Prefabrik Yapı: e-5 Karayolu Üzeri Egemen SokYüklə 7.43 Kb.
tarix30.01.2018
ölçüsü7.43 Kb.

www.egekons.com

PRESIDENT: YAVUZ HEKİMDEPREM, YANGIN, SEL GİBİ DOĞAL AFET DURUMLARINDA OLUŞACAK ZARARLARIN

İVEDİ BİR ŞEKİLDE ORTADAN KALDIRILMASINA YÖNELİK GELİŞTİRİLEN

SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

Örnek Firma: Egekons Prefabrike Metal Yapı San. ve Tic. Ltd. Şti. ve

Hekim Liman İşletmeciliği Makine ve Gemi İnşa San. A.ŞFirmamız İçindir,Yöresel Olarak Her Firma Ve Girişimci Kendisine Göre Düzenleyebilir
Halihazırda Ankara Asfaltı Armutlu Kavşağı’nda Bulunan Üretim Tesislerimizde HEKİM GEMİ A.Ş. Delux Motor yat İnşa Eden Ve Sahil Güvenlik Gemileri İnşa Edebilecek Kapasiteye Sahip Bir Firmadır. Diğer Firmamız EGEKONS Prefabrike Metal Yapı San. Tic. Ltd. Şti. de Ön Üretimli Hafif Prefabrike Yapılar, Yaşam Konteynerleri Ve Çelik Yapılar Üretmektedir.
Amaç ve Proje Tanımı:
Amaç; Kurulu Gücümüzü, Yangın, Sel, Deprem Gibi Doğal Afet Durumlarında Kamu Kuruluşlarının Emrine Bedelsiz Olarak Tahsis Etmek, Mahallimizin Söz Konusu Felaketlerden En Kısa Süre Zarfında Kurtulmasına Ve Normal Düzenine Geri Dönmesine Destek Olmaktır. Söz Konusu Proje; Belirtilen Amacı Gerçeklemek Amacıyla Başlatılmış Bir Sosyal Sorumluluk Projesidir.
Uygulama:
Projeyi Uygulamayı Kabul Eden Sanayiciler Ve Kamu Kuruluşları İşbirliğine Girerek Projeyi Uygulamaya Başlayacak; Protokol İle Bağlı Bulunulan Kaymakamlık Veya Belediye Başkanlığı Bünyesindeki Sivil Savunma Ve İtfaiye Memurlarıyla Firmamızın Personelleri Arasında Belirli Periyotlarla Tatbikat Düzenlenecektir.
Kamu Kuruluşlarına Tahsis Edebileceğimiz Kaynaklar ( Kendi firmamız içindir.)
6000m2 Açık Depolama Alanı, 1200m2 Kapalı Üretim Sahası, Makine Parkları (Abkant-Pres, Giyotin, Jeneratörler...Vb), 4 Adet Araç, 5 Teknik Personel (İnş. Müh., Gemi İnş.Müh., Tekniker...Vb), 40 Usta Montaj Personeli, 2 Tercüman (İngilizce Bilen).
Özet:
Doğal Afet Deprem Gibi Durumlarda Faaliyet Gösterdiğimiz Bölgeleri Vurması Halinde Zaten İş Yapılamayacağı Gibi Hayat da Duracaktır Bu Proje Aynı Zamanda Bir Ahde Vefadır. İş Yaptığımız, Toprağını, Suyunu Kullandığımız Bölgeyi Bu Gibi Durumlardan Kurtarmak Görevimizdir.

Dostları ilə paylaş:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə