr



Kitabxana

57

Qaradağ rayon MKS-nin 9 saylı filialı

“Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü” adlı sərgi

12 dekabr



Kitabxana

58

Nərimanov rayon MKS-nin Mərkəzi Kitabxanası

“Ümummilli Lider Heydər Əliyev” adlı tədbir

12 dekabr

Saat 14:00



Kitabxana

59

Nərimanov rayon MKS-nin 1 saylı filialı

“Ümummilli Lider Heydər Əliyev” adlı dəyirmi masa

12 dekabr

Saat 12:00



Kitabxana

60

Nərimanov rayon MKS-nin 2 saylı filialı

“Ümummilli Lider Heydər Əliyev” adlı sərgi-söhbət

14 dekabr

Saat 14:00



Kitabxana


Mədəniyyət evi və klublar



Mədəniyyət müəssisəsinin adı

Tədbirin adı

Tarix və saat

Keçiriləcəyi

yer

1

Bibiheybət qəsəbə Mədəniyyət evi

Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar dəyirmi masa

10 dekabr

Saat 12:00



Mədəniyyət evi

2

Badamdar qəsəbə Mədəniyyət evi

Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar dəyirmi masa

08 dekabr

Saat 14:00



Mədəniyyət evi

3

Xətai rayon Mədəniyyət Mərkəzi

Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar dəyirmi masa

09 dekabr

Saat 12:00



Mədəniyyət Mərkəzi

4

A.M.Şərifzadə adına Mədəniyyət Mərkəzi

Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

09 dekabr

Saat 14:00



Mədəniyyət Mərkəzi

5

H.Sarabski adına Mədəniyyət evi

Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar dəyirmi masa

11 dekabr

Saat 12:00



Mədəniyyət evi

6

Ş.Ələkbərova adına Mədəniyyət evi

Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tematik gecə

12 dekabr

Saat 12:00



Mədəniyyət evi

7

M.Ə.Sabir adına

Bülbülə qəsəbə Mədəniyyət evi



Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

08 dekabr

Saat 13:00



Suraxanı rayon MKS-nin Mərkəzi Kitabxanası

8

Əmircan qəsəbə Mədəniyyət evi

Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

12 dekabr

Saat 11:00



Mədəniyyət evi

9

Zığ qəsəbə Mədəniyyət evi

Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

12 dekabr

Saat 13:00



Mədəniyyət evi

10

Q.Abbasov adına Mədəniyyət Sarayı

Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

08 dekabr

Saat 13:00



Mədəniyyət Sarayı

11

S.Bəhlulzadə adına Mədəniyyət Sarayı

Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

12 dekabr

Saat 11:00



Mədəniyyət Sarayı

12

M.A.Əliyev adına Mədəniyyət evi

Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

09 dekabr

Saat 15:00



Suraxanı rayon MKS-nin 4 saylı filialı

13

Hövsan Mədəniyyət Sarayı

Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

12 dekabr

Saat 11:00



Mədəniyyət Sarayı

14

“8 Mart” adına Mədəniyyət evi

Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

11 dekabr

Saat 12:00



Mədəniyyət evi

15

Ramana qəsəbə Mədəniyyət evi

Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar dəyirmi masa

12 dekabr

Saat 11:00



198 saylı tam orta məktəb

16

M.Ə.Sabir adına Balaxanı qəsəbə Mədəniyyət evi

Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar ədəbi-bədii kompozisiya

09 dekabr

Saat 15:00



Mədəniyyət evi

17

Ə.Paşayev adına Mədəniyyət evi

Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tematik gecə

12 dekabr

Saat 13:00



75 saylı tam orta məktəb

18

H.Abbasov adına Mədəniyyət evi Nardaran qəsəbə klubu ilə birgə

Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar dəyirmi masa

12 dekabr

Saat 14:00



Sabunçu rayon MKS-nin 6 saylı filialı

19

Pirşağı qəsəbə Mədəniyyət evi

Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

09 dekabr

Saat 11:00



Mədəniyyət evi

20

Bilgəh qəsəbə Mədəniyyət evi

Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar dəyirmi masa

11 dekabr

Saat 12:00



Mədəniyyət evi

21

Şüvəlan qəsəbə Mədəniyyət evi

Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar ədəbi-bədii gecə

12 dekabr

Saat 12:00



Mədəniyyət evi

22

Zirə qəsəbə Mədəniyyət Mərkəzi

Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

12 dekabr

Saat 12:00



Mədəniyyət Mərkəzi

23

V.Mustafzadə adına Mədəniyyət Mərkəzi

Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar ədəbi-bədii gecə

12 dekabr

Saat 14:00



Mədəniyyət Mərkəzi

24

Nizami adına Mədəniyyət Mərkəzi

Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar dəyirmi masa

12 dekabr

Saat 12:00



Mədəniyyət Mərkəzi

25

Türkan qəsəbə Mədəniyyət Mərkəzi

Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar dəyirmi masa

12 dekabr

Saat 12:00



Mədəniyyət Mərkəzi

26

Binə qəsəbə Mədəniyyət Mərkəzi

Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar ədəbi-bədii kompozisiya

12 dekabr

Saat 13:00



Mədəniyyət Mərkəzi

27

Qala qəsəbə klubu

Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

12 dekabr

Saat 14:00



Klub

28

Ə.Əmirov adına Mədəniyyət Sarayı

Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

12 dekabr

Saat 11:00



Mədəniyyət Sarayı

29

Korgöz qəsəbə Mədəniyyət evi


Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

12 dekabr

Saat 12:00



Mədəniyyət evi

30

Müşfiqabad qəsəbə Mədəniyyət evi

Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

12 dekabr

Saat 12:00



Mədəniyyət evi

31

Səngəçal qəsəbə Mədəniyyət evi

Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

12 dekabr

Saat 11:00



Mədəniyyət evi

32

Çeyildağ qəsəbə klubu

Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar dəyirmi masa

12 dekabr

Saat 11:00



Klub


Heydər Əliyev Mərkəzləri və muzeylər



Mədəniyyət müəssisəsinin adı

Tədbirin adı

Tarix və saat

Keçiriləcəyi

yer

1

N.Nərimanovun xatirə muzeyi

“Əbədiyaşar Lider” adlı mühazirə

09 dekabr

Saat 12:00



Muzey

2

M.S.Ordubadinin xatirə muzeyi Azərbaycan Dövlət Din Tarixi muzeyi ilə birgə

“Ümummilli Lider Heydər Əliyev” adlı tədbir

09 dekabr

Saat 13:00



Muzey

3

C.Cabbarlının ev muzeyi

“Dahi şəxsiyyət” adlı tədbir

12 dekabr

Saat 12:00



Muzey

4

Qaradağ rayon Heydər Əliyev Mərkəzi

Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım gününə həsr olunmuş tədbir

09 dekabr

Saat 12:00



Mərkəz

5

Yasamal rayon Heydər Əliyev Mərkəzi

Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım gününə həsr olunmuş tədbir

09 dekabr

Saat 12:00



Mərkəz

6

Suraxanı rayon Heydər Əliyev Mərkəzi

Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım gününə həsr olunmuş tədbir

09 dekabr

Saat 11:00



Mərkəz

Uşaq musiqi və incəsənət məktəbləri



Mədəniyyət müəssisəsinin adı

Tədbirin adı

Tarix və saat

Keçiriləcəyi

yer

1

S.Ələsgərov adına 1 nömrəli Uşaq İncəsənət Məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar mühazirə

12 dekabr

Saat 15:00



Məktəb

2

3 nömrəli Uşaq İncəsənət Məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar mühazirə

12 dekabr

Saat 13:00



Məktəb

3

4 nömrəli Uşaq İncəsənət Məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar məruzə

12 dekabr

Saat 15:00



Məktəb

4

5 nömrəli Uşaq İncəsənət Məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar sərgi-məruzə

12 dekabr

Saat 15:00



Məktəb

5

F.Əmirov adına 6 nömrəli Onbirillik İncəsənət Məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

12 dekabr

Saat 15:00




Məktəb

6

R.Behbudov adına 2 nömrəli Onbirillik Musiqi Məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar mühazirə

12 dekabr

Saat 14:00




Məktəb

7

C.Hacıyev adına 3 nömrəli Onbirillik Musiqi Məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

08 dekabr

Saat 15:00




Məktəb

8

4 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar məruzə

12 dekabr

Saat 14:00




Məktəb

9

Ə.Bakıxanov adına 6 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

09 dekabr

Saat 15:00




Məktəb

10

H.Sarabski adına 7 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

12 dekabr

Saat 15:00




Məktəb

11

Q.Qarayev adına Mərkəzi İncəsənət Məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

10 dekabr

Saat 15:00




Məktəb

12

C.Qaryağdıoğlu adına 9 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

10 dekabr

Saat 15:00




Məktəb

13

10 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

09 dekabr

Saat 14:30




Məktəb

14

T.Quliyev adına 12 nömrəli Onbirillik Musiqi Məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar mühazirə

12 dekabr

Saat 15:00




Məktəb

15

S.Rüstəmov adına 13 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar mühazirə

12 dekabr

Saat 14:30




Məktəb

16

K.Səfərəliyeva adına 16 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

10 dekabr

Saat 15:00




Məktəb

17

17 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

09 dekabr

Saat 14:00




Məktəb

18

Ş.Ələkbərova adına 20 nömrəli Onbirillik Musiqi Məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar ədəbi-bədii gecə

12 dekabr

Saat 16:00




Məktəb

19

Ə.Bədəlbəyli adına 23 nömrəli Onbirillik Musiqi Məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar məruzə

12 dekabr

Saat 14:00


Məktəb

20

R.Babayev adına 25 nömrəli Onbirillik Musiqi Məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

10 dekabr

Saat 12:00




Məktəb

21

M.Maqomayev adına 26 nömrəli Onbirillik Musiqi Məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar ədəbi-bədii tədbir

12 dekabr

Saat 12:00




Məktəb

22

28 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar mühazirə

12 dekabr

Saat 14:00




Məktəb

23

33 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar məruzə

09 dekabr

Saat 14:00



Məktəb

24

34 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar məruzə

12 dekabr

Saat 15:00




Məktəb

25

G.Şaroyev adına 35 nömrəli Onbirillik Musiqi Məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar məruzə

12 dekabr

Saat 14:00




Məktəb

26

36 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

12 dekabr

Saat 13:00




Məktəb

27

37 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

12 dekabr

Saat 15:00




Məktəb


Dostları ilə paylaş:
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə