Ring 1 Börjar kl 09: 00 Domare: edoff anne-chaterine ringsekreterare: Britt-Inger Tano Ringsekreterare: Kurt Tano

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 1.79 Mb.
səhifə12/53
tarix20.10.2017
ölçüsü1.79 Mb.
1   ...   8   9   10   11   12   13   14   15   ...   53

IRLÄNDSK RÖD SETTER

IRISH RED SETTER




HANAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

430 Applegrove I Am The Dragon's Aid SE33167/2013 FÖDD 2013-04-11, E. NZ CH AU CH Setterlands Tamburello At Pendoric , U. C.I.E Applegrove Look At Me I'M Natalie , Uppf Årgard Lena, Nergård Olof, Uppsala , Ägare Persson Malin, Årgard Lena, Vingåker

431 Happy Luuke's Greenrock Creek SE29138/2013 FÖDD 2013-04-15, E. NORD V-09 C.I.E WW-12 Pendoric Foggy Perfection , U. Happy Luuke's Phoenix , Uppf Luuke Persson Stina, Sandviken , Ägare Florence Blomqvist, Skiptvet, Norge

432 Wild Irish Roses Armani SE31757/2013 FÖDD 2013-05-07, E. LV CH LT CH UA CH EE CH RU CH RO CH Applegrove Bechamel , U. Wild Irish Roses Etienne , Uppf Cavatin Carina, Billdal , Ägare Hansen Mia, Skärhamn



TIKAR

433 Copper's Surprice Bubble SE30824/2013 FÖDD 2013-04-11, E. C.I.E Copper's Magiska Under , U. FI JV-03 WW-08 Balintyne Coppers Home N Dry , Uppf Östman Camilla, Finspång , Ägare Warmboe Lisbeth, Skivarp

434 Wild Irish Roses Avalie SE31759/2013 FÖDD 2013-05-07, E. LV CH LT CH UA CH EE CH RU CH RO CH Applegrove Bechamel , U. Wild Irish Roses Etienne , Uppf Cavatin Carina, Billdal , Ägare Cavatin Carina, Billdal

435 Wild Irish Roses Zefyr SE31761/2013 FÖDD 2013-05-07, E. LV CH LT CH UA CH EE CH RU CH RO CH Applegrove Bechamel , U. Wild Irish Roses Etienne , Uppf Cavatin Carina, Billdal , Ägare Cavatin Carina, Billdal

436 Working Gundogs Blomma SE45019/2013 FÖDD 2013-04-27, E. AT JCH FR JCH Apache Des Sorcieres Du Sancy , U. Lohmann's Ortrun , Uppf Michaela Kuntzsch, Tyskland , Ägare Odén Thomas, Uddevalla


STAFFORDSHIRE BULLTERRIER

STAFFORDSHIRE BULL TERRIER




HANAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

437 Be The Best's William Morris SE42351/2013 FÖDD 2013-06-16, E. Qvintåsgården Fjant , U. Be The Best's Tequila Rose , Uppf Hansen Malin, Ekeby , Ägare Olausson Josefin, Henån

438 Big Bang Boom NO47030/13 FÖDD 2013-06-09, E. LT CH EE CH FI UCH JEUW-11 Magicpower's Ten Points , U. Metal Staff I Dream In Infrared , Uppf Streblin Fredrik, No-3300 Hokksund , Ägare Fredrik/carina Strehlin, Hokksund, Norge

439 Tattmans Danny Boy SE36207/2013 FÖDD 2013-05-02, E. SE UCH Tranrikets Ford Mustang , U. Hit An' Run Black Betty , Uppf Malmberg Tatijana, Värnamo , Ägare Tenggren Veronica, Mölndal



TIKAR

440 Athena-Hill SE32832/2013 FÖDD 2013-04-19, E. Alport Nighthawk , U. Elielunds Nigella Neon , Uppf Hultgren Elisabeth, Lidköping , Ägare Hultgren Elisabeth, Lidköping

441 Be The Best's Mary Rose SE42357/2013 FÖDD 2013-06-16, E. Qvintåsgården Fjant , U. Be The Best's Tequila Rose , Uppf Hansen Malin, Ekeby , Ägare Hansen Malin, Ekeby

442 Kvasers Complete Freja SE43598/2013 FÖDD 2013-06-18, E. Dreamingstaffs Trazzel Joddrick , U. Joddricks Complete Akhila , Uppf Stigson Bo, Klagstorp , Ägare Ström Laila, Lycke

443 Metal Staff Better Than You SE45127/2013 FÖDD 2013-06-27, E. Harkline Jonny Cash , U. Metal Staff Maybellene Hofteholder , Uppf Jerninger Sari, Tobo , Ägare Tengner Ingela, Solna

444 Parax Nexen SE40975/2013 FÖDD 2013-05-24, E. Deestaff Lethal Beso Of Dugar , U. Dinah-Mite Fanta , Uppf Elleman-Jakobsen Krister, Elleman-Jakobsen Catharina, Partille , Ägare Elleman-Jakobsen Catharina, Partille

445 Sundayrightpaw SE30416/2013 FÖDD 2013-04-14, E. Ballstaff Qubik The White Leg , U. Pixie , Uppf Lynam Natalie, Alingsås , Ägare Ottersten Rasmus, Västra Frölunda

446 Vingstaff Axelina SE40970/2013 FÖDD 2013-06-04, E. Little Frogs Marque's de Arienzo , U. Garpenborg's Dorothea , Uppf Mokvist Sarah, Vingåker , Ägare Redenkvist Anette, Lindome



R I N G 9

DOMARE: FRYCKSTRAND HENRIC


IRLÄNDSK RÖD SETTER

IRISH RED SETTER




HANAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

447 Surprise For Dubliner Z Arislandu SE54082/2013 FÖDD 2012-12-12, E. Dubliner Mac Cloud , U. PL CH Salford Princess Z Arislandu , Uppf Konkiel Jadwiga, Polen , Ägare Carlsson Ann, Göteborg (Specialtecken: S)



BRUKS / JAKTKLASS

448 J Kaselyckans Eskort S10701/2007 FÖDD 2006-11-22, E. J Lingon Uddens Besk , U. Huntman's Apa , Uppf Odén Thomas, Uddevalla , Ägare Odén Thomas, Uddevalla



ÖPPEN KLASS

449 Discovery's New Year's Rocket SE15570/2011 FÖDD 2010-12-31, E. VDH CH SE V-11 C.I.E Discovery's Love Of My Heart , U. Discovery's Clarice Starling , Uppf Rehn Bo, Veddige , Ägare Ekström Susanne, Hultsfred (Specialtecken: S)

450 Dubliner Georgio Armani SE36962/2011 FÖDD 2011-05-03, E. Dubliner Mac Mio , U. NORD V-07 SE V-08 Kanelin Hurrah Dubliner , Uppf Carlsson Ann, Göteborg , Ägare Carlsson Ann, Göteborg (Specialtecken: S)

451 Dubliner Mac Mio S44904/2008 FÖDD 2008-05-14, E. Jonola Dr Doolittle , U. Honeygardens Imitation , Uppf Paleski Ann, Lundqvist Eva, Göteborg , Ägare Carlsson Ann, Göteborg (Specialtecken: S)

452 Dubliner Vivaldi SE33445/2010 FÖDD 2010-04-11, E. Dubliner Mac Mio , U. NORD V-07 SE V-08 Kanelin Hurrah Dubliner , Uppf Karlsson Ann, Lundqvist Eva, Göteborg , Ägare Gauffin Catherine, Lerum (Specialtecken: S)

453 Fairhaven Good Riddance S18844/2007 FÖDD 2007-01-15, E. SE V-06 Dubliner Wimbledon , U. VEUW-11 NORD VV-11 C.I.E Fairhaven Banchee Barracuda , Uppf Holm Louise, Eksjö , Ägare Holm Louise, Holgersson Linda, Enköping

454 Fairhaven Hellacopters S51230/2008 FÖDD 2008-06-12, E. Dubliner Tiger Woods , U. Fairhaven Faye Firefly , Uppf Holm Louise, Eksjö , Ägare Holm Louise, Enköping

455 SE V-10 Fairhaven How I Became Hilarious S51229/2008 FÖDD 2008-06-12, E. Dubliner Tiger Woods , U. Fairhaven Faye Firefly , Uppf Holm Louise, Eksjö , Ägare Holm Louise, Enköping

456 Hot Fire Mister Mischief SE21815/2011 FÖDD 2011-03-08, E. Dubliner Mac Mio , U. Brilliant Bronze Poppy , Uppf Persson Lise Lott, Persson Emma, Hässleholm , Ägare Hellström Annette, Markaryd (Specialtecken: S)

457 Hot Sensation's Pom Pom SE33887/2010 FÖDD 2010-03-31, E. Hot Sensation's I'M A Matchmaker , U. Gwendariff High Society , Uppf Dyrendahl Christina, Dyrendahl Anders, Bro , Ägare Dyrendahl Christina, Bro (Specialtecken: S)

458 Starmix Fc Barcelona SE31820/2010 FÖDD 2010-04-14, E. Copper's Bubble Power , U. Kerrylaw's After Ski At Starmix , Uppf Weckenberg Therése, Norberg Monica, Söråker , Ägare Weckenberg Therése, Söråker (Specialtecken: S)

CHAMPIONKLASS

459 C.I.E Brilliant Bronze Centerfield S48772/2008 FÖDD 2008-06-09, E. KBH V-07 SE V-08 C.I.E VDH CH KBH V-09 Dont-Blame-Me , U. Brilliant Bronze Erin , Uppf Berglund Tommy, Flemström My, Holsbybrunn , Ägare Lindh Anders, Växjö (Specialtecken: S)

460 C.I.E SE V-11 VDH CH Discovery's Love Of My Heart S31674/2009 FÖDD 2009-02-06, E. Clachnahar Ami Pierrot , U. NO V-08 C.I.E VDH CH KBH V-09 SE V-12 Brilliant Bronze Siofra Little Elf , Uppf Rehn Bo, Veddige , Ägare Ronnebro Jenny, Romelanda (Specialtecken: S)

461 C.I.E SE V-12 Hot Sensation's Joy Of My Life S26129/2008 FÖDD 2008-02-29, E. Caemgen's Back To Hot Sensation , U. Gwendariff High Society , Uppf Dyrendahl Christina, Dyrendahl Anders, Bro , Ägare Petersson Kicki, Staffanstorp (Specialtecken: S)

462 C.I.E DK V-12 Hot Sensation's Sherry Cobbler SE33888/2010 FÖDD 2010-03-31, E. Hot Sensation's I'M A Matchmaker , U. Gwendariff High Society , Uppf Dyrendahl Christina, Dyrendahl Anders, Bro , Ägare Petersson Kicki, Staffanstorp (Specialtecken: S)

(Tävlar ej om Cacib) VETERANKLASS

463 C.I.E KBH V-07 KBH V-09 SE V-08 VDH CH Dont-Blame-Me S11789/2005 FÖDD 2004-11-27, E. Vicary's Zackery , U. Discovery's Irish Tralee , Uppf Karlsson Jenny, Skepplanda , Ägare Jonsson Marita, Veddige (Specialtecken: S)

464 C.I.E RU CH Fairhaven Everton S47219/2005 FÖDD 2005-06-03, E. Dubliner Tiger Woods , U. Crazy's Beauty , Uppf Holm Louise, Eksjö , Ägare Holm Louise, Enköping

TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

465 Happy Luuke's China Doll SE51856/2012 FÖDD 2012-08-10, E. Applegrove Karma Chameleon , U. Happy Luuke's Phoenix , Uppf Luuke Persson Stina, Sandviken , Ägare Nyström Tord, Ljusdal (Specialtecken: S)



UNGHUNDSKLASS

466 Chikadee's Hazel Might Be 4 You DK07977/2012 FÖDD 2012-05-01, E. Fairhaven Good Riddance , U. C.I.E DE CH DK V-12 NORD V-12 Dubliner Mac Adamia , Uppf Strüwing Nana & Strüwing Camilla, Dk-2980 Kokkedal , Ägare Nana & Camilla Strüwing, Kokkedal, Danmark (Specialtecken: S)

467 Fairhaven Opal Springs SE17749/2012 FÖDD 2012-01-15, E. Fairhaven Love Child , U. Fairhaven Hawa Nice Day , Uppf Holm Louise, Enköping , Ägare Holm Louise, Enköping

468 Hot Sensation's Barossa Shiraz SE19574/2012 FÖDD 2012-02-09, E. C.I.E Copper's Magiska Under , U. Gwendariff High Society , Uppf Dyrendahl Christina, Dyrendahl Anders, Bro , Ägare Ekholm Agneta, Dyrendahl Christina, Bergshamra (Specialtecken: S)



ÖPPEN KLASS

469 Copper's Wild'n Willing SE34910/2010 FÖDD 2010-04-14, E. Copper's Bubble Power , U. Lynwood Kiss 'N' Tell Coppers , Uppf Östman Camilla, Finspång , Ägare Warmboe Lisbeth, Skivarp (Specialtecken: S)

470 Dubliner Mac Minmin S44911/2008 FÖDD 2008-05-14, E. Jonola Dr Doolittle , U. Honeygardens Imitation , Uppf Paleski Ann, Lundqvist Eva, Göteborg , Ägare Jorge Westerlund Wanja, Hindås (Specialtecken: S)

471 Dubliner Valencia SE33448/2010 FÖDD 2010-04-11, E. Dubliner Mac Mio , U. NORD V-07 SE V-08 Kanelin Hurrah Dubliner , Uppf Karlsson Ann, Lundqvist Eva, Göteborg , Ägare Jansson Therése, Torslanda (Specialtecken: S)

472 SE JV-12 Fairhaven Olivia Optimizer SE17752/2012 FÖDD 2012-01-15, E. Fairhaven Love Child , U. Fairhaven Hawa Nice Day , Uppf Holm Louise, Enköping , Ägare Holm Louise, Enköping

473 FI JV-12 Hot Sensation's Fairytale SE10442/2012 FÖDD 2011-11-25, E. Fairhaven Guardian Angel , U. FI V-10 Hot Sensation's Gemini , Uppf Dyrendahl Christina, Dyrendahl Anders, Bro , Ägare Dyrendahl Christina, Bro (Specialtecken: S)

474 Hot Sensation's It's A Pleasure S63356/2007 FÖDD 2007-09-09, E. Teatrick Ask For More , U. Hot Sensation's Salsa Queen , Uppf Dyrendahl Christina, Dyrendahl Anders, Bro , Ägare Ekholm Agneta, Dyrendahl Christina, Bergshamra (Specialtecken: S)

475 Oxzanaz Miss London SE54489/2011 FÖDD 2011-08-15, E. Dubliner Mac Mio , U. Bråvargens Hurricane Katrina , Uppf Hansson Katarina, Hansson Lennart, Alingsås , Ägare Florence Blomqvist, Skiptvet, Norge

476 Starmix Exotic After Ski S35829/2008 FÖDD 2008-04-08, E. WW-08 Asoftwind Of The Golden Vale , U. Kerrylaw's After Ski At Starmix , Uppf Weckenberg Therése, Norberg Monica, Söråker , Ägare Weckenberg Therése, Söråker (Specialtecken: S)

477 Wild Irish Roses Etienne S63821/2007 FÖDD 2007-09-08, E. Jonola Dr Doolittle , U. LPI Highland Flowers Red Ros Lady , Uppf Pettersson Carina, Billdal , Ägare Cavatin Carina, Billdal (Specialtecken: S)



CHAMPIONKLASS

478 IE CH NORD V-10 Discovery's Love At First Sight S31675/2009 FÖDD 2009-02-06, E. Clachnahar Ami Pierrot , U. NO V-08 C.I.E VDH CH KBH V-09 SE V-12 Brilliant Bronze Siofra Little Elf , Uppf Rehn Bo, Veddige , Ägare Ronnebro Jenny, Romelanda (Specialtecken: S)

479 C.I.E DE CH DK V-12 NORD V-12 Dubliner Mac Adamia S44906/2008 FÖDD 2008-05-14, E. Jonola Dr Doolittle , U. Honeygardens Imitation , Uppf Paleski Ann, Lundqvist Eva, Göteborg , Ägare Nana & Camilla Strüwing, Kokkedal, Danmark (Specialtecken: S)

480 C.I.E Highland Flowers Hot Fireglow S63646/2007 FÖDD 2007-09-26, E. GB SHCH NL CH Sumaric Shadow Of Mr Jingles , U. Highland Flowers Crown Princess , Uppf Seiboth Inga, Kinna , Ägare Persson Lise Lott, Hässleholm (Specialtecken: S)



(Tävlar ej om Cacib) VETERANKLASS

481 Dubliner Wild Africa S65018/2005 FÖDD 2005-10-05, E. WW-08 Asoftwind Of The Golden Vale , U. Dark Auburn's Milwaukee , Uppf Paleski Ann, Paleski Ronnie, Göteborg , Ägare Gauffin Catherine, Lerum (Specialtecken: S)

482 Fairhaven Evangeline S47216/2005 FÖDD 2005-06-03, E. Dubliner Tiger Woods , U. Crazy's Beauty , Uppf Holm Louise, Eksjö , Ägare Holm Louise, Enköping

483 NORD V-07 SE V-08 Kanelin Hurrah Dubliner S15011/2005 FÖDD 2003-12-06, E. WW-08 Asoftwind Of The Golden Vale , U. Dubliner Hip Hurray , Uppf Parkko Teija, Fin-49400 Hamina , Ägare Carlsson Ann, Göteborg (Specialtecken: S)



AVELSKLASS

451 Dubliner Mac Mio S44904/2008 FÖDD 2008-05-14, E. Jonola Dr Doolittle , U. Honeygardens Imitation , Uppf Paleski Ann, Lundqvist Eva, Göteborg , Ägare Carlsson Ann, Göteborg (Specialtecken: S)

KAN TÄVLA MED: 450 452 456 471 475

484 Dubliner Tiger Woods S18272/2004 FÖDD 2004-01-17, E. WW-08 Asoftwind Of The Golden Vale , U. Dubliner Imagine , Uppf Paleski Ann, Paleski Ronnie, Hisings Backa

KAN TÄVLA MED: 454 455 464 482

485 Jonola Dr Doolittle KCAF04759401 FÖDD 2005-09-02, E. Lochfrae Ralph Lauren , U. Jonola Bellestar , Ägare .

KAN TÄVLA MED: 451 470 477 479

486 Gwendariff High Society S54109/2006 FÖDD 2006-02-14, E. Gwendariffmoet Et Chandon , U. Clonageera Rhapsody , Uppf Miss D Ritchie, Irland , Ägare Dyrendahl Christina, Bro

KAN TÄVLA MED: 457 461 462 468

UPPFÖDARKLASS

UPPFÖDARE: Holm Louise, Enköping, Kennel Fairhaven

TÄVLAR MED: 453 454 455 464 467 472 482

UPPFÖDARE: Carlsson Ann, Göteborg, Kennel Dubliner

TÄVLAR MED: 450 451 452 470 471 479 481

UPPFÖDARE: Dyrendahl Christina, Dyrendahl Anders, Bro, Kennel Hot Sensation'S

TÄVLAR MED: 457 461 462 468 473 474




Dostları ilə paylaş:
1   ...   8   9   10   11   12   13   14   15   ...   53
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə