Ring 1 Börjar kl 09: 00 Domare: edoff anne-chaterine ringsekreterare: Britt-Inger Tano Ringsekreterare: Kurt Tano

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 1.79 Mb.
səhifə11/53
tarix20.10.2017
ölçüsü1.79 Mb.
1   ...   7   8   9   10   11   12   13   14   ...   53

ROTTWEILER

ROTTWEILER




HANAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

366 Go Solid's Benjamin SE46413/2013 LS FÖDD 2013-06-30, E. IPOIII Farus Vom Hause Neubrand , U. IPOI IPOII LPI Just Ask Whitney , Uppf Berglund Tony, Lundin Berglund Lena, Nykvarn , Ägare Berglund Tony, Nykvarn

367 Go Solid's Bilbo Bagger SE46414/2013 LS FÖDD 2013-06-30, E. IPOIII Farus Vom Hause Neubrand , U. IPOI IPOII LPI Just Ask Whitney , Uppf Berglund Tony, Lundin Berglund Lena, Nykvarn , Ägare Olsson Lise-Lotte, Bandhagen

368 Happy Choice Timon SE40415/2013 LS FÖDD 2013-05-26, E. KORAD Ferris Vom Lauberg , U. KORAD TJH(PTRH) Happy Choice Arwen , Uppf Bergstam Maria, Andersson Björn, Saltsjö-Boo , Ägare Jeppsson Izabella, Ludvika

369 Heiza's Veni Vidi Vici SE47357/2013 LS FÖDD 2013-06-28, E. Furbo House Of Lazic , U. Daisy Rotti Kingdom , Uppf Sorban Istvan, Laholm , Ägare Sorban Linda, Laholm

370 Kevaja's Figaro SE38533/2013 LS FÖDD 2013-05-22, E. Slimweilers Marwin , U. Maximillian Fox's Funny , Uppf Odensten Friberg Moa, Friberg Jim, Habo , Ägare Lif Maria, Huskvarna



TIKAR

371 Bella SE28845/2013 LS FÖDD 2013-04-07, E. von Hause Nomis Ikaros , U. Lola , Uppf Smalley Amanda, Höör , Ägare Möller Annette, Hörby

372 Go Solid's Bira SE46410/2013 LS FÖDD 2013-06-30, E. IPOIII Farus Vom Hause Neubrand , U. IPOI IPOII LPI Just Ask Whitney , Uppf Berglund Tony, Lundin Berglund Lena, Nykvarn , Ägare Wilhelmsson Lena, Åkersberga

373 Heiza's Sweetheart Siss SE43095/2013 LS FÖDD 2013-06-08, E. KORAD IPOI NORD UCH Heiza's Hurricane , U. Heiza's Athenas-Ayla , Uppf Sorban Istvan, Laholm , Ägare Sorban Linda, Laholm

374 Just Ask Dixie SE34542/2013 LS FÖDD 2013-04-18, E. IPO/BHPI IPOI IPOII IPOIII SE B(IPO)CH Luke von Shambala , U. Uma Vom Hause Anin , Uppf O'Shea Gerard, Åkers Styckebruk , Ägare Oinas Matilda, Tumba

375 Kaztuz Dizcoprinsezza SE36051/2013 LS FÖDD 2013-05-28, E. KORAD LPI LPII TJH(FM) Devarox de Niro , U. Viva Voce A'Nthos , Uppf Stenholm Ulrika, Fjärdhundra , Ägare Stenholm Ulrika, Fjärdhundra

376 Kitura's Silverofbond SE38119/2013 LS FÖDD 2013-05-23, E. KORAD IPOI NORD UCH Heiza's Hurricane , U. Slimweilers Tacksam , Uppf Karlsson Eva, Munka-Ljungby , Ägare Karlsson Eva, Munka-Ljungby

377 Lima SE44101/2013 LS FÖDD 2013-06-21, E. SE V-11 Heiza's Zyx Of Morro , U. Belixas Elina Esmeralda , Uppf Detlefsen Kristel, Dingle , Ägare Gustafson Ann, Kärna

378 Miami SE44103/2013 LS FÖDD 2013-06-21, E. SE V-11 Heiza's Zyx Of Morro , U. Belixas Elina Esmeralda , Uppf Detlefsen Kristel, Dingle , Ägare Andersson Sofia, Skövde

379 Nisais Shiva SE32851/2013 LS FÖDD 2013-04-07, E. Furbo House Of Lazic , U. Hajdu-Hazi Rott Madonna , Uppf Vilhelmsson Johnny, Rydaholm , Ägare Zeijlon Sandra, Veddige

380 Tapto's Klara-Kluck SE33970/2013 LS FÖDD 2013-04-24, E. IPO/BHPI IPOI IPOII IPOIII SE B(IPO)CH Luke von Shambala , U. Tapto's Destimona , Uppf Nordstedt Petersson Anna-Greta, Frövi , Ägare Porsgårn Eva, Vallda

HANAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

381 Abc Royal's Falcon SE24181/2013 LS FÖDD 2013-01-07, E. Marienlund's Kaos , U. KORAD RLD N Rottworks Saga-Sol , Uppf Nielsen Rene, Danmark , Ägare Linde Anna, Hjortsberga (Specialtecken: S)

382 Ambolt's Plumbo SE12630/2013 LS FÖDD 2012-10-14, E. NO UCH Bittebit's H-Hebbe-Lille , U. NO UCH Ambolt's Helle , Uppf Löken Frode & Davidsen Lena, Norge , Ägare Möller Betina, Märsta (Specialtecken: S)

383 Annerotts Karl-Natus SE20429/2013 LS FÖDD 2013-03-18, E. KORAD SE VCH TJH(FM) SE UCH Emonas Natus , U. KORAD Jolly von Hause Milsped , Uppf Strömqvist Anne-Lie, Strömqvist Hans, Sundsvall , Ägare Lindahl Erika, Vännäs (Specialtecken: S)

384 Sjölundas Stanley SE10408/2013 LS FÖDD 2012-11-29, E. KORAD Ferris Vom Lauberg , U. TJH(PTRH) KORAD Sjölundas Jina , Uppf Spåre Löfström Kerstin, Henån , Ägare Svensson Åsa, Länghem (Specialtecken: S)

385 Ziegerrott'z Yzidoor SE60768/2012 LS FÖDD 2012-11-07, E. VPGIII INT UCH Elvis von Der Mühlbachstrasse , U. Ziegerrott'z Roxzy , Uppf Friedrich Nina, Friedrich Stefan, Hälleforsnäs , Ägare Madsen Linda-Mari, Gnesta

386 Zuma's Rackartuzz SE20287/2013 LS FÖDD 2013-02-10, E. SE V-12 KORAD C.I.B&NORD UCH TJH(FM) NO UCH NO V-11 DK V-12 Everotts Mysak , U. Zuma's Arizona , Uppf Larsson Susanne, Andersson Magnus, Ystad , Ägare Hockum Max, Ödåkra (Specialtecken: S)

UNGHUNDSKLASS

387 Only For You Emil I Lönneberga SE33175/2012 LS FÖDD 2012-04-18, E. KORAD NORD JV-07 LPI SE UCH Go Solid Ceasar , U. KORAD Maximillian Fox's Handy Mandy , Uppf Pihl Jenny, Kristdala , Ägare Pihl Jenny, Kristdala (Specialtecken: S)



BRUKS / JAKTKLASS

388 KORAD A Dream Of Conqueror SE15061/2010 LS FÖDD 2009-12-27, E. KORAD LPI Lilla Aftonstjärnas Falckon , U. KORAD Fjellalunda's Vilja , Uppf Svensson Joanna, Hultqvist Viktor, Vinslöv , Ägare Karlsson Lina, Finja

389 IPO/BHPI IPOI IPOII IPOIII KORAD Just Ask Yale SE66567/2010 LS FÖDD 2010-11-05, E. Just Ask Umbro , U. Uma Vom Hause Anin , Uppf O'Shea Gerard, Åkers Styckebruk , Ägare Daleo Madeleine, Södertälje (Specialtecken: S)

390 SE VCH TJH(FM) Migitt's First Ego S26463/2009 LS FÖDD 2009-03-16, E. KORAD LPI Hot Tiger's Nexus , U. KORAD Migitt's Delta , Uppf Åsbom Birgitta, Degerfors , Ägare Woronin Ramona, Töcksfors



ÖPPEN KLASS

391 Acer SE53752/2011 LS FÖDD 2011-09-05, E. IPO/BHPI IPOI Qrazy Qan Crni Lotos , U. KORAD Sallybergs Tip Top , Uppf Lennartsson Ann, Kristinehamn , Ägare Lennartsson Ann, Kristinehamn (Specialtecken: S)

392 Esco S59169/2008 LS FÖDD 2008-08-12, E. Vom Hause Zillas Falco , U. Dalbugården's Mamba , Uppf Wilhelmsson Johnny, Rydaholm , Ägare Tidholm Carstens Pia, Västra Frölunda (Specialtecken: S)

393 KORAD Ferris Vom Lauberg SE46414/2011 LS FÖDD 2008-10-19, E. VPGIII EUW-09 DE&VDH CH AT CH Danjo von Der Tonberger Höhe , U. VPGI Aranka Vom Lauberg , Uppf Erhardt Michael, Tyskland , Ägare Möller Betina, Märsta (Specialtecken: S)

394 Go Solid's Ambassadeur SE32796/2011 LS FÖDD 2011-04-19, E. Just Ask Pontus , U. KORAD LPI TJH(FM) SE UCH LPII Go Solid Cornelia , Uppf Berglund Tony, Lundin Berglund Lena, Nykvarn , Ägare Sjöholm Johan, Huddinge (Specialtecken: S)

395 LPI Go Solid's Atlas Jr SE32798/2011 LS FÖDD 2011-04-19, E. Just Ask Pontus , U. KORAD LPI TJH(FM) SE UCH LPII Go Solid Cornelia , Uppf Berglund Tony, Lundin Berglund Lena, Nykvarn , Ägare Berglund Tony, Nykvarn (Specialtecken: S)

396 Heiza's Ideal Idefix SE57445/2011 LS FÖDD 2011-09-10, E. SE V-11 Heiza's Zyx Of Morro , U. Baffy Vom Kümmelsee , Uppf Sorban Istvan, Bjuv , Ägare Axelsson David, Vittaryd (Specialtecken: S)

397 Kaztuz Cigge-Citron SE62643/2011 LS FÖDD 2011-11-08, E. IPOI Veto Vom Kümmelsee , U. Kaztuz Bling-Bling , Uppf Stenholm Ulrika, Fjärdhundra , Ägare Stenholm Ulrika, Fjärdhundra (Specialtecken: S)

398 Nitro SE61418/2010 LS FÖDD 2010-07-02, E. KORAD LPI Go Solid Ferdinan , U. Just Ask Unique , Uppf Lindström Camilla, Järna , Ägare Lindström Camilla, Nykvarn (Specialtecken: S)

399 Zuma's Optimal SE27148/2011 LS FÖDD 2011-03-10, E. SE V-12 KORAD C.I.B&NORD UCH TJH(FM) NO UCH NO V-11 DK V-12 Everotts Mysak , U. KORAD C.I.B SE UCH DK UCH Zuma's Wanzeera , Uppf Larsson Susanne, Andersson Magnus, Ystad , Ägare Hansson Apelqvist Sven-Åke, Månsarp (Specialtecken: S)

400 NORD V-12 Zuma's Original SE27150/2011 LS FÖDD 2011-03-10, E. SE V-12 KORAD C.I.B&NORD UCH TJH(FM) NO UCH NO V-11 DK V-12 Everotts Mysak , U. KORAD C.I.B SE UCH DK UCH Zuma's Wanzeera , Uppf Larsson Susanne, Andersson Magnus, Ystad , Ägare Jonsson Jessica, Svalöv

TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

401 Annerotts Kleo SE20438/2013 LS FÖDD 2013-03-18, E. KORAD SE VCH TJH(FM) SE UCH Emonas Natus , U. KORAD Jolly von Hause Milsped , Uppf Strömqvist Anne-Lie, Strömqvist Hans, Sundsvall , Ägare Gustafsson Caroline, Eskilstuna (Specialtecken: S)

402 Ginuwine Cheeky Monkey SE62266/2012 LS FÖDD 2012-11-23, E. Ginuwine Tiger Tanaka , U. Wellilsley Lanette Player , Uppf Olsson Anna, Trensum , Ägare Börjesson Emil, Kinnahult (Specialtecken: S)

403 Humlegårdens Uma SE15821/2013 LS FÖDD 2013-01-29, E. KORAD VPGI Irkan von Der Scherau , U. Humlegårdens Laiza , Uppf Wadström Ann, Wadström Mikael, Nossebro , Ägare Östlund Ann-Sofie, Eksjö

404 Just Ask Chiquita SE54972/2012 LS FÖDD 2012-08-27, E. IPOI IPOII IPOIII Herion Aus Der Espenstätte , U. SE V-10 Just Ask Kate , Uppf O'Shea Gerard, Åkers Styckebruk , Ägare Berglund Tony, Nykvarn (Specialtecken: S)

405 Novazon's Calibra SE57752/2012 LS FÖDD 2012-10-14, E. VPGIII SE UCH DK UCH VDH CH INT UCH LU CH Rolex Vom Hause Anin , U. Anastazia , Uppf Moskajärvi Stefan, Lundh Linda, Lilla Edet , Ägare Sjöö Lars, Floda (Specialtecken: S)

406 Zuma's Rappakalja SE20292/2013 LS FÖDD 2013-02-10, E. SE V-12 KORAD C.I.B&NORD UCH TJH(FM) NO UCH NO V-11 DK V-12 Everotts Mysak , U. Zuma's Arizona , Uppf Larsson Susanne, Andersson Magnus, Ystad , Ägare Jonsson Jessica, Svalöv

UNGHUNDSKLASS

407 Hexe Of The Little Godfather SE54924/2012 LS FÖDD 2012-03-01, E. Dragon von Ludwigsplatz , U. Vani Earl Antonius , Uppf Margetic Igor, Kroatien , Ägare Maras Giuliano, Kungsbacka (Specialtecken: S)

408 Only For You Pippi Långstrump SE33173/2012 LS FÖDD 2012-04-18, E. KORAD NORD JV-07 LPI SE UCH Go Solid Ceasar , U. KORAD Maximillian Fox's Handy Mandy , Uppf Pihl Jenny, Kristdala , Ägare Pihl Jenny, Kristdala (Specialtecken: S)

BRUKS / JAKTKLASS

409 KORAD NO VCH SE VCH TJH(PTRH) Gazardiels Cajsa S67383/2009 LS FÖDD 2009-11-07, E. KORAD LPI Türingen's Utrillo , U. Arzadon Elvira , Uppf Persson Inger, Mariestad , Ägare Flodin Elisabeth, Göteborg

410 KORAD Maximillian Fox's Handy Mandy S54765/2008 LS FÖDD 2008-07-13, E. Brando Vom Schloss Hexental , U. Diarmaids Angel , Uppf Renard Andy, Jät , Ägare Pihl Jenny, Kristdala (Specialtecken: S)

411 KORAD TJH(FM) Zuma's Fellizity S70627/2007 LS FÖDD 2007-11-12, E. KORAD TJH(HV) SE UCH DK UCH Zuma's Volunteer , U. Zuma's Waikiki , Uppf Larsson Susanne, Andersson Magnus, Ystad , Ägare Ivarsson Per, Trollhättan



ÖPPEN KLASS

412 Björngårdens Enya S63193/2009 LS FÖDD 2009-09-29, E. KORAD IPOI SE UCH Ghor From House Hertog , U. KORAD Björngårdens Cheyenne , Uppf Edlund Linda, Kungälv , Ägare Sköld Rose-Marie, Oskarström (Specialtecken: S)

413 Heiza's Inka Ibolya SE57446/2011 LS FÖDD 2011-09-10, E. SE V-11 Heiza's Zyx Of Morro , U. Baffy Vom Kümmelsee , Uppf Sorban Istvan, Bjuv , Ägare Sorban Linda, Laholm (Specialtecken: S)

414 Javladare Star SE20778/2010 LS FÖDD 2009-08-20, E. Seittor Twist The Facts , U. Javladare Thelma , Uppf Brawn K & A J & S R, Storbritannien , Ägare Hansen Gun Britt, Seglora (Specialtecken: S)

415 Just Ask Alex SE22666/2011 LS FÖDD 2011-02-16, E. IPOI Veto Vom Kümmelsee , U. SE V-10 Just Ask Kate , Uppf O'Shea Gerard, Åkers Styckebruk , Ägare Berglund Tony, Nykvarn (Specialtecken: S)

416 Kaztuz Casta-Castanj SE62645/2011 LS FÖDD 2011-11-08, E. IPOI Veto Vom Kümmelsee , U. Kaztuz Bling-Bling , Uppf Stenholm Ulrika, Fjärdhundra , Ägare Stenholm Ulrika, Fjärdhundra (Specialtecken: S)

417 Nisais Honey SE18514/2010 LS FÖDD 2010-02-17, E. Nisais Araz , U. Allimacstorpets Elana , Uppf Andersson Linda, Rydaholm , Ägare Zeijlon Sandra, Veddige (Specialtecken: S)

418 Novazon's Apocalypto SE13489/2012 LS FÖDD 2011-12-23, E. IPOI RS CH KORAD Enkidu Crni Lotos , U. IPOI Björkelunds Lotta , Uppf Moskajärvi Stefan, Lundh Linda, Lilla Edet , Ägare Alexandersson Jhonna, Töreboda (Specialtecken: S)

419 Of Course It's Azalea SE64609/2010 LS FÖDD 2010-10-20, E. Nisais Araz , U. KORAD Allimacstorpets Froja , Uppf Ekman Therese, Värnamo , Ägare Gustafsson Eleonora, Falköping (Specialtecken: S)

420 Viva Voce Be'Lle SE31789/2011 LS FÖDD 2011-05-03, E. Lilla Aftonstjärnas Faraon , U. Viva Voce A'Nthos , Uppf Tollén Marinette, Sjövik , Ägare Sjöö Camilla, Borås

421 Ziegerrott'z Wezzie SE61549/2011 LS FÖDD 2011-11-02, E. BE CH Gromm Hof Chao , U. Ziegerrott'z Roxzy , Uppf Friedrich Nina, Andersson Stefan, Hälleforsnäs , Ägare Oinas Matilda, Tumba (Specialtecken: S)

422 Zuma's Arizona SE37869/2010 LS FÖDD 2010-04-25, E. NORD V-04 IPOIII NORD V-05 KBH V-06 INT&NORD UCH Arzadon Tayson , U. Zuma's Ulltuzza , Uppf Larsson Susanne, Andersson Magnus, Ystad , Ägare Jonsson Jessica, Svalöv

423 Zuma's Nozthalgi SE16839/2011 LS FÖDD 2011-01-07, E. SE V-12 KORAD C.I.B&NORD UCH TJH(FM) NO UCH NO V-11 DK V-12 Everotts Mysak , U. SE UCH Zuma's Impahla , Uppf Larsson Susanne, Andersson Magnus, Ystad , Ägare Jonsson Jessica, Svalöv

424 Zuma's Palyette SE57847/2011 LS FÖDD 2011-09-22, E. KBH V-08 LPI LPII KORAD KBH V-07 SE UCH DK UCH Zuma's Inzider , U. KORAD Zuma's Gorgonzola , Uppf Larsson Susanne, Andersson Magnus, Ystad , Ägare Jonsson Jessica, Svalöv



CHAMPIONKLASS

425 Bittebit's H-Hjördis NO47510/09 FÖDD 2009-04-30, E. VPGI INT UCH DE CH Filou Vom Räuberweg , U. Bittebit's Aerka , Uppf Sletmo Anne Katerine, No-1860 Trögstad , Ägare Frode Løken / Lena Davidsen, Båstad, Norge

426 KORAD SE UCH TJH(FM) Consenzas I'Ve Been Waiting For You S23644/2007 LS FÖDD 2007-02-09, E. LPI LPII SE VCH KORAD TJH C.I.B&NORD UCH RLD A RLD M Demefinezz Gunde , U. SE VCH LPI LPII SE UCH FI UCH INT UCH Gårdvarens The Winner Takes It All , Uppf Sundqvist Ingela, Bandhagen , Ägare Wilhelmsson Lena, Åkersberga

427 C.I.B DK UCH FI UCH KORAD LPI LPI LPII LPII NORD UCH RLD N SE UCH Just Ask Maggie S51019/2006 LS FÖDD 2006-06-20, E. Dürbach's Bojan , U. Just Ask Frankie , Uppf O'Shea Gerard, Stallarholmen , Ägare Nilsson Veronica, Enköping

428 C.I.B DK UCH DK V-12 FI UCH KORAD LPI LPII NORD UCH NORD V-12 SE UCH SE V-12 Just Ask Paula S22503/2008 LS FÖDD 2008-02-01, E. KORAD LPI Just Ask Morris , U. NORD V-07 NORD JV-03 SE V-04 SE V-05 Hanbar Wilma , Uppf O'Shea Gerard, Åkers Styckebruk , Ägare Nilsson Veronica, Enköping

AVELSKLASS

429 C.I.B&NORD UCH DK V-12 KORAD NO UCH NO V-11 SE V-12 TJH(FM) Everotts Mysak S35045/2007 LS FÖDD 2007-03-30, E. KORAD TJH(HV) SE UCH DK UCH Zuma's Volunteer , U. Everotts Inez , Uppf Jönsson Eva, Jönsson Erik, Lövestad , Ägare Olofsson Malin, Sjöbo

KAN TÄVLA MED: 386 399 400 406 423

UPPFÖDARKLASS

UPPFÖDARE: O'Shea Gerard, Åkers Styckebruk, Kennel Just Ask

TÄVLAR MED: 389 404 415 427 428

UPPFÖDARE: Larsson Susanne, Andersson Magnus, Ystad, Kennel Zuma'S

TÄVLAR MED: 386 399 400 406 411 422 423 424




Dostları ilə paylaş:
1   ...   7   8   9   10   11   12   13   14   ...   53
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə