Pferd (Zuchtgebiet) Abstammung Züchter Note Veranst



Yüklə 122.6 Kb.
səhifə3/3
tarix17.08.2018
ölçüsü122.6 Kb.
1   2   3

Sechsjährige Springponys

Pferd (Zuchtgebiet) Abstammung Züchter Note Veranst.-Ort Reiter Besitzer

Nightlady 4 (WEF) Notre Beau/Nobel Josef Einck-Rosskamp, Velen 8,8 Olfen-Vinnum Bone, Lea Bone, Thomas

Twyx (ZFDP) Top Anthony I/Gamblers Star Sascha Hahn, Bramsche 8,6 Olfen-Vinnum Ligges, Marie Ligges, Kai

Drambuie 9 (WEF) Dornik B/Til The Champ Lore Cremer, Warstein 8,5 Olfen-Vinnum Pllmann-Schweckhorst, Lena Cremer, Lore

GGN For Next Generation (HAN) For Kids Only/Magnum Rike Wrede, Cappel 7,9 Olfen-Vinnum Tillmann, Celine Tillmann, Friedhelm

Call me Campino (WEF) Charm of Nibelungen/FS Pour l'Amour Reiner Bockholdt, Steinfurt 7,9 Olfen-Vinnum Weber, Lara Bockholdt, Reiner

Cacau 10 (WEMS) Cyriac WE/Thrianta's Norman Yvonne Fiswick, Markhausen 7,8 Olfen-Vinnum Bührmann, Jaqueline Bührmann, Jaqueline

Laudatio Con Dia WE (WEMS) Laudatio/Condor II Norbert Frohne, Merzen 7,5 Olfen-Vinnum Beyer, Evelyn Beyer, Robert

Gambo N (HOL) Giorgio N/Sambesi Kerstin Hansen-Baig 8,2 Kranenburg-Frasselt Beckmann, Sophia Hansen-Baig, Kerstin

Laudatio Con Dia WE (WEMS) Laudatio/Condor II Norbert Frohne, Merzen 7,6 Bocholt-Stenern Beyer,Sabrina Beyer, Robert

Nightlady 4 (WEF) Notre Beau/Nobel Josef Einck-Rosskamp, Velen 7,6 Bocholt-Stenern Bone, Lea Bone, Thomas

Ninifee 28 (WEF) Night-Power/Mentos Wilhelm Sibbe, Westerkappeln 7,5 Bocholt-Stenern Knickrehm,Friederike Knickrehm, Claudia

Vabia (WEF) Veivel R/Dschingis-Khan Martina Laufmöller, Lienen-Kattenvenne 7,9 Bremen-Schimmelhof Meier, Finja Laufmöller, Martina

Durano 11 (HAN) Diamond/Spanenland's Patrick ZG Ilka Jagels, Ringstedt 7,8 Bremen-Schimmelhof Fitschen, Katharina ZG Jagels, Ilka u.Edgar

FH Dark Dream (BBG) AMD D'Agostino/ Alexander ZG Schwolow u.Gensing, Dallgow 7,6 Bremen-Schimmelhof Przestacki, Sammy Schwolow, Detlef

Chianti Classico 2 (WEF) Chantre B/Deister Franz-Josef Kalde, Schermbeck 7,5 Bremen-Schimmelhof Tietze,Janina Möller, Kristin

Just Forever WE (WEMS) Just do it/Feuerdorn Egbert Ostermann, Löningen 8,2 Mettingen Bührmann, Jaqueline Ostermann, Egbert

Pott's Pelle WE (WEMS) FS Pour l'Amour/Vivaldi ZG Pottebaum, Belm-Icker 8,0 Mettingen Wegener, Carola Pottebaum, Dr.Paul

Heaven's Comet WE (WEMS) Halifax/Condor II Bernhard Janssen, Groß Berßen 7,8 Mettingen Bührmann, Jaqueline Janning, Anna-Lena

Sambya WE (WEMS) Mentos/Cansas Kerstin Struck, Stadland 7,7 Mettingen Dettmer, Ann-Katrin Struck, Kerstin

Cacau 10 (WEMS) Cyriac WE/Thrianta's Norman Yvonne Fiswick, Markhausen 7,6 Mettingen Beyer, Evelyn Bührmann, Jaqueline

Lucky Luke 409 (WEMS) Laudatio/Freddy Gundula Rita Freydank, Bad Essen 7,5 Mettingen Timmer, Lasse Familie Hoffmann

Laika WE (WEMS) Dakar Noir/Silverado Thomas Mulder, Norden 7,5 Mettingen Miesner, Annabell Mulder, Thomas

Steendieks Monte Cassini (HOL) Eiluns Monopoly/Candillo Peter Böge, Schönhorst 7,5 Walldorf Winkenbach, Lisa-Marie Winkenbach, Marvin

Vivus vM (MECKL) Vivaldi/Orchard d'Avranches Patricia von Mirbach, Kühlungsborn 8,5 Hof Nordpol Lass, Franziska Mirbach, Patricia von

Dolany 12 (HOL) Discovery AA/Downl.Chorister Kurt Jessen, Handewitt 8,2 Hof Nordpol Carstensen, Beeke Hengststation Sollwitt GbR

Domspringer (WEMS) Dornik Boy/Neckar Horst von Seggern, Hatten 7,8 Hof Nordpol Bever, Larissa Bever, Michael
Fünfjährige Vielseitigkeitspferde

Pferd (Zuchtgebiet) Abstammung Züchter Reiter Besitzer

Amazing Spirit (OLD) Quality/Amerigo Vespucci xx Hans-Gerd Frerichs, Großenkneten Hölscher-Bölting, Vanessa Eilert, Helmut

Morgendonner (ZfdP) Matchello K/Donnerschlag Elke Johann to Settel, Großheide Brandt, Andreas Brandt, Bianca

Quarry Hill N (BAY) Quadrigus M/Wilder Kaiser xx Sabine Noack, Wolnzach-Gschwend Ostholt, Frank Noack, Sabine

Ready to do H (WEF) Rilke/Larome Hans Hofrogge, Dorsten Hoffrogge, Jens Hoffrogge, Hans

Zoraja (HOL) Lehnbach/Contender Anke Gränz, Hartmannsdorf Wiesner, Janet Gränz, Anke

Schoensgreen Lenny (DS) Lehnbach/Accuse Gunter Schöniger, Lengenfeld Schöniger,Antje Schöniger, Gunter

Luheli MG (TRAK) Heops/Braunsberg Trakehner Gestüt Grigoleit, Grimma-Muldental Zimpel, Jenny Trakehner Gestüt Grigoleit

Chicago 128 (WEF) Cosmo-Pilot/New Moon xx Christina Köllner, Stemwede Algotsson Ostholt, Sara Pickhinke, Friedhelm

Crisby 15 (HAN) Contendro I/Sandro Kurt-Heinrich Böttcher, Warmsen Rössler, Anna Christina Böttcher, Kurt-Heinrich

Quintus 105 (HOL) Quite Capitol/Esteban xx Dr.Klaus Gumpert, Grevenkop Schoster, Stefan Münstermann, Johannes

Captain Cool B (WEF) Cassone/Pik Labionics Dieter Bölting, Münster Hoffrichter, Caro Bölting, Dominik

Abrakadabra 27 (BAWÜ) Acordelli/Heraldik xx Ernst Christ, Ilsfeld Stiefele,Julia Stiefele, Julia

Ariella 35 (DS) Contract/Casado Pferdehof Gernandt, Hörselberg-Hainich Schmid,Julia Pferdehof Gernandt

Daisy Chain (DS) Daddy Cool/Solo xx Gestüt Horstfelde GmbH, Horstfelde Schmid,Julia Stern, Dr.Urs

Grand Canyon 36 (BAY) Grafenstolz/Coriolan Ferdinand Sanladerer,Neuburg a.Inn Mestern,Julia Bay.Haupt-u.Landgest.Schwaiganger

Quality Girl MV (MEV) Quintender/Meerwirbel xx Mirko Voss, Hof Redentin Brandt, Andreas Brandt, Andreas u.Bianca

Sechsjährige Vielseitigkeitspferde

Pferd (Zuchtgebiet) Abstammung Züchter Reiter Besitzer

Kalle 86 (HAN) King Kolibri/Really Fabulous xx Birgit Diekmann, Winterfeld Algotsson Ostholt, Sara Ostholt, Frank

Ella 112 (HAN) El Bundy I/Lysander Günther Spradau, Ganderkesee Tuschke-Bade, Sandi Wortmann, Dr.Manita
Vier-Sechsjährige Fahrpferde

Pferd (Zuchtgebiet) Abstammung Züchter Note Veranst.Ort Fahrer Besitzer

Son of Cologne (RHL) Sir Donnerhall/Lanciano ZG Leonie u.Georg Kellerwessel, Köln 8,3 Selm Christian Koller Nordrhein-Westf.Landgestüt

Revenia 2 (RHL) Riccione/Florestan I Karl-Heinz Gierkes, Nettetal 7,8 Selm Hengemühl, Ulrich Sahle, Uwe

Honeymoon HRH (HAN) His Highness/Wenzel I ZG Hormann, Landesbergen 9,1 Bülstringen Finkler, Karl-Heinz Bernasconi, Guido

Bernstein L (DS)) Bootsmann/Grapaldi Zg Karin u.Armin Löwe, Bahretal 8,6 Bülstringen Winkler, Bettina ZG Löwe, Armin u.Karin

Tropical Girl (DS) Samba Hit I/Frühlingsbote Stiftung BHLG, Neustadt 8,4 Bülstringen Finkler, Karl-Heinz Bernasconi, Guido

Sigonetti (DS) Sir Oldenburg/Dr.Jackson D Babett Bischoff, Bobritzsch 7,6 Bülstringen Winkler, Bettina Berthold, Dr.Steffi

La Belle L (DS) Luxius/Restorator Jean Carsten Lüttig, Bernau 7,5 Woldegk Lüttig, Jean-Carsten Lüttig, Jean-Carsten

Leandro 175 (BAY) Luberon/Waldgraf Georg Karosser, Bad Feilbach 7,6 Gunzenhausen Karosser, Katrin Karosser, Georg

Rabique (DS) Rosenprinz/Lord Swiss Nico Nowak, Kötzschau 7,7 Prussendorf Pfeifer, Matthias

Richmond 33 (HAN) Roscalino/Augustinus xx ZG Anja u.Fritz Klages, Königslutter 7,6 Neu-Isenburg Bernshausen, Julia Tischer, Peter

Tropical Girl (DS) Samba Hit I/Frühlinsbote Stiftung BHLG, Neustadt 8,6 Prussendorf Finkler, Karl-Heinz Bernasconi, Guido



Vier- u.Fünfjährige Fahrponys

Pferd/Zuchtgebiet Abstammung Züchter Note Veranst.Ort Fahrer Besitzer

Noble Boy 17 (WEF) Nabucco R/Vulkan Claus Teslau, Rheine 7,4 Selm Teslau, Claus Teslau, Claus

Dominga 22 (WEF) Domingo/New Star ZG Sander, Lüdinghausen 7,3 Selm May Franz-Josef May, Franz-Josef

Nandu 44 (WEF) Nabucco R/Nadler I Astrid Wehmhöner, Bielefeld 7,2 Selm Krüger, Peter Krüger, Peter

Arabis D (WEF) Amarillys Sensation/Playboy Christa Dahlkamp, Selm 7,1 Selm Thissen, Franzis Dahlkamp, Christa

Darisco (MECKL) Destino R/Eldorrado Wolfgang Bahlke, Wulkenzin 7,1 Bülstringen Grundmann, Pia Fam.Grundmann

Sammi 6 (EH) Sandros/unbekannt TLPV-Gut GmbH/Haflingergest.Dornburg 7,6 Seifersdorf Hofmann, Dirk TLPV-Gut GmbH/Haflingergest.Dornburg

Akito 75 (WEF) Argentino/Campari Pur Lenert Busch, Stadland 7,0 Alfhausen Flottemesch, Fabian Flottemesch, Fabian

Arabis D (WEF) Amarillys Sensation Christa Dahlkamp, Selm 7,8 Alfhausen Thissen, Franzis Dahlkamp, Christa

Casper 299 Rosenhof Chico/Downland Gold ZG Martin u.Felix Dallmann, Friedland 7,0 Woldegk Dallmann, Felix

Collin the Champ (WEF) FS Champion de Luxe/Vulkan Gerhard Neukötter, Rhede 7,3 Neu-Isenburg May, Franz-Josef Neukötter, Heike

Dancing Boy 24 (RHL) FS Don’t Worry/FS Picasso Ferienhof Stücker, Weeze 8,8 Gunzenhausen Rietzler, Herbert Scholz, Wolfgang



Eternity 58 (HAF) Nando/Almfürst ZG Lorenz u.Martin Rehse, Carpin 7,8 Woldegk Rehse, Elisa Rehse, Elisa

King Size 6 (BBG) King of Heart’s/Don Carlos Wolrad Kramer, Wegeleben 7,5 Prussendorf Heitmüller, Tino Eulenberg, Steffen

Dostları ilə paylaş:
1   2   3


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə