Hobbykids Martin Höpfner rsv 0 Goldenstedt ger19940522 25. 07. 2010 Frederik Deppmeier Team Felt-Bikemaster Uelzen ger1994 24. 08. 2010 Hendrik Müller rsc rütenbrock ger1994 02. 09. 2010 Starter



Yüklə 34.04 Kb.
tarix31.10.2017
ölçüsü34.04 Kb.

Starterliste des EZF am 12.09.2010 Stand 10.09.2010

Hobbykids
Martin Höpfner RSV 90 Goldenstedt GER19940522 25.07.2010

Frederik Deppmeier Team Felt-Bikemaster Uelzen GER1994 24.08.2010

Hendrik Müller RSC Rütenbrock GER1994 02.09.2010

3 Starter
U11
Matteo Novaro RV Etelsen GER20011002 02.08.2010

Melvin Trundle RSV Gütersloh GER20000730 29.08.2010

Nils Kaufmann RC Blau-Gelb Langenhagen GER20000518 01.09.2010

Daniel Beckedorf RSC Oldenburg GER20000305 01.09.2010

Moritz Plambeck Harburger RG GER20011118 02.09.2010

Tetjus Pape MTSV Sellsingen GER20000228 08.09.2010



6 Starter
U13
Philipp Plambeck Harburger RG GER19980223 18.08.2010

Anneke van Laaten Harburger RG GER19980908 24.08.2010

Jan Sellhorn-Timm Harburger RG GER19980707 02.09.2010

3 Starter
U15
Dominik Martens RSC Oldenburg GER19970304 07.08.2010

Claas van Laaten Harburger RG GER19960415 24.08.2010

Marco Klimza TUS Bramsche GER19960921 26.08.2010

Jonas Koschnick TUS Bramsche GER19960402 26.08.2010

Steffen Mittmann TUS Bramsche GER19970820 26.08.2010

Steve Hamann RSC Oldenburg GER19970113 26.08.2010

Robin Habermann RV Germania Hamburg GER19960818 28.08.2010

Franz Egert RSG Lohne-Vechta GER19960607 28.08.2010

Nils Fröse TuS Zetel GER19961014 30.08.2010

Lukas Griebner RSV Bruchhausen-Vilsen GER19970501 01.09.2010

David Küpker RSV Bruchhausen-Vilsen GER19970902 01.09.2010

Philipp Püschel Harburger RG GER19971128 02.09.2010



12 Starter
U17
Anton David Breuste RC Blau-Gelb Langenhagen GER19940523 28.07.2010

Jonas Kammann RSV Concordia Lengerich GER19950917 15.08.2010

Patrick Olberding RSG Lohne-Vechta GER19941229 25.08.2010

Johannes Siemermann RSG Lohne-Vechta GER19941118 01.09.2010

Jan Jakop Bischoff-Stein RSG Blau-Weis Buchholz GER19951117 04.09.2010

Kathleen Wessels RC Olympia Bünde GER19940726 07.09.2010

David Brune RSV Concordia Lengerich GER19941015 07.09.2010

7 Starter
U19
Alexander Marvin Quack RC Blau-Gelb Langenhagen GER19931220 31.07.2010

Donato Bliek RSV Bruchhausen-Vilsen GER19921107 06.08.2010

René Rückbeil RSC Hildesheim GER19920620 24.08.2010

Fabian Wieking TSVE 1890 Bielefeld GER19931219 28.08.2010

Marvin Kyling RSC Hildesheim GER19920614 03.09.2010

Lena Bischoff-Stein RSG Blau-Weis Buchholz GER19921204 04.09.2010



6 Starter
Senioren 2
Thorsten Bickel Trenga De Master Team GER19641016 25.07.2010

Michael Scholz TV Dötlingen GER19621220 30.07.2010

Andreas Pucher-Diehl Tuspo Weende GER19640916 31.07.2010

Peter Kessen RSG Lohne-Vechta GER19620302 04.08.2010

Thomas Timmers RSV Adler 03 Herten GER19670418 06.08.2010

Sven Bergjohann TUS Bramsche GER19640429 10.08.2010

SFranz Ulrich Brockhoff TUS Bramsche GER19620720 10.08.2010

Stephan Franke RRG Bremen GER19651206 16.08.2010

Joa Weber BSV AdW Berlin – Radsport GER19660419 26.08.2010

Wolfgang Stratmann TuS Celle GER19670702 28.08.2010

Jens Dennhardt RFC Markkleeberg GER19670312 29.08.2010

Viktor Slavik RV 1899 Kassel GER19640917 31.08.2010

Ralf Strubelt Blau-Weiss Buchholz GER19620726 03.09.2010

Dirk Keßler RV Germania 1912 Rockenberg GER19660328 03.09.2010

Harald Fröse TuS Zetel GER19660906 30.08.2010

Andreas Hafermann HRC Hannover GER19670621 08.09.2010



16 Starter
Senioren 3 / 4
Reinhard Werner RSG Lohne-Vechta GER19570319 04.08.2010

Joachim Kopp RSV Nassovia Limburg GER19530606 25.07.2010

Josef Kleine Kuhlmann TUS Bramsche GER19560903 10.08.2010

Hubertus Kruse TUS Bramsche GER19570124 10.08.2010

Wolfgang Harter RV Bremen-Huchting GER19431007 25.08.2010

Siegmund Wojciechowski RC Aschen GER19460314 26.08.2010

Volker Xanke RC Schwalbe 03 Solingen GER19580417 27.08.2010

Jürgen Bertkau VfL Wolfsburg GER19580202 30.08.2010

Harald Becht RSV Wiesbaden-Breckenheim GER19571005 02.09.2010

Kees Hollenberg RSG Lohne-Vechta 02.09.2010

Ulrich Heckendorf AC Leipzig GER19510701 03.09.2010

Detlef Hackbarth SV Gerden GER19420119 03.09.2010

Jürgen Katsch Fortuna Celle 09.09.2010

13 Starter
Elite Frauen
Anett Zimmer Radsport Team Lübeck GER19771211 28.07.2010

Annika Grüber Nutrixxion Ladys – NRW GER19770709 13.08.2010

Susanne Plambeck Harburger RG GER19651123 17.08.2010

Anne Maria Strotmeyer RSV Münster GER19850117 17.08.2010

Nicole Walker-Olberding RSG Lohne-Vechta GER19681115 25.08.2010

Nicole Markenbeck Röltgen Lady Cycling GER19710902 02.09.2010

Stefanie Annika Wasmundt ETSV Gut-Heil Itzehoe GER19780811 03.09.2010

Manuela Haverkamp-Roisch RG BSV Hamburg GER 06.09.2010

Insa Gruben THC Westerkappeln GER1972 07.09.2010

9 Starter
Elite A/B/C
Martin Brechmann RSV Unna GER19781118 24.07.2010

Lars Bartlau TSV Bremervörde GER19870921 29.07.2010

Matthias Allgeier Hannoverscher Rad-Sport-Club GER19910117 02.08.2010

Nicolas Marius Hesse RSV Gütersloh GER19860530 17.08.2010

Philipp Ulke RC Blau-Gelb Langenhagen GER19911002 21.08.2010

Gerrit Henrich RG UNI Hamburg GER19800627 25.08.2010

Alexander Fraß RG UNI Hamburg GER19820120 25.08.2010

Michael Schmidt TuS Schwarz-Weiß Enzen GER19720812 26.08.2010

Jacob Wessels RV Blitz Spich GER19900211 26.08.2010

Frederik Prenzel RSV Braunschweig GER19850216 29.08.2010

Max Bärmann RSF Phoenix Riegelsberg GER19801031 01.09.2010

Nils Sorof ETSV Gut-Heil Itzehoe GER19750930 03.09.2010

Rolf-Martin Vieten TuS Celle GER19860807 06.09.2010

Julian Hellmann RC Bremen GER19901220 06.09.2010



14 Starter
Hobbyfrauen
Sandra Müller Team Käfer GER19730215 12.08.2010

Jule Rabe Mühlen GER1988 18.08.2010

Linda Pleis RSV Leer GER1969 23.08.2010

Katrin Wessalowski Team Fitnessbar Lingen GER 1980 24.08.2010

Regina Matthies Team Felt-Bikemaster Uelzen GER1957 26.08.2010

Claudia Grote Team Titania GER 1982 05.09.2010



6 Starter
Hobbyklasse
Bernd von Höne RSV 90 Goldenstedt GER19730726 25.07.2010

Danny Muhle RSV 90 Goldenstedt GER1984 25.07.2010

Carlos Perdigao Team Käfer GER19760123 12.08.2010

Stefan Lübkemann Petershagen GER19771008 16.08.2010

Franz Wübbeler RSV 90 Goldenstedt GER19900921 17.08.2010

Nico Henze ESV Tri-Team Edewecht GER1977 18.08.2010

Dirk Janßen RSV Leer GER1980 19.08.2010

Helmut Fischer RSV Leer GER1971 23.08.2010

Jacek Kieko-Falke Team Saikls GER1983 23.08.2010

Jens Alsen Oldenburger Rennradfreunde GER1970 23.08.2010

Mike Burdorf Team H.-P. Jakst GER1975 24.08.2010

Carsten Weikert Team Saikls GER1984 24.08.2010

Dennis Scheerbath Team Saikls GER1992 24.08.2010

Werner Janzen Osnabrücker Sportclub OSC GER1973 25.08.2010

Holger Zeuch Bremen GER1971 26.08.2010

Clemens Hartmann Team El Toro GER1989 26.08.2010

Andreas Fischer SW Enzen GER1970 26.08.2010

Andre Kip Team Sundayboys NED1976 27.08.2010

Andreas Fuths 1. TCO "Die Bären" GER1968 30.08.2010

Ralf Quebbemann Oldenburger Rennradfreunde GER1972 31.08.2010

Maik Oosthuys OSC Osnabrück GER1979 01.09.2010

Thomas Meyer-Pundsack Mukki Latte GER1970 02.09.2010

Florian Remark THC Westerkappeln GER1988 01.09.2010

Carsten Höhle GER1972 02.09.2010

Markus Mellis Oldenburger Rennradfreunde GER1974 02.09.2010

Robert Köpke Team Westpoint GER1978 06.09.2010

Kai Beinke TSVE Bielefeld Triathlon GER1976 06.09.2010

Michael Herrmann TSG 07 Burg Gretesch GER1975 06.09.2010

Andreas Siegmund TUS BW Lohne Triathlon GER1975 08.09.2010

Marc Galle GER1971 09.09.2010

Thomas Pistoor TSG Hatten-Sandkrug GER1970 09.09.2010

30 Starter
Hobbysenioren
Jens Navaro RV Etelsen ITA19620912 02.08.2010

Carsten Kottkamp BSG WAGO GER19611116 04.08.2010

Aloys Kallage RSV 90 Goldenstedt GER19431020 07.08.2010

Guido Moormann Team Westpoint GER19670221 08.08.2010

Marco Stöver Team Westpoint GER19681213 09.08.2010

Wilhelm Detzner Goldenstedt GER19620909 12.08.2010

Thomas Meier RSC Vegesack GER19690225 21.08.2010

Burkhard Becker Team Saikls GER1969 23.08.2010

Heinz Mouson RSV Leer GER1960 23.08.2010

Stefan Slagelambers SV Vorwärts Nordhorn GER1965 24.08.2010

Jan Oolders Toer `80 (NL) NED19640508 24.08.2010

Peter Hartema RG Sprinter Emden GER1968 25.08.2010

Herbert Baltrusch RG Sprinter Emden GER1968 25.08.2010

Gerhard Klüver RG Sprinter Emden GER1960 25.08.2010

Jens Koop RRG Bremen / Team Käfer GER1966 25.08.2010

Thorsten Müller SV Vorwärts Nordhorn GER1968 26.08.2010

Henry Thiel Team Felt-Bikemaster GER1965 26.08.2010

Manfred Ehlert RSG Lohne-Vechta GER1942 27.08.2010

Walter Brand Team Inform Fitness Oldenburg GER1949 27.08.2010

Arnim Habermann RG Germania Hamburg GER1966 28.08.2010

Enno Brockmann RC Aschen GER1967 30.08.2010

Eckhard Schröder Team BSG Merkur Gauselmann GER1958 31.08.2010

Kai Dirk Gausmann Mukki Latte GER1963 01.09.2010

Ludger Varnhorn RSC Visbek GER 1660 01.09.2010

Jürgen Jüchter Mukki Latte GER1956 02.09.2010

HSebastian Riecken RG Sprinter Emden GER1967 03.09.2010

Ansgar Jüchter Mukki Latte GER19620524 04.09.2010

Stephan Gerlach Team Felt-Bikemaster Uelzen GER1967 05.09.2010

Ronald Berg Oldenburger Rennradfreunde GER1957 06.09.2010

Klaus Marischen RSC Visbek GER1958 06.09.2010

Uwe Sekmeier THC Westercappeln GER1960 07.09.2010

Stephan Bickel Oldenburger Radspezi GER1965 07.09.2010

Igor Goldmann Hannover GER1967 08.09.2010

Manfred Klemt HRC Hannover GER1962 09.09.2010



Günter Schmidt RSG Lohne-Vechta GER1960 10.09.2010

34 Starter

161 Starter gesamt

Dostları ilə paylaş:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə