MüDÜRLÜĞÜneYüklə 6,15 Kb.
tarix18.01.2018
ölçüsü6,15 Kb.
#39187
növüYazı

……………………………………………… MÜDÜRLÜĞÜNE

…………………………

 

İlgi: …………….. tarih ve …………………………. sayılı yazınızPTT Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığının …………… tarih ve …………………. sayılı yazısında “2016/4 Sayılı Başbakanlık Genelgesi uyarınca terör örgütleri ile bağlantılı ya da ilişkili oldukları şüphesiyle görevi başında bulunmasında sakınca görülen personelin hakkında disiplin soruşturması yürütülmesi ve soruşturmanın selameti açısından” denilerek görevimden uzaklaştırıldığım belirtilmiştir.

   Bir kamu görevlisi olarak devlet içinde veya dışında hiçbir yasa dışı yapılanma veya örgütle ilişkimin olmadığını, kurumumun yanlış bilgi veya atfı cürüm nedeni ile hakkımda işlem tesis ettiğini, yapılacak soruşturmada gerçeğin açığa çıkacağını belirtmek isterim.

Basın-Yayın, İletişim ve Posta Emekçileri Sendikası HABER-SEN üyesiyim. Hiçbir şekilde terör örgütleri ile bir bağlantım ya da ilişkim olmadığı gibi sosyal medya üzerinden veya bir başka şekilde propagandasını yapmadım, maddi destek sağlamadım, doğrudan veya dolaylı olarak yardımda bulunmadım, işbirliği içerisinde de değilim.

Hakkımda alınan kararın gözden geçirilerek kamu görevime başlatılmam için gereğini arz ederim. …/….2016

 Adı Soyadı

                                               İmza                                                   

Ünitesi:

Unvanı:


Sicil No:
Yüklə 6,15 Kb.

Dostları ilə paylaş:
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2024
rəhbərliyinə müraciət

gir | qeydiyyatdan keç
    Ana səhifə


yükləyin