İZMİr ticaret odasi personeli, EŞleri ve çocuklarina yönelik yaz tatiLİ İÇİN, ÇEŞME’de yildizli ve yildiz otellerden (denize yüRÜYÜŞ mesafesinde ve tercihen kendi plaji olan) konaklama hizmetiYüklə 97.51 Kb.
tarix07.04.2018
ölçüsü97.51 Kb.

20.02.2017

B-21
Sayın Üyemiz,
Teknik ve idari şartnamesi aşağıda verilen İZMİR TİCARET ODASI PERSONELİ, EŞLERİ VE ÇOCUKLARINA YÖNELİK YAZ TATİLİ İÇİN, ÇEŞME’DE 4 YILDIZLI VE 5 YILDIZ OTELLERDEN (DENİZE YÜRÜYÜŞ MESAFESİNDE VE TERCİHEN KENDİ PLAJI OLAN) KONAKLAMA HİZMETİ alınması için fiyat teklifinizi ve ön yeterlilik belgelerinizi kapalı zarfla 27.02.2017 Pazartesi günü, saat 17.00’a kadar İzmir Ticaret Odası İdari İşler ve Satın Alma Müdürlüğü’ne iletmenizi rica ederiz.

Saygılarımızla,İZMİR TİCARET ODASI PERSONELİ, EŞ VE ÇOCUKLARINA YÖNELİK YAZ TATİLİ İÇİN ÇEŞME’DE 4 YILDIZ VE 5 YILDIZ OTELLERDEN (DENİZE YÜRÜYÜŞ MESAFESİNDE VE TERCİHEN KENDİ PLAJI OLAN) KONAKLAMA HİZMETİ ALINMASI İŞİNE İLİŞKİN İDARİ VE TEKNİK ŞARTNAME

TEKLİF SAHİBİNİN;
ADI SOYADI / TİCARİ UNVANI
TEBLİGATA ESAS AÇIK ADRESİ
BAĞLI OLDUĞU VERGİ DAİRESİ VE VERGİ NO.
TELEFON VE FAKS NUMARASI
ELEKTRONİK POSTA ADRESİ (VARSA)
TEKLİF VEREN İMZA YETKİLİSİNİN ADI SOYADI:
TEKLİF VEREN İMZA YETKİLİSİNİN CEP TELEFONU:

TEKNİK ŞARTNAME

2017 YILINDA KONAKLAMA YAPMASI PLANLANAN PERSONEL, EŞ VE ÇOCUKLARININ YAKLAŞIK SAYISI (Bu sayıda artma veya azalma olabilir.)


PERSONEL SAYISI

161

PERSONEL EŞ SAYISI

105

PERSONEL ÇOCUK SAYISI (0-6 Yaş)

46

PERSONEL ÇOCUK SAYISI (7-12 Yaş)

56

PERSONEL ÇOCUK SAYISI (12 Yaş üstü)

42

TOPLAM

410


ÖZEL ŞARTLAR


 1. Fiyatlar 1 günlük double ve single oda fiyatı olarak, TL bazında, KDV dahil verilecektir.

 2. Tam pansiyon veya herşey dahil fiyat verilecektir.

 3. Otelde, 0-6 yaş çocuklar ücretsiz, 7-12 yaş arası çocuklar ise % 50 indirimli olarak konaklayabileceklerdir.

 4. Aynı Oda’da kalmak kaydıyla refakatçilere Oda personeline uygulanan ücret uygulanacaktır.

 5. İzin sorunu olan personel tatili parçalı olarak kullanılabilir.(Hafta sonları dahil) Bu oran İzmir Ticaret Odası’nın toplam katılımcılarının %10’unu geçemez. Söz konusu orana istinaden konaklayacak personel, eş ve çocuklarının bilgileri İzmir Ticaret Odası tarafından otele bildirilecektir.

 6. Personelin check-in tarihleri ve isim listeleri en geç 15 gün önceden ODA tarafından otele bildirilecektir.

 7. Rezervasyon yapılmış ve ismi otele bildirilmiş personel 24 saatten önce rezervasyon iptali yapar ise bu durumda Oda otele herhangi bir ücret ödemeyecektir.

 8. Odaların temizliği, havlu ve çarşaf değişimleri her gün düzenli olarak yapılacaktır.

 9. Odalarda split klima, TV, mini bar, saç kurutma makinesi bulunacaktır.

 10. Konaklama bedelleri her grubun otelden ayrıldığı günü takip eden 15 gün içerisinde fatura mukabilinde yapılacaktır.FİYATLANDIRMA TABLOSU


 

 

TABLO- 1 TAM PANSİYON KONAKLAMA

TABLO-2 HERŞEY DAHİL KONAKLAMA

TARİH ARALIĞI

DÖNEMLER

SİNGLE KONAKLAMA BEDELİ

(KDV DAHİL-TL)

DOUBLE ODA’DA KİŞİ BAŞI KONAKLAMA BEDELİ

(KDV DAHİL-TL)

7-12 YAŞLARI ARASINDA ÇOCUKLAR İÇİN KONAKLAMA BEDELİ

(KDV DAHİL-TL)

SİNGLE KONAKLAMA BEDELİ

(KDV DAHİL-TL)

DOUBLE ODA’DA KİŞİ BAŞI KONAKLAMA BEDELİ

(KDV DAHİL-TL)

7-12 YAŞLARI ARASINDA ÇOCUKLAR İÇİN KONAKLAMA BEDELİ

(KDV DAHİL-TL)

4-11 HAZİRAN

111-18 HAZİRAN

218-25 HAZİRAN

325 HAZİRAN -02 TEMMUZ

402 TEMMUZ-09 TEMMUZ

509-16 TEMMUZ

616-23 TEMMUZ

723-30 TEMMUZ

830 TEMMUZ-06 AĞUSTOS

906-13 AĞUSTOS

1013-20 AĞUSTOS

1120-27 AĞUSTOS

1227 AĞUSTOS-03 EYLÜL

1303-10 EYLÜL

1410-17 EYLÜL

1517-24 EYLÜL

1624 EYLÜL-01 EKİM

17


 

 

 

KDV DAHİL TOPLAM KONAKLAMA BEDELİ-TLTABLO 1 AÇIKLAMA(TAM PANSİYON KONAKLAMA HİZMETİ ALINMASI DURUMUNDA FİYAT TEKLİFİ)


 • Tam pansiyon konaklama dahilinde açık büfe sabah kahvaltısı, set mönü veya açık büfe öğle yemeği ve açık büfe akşam yemeklerini kapsar. Konaklama yapacak Oda personelinin tüm ekstra harcamaları kendilerinden tahsil edilecektir.(Odada bulunan mini bar ve yukarıda adı geçen yemek öğünleri dışındaki yiyecek ve içecekler(su hariç) ile yemeklerde içilen içecekler extra ücrete tabidir. Yemek öğünlerinde ücretsiz kapalı su servisi yapılacaktır.) Sadece odalarda bulunan sıcak içecekler ücretsiz olacaktır.


TABLO 2 AÇIKLAMA: HERŞEY DAHİL KONAKLAMA HİZMETİ ALINMASI DURUMUNDA FİYAT TEKLİFİ


 • Her şey dahil sistemde teklifi verecek olan firmalar, personelimizin bilgilendirilmesi amacı ile sistemin geçerli olduğu saatleri ve nelerin ekstra olacağını ayrıca belirtecektir.

Herşey Dahil Sisteme İlişkin Detaylı Bilgiler (Firma tarafından gerekli görülen bilgiler bu alanda belirtilecektir.)


İDARİ ŞARTNAME

1

Bu şartnamede belirtilen iş günlerinin hesaplanmasında Pazartesi’den Cumartesiye (dahil) kadar olan günler iş günü olarak kabul edilip, sadece Pazar günleri iş günü olarak kabul edilmeyecektir.

2

Teklif verilirken teklif zarfı ve önyeterlilik belgelerinin yer aldığı 2 ayrı zarf hazırlanacaktır. Birinci zarfta, verilen teklif ve şartnamenin her sayfasının kaşeli ve imzaya yetkili kişinin imzasının olması gerekmektedir. İkinci zarfta ise; Teklif veren firmanın imzalı, telefon numaralı ve görüşülecek kişinin adının yer aldığı referans listesi ve oteli tanıtıcı broşür, Teklif veren firma yetkilisinin imza sirküleri nüshası, Teklif veren firmanın vergi levhası ve Oda üyelik belgesi nüshası (ortakları ve iştigal konusunu belirten)   yer alması gerekmektedir. Ön yeterlilik belgelerinin eksiksiz ve güncel tarihli olarak teslim edilmesi firmanın avantajınadır. ( Otelin 4-5 yıldızlı veya dengi veya standart özellikte butik otel olduğuna dair resmi belge nüshası sunması değerlendirmede teklif veren firmanın lehine avantaj olacaktır.)

3

Teklif Zarfları Teslim edilirken ek-1 de yer alan dilekçe Firma tarafından doldurularak İzmir Ticaret Odası İdari ve İşler Satın Alma Personeli’ne paraflatıldıktan sonra, İZTO Ek Binası 1. katında yer alan evrak servisinden gelen evrak numarası alındıktan sonra İdari ve İşler Satın Alma Müdürlüğü’ne teslim edilecektir.

4

Teklif zarfı ve ön yeterlilik zarfı 27.02.2017 Pazartesi günü, saat 17.00’a kadar İzmir Ticaret Odası İdari ve İşler Satın Alma Müdürlüğü’ne elden veya posta ile teslim edilecektir. İhaleye katılan firmalar Odaya ibraz ettikleri belgelerin asıllarını veya fotokopilerini geri istemeyeceklerini peşinen kabul eder.

5

Oda ihalenin her aşamasında ek bilgi ve belge isteme hakkını saklı tutmaktadır.

6

Kapalı zarfların üzerine firma ünvanı tam olarak yazılacaktır. Zarfın kapandığı kısım yetkili tarafından imzalanacaktır.

7

Teklif veren Firmalar, İzmir Ticaret Odası’nın en düşük teklifi ya da herhangi bir teklifi kabul etmek zorunda olmadığını, ihale ile ilgili bilgi vermek zorunda olmadığını kabul ve beyan eder.

8

İşi alan Firma, ihale konusu işle ilgili olmak üzere Odamızca yapılacak /yaptırılacak diğer işlerde, Odamızın çıkarlarına aykırı düşecek hiçbir eylem ve oluşum içinde olmayacağını kabul ve taahhüt eder.

9

Teklif veren Firmalar, ihale konusu iş için kendisi veya başkaları adına doğrudan veya dolaylı olarak asaleten veya vekaleten birden fazla teklif vermediğini beyan eder.

10

İşi alan Firma, belirtilen tarihlerde konaklama hizmetini eksiksiz ve kusursuz olarak vermeyi kabul ve beyan eder. Firma kabul işleminden sonra ilgili faturaların ibrazı ve onayı ile ödemenin yapılacağını kabul ve beyan eder.

11

İşi alan Firma, konaklama sürecinde ortaya çıkabilecek aksaklıklar ve taahhütlerini yerine getirmemesi durumunda fatura toplam bedelinin %20 si oranında Odaya ceza ödeyeceğini kabul ve taahhüt eder.

12

Bu şartname ve düzenlenecek sözleşmenin uygulanmasından doğacak her türlü ihtilafta İzmir Ticaret Odası Tahkim Kurulu yetkilidir.

13

Oda Kamu İhale Kanununa tabi olmayıp, istediği zaman ihaleyi herhangi bir sebep göstermeksizin iptal edebilir. Oda ihaleyi yapıp yapmamakta, , iptal etmekte, dilediğine vermekte ve teklif süresini uzatmakta serbesttir.

14

İhaleye hazırlanılması ve katılınması ile ilgili bütün giderler firmalara aittir. ODA, ihalenin seyrine ve sonucuna bakılmaksızın firmaların üstlendiği bu giderlerden dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İHALE KONUSU İŞE TEKLİF VEREMEYECEK OLAN KİMSELER İZMİR TİCARET ODASI MECLİSİ KARARI UYARINCA AŞAĞIDA BELİRTİLMİŞTİR.

1)İzmir Ticaret Odası Meslek Komitesi Üyeleri (Meslek komitesi üyesi tüzel kişilik ise bunların Oda’daki temsilcileri, ortakları ve yetkilileri, ortağı bulundukları tüzel kişiler) ile bu kişilerin 2. dereceye kadar (2. derece dahil) kan ve sıhri hısımları, ortakları doğrudan veya dolaylı ya da alt yüklenici olarak kendileri ve başkaları adına vergiler hariç aylık toplam 10.000-TL’yi (On Bin Türk Lirası) aşan Oda’nın yapım, inşaat, mal alımı ve hizmet işlerine teklif veremezler ve katılamazlar.


2) Meclis Başkanı ve Yardımcıları, Oda Yönetim Kurulu Başkanı ve üyeleri, Katip üye, Hesapları İnceleme Komisyonu üyeleri, Satın Alma Komisyonu üyeleri, Oda Mülkleri Komisyonu üyeleri, Oda Genel Sekreteri ve personeli ile bu kişilerin ortağı bulundukları tüzel kişiler, 2. dereceye kadar (2. derece dahil ) kan ve sıhri hısımları, ortakları Oda’nın yapım, inşaat, mal alımı ve hizmet işlerine hiçbir şekilde teklif veremezler ve katılamazlar.
3) Daha önce kendine iş verildiği halde usulüne göre sözleşme yapmayanlar, sözleşme yapıldıktan sonra, mücbir sebepler dışında taahhütlerini, sözleşme ve şartname hükümlerine uygun olarak yerine getirmediği tespit edilenler ve Oda ile hukuki anlaşmazlığa düşenler Oda’nın yapım, inşaat, mal alımı ve hizmet işlerine hiçbir şekilde teklif veremezler ve katılamazlar.

Biliyor ve kabul ediyorum.
Firma yetkilisinin Adı Soyadı:
İmza:
Satın Alma ve Şartname hakkında sorularınız için iletişim bilg.


İdari Konularda Sorularınız için


Teknik Konularda Sorularınız için


İbrahim KARATAŞ

İdari İşler ve Satın Alma Md.(Td.)

Tel.0232 498 42 42

Hüseyin UYGUN / Ertan GENÇ / Ahu Odil ÇELİKER

İdari İşler ve Satın Alma Müdürlüğü

Tel.0232 498 41 33-498 4336
Elif UĞUR

İnsan Kaynakları Müdürü

Tel: 0 232 498 41 05

Mesut SAYLAN

İnsan Kaynakları Şefi

Tel: 0 232 498 41 37EK-1


…../…/2017
İZMİR TİCARET ODASI GELEN EVRAK NUMARASI VE EVRAĞIN GELİŞ SAATİ:

İzmir Ticaret Odası İdari İşler ve Satın Alma Müdürlüğü’ne


Odanız İZMİR TİCARET ODASI PERSONELİ, EŞLERİ VE ÇOCUKLARINA YÖNELİK YAZ TATİLİ İÇİN, ÇEŞME’DE 4 YILDIZLI VE 5 YILDIZ OTELLERDEN (DENİZE YÜRÜYÜŞ MESAFESİNDE VE TERCİHEN KENDİ PLAJI OLAN) KONAKLAMA HİZMETİ alınması işi için hazırlanan teklif ve ön yeterlilik belgeleri …… adet kapalı zarfta ekte sunulmuştur.

Teslim Eden Firma Yetkilisinin Adı Soyadı :


Kaşe ve İmza:FİRMA YETKİLİSİ İMZASI VE KAŞESİ:
Dostları ilə paylaş:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə