Ring 1 Börjar kl 09: 00 Domare: edoff anne-chaterine ringsekreterare: Britt-Inger Tano Ringsekreterare: Kurt Tano

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 1.79 Mb.
səhifə19/53
tarix20.10.2017
ölçüsü1.79 Mb.
1   ...   15   16   17   18   19   20   21   22   ...   53

TAX, KORTHÅRIG NORMALSTOR

DACHSHUND STANDARD, SMOOTH-HAIRED




HANAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

707 Halvmeteren's Modige Munter SE48141/2013 Korthårig N ST FÖDD 2013-06-05, E. Valera's Last Man Standing , U. Halvmeteren's Kula , Uppf Pedersen Marianne & Trond-Are, Norge , Ägare Johansson Susanna, Skepplanda



BRUKS / JAKTKLASS

708 Peppersaint's Versus SE38618/2012 Korthårig N R M FÖDD 2012-06-08, E. SE VCH SE U(V)CH Peppersaint's Robust , U. SE VCH SE U(V)CH Peppersaint's Oywabra , Uppf Bermsjö Eva, Norlin Kim, Klippan , Ägare Arlock Wahlberg Helena, Malmö

709 Soft Color's Buddy af A-Son SE11613/2012 Korthårig N ST M FÖDD 2011-12-10, E. SE VCH J Skeidhaugen's Adelhorst A-Son , U. SE VCH SE U(GV)CH Lillsjöskogens Agnes de Bonbon , Uppf Larsson Ann-Louise, Ånge , Ägare Edvardsson Erika, Brålanda (Specialtecken: S)

CHAMPIONKLASS

710 NORD JV-11 NORD U(V)CH SE VCH Odensbergas Jason SE63810/2010 Korthårig N ST M FÖDD 2010-10-13, E. KBH V-04 SE U(V)CH DK UCH INT U(V)CH Jylling's Red Baron , U. SE VCH SE U(V)CH Odensbergas Dilba , Uppf Hagerud Ingegerd, Stjärnhov , Ägare Häggberg Carolin, Järna

711 SE U(V)CH Peppersaint's Tromb SE36771/2011 Korthårig N R M FÖDD 2011-05-04, E. SE U(V)CH Tueholt Donut , U. SE VCH SE U(V)CH Peppersaint's Oywabra , Uppf Bermsjö Eva, Norlin Kim, Klippan , Ägare Nilsson Jessica, Helsingborg

712 C.I.B C.I.E NORD U(V)CH SE VCH VDH CH Svaerke's Claes SE32944/2010 Korthårig N R M FÖDD 2010-04-19, E. SE U(V)CH Dualis Cege , U. SE U(V)CH DK U(V)CH INT U(V)CH NORD VV-11 DK V-12 NORD VV-12 Jylling's Rose Mary , Uppf Svaerke Birgitte, Hässleholm , Ägare Svensson Ellinor, Mölnbo

713 DK U(V)CH DK V-12 NORD V-12 SE U(V)CH Svaerke's Markku SE32943/2010 Korthårig N R M FÖDD 2010-04-19, E. SE U(V)CH Dualis Cege , U. SE U(V)CH DK U(V)CH INT U(V)CH NORD VV-11 DK V-12 NORD VV-12 Jylling's Rose Mary , Uppf Svaerke Birgitte, Hässleholm , Ägare Svaerke Birgitte, Hässleholm

714 SE U(V)CH SE VCH X-Millas Mazepa S36014/2009 Korthårig N ST M FÖDD 2009-04-28, E. SE U(D)CH SE J(D)CH Rågläntans Napolion , U. SE U(V)CH Szara Strefa Diamanta , Uppf Conrad Britt-Christine, Fågelmara , Ägare Pettersson Fingal, Göteborg



TIKAR BRUKS / JAKTKLASS

715 Lulås Trixa S59272/2008 Korthårig N ST M FÖDD 2008-07-22, E. J Hopsasas Skuttets-Hunter , U. J Säröbos Sega Signe , Uppf Johansson Bengt, Andreasson Nicklas, Dalstorp , Ägare Andersson Aron, Dalstorp

716 Raduga Ot Mariny Kuranovoy RKF3161173 Korthårig N R FÖDD 2011-08-13, E. Hampdach Chryses , U. LT CH BY CH CZ CH FI UCH RU CH Zetana Ot Mariny Kuranovoy , Uppf M.v Kuranova, Ryssland , Ägare Irina Pipkova, Gränna, Ryssland (Specialtecken: C)

CHAMPIONKLASS

717 C.I.B C.I.B. & C.I.E. C.I.E FI UCH NORD U(V)CH SE V-12 SE VCH VDH CH Dualis Caramia S42721/2008 Korthårig N R M FÖDD 2008-05-05, E. J NO V-00 Dualis Nero , U. SE V-07 NO V-05 SE V-05 Jylling's Ermina , Uppf Moilanen Markku, von Zeipel Claes, Järna , Ägare Svensson Ellinor, Mölnbo

718 DK U(V)CH FI UCH SE U(V)CH Svaerke's Anna SE32947/2010 Korthårig N R M FÖDD 2010-04-19, E. SE U(V)CH Dualis Cege , U. SE U(V)CH DK U(V)CH INT U(V)CH NORD VV-11 DK V-12 NORD VV-12 Jylling's Rose Mary , Uppf Svaerke Birgitte, Hässleholm , Ägare Svaerke Birgitte, Hässleholm

719 C.I.B. & C.I.E. FI UCH NORD U(V)CH SE U(G)CH SE VCH VDH CH Svaerke's Lotta SE32946/2010 Korthårig N R M FÖDD 2010-04-19, E. SE U(V)CH Dualis Cege , U. SE U(V)CH DK U(V)CH INT U(V)CH NORD VV-11 DK V-12 NORD VV-12 Jylling's Rose Mary , Uppf Svaerke Birgitte, Hässleholm , Ägare Svensson Ellinor, Mölnbo



(Tävlar ej om Cacib) VETERANKLASS

720 DK U(V)CH DK V-12 INT U(V)CH NORD VV-11 NORD VV-12 SE U(V)CH Jylling's Rose Mary S20519/2006 Korthårig N R M FÖDD 2002-09-25, E. DK U(S)CH Hi-Li Sequoia , U. DK UCH DE&VDH CH INT UCH Jylling's Vanessa Espania , Uppf Svaerke Gitte, Danmark , Ägare Svaerke Birgitte, Hässleholm



AVELSKLASS

720 DK U(V)CH DK V-12 INT U(V)CH NORD VV-11 NORD VV-12 SE U(V)CH Jylling's Rose Mary S20519/2006 Korthårig N R M FÖDD 2002-09-25, E. DK U(S)CH Hi-Li Sequoia , U. DK UCH DE&VDH CH INT UCH Jylling's Vanessa Espania , Uppf Svaerke Gitte, Danmark , Ägare Svaerke Birgitte, Hässleholm

KAN TÄVLA MED: 712 713 718 719

UPPFÖDARKLASS

UPPFÖDARE: Svaerke Birgitte, Hässleholm, Kennel Svaerke'S

TÄVLAR MED: 712 713 718 719


TAX, LÅNGHÅRIG DVÄRG

DACHSHUND MINIATURE, LONG-HAIRED




HANAR BRUKS / JAKTKLASS

721 Kalyanas Pinocchio Della Toscana SE19296/2012 Långhårig D R M FÖDD 2012-02-07, E. SE VCH SE U(V)CH DK U(V)CH IT CH NORD V-12 C.I.B. & C.I.E. Cachemire Della Canterana , U. SE VCH DK V-10 C.I.B SE U(V)CH DK UCH Sundsdal's Toscana , Uppf Stålnacke Vestergren Ulla, Värmdö , Ägare Stålnacke Vestergren Ulla, Värmdö

722 Kung Karls Kaluha SE44641/2011 Långhårig D R M FÖDD 2011-06-17, E. SL CH LV CH EUW-10 EE CH RU CH Falko Z Lopenických Kopcú , U. SE U(V)CH Kung Karls Elite , Uppf Anderberg Sanna, Torshälla , Ägare Anderberg Sanna, Torshälla

TIKAR

723 SE VCH Dorrith's Davida SE14469/2011 Långhårig D ST M FÖDD 2011-01-09, E. SE VCH INT U(V)CH NORD U(V)CH Klockarbol's Falcon , U. SE U(V)CH Dorrith's V-Aithra , Uppf Bååth Doris, Alingsås , Ägare Jansson Birgitta, Henån (Specialtecken: S)



CHAMPIONKLASS

724 C.I.B DK U(V)CH SE U(V)CH SE VCH Y-Stammens Metallica S58203/2009 Långhårig D ST M FÖDD 2009-09-04, E. SE VCH NO VCH SE U(V)CH NO UCH Geiteryggen's Biko , U. SE VCH SE U(V)CH Y-Stammens Lady In Red , Uppf Hultin Yvonne, Hultin Anneli, Gnesta , Ägare Christiansen Carina, Billeberga




TAX, LÅNGHÅRIG KANIN



Dostları ilə paylaş:
1   ...   15   16   17   18   19   20   21   22   ...   53
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə