Kesimden fazlası: Esko Kongsberg Aracı yaratıcılığınızı ortaya çıkarırYüklə 29.13 Kb.
tarix20.02.2018
ölçüsü29.13 Kb.

esko_logo_positive_rgb

DERHAL YAYIMLANACAK BASIN BİLDİRİSİ
Kesimden fazlası: Esko Kongsberg Aracı yaratıcılığınızı ortaya çıkarır

Gelişen özel aparat çeşitleri tabela, afiş, ambalaj malzemeleri ve daha nice uygulamada müşterilere en geniş kesim seçeneklerini sunuyor.

Gent (Belçika), 12 Mayıs 2015 – Esko, müşterileri için yeni bir Kongsberg aparat serisi çıkardığını duyurdu. Yüzü aşkın yüksek kaliteli kesim bıçağı, freze ucu ve aksesuara ek olarak geliştirilen yeni aparatlar arasında bir psaligrafi (kağıt kesme) bıçak aparatı, bir delme çarkı ve bir de braille aparatı yer alıyor. Aparatların üçü de Kongsberg XN, Kongsberg V ve Kongsberg XL Serisi dijital kesim sistemlerinde kullanılabiliyor.Dijital kesimde inovasyon yeni iş fırsatları yaratıyor

Bu sene ellinci yıldönümünü kutlayan Esko Kongsberg, müşterilerin afiş, tabela ve ambalaj pazarlarında dijital kesimin sunduğu avantajlardan en iyi şekilde faydalanmasını sağlamak için doğru teknoloji ve becerilerle güçlü bir temel inşa etti. Kongsberg kesim tezgahlarının geniş portföyü, bu pazarların farklı segmentlerinde farklı ihtiyaçlara hızlı çözümler sunuyor.

Bu zengin aparat aparat çeşitleri, müşterilerin malzeme ve uygulamaları en yaratıcı şekilde kullanarak ürün yelpazelerini genişletmelerine ve yeni işler kazanmalarına olanak tanıyor. Ambalaj, afiş ve tabela üreticileri geçmişten bu yana köpük, plastik, vinil, kağıt, oluklu mukavva ve karton gibi çok çeşitli malzemelerle çalışmaya alışkındır. Günümüzde ise bu portföy cam, tahta, aluminyum ve kumaş gibi daha da fazla malzemeyle genişliyor ve bu da yeni pazarlar ve yeni uygulamalar anlamına geliyor. Esko Kongsberg'in deneyimli bir Araştırma-Geliştirme ekibi, bu yeni taleplere yetişmek ve mevcut çözümleri daha da iyi hale getirmek için sürekli yeni aparatlar geliştiriyor. Burada fark yaratan nokta, yüksek performansın yüksek hassasiyetle birleşimi.

100'ü aşkın kesim bıçağı ve dahası da yolda

Esko Kongsberg halihazırda çok farklı malzeme ve uygulamalar için optimize edilmiş 100'den fazla kesim bıçağı sunuyor. Ancak bu kesim sistemleri apre tekerlekleri, apra bıçakları, freze uçları ve çizim kalemleri ile birleştiğinde ortaya çok daha büyük bir tablo çıkıyor.

Kongsberg'i daha üstün becerilerle donatan yeni geliştirilmiş aparatlardan üçü buna örnek gösterilebilir:


  • Yeni Psaligrafi (veya kağıt kesme) bıçak aparatı kağıt ve kartondan bugüne kadar görülmemiş incelikte detaylar kesebiliyor. Tebrik kartları, promosyon öğeleri ve karton numunelere yaratıcılık ve değer katmak için mükemmel bir araç.

  • 60 mm'lik Delme çarkı, kullanıcıların 4 mm'ye varan kalınlıklarda oluklu mukavva üzerinde eskisinden çok daha hızlı kesik oluşturup apre destekli delikler açmalarına olanak tanıyor. Bu aparat, POP materyaller ve her türlü ambalaj üretimi için ideal. Bu çark çıkmadan önce, 1 metrelik 3x3 delikli bir doku (3 mm kesik ve 3 mm boşluk) oluşturmak yaklaşık 40 saniye sürüyordu. Yeni çark ise aynı işlemi sadece 2 saniyede yapıyor. Ne kadar zaman kazandıracağını bir düşünün!

  • Braille aparatı, küçük deliklere sokulmuş şeffaf akrilik ‘Braille küreleri’ ile donatılmış bir aparat. Bu delikler, parmak uçlarıyla okunabilen kabartma noktaları oluşturmak için özel bir iğneyle frezeleniyor. Braille aparatı 1 mm'den kalın çoğu rijit malzeme üzerinde çalışabiliyor ve Braille tarzı yönlendirme ve yazılar içeren tabelalar üretmekte kullanılabiliyor.

Tüm Kongsberg kesim aparatlarına çevrimiçi mağazadan ulaşabilirsiniz

Esko’nun www.esko.com/store adresindeki çevrimiçi Kongsberg mağazasında, her türlü dijital kesim sistemi için freze uçları, aparat bıçakları ve diğer tüm sertifikalı sarf malzemelerini bulabilirsiniz. Her geçen gün daha fazla Esko müşterisi, işlerini genişletmek için Esko’nun uzmanlığına güvenerek mağazaya uğruyor.

Esko Kongsberg Ürün Koordinatörü Knut Johansen, “Dünya genelinde binlerce müşteri, çok çeşitli uygulamalar ve malzemeler için Kongsberg makinalarımızı kullanıyor. Dijital kesim için eksiksiz çözümler sunuyoruz. Yeni uygulamalar ve malzemeler için sürekli olarak yeni aparatlar geliştirip var olanları daha da iyi hale getiriyoruz. Araştırma-geliştirme ekiplerimiz,aparat çeşitlerini kesim tezgahlarına daha da fazla değer kazandıracak şekilde genişletmek için inovasyon ve destek sağlıyor” diyor.

# # #


Esko’nun Digital Kesim çözümleri ve eşsiz Kongsberg Aparatları hakkında daha fazla bilgi edinmek için tüm şirketleri şirket web sitemize davet ediyoruz. Ayrıca FESPA 2015 fuarındaki Esko standında da ürün uzmanlarımız yeni iş fırsatlarını görüşmek için sizleri bekliyor olacak. 18 - 22 Mayıs tarihleri arasında Köln'de (Almanya) düzenlenecek olan fuarda Esko 6. Salonda R50 numaralı standda olacak.

Esko Hakkında (www.esko.com/tr)

Esko ambalaj ve etiket, tabela ve afiş, ticari baskı ve yayımcılık alanlarında entegre çözümler sunan global bir tedarikçidir. Esko ürünleri ve hizmetleri, piyasaya sunum süresini kısaltarak ve üretkenliği artırarak ambalaj ve baskı tedarik zincirindeki kârlılığı artırmaktadır.Portföy

Esko ürün portföyü marka sahipleri, perakendeciler, tasarımcılar, ambalaj üreticileri ve baskı hizmeti sağlayıcılarının ambalaj ve baskı süreçlerini desteklemekte ve yönetmektedir. Her 10 perakende ambalajından 9'unda ambalaj yönetimi, grafik çalışması hazırlama, strüktürel tasarım, baskı öncesi, 3D görselleştirme, klişe üretimi, iş akışı otomasyonu, kalite güvencesi, numune oluşturma, paletleme, tedarik zincirinde işbirliği ve tabela ve afiş üretimi için Esko çözümleri kullanılmaktadır.

Esko çözümleri geniş kapsamlı bir yazılım paketi ile iki donanım ürün hattından oluşmaktadır: CDI flekso bilgisayardan kalıba pozlandırma ve Kongsberg dijital kesim sistemlerine ek olarak profesyonel hizmetler, eğitim ve danışmanlık hizmetleri de sunulmaktadır.

Matbaacılar, yayımcılar ve grafik tasarımcılar için otomasyon çözümleri ve PDF kalite kontrol araçları sunan Enfocus, Esko şirketinin bir parçasıdır.Çeşitli bilgiler ve rakamlar

Esko'nun dünya çapında yaklaşık 1400 çalışanı vardır. Doğrudan satış ve servis organizasyonu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika, Amerika ile Asya-Pasifik, Japonya ve Çin bölgelerini kapsamakta ve 50'den fazla ülkedeki distribütör ağıyla bölgeler tamamlanmaktadır.

Esko'nun genel merkezi Gent, Belçika'dadır ve beş Avrupa ülkesinde, Birleşik Devletlerde, Çin'de ve Hindistan'da AR-GE ve üretim tesisleri bulunmaktadır. Esko bir Danaher şirketidir (www.danaher.com).

Esko'yu takip edin: eskoartwork blog eskoartwork on facebook eskoartwork on twitter eskoartwork on linkedin eskoartwork on youtube. Daha fazla bilgi için www.esko.com/tr web sitesini ziyaret edebilir veya aşağıdaki yetkililerle iletişime geçebilirsiniz:Halkla İlişkiler ajansları

Kurumsal ve EMEA

Nancy Vermeulen

duomedia

Tel: +32 2 560 21 50

nancy.v@duomedia.com
Amerika Kıtası

Irvin Press

Press+

Tel: +1 508 384 0608irv@press-plus.com

Esko

Kurumsal

Jef Stoffels

Kurumsal Pazarlama Direktörü

Tel: +32 9 216 90 32

jef.stoffels@esko.com
EMEA

Bruno Vermeulen

EMEA Pazarlama Müdürü

Tel: +32 9 216 93 09

bruno.vermeulen@esko.com
Kuzey Amerika

Keri Blackburn

Direktör, Pazarlama

Tel: +1 937 535 6120

keri.blackburn@esko.comLatin Amerika

Marcos Cardinale

Pazarlama Müdürü

Tel: +55 11 5078 1328

marcos.cardinale@esko.com


Güney Asya

Pradeep Ram

SAS Pazarlama Müdürü

Tel: +(65) 6420 0362

pradeep.ram@esko.com
Büyük Çin

Ivanna Tang

Pazarlama Müdürü

Tel: +86-21-60576565

ivanna.tang@esko.com


Kore

DoSang Lee

Kore Genel Müdürü

Tel: +82 2 5647416

dosang.lee@esko.comİlgili ürün resimlerinin yanı sıra tüm basın


bildirileri www.esko.com adresindeki basın bölümünde bulunabilir.


Mayıs 2015/


Dostları ilə paylaş:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə