Ring 1 Börjar kl 09: 00 Domare: edoff anne-chaterine ringsekreterare: Britt-Inger Tano Ringsekreterare: Kurt Tano

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 1.79 Mb.
səhifə16/53
tarix20.10.2017
ölçüsü1.79 Mb.
1   ...   12   13   14   15   16   17   18   19   ...   53

SLÄTHÅRIG FOXTERRIER

FOX TERRIER, SMOOTH




HANAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

616 Rottriver's Streetsmart SE62450/2012 FÖDD 2012-10-16, E. Agria Campari , U. SE V-10 SE UCH Rottriver's Punk Rocker , Uppf Olander Lindblom Krister, Helsingborg , Ägare Olander Lindblom Krister, Helsingborg



ÖPPEN KLASS

617 Egelykke Monarch DK12192/2012 FÖDD 2012-06-25, E. DK UCH Famos v D Bismarckquelle , U. DK UCH Egelykke Olivia , Uppf Anne Henriksen, Dk-7182 Bredsten , Ägare Anne Henriksen, Bredstenvej 50, Danmark



TIKAR

618 Egelykke Miss Mango DK12193/2012 FÖDD 2012-06-25, E. DK UCH Famos v D Bismarckquelle , U. DK UCH Egelykke Olivia , Uppf Anne Henriksen, Dk-7182 Bredsten , Ägare Anne Henriksen, Bredstenvej 50, Danmark

619 SE JV-12 SE V-12 Residenset's Pirate Copy SE61436/2011 FÖDD 2011-11-10, E. C.I.B NORD UCH US CH Toofox The Phantom , U. C.I.B SE UCH DK UCH NO UCH Residenset's Private Copy , Uppf Lundén Ewa, Kvibille , Ägare Lundén Ewa, Kvibille (Specialtecken: C)


STRÄVHÅRIG FOXTERRIER

FOX TERRIER, WIRE




HANAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

620 Danfox Kangaroo DK17793/2012 FÖDD 2012-10-06, E. Beagelee Ambassador , U. SE UCH DK UCH Danfox Frida , Uppf Helge Gilbjerg Nielsen, Marianne Nielsen, Dk-6670 Holsted , Ägare Helge & Marianne G. Nielsen, Holsted, Danmark



TIKAR UNGHUNDSKLASS

621 Foxtan's Wendy SE28494/2012 FÖDD 2012-03-19, E. Alkinra Yes Sir , U. Foxtan's Miracle , Uppf Sabo Zoltan, Staffanstorp , Ägare Vernersson Rita, Kungshamn



ÖPPEN KLASS

622 Danfox Whisper DK04236/2012 FÖDD 2012-03-03, E. SE UCH DK UCH Crispy Leroy , U. SE UCH DK UCH Danfox Frida , Uppf Helge Gilbjerg Nielsen &, Marianne Nielsen, Danmark , Ägare Helge & Marianne G. Nielsen, Holsted, Danmark

623 Foxtan's Fairy Tale SE62768/2010 FÖDD 2010-10-11, E. SE UCH Foxtan's The King , U. Foxtan's Maria Maria , Uppf Sabo Zoltan, Staffanstorp , Ägare Sabo Zoli, Staffanstorp

624 Willianas Sommerblomst SE40409/2012 FÖDD 2012-06-14, E. SE UCH NO UCH Brocolitia Devious With Cwmgarws , U. Goldfighters Gisele , Uppf Johansson Elisabeth, Gråbo , Ägare Johansson Elisabeth, Gråbo




TYSK JAKTTERRIER

GERMAN HUNTING TERRIER




TIKAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

625 Nattrajens Odessa SE42754/2013 FÖDD 2013-06-08, E. J Quirl Vom Tannenhugel , U. J SE UCH Hivlingen's Ösa , Uppf Nilsson Bengt, Nilsson Helena, Torup , Ägare Wassholm Calle, Borås

626 Tuborg SE32582/2013 FÖDD 2013-05-03, E. J Hivlingen's Bark Silferstråle , U. SE J(G)CH Grekas' Birka , Uppf Andersson Linus, Hörby , Ägare Andersson Linus, Hörby

HANAR BRUKS / JAKTKLASS

627 Gamekeeper's Ah Kenzo SE56000/2012 FÖDD 2012-09-11, E. J SE J(GS)CH Hivlingen's Algot , U. SE VCH SE J(GS)CH SE UCH Tribiani Hilda , Uppf Stolt Carl-Fredrik, Elving Kenth, Torestorp , Ägare Sandell Mats, Munka-Ljungby




WEST HIGHLAND WHITE TERRIER

WEST HIGHLAND WHITE TERRIER




HANAR UNGHUNDSKLASS

628 Cheester SE16656/2012 FÖDD 2012-01-17, E. BG CH MD CH CY CH ME CH Perfect Wild Boy Of Surprise , U. Rieskant's Godness Gracious Me , Uppf Oskarsson Liselotte, Frillesås , Ägare Törnqvist Mona Stina, Frillesås

629 Tails Up Touché SE35656/2012 FÖDD 2012-05-05, E. SE UCH Bazetts Gordon , U. C.I.B SE UCH DK UCH NO UCH Tails Up Voilà , Uppf Wikström Helena, Wikström Anna, Strövelstorp , Ägare Eklund Irene, Åsljunga

ÖPPEN KLASS

630 Ruben S61363/2009 FÖDD 2009-09-27, E. Niggly White Oleander , U. Piquants Ida , Uppf Lindberg Johanna, Partille , Ägare Ludvigsson Elin, Falkenberg



CHAMPIONKLASS

631 SE UCH Rieskant's Flo Rider SE52762/2011 FÖDD 2011-08-23, E. NORD UCH NORD V-11 NORD VV-11 Rieskant's Amazing Abe , U. SE UCH Burneze Go With The Flo , Uppf Jenebring Ann, Vedum , Ägare Jenebring Ann, Vedum



TIKAR UNGHUNDSKLASS

632 Inverour Amazing Aerodyne SE24519/2012 FÖDD 2012-03-21, E. NORD UCH NORD V-11 NORD VV-11 Rieskant's Amazing Abe , U. Inverglen Lisa , Uppf Brisk Mikael, Kinnahult , Ägare Brisk Mikael, Kinnahult

633 Wild Look Of Rebellion SE14615/2013 FÖDD 2012-07-29, E. Piquants Avatar , U. Piquants Playing With Myself , Uppf Buzatu Bogdan, Rumänien , Ägare Rudenstam Anette, Granander Morgan, Jönköping

ÖPPEN KLASS

634 Posh Pretty Woman SE59516/2010 FÖDD 2010-09-11, E. C.I.B NORD UCH Posh Pecan , U. Posh Pavane , Uppf Persson Inger, Liljeberg Anne, Bunkeflostrand , Ägare Uhlén Jessica, Uhlén Svensson Berith, Fjärås

635 Soya's Toya SE22388/2012 FÖDD 2012-02-27, E. SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH NORD UCH NORD JV-11 NORD V-12 Brorastar Writin To Primos , U. Soya's Lucia , Uppf Grankvist Marianne, Laholm , Ägare Grankvist Marianne, Laholm


EURASIER

EURASIAN




HANAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

636 Polkas Valpar Hugo SE36056/2013 FÖDD 2013-05-08, E. Reldaz Comet , U. Bittebit's Gilde Polly , Uppf Styrenius Mariette, Styrenius Torbjörn, Trollhättan , Ägare Persson Åsa, Göteborg



TIKAR

637 Polkas Valpar Geisha SE36059/2013 FÖDD 2013-05-08, E. Reldaz Comet , U. Bittebit's Gilde Polly , Uppf Styrenius Mariette, Styrenius Torbjörn, Trollhättan , Ägare Andersson Cecilia, Årjäng

638 Polkas Valpar Molly SE36061/2013 FÖDD 2013-05-08, E. Reldaz Comet , U. Bittebit's Gilde Polly , Uppf Styrenius Mariette, Styrenius Torbjörn, Trollhättan , Ägare Lindblad Stina, Skillingaryd

639 Polkas Valpar Noblesse SE36060/2013 FÖDD 2013-05-08, E. Reldaz Comet , U. Bittebit's Gilde Polly , Uppf Styrenius Mariette, Styrenius Torbjörn, Trollhättan , Ägare Styrenius Mariette, Trollhättan

640 Visca von Der Pferdekoppel SE50982/2013 FÖDD 2013-06-27, E. Sirius von Der Pferdekoppel , U. DE CH Leiionspitz Marvellous Madhuri , Uppf Sievers Ina & Christian, Tyskland , Ägare Carlstedt Marita, Mora

HANAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

641 Skovagergaards Jello DK05103/2013 FÖDD 2013-03-19, E. Tvaerskov's Kwark , U. SE UCH DK UCH NO UCH NORD UCH NO V-12 Skovagergaards Feodora , Uppf Brenbak Anna Marie & Legarth, Danmark , Ägare Mai-Britt Olkjær Mathiesen, Kastrup, Danmark



UNGHUNDSKLASS

642 Birk Leonsson NO48050/12 FÖDD 2012-06-19, E. Leiionspitz Lovely Leon , U. Affi Eylasdottir , Uppf Skotterud Stig-Arne, Norge , Ägare Stig-Arne Skotterud, Marianne Stoa, Ulefoss, Norge

643 Essmania's Krim SE35899/2012 FÖDD 2012-05-13, E. Essmania's Hebron , U. Lovely Megan's Brooke Shields , Uppf Essman Anette, Lysekil , Ägare Quist Eriksson Måna, Västra Frölunda

644 Kitune's Elvis Presley SE52985/2012 FÖDD 2012-08-25, E. Fridlyckans Alfons , U. SE UCH Lovely Megan's Angelina Jolie , Uppf Lindahl Hjerpe Susanne, Väröbacka , Ägare Frisk Lena, Hålta



ÖPPEN KLASS

645 Leiionspitz Lovely Leon S56574/2009 FÖDD 2009-08-14, E. SE V&NORD V-09 NORD V-08 C.I.B FI UCH KBH V-09 NORD UCH Leiionspitz Unic , U. Leiionspitz Xantippa , Uppf Andersen Marita, Carlstedt Göran, Mora , Ägare Stig-Arne Skotterud, Marianne Stoa, Ulefoss, Norge (Specialtecken: C)

646 NO JV-12 Yaro Av Nixenspitze NO35860/12 FÖDD 2012-01-28, E. JWW-10 SE&FI UCH C.I.B DK UCH NORD V-11 SE V-11 Foxfire Brilliant Benji , U. NO UCH Ninja Av Nixenspitze , Ägare Monica Normanseth, Båstad, Norge

TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

647 Skovagergaards Kamma DK05833/2013 FÖDD 2013-04-01, E. C.I.B DK UCH ME CH PL CH Cristal de Neige Basco , U. SE UCH DK UCH ME CH INT UCH PL CH Skovagergaards Asta , Uppf Brenbak Anna Marie & Legarth, Dk-4690 Haslev , Ägare Anna Marie & Legarth Brenbak, Haslev, Danmark



UNGHUNDSKLASS

648 Bittebit's Kischa NO36437/12 FÖDD 2012-02-21, E. Fanakka's Diego , U. Alaika Av Vebema , Uppf Sletmo Anne K, Norge , Ägare Stig-Arne Skotterud, Wenche Sletmo Hermannsdatter, Ulefoss, Norge

649 Euro'Jou Asmina DK10236/2012 FÖDD 2012-06-03, E. JWW-10 SE&FI UCH C.I.B DK UCH NORD V-11 SE V-11 Foxfire Brilliant Benji , U. DK UCH Daqela's Gemini , Uppf Laila Kruse Marcussen, Danmark , Ägare Lisbeth Slots, Føllenslev, Danmark

ÖPPEN KLASS

650 Bittebit's Gilde Polly SE46122/2011 FÖDD 2010-11-07, E. Gringo Tomimopa , U. Mettelin's Dinze , Uppf Sletmo Anne Katerine, No-1866 Båstad , Ägare Styrenius Mariette, Trollhättan

651 Essente Qamourette Qia SE26060/2011 FÖDD 2011-01-27, E. Baki Vom Kranichblick , U. LT CH BY CH EE CH C.I.B SE UCH FI UCH Essente Lamourette Lia , Uppf Tamminen Sari, Finland , Ägare Pettersen Sunniva, Strömstad (Specialtecken: C)

652 DK V-12 NO V-13 NORD JV-12 Leiionspitz The One And Only Takiri SE12440/2012 FÖDD 2011-12-08, E. EE CH C.I.B SE UCH FI UCH FI V-11 Essente Ofedor Ostar , U. Leiionspitz Santhi , Uppf Carlstedt Marita, Carlstedt Göran, Mora , Ägare Carlstedt Marita, Mora (Specialtecken: C)

653 Lovely Megan's Faith Hill SE62661/2010 FÖDD 2010-09-30, E. SE UCH Filurias Bastian , U. Leiionspitz Adorable Aniston , Uppf Bengtsdotter Suzanne, Katrineholm , Ägare Kindstrand Jenny, Söderköping

654 Lovely Megan's Grace Kelly SE62219/2011 FÖDD 2011-11-08, E. Daqela's Piri Piri , U. SE UCH Sund Stamm's Chica Champagne , Uppf Bengtsdotter Suzanne, Katrineholm , Ägare Kindstrand Matilda, Söderköping



CHAMPIONKLASS

655 DK UCH NO UCH Bittebit's Hettie NO40794/11 FÖDD 2011-04-17, E. Mettelin's Chagall Jr , U. Mirabella Av Nixenspitze , Uppf Sletmo Anne Katerine, No-1866 Båstad , Ägare Grethe W Grønvik, Hemnes, Norge

656 DK UCH INT UCH ME CH PL CH SE UCH Skovagergaards Asta DK00148/2008 FÖDD 2007-11-22, E. Milalka's Baldo , U. VWW-13 Ackaciebakken Aléena , Uppf Brenbak Legarth & Autrup Anna M, Dk-4690 Haslev , Ägare Anna Marie & Legarth Brenbak, Haslev, Danmark

657 DK UCH NO UCH NO V-12 NORD UCH SE UCH Skovagergaards Feodora DK19909/2010 FÖDD 2010-11-01, E. SE UCH NO UCH Leiionspitz Hampus , U. SE UCH DK UCH ME CH INT UCH PL CH Skovagergaards Asta , Uppf Brenbak Anna Marie& Brenbak Legarth, Dk-4690 Haslev , Ägare Anna Marie & Legarth Brenbak, Haslev, Danmark



(Tävlar ej om Cacib) VETERANKLASS

658 VWW-13 Ackaciebakken Aléena DK07183/2005 FÖDD 2005-05-05, E. Dustin von Attendara , U. Kaerlundegård's Emma , Uppf Heilmann Sussi, Dk-4760 Vordingborg , Ägare Anna Marie & Legarth Brenbak, Haslev, Danmark

659 C.I.B KBH V-09 NO V-06 NORD UCH Leiionspitz Onza S42814/2005 FÖDD 2005-05-04, E. Etzel Vom Märchenwald , U. KBH V-04 NORD V-04 SE V-05 DK UCH NORD UCH INT UCH Söskärs Cera , Uppf Andersen Marita, Carlstedt Göran, Mora , Ägare Essman Anette, Lysekil




Dostları ilə paylaş:
1   ...   12   13   14   15   16   17   18   19   ...   53
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə