Minnesota youthbuild coalition

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 24.32 Kb.
tarix06.01.2019
ölçüsü24.32 Kb.

MINNESOTA YOUTHBUILD COALITION May 10, 2017


Arrowhead Economic Opportunity Agency, Inc. - Virginia

JOHN PETTINARI, Program Manager;

MATTHEW RAY, Construction Manager

702 Third Ave. S., Virginia, MN 55792



218/735-6834 john.pettinari@aeoa.org; matthew.ray@aeoa.org
Bi-County Community Action Programs, Inc.- Bemidji

LINDA LIEN, Program Manager;

Chris Mack, Placement Specialist

Kenny Baker, Construction Manager

1601 Conifer Avenue NW, Bemidji, MN  56601

PO Box 579, Bemidji, MN 56619 (mailing address)

218/333-9869 (main office: 218/751-4631)

linda.lien@bicap.org; Chris.Mack@bicap.org; Kenny.Baker@bicap.org
Central MN Jobs and Training Services- Willmar and
Pine City


Eric Day, Program Manager

NATHAN MARTINSON, Willmar Construction Manager

ELSA JACOBA, Willmar Case Manager

JENN ELLIOT, Pine City Case Manager

PO Box 720 (406 7th Street East), Monticello, MN 55362



320/241-1747 (fax 763/271-3701)

eday@cmjts.org; nmartinson@cmjts.org; ejacoba@cmjts.org; jelliott@cmjts.org   
City Academy - St. Paul Eastside

Milo Cutter, City Academy Executive Director/Program Manager

DAVE WOLNER, Construction Manager

958 Jesse St., St. Paul, MN 55130



651/298-4624 (fax 612/292-6511)

miloc@cityacademy.org; davew@cityacademy.org;
Guadalupe Alternative Programs – St. Paul Westside Allen Selinski, GAP Executive Director

TONY ZAHKRADKA, Program Manager

JUSTIN PARKER, Placement Specialist

381 E. Robie St., St. Paul, MN 55107



651/222-0757 x 305/ x 314 (fax 651/290-2703)

aselinski@gapschool.org; tzahkradka@gapschool.org; jparker@gapschool.org
Little Earth Resident’s AssociationSouth Minneapolis

IRENE PERALEZ, Executive Director/CEO


TINA WHITE, Program Manager/Case Manager

LAUREN BLAIS, Program Manager/Construction Trainer

2495 18th Avenue S., Minneapolis MN 55404



612-724-0023 (fax: 612-724-1703)

tina.white@learth.org; lauren.blais@learth.org

Rural Minnesota CEP, Inc. - Moorhead

THERESA HAZEMANN, Program Manager/Team Leader

DUSTIN DOYLE, Program Coordinator


803 Roosevelt Ave. - P.O. Box 1108

Detroit Lakes, MN 56502



218/846-7377 (fax 218/846-0773)

theresah@rmcep.org; dustind@rmcep.org
South West Metro Educational Cooperative- Chaska

Joyce Eissinger, Program Coordinator

Gary Dohse, Construction Supervisor

District Office, 792 Canterbury Road #211

Shakopee, MN  55379

952/567-8105 (fax 952/567-7300)

jeissinger@southwestmetro.k12.mn.us

gdohse@southwestmetro.k12.mn.us
Stearns-Benton Employment & Training Council

St. Cloud/Waite Park

DENSIE HOOPER, Program Manager

BILL GARCEAU, Instructor/ Construction Supervisor

1542 Northway Drive, St. Cloud, MN 56303

320/308-5712 (fax 320/308-1717)

dhooper@sbetc.org; William.Garceau@isd742.org
Tree Trust- North Minneapolis

Norm Champ, Executive Director;

TOM GIBSON, Workforce Programs Director

Maja Numainville, Program Manager;

LEAH BROSSIOT, Construction Trainer;

CRAIG WILTZIUS, Construction Trainer;

2231 Edgewood Avenue South, St. Louis Park, MN 55426



952/767-3880 (fax 952/767-3650)

normc@treetrust.org; tom.gibson@treetrust.org; maja.numainville@treetrust.org; Leah.Brossiot@treetrust.org; Craig.Wiltzius@treetrust.org

Workforce Development, Inc. – Rochester


JINNY RIETMANN, Program Manager

JIM ALTHOFF, Construction Manager

ZUKI MPANDE, Case Manager

2070 College View Road East, Rochester, MN 55904



Jinny: 507-292-5165; Wabasha office: 651/565-2635

JinnyRietmann@workforcedevelopmentinc.org; JimAlthoff@workforcedevelopmentinc.org; ZukiswaMpande@workforcedevelopmentinc.org
State Contact:

Nancy Waisanen, Staff, Office of Youth Development

MN Department of Employment and Economic Development- 1st National Bank Building, 332 Minnesota Street, Suite E-200, St. Paul, MN 55101

651/259-7556 (Nancy Waisanen)

nancy.waisanen@state.mn.us



Dostları ilə paylaş:
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə