Organitza c. A. Vila-seca data: 2-11-2003 lloc

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 225.3 Kb.
tarix16.04.2018
ölçüsü225.3 Kb.

XXI CROS DE VILA-SECA---4RT. GRAN PREMI CATALA DE CROS

ORGANITZA C. A. VILA-SECA

DATA: 2-11-2003

LLOC VILA-SECA

RESULTATS DE LA CATEGORIA ALEVI FEMENÍ 1992-93 1000 m.

ORDRE DORSAL NOM CLUB/ENTITAT NAIX LLICÈNCIA TEMPS

1 254 MIREIA GUARNER PIQUET ATLETISME TERRES DE L'EBRE 1992 4'40

2 525 CARLA CASANOVA BRULL AJUNTAMENT DEL PERELLÓ 1993 08/1667 4'46

3 55 NÚRIA CHAVARRIA ALBIOL UNIÓ ATLÈTICA MONTSIÀ 1993 4'46

4 581 MERITXELL ROIG FERRE INDEPENDIENTE 1992 4'54

5 122 CRISTINA FERRANDO FORES C.A. BAIX MAESTRAT -CARNES ROS 1992 4'55

6 158 NOEMI GOMEZ PEREZ DE TUDELA ATLETISME VENDRELL 1993 4'56

7 116 ANA PRATS FABREGAT C.A. BAIX MAESTRAT -CARNES ROS 1993 4'59

8 120 LORENA BUJ ACOSTA C.A. BAIX MAESTRAT -CARNES ROS 1992 5'07

9 57 MIRIAM MARTINEZ CASANOVA UNIÓ ATLÈTICA MONTSIÀ 1992 5'14

10 315 MAR JUAREZ GALLARDO RIPOLLET UNIÓ ATLÈTICA 1993 5'17

11 257 JÚLIA MARTINEZ PEREZ ATLETISME TERRES DE L'EBRE 1993 5'19

12 382 SILVIA GUTIERREZ COMES C.A. CAMBRILS 1993 5'22

13 115 JESSICA LORES SOTO C.A. BAIX MAESTRAT -CARNES ROS 1993 5'24

14 526 ELISABET LLAÓ BORRAS AJUNTAMENT DEL PERELLÓ 1993 08/1708 5'29

15 155 LAURA GUTIERREZ BARCIA ATLETISME VENDRELL 1992 5'31

16 457 CRISTINA VÁZQUEZ SÁNCHEZ COL.LEGI SANT PAU 1992 5'38

17 46 MARINA ROURE ALONSO CLUB ATLETISME VILA-SECA 1993 5'41

18 56 LAIA PORTA SOLER UNIÓ ATLÈTICA MONTSIÀ 1992 5'41

19 527 AÏDA PALLARES ALIAU AJUNTAMENT DEL PERELLÓ 1993 08/2120 5'55

20 438 CRISTINA POLANCO CANTÓN COL.LEGI ROIG - TARRAGONA 1992 11138 6'03

21 118 VANESSA MARZAL SALVADOR C.A. BAIX MAESTRAT -CARNES ROS 1993 6'15

22 288 MÓNICA CHERTÓ SARRET U.G.A. BADALONA 1992 6'20

23 287 NEUS CANYONS MARTINEZ U.G.A. BADALONA 1992 6'23

24 255 JUDIT MELIS MONCAYO ATLETISME TERRES DE L'EBRE 1993 6'36

25 157 SILVIA GALVEZ GARCIA ATLETISME VENDRELL 1992 6'40

26 159 GEMMA GONZALEZ FERNANDEZ ATLETISME VENDRELL 1993 6'43
RESULTATS DE LA CATEGORIA ALEVI MASCULÍ 1992-93 1750 m.

ORDRE DORSAL NOM CLUB/ENTITAT NAIX LLICÈNCIA TEMPS

1 314 IVAN ROGUERA SANCHEZ RIPOLLET UNIÓ ATLÈTICA 1992 55/7995 7'50

2 89 FRANCISCO FERRER FELIX C.A. BAIX MAESTRAT -CARNES ROS 1993 7'53

3 313 ARNAU NADAL CABARRUS RIPOLLET UNIÓ ATLÈTICA 1992 55/7998 8'00

4 96 ADRIAN CASTILLO AÑO C.A. BAIX MAESTRAT -CARNES ROS 1992 8'04

5 557 RICARD ANDREU SAUMELL C. GIMNÀSTIC TARRAGONA - FAAC 1992 33/5734 8'08

6 266 GERARD MONTEVERDE ATLETISME TERRES DE L'EBRE 1992 8'18

7 217 JULIO PARDO FARO COL.LEGI TURÓ 1992 8'22

8 267 DAVID SANCHEZ MEDINA ATLETISME TERRES DE L'EBRE 1993 8'27

9 95 BILAL DABBOU DOMINGUEZ C.A. BAIX MAESTRAT -CARNES ROS 1992 8'42

10 458 JORDI CATALÀ RUBIO COL.LEGI SANT PAU 1993 8'51

11 383 ALEX RODRIGUEZ DA VIA C.A. CAMBRILS 1992 8'58

12 47 FERNANDO LOZANO ECHLE CLUB ATLETISME VILA-SECA 1993 8'58

13 554 DAVID ACOSTA MONTAÑOLA C. GIMNÀSTIC TARRAGONA - FAAC 1992 33/5731 8'59

14 531 MOHAMED BELGUENAVI FOUFA AJUNTAMENT DEL PERELLÓ 1993 08/2122 9'07

15 568 SANTIAGO MOLINER COL.LEGI TURÓ 1993 9'15

16 230 FERNANDO URZAIZ LÓPEZ COL.LEGI TURÓ 1993 9'16

17 555 ESTEBAN JESUS LOPEZ SERRANO C. GIMNÀSTIC TARRAGONA - FAAC 1993 9'18

18 559 XAVIER RITA C. GIMNÀSTIC TARRAGONA - FAAC 1992 9'26

19 270 ALBERT TIRON MARTINEZ ATLETISME TERRES DE L'EBRE 1993 9'30

20 455 JAUME MONGUIÓ URIZ COL.LEGI SANT PAU 1993 9'37

21 459 ELOY MÍNGUEZ RUBIO COL.LEGI SANT PAU 1993 9'40

22 532 MARC CABALLÉ MARGALEF AJUNTAMENT DEL PERELLÓ 1993 08/2121 9'44

23 579 ADRIÀ MORALES FRESQUET COL.LEGI SANT PAU 1993 9'48

25 546 JOAN MARTÍ ALTADILL SAGRADA FAMILIA 1993 9'57

26 385 JORDI GARCIA COSTA C.A. CAMBRILS 1993 9'58

27 98 ISMAEL KOBBI VILLARIÑO C.A. BAIX MAESTRAT -CARNES ROS 1992 9'59

28 548 LANDER ORDA MARTÍ SAGRADA FAMILIA 1992 10'01

29 456 MARC JOSÉ DÍAZ COL.LEGI SANT PAU 1993

30 59 NIL CASTELLÀ PASCUAL UNIÓ ATLÈTICA MONTSIÀ 1992

31 533 CRISTIAN LABORIA BAIGES AJUNTAMENT DEL PERELLÓ 1993 08/1692

32 384 ALEJANDRO RAMIREZ MORERA C.A. CAMBRILS 1993

33 90 GUILLEM ESTELLER ARNAU C.A. BAIX MAESTRAT -CARNES ROS 1992
XXI CROS DE VILA-SECA---4RT. GRAN PREMI CATALA DE CROS

ORGANITZA C. A. VILA-SECA

DATA: 2-11-2003

LLOC VILA-SECA

RESULTATS DE LA CATEGORIA BENJAMI FEMENÍ 1994-95 750 m.

ORDRE DORSAL NOM CLUB/ENTITAT NAIX LLICÈNCIA TEMPS

1 259 ROSA LLUIS SALVADÓ ATLETISME TERRES DE L'EBRE 1994 4'04

2 311 ROCIO HERNANDEZ CANO RIPOLLET UNIÓ ATLÈTICA 1994 55/7997 4'05

3 450 CLARA ROIG RABADÀ COL.LEGI SANT PAU 1994 4'06

4 119 CARMEN MELET ARIN C.A. BAIX MAESTRAT -CARNES ROS 1994 4'08

5 515 GEORGINA VILA PEREZ AJUNTAMENT DEL PERELLÓ 1995 08/1702 4'10

6 516 ALBA REBULL CABORIA AJUNTAMENT DEL PERELLÓ 1995 08/1703 4'13

7 543 ARIADNA LUQUE GIL SAGRADA FAMILIA 1995 4'19

8 449 MARINA SIERRA BOADA COL.LEGI SANT PAU 1994 4'19

9 518 CRISTINA LLAÓ SOBIRATS AJUNTAMENT DEL PERELLÓ 1995 08/2117 4'33

10 447 ALICIA PENALBA SUÁREZ COL.LEGI SANT PAU 1994 4'56

11 445 CRISTINA SABATÉ DIEZ COL.LEGI SANT PAU 1994 5'02

12 517 SILVIA CASANOVA LLAMBRICH AJUNTAMENT DEL PERELLÓ 1994 08/1705 5'30

13 27 JUDITH ALMAZAN MANRESA CLUB ATLETISME VILA-SECA 1995 5'55



RESULTATS DE LA CATEGORIA BENJAMI MASCULÍ 1994-95 1000 m.

ORDRE DORSAL NOM CLUB/ENTITAT NAIX LLICÈNCIA TEMPS

1 561 JOAQUIN COTANO LEZCANO C. GIMNÀSTIC TARRAGONA - FAAC 1994 33/10064 4'43

2 52 MARCEL ESPANYA SERRET UNIÓ ATLÈTICA MONTSIÀ 1994 4'50

3 521 RAFEL MURIA FRANCH AJUNTAMENT DEL PERELLÓ 1994 08/1686 4'57

4 544 JOSEP ESTRADA ROYO SAGRADA FAMILIA 1995 5'11

5 451 POL AZAGRA TOUS COL.LEGI SANT PAU 1995 5'12

6 205 FRANCESC BAENA MARTÍ COL.LEGI TURÓ 1995 5'27

7 381 PAU GIMENO PERRAMON C.A. CAMBRILS 1995 5'29

8 453 ALBERT POLL RIERA COL.LEGI SANT PAU 1995 5'36

9 213 ENRIQUE Mª MUÑOZ JUAN-DELAC COL.LEGI TURÓ 1995 5'39

10 564 ORIOL FERRET MITJANS CLUB ATLETISME VILAFRANCA 1994 5'42

11 545 JAUME MARTÍ ALTADILL SAGRADA FAMILIA 1995 5'44

12 587 ADRIÀ EDO COL.LEGI TURÓ 1995 5'55

13 160 ERIC SANCHEZ RAMIREZ ATLETISME VENDRELL 1995 5'59

14 446 ROGER MARTINEZ MACIAS COL.LEGI SANT PAU 1994 6'17

15 522 SERGI SEGARRA FARNOS AJUNTAMENT DEL PERELLÓ 1994 08/1690 6'23

16 161 FRANCESC RIZO BENET ATLETISME VENDRELL 1995 6'24

17 53 ORIOL TORTA VALMANYA UNIÓ ATLÈTICA MONTSIÀ 1995 6'34

18 583 MIQUEL ANGEL TOMAS FORNÉ COL.LEGI TURÓ 1995 6'37

19 215 ORIOL ROIG FERRÉ COL.LEGI TURÓ 1995 6'45

20 520 ROSSEND MARGALEF MOLET AJUNTAMENT DEL PERELLÓ 1994 08/1688 7'39

21 206 CARLOS CAMPOS RUIZ COL.LEGI TURÓ 1995


XI CROS DE VILA-SECA---4RT. GRAN PREMI CATALA DE CROS

ORGANITZA C. A. VILA-SECA

DATA: 2-11-2003

LLOC VILA-SECA

RESULTATS DE LA CATEGORIA CADET FEMENÍ (UCEC) 1988-89 2750 m.

ORDRE DORSAL NOM CLUB/ENTITAT NAIX LLICÈNCIA TEMPS

4 300 PAULA SOSA MONGE U.G.A. BADALONA 1989 12'21

5 136 LEIDY TATIANA JIMEZ U.D. TORREDEMBARRA 1989 12'31

8 370 CRISTINA ROJAS CLUB ATLÈTIC MANRESA 1989 12'52

11 374 ANNA DE LAMO CLUB ATLÈTIC MANRESA 1989 13'36

12 565 SANDRA VICO YUESMA INTEGRA 2 1989 13'37

14 371 SANDRA BERTRAN CLUB ATLÈTIC MANRESA 1989 13'41

17 501 SUSANA CASES FERRE UNIÓ ATLÈTICA MONTSIÀ 1988 13'55

19 471 GEMA ODENA BULTÓ I.E.S. JOAN AMIGÓ 1989 14'00

20 503 NADIA TOLOS PONS UNIÓ ATLÈTICA MONTSIÀ 1989 14'03

24 504 MIRIAM JORNET SABATÉ UNIÓ ATLÈTICA MONTSIÀ 1989

25 502 OYANA SABATE VIDAL UNIÓ ATLÈTICA MONTSIÀ 1988

27 125 MARTA FERRERES URBANO C.A. BAIX MAESTRAT -CARNES ROS 1989 CS-6673

28 34 MARIA ORTEGA MENACHO CLUB ATLETISME VILA-SECA 1989

29 37 SONIA HERNANDEZ PORCAR CLUB ATLETISME VILA-SECA 1989

RESULTATS DE LA CATEGORIA CADET MASCULÍ (UCEC) 1988-89 3750 m.

ORDRE DORSAL NOM CLUB/ENTITAT NAIX LLICÈNCIA TEMPS

1 375 CRISTIAN TRINIDAD CLUB ATLÈTIC MANRESA 1988 14'03

2 485 CRISTIAN GUTIERREZ GARCIA F.A.C.V.A.C. VALLS 1988 14'03

3 376 SERGI FERRET CLUB ATLÈTIC MANRESA 1989 14'05

4 263 POL GUARNER PIQUET ATLETISME TERRES DE L'EBRE 1989 14'07

5 147 ERI CASTRO CREUS ATLETISME VENDRELL 1989 14'09

6 262 IGNASI PALLARÉS ARRASTRARIA ATLETISME TERRES DE L'EBRE 1989 14'14

7 246 XAVIER TUSET FORNÓS COL.LEGI TURÓ 1988 14'46

8 505 LLOREN´SALES FERRE UNIÓ ATLÈTICA MONTSIÀ 1988 14'50

9 42 REDOUANE KARAM CLUB ATLETISME VILA-SECA 1989 14'59

10 464 GERMÁN MORENO MARTÍNEZ CLUB ESP. VILANOVA I LA 1988 11178 15'11

11 378 MARC IZQUIERDO CLUB ATLÈTIC MANRESA 1989 15'16

12 440 BERNAT ROCAMORA CHAPARRO CLUB ATLETISME TARRAGONA 1989 33/7577 16'08

13 264 RAMON AMELA MILIAN ATLETISME TERRES DE L'EBRE 1989 16'10

14 40 MIGUEL A. JIMÉNEZ SÁNCHEZ CLUB ATLETISME VILA-SECA 1989 16'23

15 439 AGUSTÍ ORIOL PASANO CLUB ATLETISME TARRAGONA 1989 33/4286 16'24

16 442 DAVID GUIJARRO ÁLVAREZ CLUB ATLETISME TARRAGONA 1989 33/1270 16'28

17 242 JOSÉ IGNACIO MIMBRERO CATALÁN COL.LEGI TURÓ 1988 16'34

18 101 VICTOR ESCURA ARENOS C.A. BAIX MAESTRAT -CARNES ROS 1989 16'39

19 148 DAVID URPI BUIL ATLETISME VENDRELL 1989 16'51

20 294 EDUARD ZAMORA ROMAN U.G.A. BADALONA 1989 17'00

21 293 CRISTIAN CORTES CARACUEL U.G.A. BADALONA 1989 17'25

22 463 JORDI ROCA ESTRADA CLUB ESP. VILANOVA I LA 1988 13805 17'31

23 460 ALBERTO MARÍN MARTÍNEZ CLUB ESP. VILANOVA I LA 1989

24 41 LUIS DANIEL ANGULLO MORAL CLUB ATLETISME VILA-SECA 1989

XXI CROS DE VILA-SECA---4RT. GRAN PREMI CATALA DE CROS



ORGANITZA C. A. VILA-SECA

DATA: 2-11-2003

LLOC VILA-SECA

RESULTATS DE LA CATEGORIA INFANTIL FEMENÍ 1990-91 1750 m.

ORDRE DORSAL NOM CLUB/ENTITAT NAIX LLICÈNCIA TEMPS

1 82 DESIRÉ MONREAL MARTINEZ COL.LEGI FELIU I VEGUES 1990 7'20

2 296 NURIA ORTILLES ROSSET U.G.A. BADALONA 1990 7'54

3 137 NOELIA MATA BAQUERO U.D. TORREDEMBARRA 1990 7'59

4 251 ARANTXA RIUS FABREGAT ATLETISME TERRES DE L'EBRE 1990 8'08

5 252 GEMMA MESTRE VALLDEPÉREZ ATLETISME TERRES DE L'EBRE 1991 8'12

6 253 MARTA ALCOVERRO BALART ATLETISME TERRES DE L'EBRE 1991 8'28

7 151 ASSUMPTA RAFOLS FIGUERAS ATLETISME VENDRELL 1990 8'35

8 153 SORAYA RAMIREZ PICAZO ATLETISME VENDRELL 1990 8'37

9 126 ISABEL FABREGAT ARAGONES C.A. BAIX MAESTRAT -CARNES ROS 1990 CS-6672 8'45

10 127 MIRIAM LORES SOTO C.A. BAIX MAESTRAT -CARNES ROS 1990 CS-6674 9'09

11 454 BEATRIZ MALLA FERRER COL.LEGI SANT PAU 1990 9'15

12 123 CRISTINA MONFORTE MARTINEZ C.A. BAIX MAESTRAT -CARNES ROS 1991 9'16

13 387 CRISTINA POP C.A. CAMBRILS 1991 9'26

14 38 LAURA MENACHO DOBLAS CLUB ATLETISME VILA-SECA 1990 9'51

15 44 LAURA SANCHEZ SANTANA CLUB ATLETISME VILA-SECA 1991

24 386 LAURA CRESPO RIOS C.A. CAMBRILS 1991 9'53

RESULTATS DE LA CATEGORIA INFANTIL MASCULÍ 1990-91 2750 m.

ORDRE DORSAL NOM CLUB/ENTITAT NAIX LLICÈNCIA TEMPS

1 237 ANGEL J. VERGARA MAGRAZO COL.LEGI TURÓ 1990 11'13

2 321 PAU FERRIZ COMAS RIPOLLET UNIÓ ATLÈTICA 1990 11'29

3 316 ANGEL JUAREZ GALLARDO RIPOLLET UNIÓ ATLÈTICA 1991 11'47

4 238 JAUME VILANOVA BAILÓN COL.LEGI TURÓ 1990 11'54

5 150 MOHAMED CHARKAOUI ATLETISME VENDRELL 1991 12'07

6 94 IÑAKI GINER TOBIAS C.A. BAIX MAESTRAT -CARNES ROS 1991 CS-6680 12'16

7 265 JOSUÉ SABATÉ MORESO ATLETISME TERRES DE L'EBRE 1991 12'22

8 320 ARNAU DOMINGO SALLENT RIPOLLET UNIÓ ATLÈTICA 1990 12'51

9 233 ALFREDO MIMBRERO CATALÁN COL.LEGI TURÓ 1990 14'03

10 100 IVAN MONTERO FERRERES C.A. BAIX MAESTRAT -CARNES ROS 1990 14'39

11 93 HUGO ALBALATE PEREZ C.A. BAIX MAESTRAT -CARNES ROS 1991 15'05


XXI CROS DE VILA-SECA---4RT. GRAN PREMI CATALA DE CROS

ORGANITZA C. A. VILA-SECA

DATA: 2-11-2003

LLOC VILA-SECA

RESULTATS DE LA CATEGORIA PREBENJAMÍ FEMENÍ 1996-97 200 m.

ORDRE DORSAL NOM CLUB/ENTITAT NAIX LLICÈNCIA TEMPS

1 113 PEPA FABREGAT ARAGONES C.A. BAIX MAESTRAT -CARNES ROS 1996 0'35

2 572 IRENE MENDEZ LARA CEIP LA CANONJA 1996 0'38

3 578 CARLA GUTIERREZ INDEPENDIENTE 1996 0'40

4 540 ROSA VAL DESCARREGA SAGRADA FAMILIA 1996 0'42

5 582 LAURA MATAS MESTRES INDEPENDIENTE 1996 0'42

6 508 CLAUDIA MARTÍ LLAÓ AJUNTAMENT DEL PERELLÓ 1996 08/2197 0'43

7 601 MAITE GIL CLUB ATLETISME VILA-SECA 1997 0'44

8 114 LEILA DABBOU DOMINGUEZ C.A. BAIX MAESTRAT -CARNES ROS 1996 0'44

9 112 HELENA PRATS FABREGAT C.A. BAIX MAESTRAT -CARNES ROS 1998 0'45

10 111 MAR MELET ARIN C.A. BAIX MAESTRAT -CARNES ROS 1998 0'46

11 571 ESTHER CLAVERO CEIP LA CANONJA 1996 0'46

12 604 ALICIA JORNET CLUB ATLETISME VILA-SECA 1998 0'48

13 605 LUCIA CABRERA MENACHO CLUB ATLETISME VILA-SECA 1997 0'52

14 574 YANIS RAMIREZ CEIP LA CANONJA 1997 0'55

15 606 GLORIA MIGUEL MORELL CLUB ATLETISME VILA-SECA 1997



RESULTATS DE LA CATEGORIA PREBENJAMÍ MASCULÍ 1996-97 200 m.

ORDRE DORSAL NOM CLUB/ENTITAT NAIX LLICÈNCIA TEMPS

1 195 JAVIER SANTANA CANO COL.LEGI TURÓ 1996 0'32

2 275 ARNAU BERENGUER GUBERT ATLETISME TERRES DE L'EBRE 1996 0'33

3 188 XAVIER MARZA CABAÑERO COL.LEGI TURÓ 1996 0'34

4 511 ORIOL MAURI BARBERÁ AJUNTAMENT DEL PERELLÓ 1996 08/1681 0'34

5 180 JOAN ALIAGAS NAVARRO COL.LEGI TURÓ 1996 0'35

6 194 JORDI SANS ALUJA COL.LEGI TURÓ 1996 0'36

7 86 ALVAR LLUIS ALBALATE PEREZ C.A. BAIX MAESTRAT -CARNES ROS 1996 0'36

8 276 AITOR ROS HOMEDES ATLETISME TERRES DE L'EBRE 1996 0'37

9 192 ALVARO PINILLA MONTILLA COL.LEGI TURÓ 1996 0'38

10 435 CARLOS ROGUERA SANCHEZ RIPOLLET UNIÓ ATLÈTICA 1997 0'39

11 184 MANUEL DE ANTON HEREDERO COL.LEGI TURÓ 1996 0'39

12 509 ERIC BARBERA ESCRIBA AJUNTAMENT DEL PERELLÓ 1996 08/1680 0'40

13 181 ANTON ALUJA OLESTI COL.LEGI TURÓ 1996 0'40

14 190 EDUARD FONT DE RUBINAD AVILA COL.LEGI TURÓ 1996 0'41

15 183 JUAN DE ANTON HEREDERO COL.LEGI TURÓ 1996 0'42

16 50 IGNASI CANDELAS CARRERAS CLUB ATLETISME VILA-SECA 1996

17 193 OSCAR REYES QUERALT COL.LEGI TURÓ 1996

18 510 ARNAU LLAÓ BORRÁS AJUNTAMENT DEL PERELLÓ 1996 08/1678

19 191 IGNASI ESTIL.LES DOCAMPO COL.LEGI TURÓ 1996

20 279 RAFA SANCHEZ MEDINA ATLETISME TERRES DE L'EBRE 1997

21 88 IVAN MORENO LOPEZ C.A. BAIX MAESTRAT -CARNES ROS 1996

22 278 EDGAR DOMINI BENAIGES ATLETISME TERRES DE L'EBRE 1996

23 600 DAVID ANGULLO MORAL CLUB ATLETISME VILA-SECA 1998

24 173 MIQUEL PRIO TARGA COL.LEGI TURÓ 1997

25 178 ENRIC VIÑAS MAS COL.LEGI TURÓ 1997

26 569 JAUME FERRE COL.LEGI TURÓ 1997

27 444 JUAN DOMEQUE CAZCARRA COL.LEGI SANT PAU 1996

28 280 TOÑO SANCHEZ MEDINA ATLETISME TERRES DE L'EBRE 1997

29 182 LLUIS Mª ALUJA OLESTI COL.LEGI TURÓ 1996

30 175 CARLOS SOLANES BUJ COL.LEGI TURÓ 1997

31 172 ADRIA PIQUE MARTI COL.LEGI TURÓ 1997

32 170 ANTONIO Mª MUÑOZ JUAN-DALAC COL.LEGI TURÓ 1997

33 165 ADRIA GALLEGO GOMEZ COL.LEGI TURÓ 1997

34 171 ALBERT NUÑEZ CASTELLA COL.LEGI TURÓ 1997

35 512 CARLOS PALLARES ALIAU AJUNTAMENT DEL PERELLÓ 1997 08/2111

36 443 MARTÍ ROIG RABADÀ COL.LEGI SANT PAU 1997

37 281 JOEL DIAZ ATLETISME TERRES DE L'EBRE 1996

38 585 VICTOR RAMIREZ ESPINOSA INDEPENDIENTE 1998

39 174 IGNACIO SIMON CANO COL.LEGI TURÓ 1997

40 49 BENET MANZANARES SALOR CLUB ATLETISME VILA-SECA 1998

XXI CROS DE VILA-SECA---4RT. GRAN PREMI CATALA DE CROS



ORGANITZA C. A. VILA-SECA

DATA: 2-11-2003

LLOC VILA-SECA

RESULTATS DE LA CATEGORIA JÚNIOR FEMENÍ 1985-86 2750 m.

ORDRE DORSAL NOM CLUB/ENTITAT NAIX LLICÈNCIA TEMPS

1 335 LIDIA RODRIGUEZ SIERRA RIPOLLET UNIÓ ATLÈTICA 1986 11785 11'48

2 395 ANNABEL MARTI EXPOSITO CLUB ATLETISME TARRAGONA 1985 11'58

3 338 RUS MARIA HERNANDEZ CANO RIPOLLET UNIÓ ATLÈTICA 1986 11823 12'15

4 396 ESTER ARAGONES VIDAL CLUB ATLETISME TARRAGONA 1986 CT-13221 12'41

5 333 LAURA RANGEL MASGRAU RIPOLLET UNIÓ ATLÈTICA 1985 11783 13'01

6 397 ANNA BERTRAN SASTRE CLUB ATLETISME TARRAGONA 1985 CL-14086 13'58

7 437 VANESA LOPERA REVERTÉ AGRUPACIÓ ATLETICA CATALUNYA 1986 14'21



RESULTATS DE LA CATEGORIA JÚNIOR MASCULÍ 1985-86 5000 m.

ORDRE DORSAL NOM CLUB/ENTITAT NAIX LLICÈNCIA TEMPS

1 329 AZIZ EL HANDAZ RIPOLLET UNIÓ ATLÈTICA 1985 12807 17'53

2 495 RAMON GASULL ANGÜERA F.C. BARCELONA 1986 18'06

3 432 HAKIM EL YAAKOUBI AGRUPACIÓ ATLETICA CATALUNYA 1985 CT-12865 18'19

4 478 ABDERRAHAMANE BOUTAHRI F.A.C.V.A.C. VALLS 1986 18'22

5 330 ORIOL ROCHER DOLZ RIPOLLET UNIÓ ATLÈTICA 1986 11784 18'27

6 331 JOAN DOMINGO SALLENT RIPOLLET UNIÓ ATLÈTICA 1986 12701 19'29

7 398 FERRAN TORTOSA PRADILLO CLUB ATLETISME TARRAGONA 1986 CT-13834

8 575 MARC FORCADELL AMIGÓ CLUB ATLETISME TARRAGONA 1985

9 399 ROBERT ROMANÍ SUAREZ CLUB ATLETISME TARRAGONA 1986 CT-13835


RESULTATS DE LA CATEGORIA PROMESA FEMENÍ 1982-83- 6750 m.

ORDRE DORSAL NOM CLUB/ENTITAT NAIX LLICÈNCIA TEMPS

1 81 MIRIAM ORTIZ RIVAS INTEGRA 2 1984 CT-11847 26'50

2 309 MIREIA IZAGUIRRE LUENGO INTEGRA 2 1984 28'09

RESULTATS DE LA CATEGORIA PROMESA MASCULÍ 1982-83- 9000 m.

ORDRE DORSAL NOM CLUB/ENTITAT NAIX LLICÈNCIA TEMPS

1 351 IVAN ZARCO ALVAREZ RIPOLLET UNIÓ ATLÈTICA 1984 10484 30'43

2 551 ORIOL CASCALLO MANSO INTEGRA 2 1983 31'42

3 307 JAUME LEIVA BEATO C.N. MONTJUÏC 1983 CT-11085 32'43

4 344 MANUEL TORNERO ARAGO RIPOLLET UNIÓ ATLÈTICA 1982 10206 32'46

5 350 ORIOL VILAPLANA VILAR RIPOLLET UNIÓ ATLÈTICA 1984 11787 33'55

6 63 SIMON BARRADO CARRILLO C.A. CORNELLÀ ATLÈTIC 1983 35'05

7 402 JAVIER MORENO CABEO CLUB ATLETISME TARRAGONA 1982 CL-12545 35'12

8 479 CARLES MORENO VERA F.A.C.V.A.C. VALLS 1982

9 401 DIDAC CIURANA CAIRE CLUB ATLETISME TARRAGONA 1984 CT-12267

10 400 ADRIA SERRES PARDINES CLUB ATLETISME TARRAGONA 1983 CT-11395

XXI CROS DE VILA-SECA---4RT. GRAN PREMI CATALA DE CROS



ORGANITZA C. A. VILA-SECA

DATA: 2-11-2003

LLOC VILA-SECA

RESULTATS DE LA CATEGORIA SENIOR FEMENÍ 1981 6750 m.

ORDRE DORSAL NOM CLUB/ENTITAT NAIX LLICÈNCIA TEMPS

1 12 Mª ROSA MORATÓ RODIGUEZ F.C. BARCELONA 1979 24'50

2 17 LOUISE BROWN AGRUPACIÓ ATLETICA CATALUNYA 1978 CT-12581 25'09

3 16 CAROLINA MENENDEZ SUAREZ AGRUPACIÓ ATLETICA CATALUNYA 1973 CT-10638 26'33

4 491 MARTA FIGUERAS MARIMON F.A.C.V.A.C. VALLS 1972 29'09

RESULTATS DE LA CATEGORIA SENIOR MASCULÍ 1981- 9000 m.

ORDRE DORSAL NOM CLUB/ENTITAT NAIX LLICÈNCIA TEMPS

1 21 IGNACIO CACERES LLORCA CHAPIN JEREZ 1976 CT-5883 28'11

2 139 POL GUILLEM F.C. BARCELONA 1970 28'22

3 286 FRANCISCO JAVIER CABALLERO NOI FILA TEAM 1970 28'43

4 1 LLUIS MEZQUIDA ANDIEU F.C. BARCELONA 1974 28'55

5 140 MARCOS CEPEDA F.C. BARCELONA 1970 29'16

6 285 MANUEL FERNANDEZ PITA FILA TEAM 1970 29'53

7 577 ANGEL VALDERRAMA GALEOTE FILA - DOMINGO CATALÁN 1969 30'00

8 4 JOAN RAMON MOYA GARCIA CLUB ATLETISME VALLS 1965 CT-2319 30'03

9 305 BARTOLOME SERRANO JIMENEZ C.E. CALIFORNIA SPORTS 1969 30'12

10 310 JORDI ELIAS PERA EXCELENT CENTER, CLUB DEP. 1980 30'31

12 492 DAVID FULLANA MARTINEZ C.A. PALMA 1980 IB-12832 30'51

13 3 ALBERT PASCUAL ALBAREDA FONDISTES DOMINGO CATALAN 1970 CT-4426 31'00

14 10 SENEN ESCODA SANAHUJES CLUB NATACIÓ REUS PLOMS 1980 CT-9389 31'22

15 436 JOSEP SANSA BULLICH CLUB ATLETISME VALLS 1978 31'32

17 576 FRANCISCO JAVIER GARCIA INSA FILA - DOMINGO CATALÁN 1978 31'46

18 493 FERNANDO CHAMORRO SERRANO CORREDORS FONS 1974 31'52

19 415 JAUME GARCIA SOLER CLUB ATLETISME TARRAGONA 1977 32'12

20 62 JORDI MARTINEZ OLIVARES C.A. CORNELLÀ ATLÈTIC 1980 32'39

23 282 SANTIAGO ALONSO CANGAS 2.000 - 4.000 1968 32'48

24 481 ABDUL JALAL F.A.C.V.A.C. VALLS 1966 33'39

25 390 IGNASI FERNANDEZ TUSET C.A. CAMBRILS 1980 8605 33'48

27 141 IVAN AIXALA MARCOS CLUB NATACIÓ REUS PLOMS 1975 33'58

28 409 JOSÉ FCO. GARCIA NAVARRETE CLUB ATLETISME TARRAGONA 1967 CL-3972 34'32

29 358 JESUS VICENTE PACHO RIPOLLET UNIÓ ATLÈTICA 1981 12376 34'35

32 567 JUAN ANTONIO GARCIA ASENSIO CLUB NATACION TERRASA 1964 35'19

33 566 MANEL VALENZUELA PEREZ CLUB NATACION TERRASA 1965

34 418 PATRICI GARCÍA MARTÍNEZ CLUB ATLETISME TARRAGONA 1968

35 406 JOAN BARDINA TOMAS CLUB ATLETISME TARRAGONA 1968 CL-3961

36 603 EMILIO GESTEIRA MARTINEZ CLUB ATLETISME VILA-SECA 1978

37 666 BENITO MANZANARES PELAZ CLUB ATLETISME VILA-SECA 1970

38 134 DAVID MANUEL MOYA GARCIA CLUB ATLÈTIC MOLLET 1969 CT-9284

39 133 JUAN CARLOS BUSQUETS VIDAL CLUB ATLÈTIC MOLLET 1964 CT-4294

40 84 GUILLEM VIRGILI GUINJOAN INDEPENDIENTE 1977

42 482 JOAN CARLES PURCALLA PEREZ F.A.C.V.A.C. VALLS 1968

XXI CROS DE VILA-SECA---4RT. GRAN PREMI CATALA DE CROS



ORGANITZA C. A. VILA-SECA

DATA: 2-11-2003

LLOC VILA-SECA

RESULTATS DE LA CATEGORIA JUVENIL FEMENÍ 1987-88 2750 m.

ORDRE DORSAL NOM CLUB/ENTITAT NAIX LLICÈNCIA TEMPS

1 365 LAURA RIUS CLUB ATLÈTIC MANRESA 1988 12'47

2 563 ALBA FERREZ FERNANDEZ AGRUPACIÓ ATLETICA CATALUNYA 1987 CT-12217 13'12

3 428 MIREIA DE LA TORRE FERRÉ AGRUPACIÓ ATLETICA CATALUNYA 1988 13'40

4 392 EULALIA VIDAL CASADO CLUB ATLETISME TARRAGONA 1987 13'43

5 145 SANDRA SANCHEZ RAMIRES ATLETISME VENDRELL 1987 13'50

6 36 ANA Mª CABRERA MENACHO CLUB ATLETISME VILA-SECA 1989 14'14

7 461 XENIA ESPIÑA FERNÁNDEZ CLUB ESP. VILANOVA I LA 1988 14'24

8 146 ALICIA VIÑA LASFARGUES ATLETISME VENDRELL 1987

RESULTATS DE LA CATEGORIA JUVENIL MASCULÍ 1987-88 5000 m.

ORDRE DORSAL NOM CLUB/ENTITAT NAIX LLICÈNCIA TEMPS

1 427 ARNAU CARULLA SANMARTÍ AGRUPACIÓ ATLETICA CATALUNYA 1987 18'25

2 104 ANTONIO JOSE CASTRO CASTELL C.A. BAIX MAESTRAT -CARNES ROS 1987 CS-6589 18'40

3 489 ALBERT LÓPEZ NADAL F.A.C.V.A.C. VALLS 1987 19'23

4 142 KHALID ROUIGI CLUB NATACIÓ REUS PLOMS 1987 CT-12907 19'32

5 465 XAVIER ROVIRA CLAVÉ CLUB ESP. VILANOVA I LA 1987 13274 21'20

6 138 MARC SOLE BALLESTE U.D. TORREDEMBARRA 1987 21'30

7 425 FERRAN MESTRE VALDEPÉREZ AGRUPACIÓ ATLETICA CATALUNYA 1988 21'51

8 426 EMILI ALCOVERRO BALART AGRUPACIÓ ATLETICA CATALUNYA 1988

8 143 VICTOR GUTIERREZ BARCIA ATLETISME VENDRELL 1987



RESULTATS DE LA CATEGORIA VETERA MASCULÍ + DE 40 5000 m.

ORDRE DORSAL NOM CLUB/ENTITAT NAIX LLICÈNCIA TEMPS

1 494 BARTOLOMÉ CHAMORRO SERRANO CORREDORS FONS 1963 18'58

2 135 JOSE TRILLO LUCENA C.A. REUS DEPORTIU 1963 19'25

3 108 JESUS FLORES GELLIDA C.A. BAIX MAESTRAT -CARNES ROS 1951 CS-6132 20'03

4 468 ANTONIO MEDEL YESTE CLUB ESP. VILANOVA I LA 1958 20'24

5 467 FRANCISCO RUIZ GRACIA CLUB ESP. VILANOVA I LA 1956 20'54

6 30 ENRIQUE HERNANDEZ RENEDO CLUB ATLETISME VILA-SECA 1951 21'38

7 60 SIMON BARRADO SANCHEZ C.A. CORNELLÀ ATLÈTIC 1956

8 477 JOAN LEIVA ARANEGA F.A.C.V.A.C. VALLS 1960

9 31 LUIS ANGULLO ARIAS CLUB ATLETISME VILA-SECA 1961



10 110 JOSE FERRANDO BARRIOS C.A. BAIX MAESTRAT -CARNES ROS 1958

Pàgina 19 de 19

Dostları ilə paylaş:
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə