Ring 1 Börjar kl 09: 00 Domare: edoff anne-chaterine ringsekreterare: Britt-Inger Tano Ringsekreterare: Kurt Tano

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 1.79 Mb.
səhifə14/53
tarix20.10.2017
ölçüsü1.79 Mb.
1   ...   10   11   12   13   14   15   16   17   ...   53

KLEINER MÛNSTERLÄNDER

SMALL MÛNSTERLANDER




HANAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

507 Gråsidingens Ernst SE40817/2013 FÖDD 2013-06-02, E. Pedro Vom Hesseltal , U. SE UCH Gråsidingens Yla , Uppf Almqvist Gillstedt Lena, Enköping , Ägare Bengtsson Björn, Varberg



TIKAR

508 Xantemi's Heylie SE36937/2013 FÖDD 2013-05-01, E. Ayk Vom Sperlingshof , U. J SE UCH Xantemi's Foxi , Uppf Skotte Marina, Tärendö , Ägare Svensson Johnny, Grästorp



HANAR BRUKS / JAKTKLASS

509 J Hedängens Kajax SE49940/2010 FÖDD 2010-06-14, E. C.I.B SE UCH FI JCH SE JCH Prästgårdens B-Approx , U. SE JCH Hedängens Engla , Uppf Olofsson Ingrid, Olofsson Tomas, Tidaholm , Ägare Andree J. N. Dahlen, 1341slependen, Norge (Specialtecken: S)

510 Skrämmens A-Svirre SE22652/2012 FÖDD 2012-02-22, E. J SE UCH Quorum's Izak , U. J SE UCH Prästgårdens B-Tyra , Uppf Holm Linda, Johansson Ingemar, Ytterby , Ägare Svenberg Kristina, Alingsås

ÖPPEN KLASS

511 Gysens Kleine Emil SE49825/2010 FÖDD 2010-07-08, E. Hyltebäckens Nemo , U. Gysens Kleine Peggy , Uppf Rosenholm Pia, Rosenholm Angelica, Västra Frölunda , Ägare Rosenholm Pia, Västra Frölunda (Specialtecken: S)

512 Irixias Acapulco By Night SE35509/2010 FÖDD 2010-04-18, E. Myrforsen Jesper , U. Ljungeldens Cleopatra , Uppf Carlsson Irene, Eskilstuna , Ägare Andersson Linda, Gunnilse (Specialtecken: S)

TIKAR BRUKS / JAKTKLASS

513 J Alleborgens Vanilla S21120/2008 FÖDD 2008-02-20, E. J Quorum's Trotz , U. SE UCH SE JCH Hedängens Loka Alena , Uppf Alleborg Catarina, Landvetter , Ägare Alleborg Linda, Landvetter



ÖPPEN KLASS

514 Gysens Kleine Smulan S43064/2007 FÖDD 2007-05-05, E. KBH V-07 NORD V-04 WW-06 C.I.E PL CH LU CH Myrforsen Pavel , U. Åtorps Kleine Tanja , Uppf Rosenholm Pia, Rosenholm Angelica, Västra Frölunda , Ägare Rosenholm Pia, Västra Frölunda (Specialtecken: S)




GROSSER MÛNSTERLÄNDER

LARGE MÛNSTERLANDER




TIKAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

515 Lilli Vom Sulztal SE36379/2013 FÖDD 2013-04-14, E. Larry Aus Der Stockmannsmuhle , U. Jule Vom Sulztal , Uppf Jansen Rolf & Johannes, Tyskland , Ägare Edvardsson Hans, Frisell Edvardsson Nina, Degerfors




BRACCO ITALIANO

BRACCO ITALIANO




HANAR ÖPPEN KLASS

516 Ensemble Ceder S56475/2009 FÖDD 2009-08-08, E. J SE JCH Ensemble Pippis Lilla Gubben , U. NORD V-07 SE V-08 WW-08 C.I.B SE UCH NO UCH Ensemble Beccaccia , Uppf Skrucha Ann-Christin, Hisings Kärra , Ägare Svensson Bengt, Älvängen



CHAMPIONKLASS

517 C.I.E FI V-12 NO UCH NO V-10 NO V-13 SE V-10 SE V-10-11 SE V-11 Heinäaron Amico Intimo S68394/2008 FÖDD 2008-10-11, E. SK CH Galantuomo Di Cacciola , U. C.I.E RU CH Heinäaron Colli Di Parma , Uppf Kuusisto Teija, Fi-31720 Urjalankylä , Ägare Edin Madeleine, Köping (Specialtecken: S)

518 BY CH Heinäaron Capo Di Tutti Capi FI32607/11 FÖDD 2011-04-19, E. Plinio Dei Sanchi , U. Heinäaron Alta Moda , Uppf Kuusisto Teija, Finland , Ägare Teija Knusisto O Petra Pentonen, Fi-02620 Espoo, Finland

519 NO UCH Inspirations Palermo SE34321/2011 FÖDD 2011-05-09, E. SE V-10 NO V-10 NO UCH SE V-11 C.I.E SE V-10-11 FI V-12 NO V-13 Heinäaron Amico Intimo , U. NO V-08 NO UCH Nuits Tiramisu , Uppf Nilsson Lars, Hunnebostrand , Ägare Andersson Rolf, Olofstorp (Specialtecken: S)

520 DK JV-12 DK UCH DK V-13 NO UCH Nuits Rocca Di Montemassi SE52459/2011 FÖDD 2011-08-20, E. SE V-10 NO V-10 NO UCH SE V-11 C.I.E SE V-10-11 FI V-12 NO V-13 Heinäaron Amico Intimo , U. C.I.E DK UCH NO UCH NORD V-12 Nuits Dolce Vita , Uppf Hansén Yvonne, Ålberga , Ägare Hansén Yvonne, Ålberga (Specialtecken: S)

521 LU CH NL CH Sequins Baveno NHSB2672935 FÖDD 2007-09-19, E. WW-99 WW-01 WW-00 NL CH Valentino Di-Ala-d'Oro , U. Londra Dell'Oltrepo' , Uppf C TH J M Knippenborg, Holland , Ägare Casper Knippenborg, Ullared



TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

522 Bonsai Venator d'Ursus SE36370/2013 FÖDD 2013-02-22, E. Condor Della Val Ticino , U. RS CH RO CH HU CH Fara Di Val Ravanaga , Uppf Kovencz Orsolya, Ungern , Ägare Gavling Tina, Olofstorp



BRUKS / JAKTKLASS

523 J Ensemble Art Déco SE12510/2012 FÖDD 2011-12-05, E. Tips Bello Roberto , U. JWW-08 SE V-09 C.I.B SE UCH J NORD JV-08 DK UCH Ensemble Another Piece Of Art , Uppf Skrucha Ann-Christin, Kungälv , Ägare Skrucha Ann-Christin, Kungälv (Specialtecken: C)



ÖPPEN KLASS

524 Ensemble Paratus Et Fidelis S31384/2007 FÖDD 2007-03-18, E. Indiano Compatriota Di Bonfini , U. JWW-03 NORD&SE V-03 LPI SE V-05 INT&SE UCH NO UCH Ensemble Acca Larentia , Uppf Skrucha Ann-Christin, Hisings Kärra , Ägare Skrucha Ann-Christin, Kungälv (Specialtecken: S)



CHAMPIONKLASS

525 NO UCH NO V-13 Inspirations Rimini SE34323/2011 FÖDD 2011-05-09, E. SE V-10 NO V-10 NO UCH SE V-11 C.I.E SE V-10-11 FI V-12 NO V-13 Heinäaron Amico Intimo , U. NO V-08 NO UCH Nuits Tiramisu , Uppf Nilsson Lars, Hunnebostrand , Ägare Nilsson Lars, Hunnebostrand



(Tävlar ej om Cacib) VETERANKLASS

526 C.I.B NO UCH NORD V-07 SE UCH SE V-08 WW-08 Ensemble Beccaccia S58654/2005 FÖDD 2005-08-11, E. Homstar Aldo Of Leiborschy , U. JWW-03 NORD&SE V-03 LPI SE V-05 INT&SE UCH NO UCH Ensemble Acca Larentia , Uppf Skrucha Ann-Christin, Hisings Kärra , Ägare Silfverhielm Ulla, Marstrand



UPPFÖDARKLASS

UPPFÖDARE: Skrucha Ann-Christin, Kungälv, Kennel Ensemble

TÄVLAR MED: 516 523 524 526

R I N G 1 0

DOMARE: MULDOON COLETTE

IRLAND




Dostları ilə paylaş:
1   ...   10   11   12   13   14   15   16   17   ...   53
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə