Klasse 22, lb ponni kat II iii (åpen klasse med avd hsb lagcup)



Yüklə 52.17 Kb.
tarix30.01.2018
ölçüsü52.17 Kb.

L-stevne sprang for Hest og Ponni 2010

Landsstevne

23 - 24 mai 2010

Arrangør: Sletten Kjøre- og rideklubb



Klasse 22, LB Ponni kat II - III (åpen klasse med 1.avd HSB lagcup)

23.05.10, *Sprang

Bedømming: 280 Feil og stil

LB Ponni kat II - III (åpen klasse med 1.avd HSB lagcup) - Startende: 16 / Tellende: 16 / Plasserte: 4



FORELØPIG STARTLISTE

Nr Enr Rytter Hest

1 9 Skei, Signe (STKJ ) P3: Sagan

2 5 Iversen, Bettina (VICTO) P2: Botn Ikaros

3 7 Skavern, Kim Heistad (STKJ ) P2: Lucky Boy VI

4 42 Lundquist, Andrea Jensen (SALT) P2: Elverhøys Furia

5 63 Gausen, Sigrid (VDAL ) P2: Exena

6 90 Rømo, Hanna Kristine (NAMS ) P2: Kaoz

7 55 Anne Marte, Krommen (SLETT) P2: Elvira Madonna, Skutvik

8 39 Wenseth, Marthe (SALT) P2: Gine

9 53 Birkestrand, Kamille Sofie (POLA ) P2: Barbie Boy

10 28 Lindgaard, Mari (SLETT) P2: Dante

11 40 Bjørklund, Rikke (MELØY) P2: Lamark Nadia

12 30 Stormo, Stian (MELØY) P2: Edenside Easter Bunny

13 10 Teigland, Ingrid Olsen (SKÅN ) P2: Kratlys Takira

14 49 Vonheim, Emma (BRØNN) P2: Lille Pila

15 12 Nyborg, Marlen (TRSØ ) P2: Lille MY

16 93 Fuglstad, Susanne (UTSK ) P2: Siljegutten



Klasse 23, LB Ponni kat I (åpen klasse med 1.avd HSB lagcup)

23.05.10, *Sprang

Bedømming: 280 Feil og stil

LB Ponni kat I (åpen klasse med 1.avd HSB lagcup) - Startende: 10 / Tellende: 10 / Plasserte: 3



FORELØPIG STARTLISTE

Nr Enr Rytter Hest

1 58 Øberg, Hanne (BRØNN) P1: Cinderella Cocco Baylis

2 2 Niia, Katarina Sofie Holmlund (SKJOM) P1: Magic IV

3 46 Pedersen, Veronica Storvoll (POLA ) P1: Johney Five

4 19 Nilsskog, Anette Sofi (SLETT) P1: Buckmachine

5 32 Bratvold, Thea (POLA ) P1: Dark Chianti

6 18 Hanssen, Iselin Mari (SLETT) P1: Day Dawn

7 13 Grønn, Matilde Aarset (VDAL ) P1: Chapmans Ivan

8 23 Haugum, Tonje (SLETT) P1: Kongen av Danmark

9 94 Iversen, Marthe Kibsgård (SLETT) P1: Renaniree Tadgh

10 57 Høyberg, Kristine (BRØNN) P1: Bjørnhild Stjerna



Klasse 25, LA Ponni II

23.05.10, *Sprang

Bedømming: 274.5.3

LA Ponni II - Startende: 8 / Tellende: 8 / Plasserte: 2



FORELØPIG STARTLISTE

Nr Enr Rytter Hest

20.05.10, 20:09 © HorsePro STEVNE 4.3.7 [ horsepro.no | hpnett.no ]

Side 1 av 5

1 90 Rømo, Hanna Kristine (NAMS ) P2: Kaoz

2 5 Iversen, Bettina (VICTO) P2: Botn Ikaros

3 10 Teigland, Ingrid Olsen (SKÅN ) P2: Kratlys Takira

4 28 Lindgaard, Mari (SLETT) P2: Dante

5 40 Bjørklund, Rikke (MELØY) P2: Lamark Nadia

6 30 Stormo, Stian (MELØY) P2: Edenside Easter Bunny

7 12 Nyborg, Marlen (TRSØ ) P2: Lille MY

8 31 Westgaard, Sandra Kristell (SLETT) P2: Vognmandsgårdens Comet



Klasse 26, LA Ponni I

23.05.10, *Sprang

Bedømming: 274.5.3

LA Ponni I - Startende: 9 / Tellende: 9 / Plasserte: 3



FORELØPIG STARTLISTE

Nr Enr Rytter Hest

1 58 Øberg, Hanne (BRØNN) P1: Cinderella Cocco Baylis

2 3 Niia, Katarina Sofie Holmlund (SKJOM) P1: Robin Hill

3 18 Hanssen, Iselin Mari (SLETT) P1: Day Dawn

4 25 Gausen, Marta (VDAL ) P1: Borris Deano

5 45 Storengen, Tonje Renate Amundsen (TRØN ) P1: Silver Rhapsody

6 46 Pedersen, Veronica Storvoll (POLA ) P1: Johney Five

7 23 Haugum, Tonje (SLETT) P1: Kongen av Danmark

8 41 Nytræ, Julia Ravlo (SKJOM) P1: Daily

9 57 Høyberg, Kristine (BRØNN) P1: Bjørnhild Stjerna

Klasse 29, MB Ponni I - II -III

23.05.10, *Sprang

Bedømming: 238.2.1

MB Ponni I - II -III - Startende: 9 / Tellende: 9 / Plasserte: 3



FORELØPIG STARTLISTE

Nr Enr Rytter Hest

1 9 Skei, Signe (STKJ ) P3: Sagan

2 93 Fuglstad, Susanne (UTSK ) P2: Siljegutten

3 31 Westgaard, Sandra Kristell (SLETT) P2: Vognmandsgårdens Comet

4 6 Nyborg, Marlen (TRSØ ) P2: Star Chancer

5 25 Gausen, Marta (VDAL ) P1: Borris Deano

6 3 Niia, Katarina Sofie Holmlund (SKJOM) P1: Robin Hill

7 19 Nilsskog, Anette Sofi (SLETT) P1: Buckmachine

8 41 Nytræ, Julia Ravlo (SKJOM) P1: Daily

9 94 Iversen, Marthe Kibsgård (SLETT) P1: Renaniree Tadgh

Klasse 30, 1,05 m (åpen klasse med 1.avd HSB-lagcup)

23.05.10, *Sprang

Bedømming: 280 Feil og stil

1,05 m (åpen klasse med 1.avd HSB-lagcup) - Startende: 18 / Tellende: 18 / Plasserte: 5



FORELØPIG STARTLISTE

Nr Enr Rytter Hest

1 59 Grønn, Marit Aarset (VDAL ) Aathens achilles

2 50 Vonheim, Marthe (BRØNN) Felicia III

3 61 Blix, Henriette (SLETT) Shakespeare III

20.05.10, 20:09 © HorsePro STEVNE 4.3.7 [ horsepro.no | hpnett.no ]

Side 2 av 5

4 62 Langjord, Synnøve Segtnan (SLETT) Sylfiden

5 22 Bjørklund, Tina (MELØY) Jay Lo

6 44 Hjortdahl, Tone Marie (POLA ) Taloa W

7 37 Haugen, Maya Valan (BRØNN) Kehilan

8 17 Eriksen, Susann (SLETT) Candelle

9 91 Nystad, Jannicke (POLA ) Arix

10 43 Heese, Insa (SYVS ) Verzace Attitude

11 96 Lorentzen, Sten Roald (DRØB ) Mazurka II

12 95 Johannessen, Mona Therese Hulinder (VDAL ) Cæsar II

13 27 Jenssen, Ragnhild (STKJ ) Braveheart Kid

14 56 Moe, Åse Kristine (SLETT) Slettens Cawarra

15 29 Lersveen, Ingrid-Kristine (VDAL ) Chanell No.5 (Jessica)

16 36 Mikalsen, Oda (SLETT) Marwin

17 48 Lomahaug, Karoline (POLA ) Valdez

18 33 Kristiansen, Susanne Isabell (SLETT) Phoenix



Klasse 31, 1,15 m

23.05.10, *Sprang

Bedømming: 270 Poenghopping (Top-score)

1,15 m - Startende: 14 / Tellende: 14 / Plasserte: 4



FORELØPIG STARTLISTE

Nr Enr Rytter Hest

1 29 Lersveen, Ingrid-Kristine (VDAL ) Chanell No.5 (Jessica)

2 22 Bjørklund, Tina (MELØY) Jay Lo

3 21 Sæterstad, Maren Lunde (SLETT) Omri af Källstorp

4 33 Kristiansen, Susanne Isabell (SLETT) Phoenix

5 47 Pedersen, Simone (SLETT) It`s All About Love

6 36 Mikalsen, Oda (SLETT) Marwin

7 43 Heese, Insa (SYVS ) Verzace Attitude

8 95 Johannessen, Mona Therese Hulinder (VDAL ) Cæsar II

9 17 Eriksen, Susann (SLETT) Candelle

10 92 Lomahaug, Karoline (POLA ) Thunder

11 96 Lorentzen, Sten Roald (DRØB ) Mazurka II

12 16 Aarstein, Ileen (TRSØ ) Grauff`s Alfa

13 38 Munkvold, Camilla (FKD ) Laura Goldadel

14 1 Skatland, Sofie (POLA ) Aniday



Klasse 32, 1,25 m

23.05.10, *Sprang

Bedømming: 274.5.3

1,25 m - Startende: 9 / Tellende: 9 / Plasserte: 3



FORELØPIG STARTLISTE

Nr Enr Rytter Hest

1 8 Heistad, Kari (STKJ ) Tessa Jannaa

2 20 Lorentzen, Astri Solli (SLETT) Altini

3 11 Kaiander, Marita (FKD ) Ricci Capricci

4 14 Nystad, Vivi Synnøve Mortensen (VICTO) Why Not 256

5 92 Lomahaug, Karoline (POLA ) Thunder

6 21 Sæterstad, Maren Lunde (SLETT) Omri af Källstorp

7 16 Aarstein, Ileen (TRSØ ) Grauff`s Alfa

8 60 Langjord, Synnøve Segtnan (SLETT) Welton

9 54 Hanssen, Cathrine Øijord (SLETT) Slettens Xanté

20.05.10, 20:09 © HorsePro STEVNE 4.3.7 [ horsepro.no | hpnett.no ]

Side 3 av 5

Klasse 36, LA Ponni I _ II

24.05.10, *Sprang

Bedømming: 274.5.3

LA Ponni I _ II - Startende: 11 / Tellende: 11 / Plasserte: 3



FORELØPIG STARTLISTE

Nr Enr Rytter Hest

1 40 Bjørklund, Rikke (MELØY) P2: Lamark Nadia

2 12 Nyborg, Marlen (TRSØ ) P2: Lille MY

3 28 Lindgaard, Mari (SLETT) P2: Dante

4 31 Westgaard, Sandra Kristell (SLETT) P2: Vognmandsgårdens Comet

5 93 Fuglstad, Susanne (UTSK ) P2: Siljegutten

6 30 Stormo, Stian (MELØY) P2: Edenside Easter Bunny

7 10 Teigland, Ingrid Olsen (SKÅN ) P2: Kratlys Takira

8 90 Rømo, Hanna Kristine (NAMS ) P2: Kaoz

9 25 Gausen, Marta (VDAL ) P1: Borris Deano

10 23 Haugum, Tonje (SLETT) P1: Kongen av Danmark

11 41 Nytræ, Julia Ravlo (SKJOM) P1: Daily

Klasse 40, MB Ponni I - II

24.05.10, *Sprang

Bedømming: 274.5.3

MB Ponni I - II - Startende: 6 / Tellende: 6 / Plasserte: 2



FORELØPIG STARTLISTE

Nr Enr Rytter Hest

1 31 Westgaard, Sandra Kristell (SLETT) P2: Vognmandsgårdens Comet

2 6 Nyborg, Marlen (TRSØ ) P2: Star Chancer

3 41 Nytræ, Julia Ravlo (SKJOM) P1: Daily

4 45 Storengen, Tonje Renate Amundsen (TRØN ) P1: Silver Rhapsody

5 25 Gausen, Marta (VDAL ) P1: Borris Deano

6 3 Niia, Katarina Sofie Holmlund (SKJOM) P1: Robin Hill



Klasse 41, MA Ponni II

24.05.10, *Sprang

Bedømming: 238.2.1

MA Ponni II - Startende: 1 / Tellende: 1 / Plasserte: 1



FORELØPIG STARTLISTE

Nr Enr Rytter Hest

1 6 Nyborg, Marlen (TRSØ ) P2: Star Chancer

Klasse 44, 1,20 m

24.05.10, *Sprang

Bedømming: 276.3 Winning Round

1,20 m - Startende: 17 / Tellende: 17 / Plasserte: 5



FORELØPIG STARTLISTE

Nr Enr Rytter Hest

1 47 Pedersen, Simone (SLETT) It`s All About Love

2 24 Tro, Johanne (SLETT) Chamberlen

3 14 Nystad, Vivi Synnøve Mortensen (VICTO) Why Not 256

20.05.10, 20:09 © HorsePro STEVNE 4.3.7 [ horsepro.no | hpnett.no ]

Side 4 av 5

4 35 Nordås, Hege Dundas (SLETT) Electric Touch

5 38 Munkvold, Camilla (FKD ) Laura Goldadel

6 22 Bjørklund, Tina (MELØY) Jay Lo

7 61 Blix, Henriette (SLETT) Shakespeare III

8 21 Sæterstad, Maren Lunde (SLETT) Omri af Källstorp

9 26 Olsen, Sigrid Høgset (SLETT) Seras

10 8 Heistad, Kari (STKJ ) Tessa Jannaa

11 43 Heese, Insa (SYVS ) Verzace Attitude

12 52 Tro, Mari Kristin (SLETT) Herkules

13 33 Kristiansen, Susanne Isabell (SLETT) Phoenix

14 60 Langjord, Synnøve Segtnan (SLETT) Welton

15 1 Skatland, Sofie (POLA ) Aniday

16 34 Nordås, Hege Dundas (SLETT) Acado KJ

17 92 Lomahaug, Karoline (POLA ) Thunder

Klasse 45, 1,30 m

24.05.10, *Sprang

Bedømming: 238.2.1

1,30 m - Startende: 8 / Tellende: 8 / Plasserte: 2



FORELØPIG STARTLISTE

Nr Enr Rytter Hest

1 14 Nystad, Vivi Synnøve Mortensen (VICTO) Why Not 256

2 21 Sæterstad, Maren Lunde (SLETT) Omri af Källstorp

3 92 Lomahaug, Karoline (POLA ) Thunder

4 11 Kaiander, Marita (FKD ) Ricci Capricci

5 16 Aarstein, Ileen (TRSØ ) Grauff`s Alfa

6 54 Hanssen, Cathrine Øijord (SLETT) Slettens Xanté

7 20 Lorentzen, Astri Solli (SLETT) Altini

8 35 Nordås, Hege Dundas (SLETT) Electric Touch



20.05.10, 20:09 © HorsePro STEVNE 4.3.7 [ horsepro.no | hpnett.no ]

Side 5 av 5

Dostları ilə paylaş:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə