Ring 1 Börjar kl 09: 00 Domare: edoff anne-chaterine ringsekreterare: Britt-Inger Tano Ringsekreterare: Kurt Tano

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 1.79 Mb.
səhifə20/53
tarix20.10.2017
ölçüsü1.79 Mb.
1   ...   16   17   18   19   20   21   22   23   ...   53

DACHSHUND KANINCHEN, LONG-HAIRED




HANAR CHAMPIONKLASS

725 C.I.B C.I.E JWW-09 NORD V-10 SE U(V)CH WW-10 Tarantela Rus Malenkiy Prins S36015/2009 Långhårig K R M FÖDD 2008-10-07, E. LT CH BY CH EE CH FI UCH RU CH INT UCH Zhemchuzhina Peterburga Zorro , U. Tarantela Rus Zabavnaya Shtuchka , Uppf Taran E V, Ryssland , Ägare Anderberg Sanna, Torshälla



TIKAR BRUKS / JAKTKLASS

726 Kalyanas Grugnina SE25201/2012 Långhårig K R M FÖDD 2012-03-14, E. SE VCH SE U(V)CH DK U(V)CH IT CH NORD V-12 C.I.B. & C.I.E. Cachemire Della Canterana , U. SE VCH C.I.B SE U(V)CH FI UCH Joylivia Rosy Regina , Uppf Stålnacke Vestergren Ulla, Värmdö , Ägare Nordgren Maria, Gustavsberg



CHAMPIONKLASS

727 Doggside's Princess Remi S22296/2007 Långhårig K R M FÖDD 2007-02-21, E. Sågarebyns Lundell , U. SE VCH SE U(V)CH Pågarnas Pokerfaced Queen Of Hearts , Uppf Christiansen Carina, Billeberga , Ägare Turesson Wickberg Anita, Markaryd




TAX, LÅNGHÅRIG NORMALSTOR

DACHSHUND STANDARD, LONG-HAIRED




HANAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

728 Örnbergets Omg SE35134/2013 Långhårig N R FÖDD 2013-05-09, E. DK U(S)CH SE VCH NO VCH SE U(V)CH NO UCH Örnbergets Zantiago , U. SE U(V)CH Excellmagic L'Bloomybride , Uppf Rhodin Elisabeth, Rhodin Jill, Mariefred , Ägare Rhodin Elisabeth, Mariefred



BRUKS / JAKTKLASS

729 Badamtam's Bentley FI54910/12 Långhårig FÖDD 2012-09-21, E. SE VCH SE U(V)CH FI UCH Badamtam's Querido Mio , U. SE VCH NO UCH FI UCH Opalina's New Dawn , Uppf Sjöholm Pauliina, Finland , Ägare Jan Børre Andreassen, Sande I Vestfold, Norge



CHAMPIONKLASS

730 DK U(S)CH NO UCH NO VCH SE U(V)CH SE VCH Örnbergets Zantiago S43540/2008 Långhårig N R M FÖDD 2008-06-02, E. SE U(V)CH Örnbergets Rookie , U. SE U(V)CH Äng-Tibbens Dolly , Uppf Rhodin Elisabeth, Rhodin Jill, Mariefred , Ägare Anne Bergsengene, Brumunddal, Norge

731 DK U(S)CH NO UCH NO V-13 NORD U(DV)CH NORD U(V)CH SE U(V)CH Sörils Lb-Bajas NO33709/11 Långhårig N R M FÖDD 2011-01-19, E. SE UCH NO UCH Knacky-Knave's Lambrusco , U. Blizz-Miss , Uppf Ellingsen Eva Ager-Wick &, Ellingsen Rolf, Norge , Ägare Erna Hjelmerud, Kristiansand, Norge

TIKAR BRUKS / JAKTKLASS

732 DK JV-12 DK V-12 FI JV-12 SE JV-12 WW-13 Örnbergets Jubilée SE16743/2012 Långhårig N R M FÖDD 2012-01-28, E. SE VCH Lancelot von Charlottenhof , U. SE U(V)CH FI UCH C.I.B Örnbergets Zoraya , Uppf Rhodin Elisabeth, Rhodin Jill, Mariefred , Ägare Rhodin Elisabeth, Mariefred

733 Vilgs Cz Starlight SE34265/2012 Långhårig N R M FÖDD 2012-04-23, E. NORD UCH Tranevangs Ma Chamonixtax , U. SE VCH SE U(V)CH FI UCH Örnbergets Zuki , Uppf Gustafsson Lise-Lotte & Olof, Skoglund Vicktoria, Fotskäl , Ägare Skoglund Vicktoria, Gustafsson Lise-Lotte, Morup

CHAMPIONKLASS

734 DK U(S)CH NO UCH NO VCH NORD U(V)CH SE U(V)CH Hound's Marshmallow SE10197/2010 Långhårig N R M FÖDD 2009-11-27, E. SE VCH SE U(V)CH Hound's Bronia Style , U. JEUW-06 WW-06 C.I.E SE U(V)CH DK UCH INT U(V)CH Hound's Lady Madonna , Uppf Gadolin Marie, Gadolin Lydia, Svalöv , Ägare Eva A-W & Rolf Ellingsen, Grimstad, Norge




TAX, STRÄVHÅRIG DVÄRG

DACHSHUND MINIATURE, WIRE-HAIRED




TIKAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

735 Ranthe's Else SE54129/2013 Strävhårig D VF FÖDD 2013-06-22, E. SE UCH DK UCH NO UCH Sweetax Lex Luthor , U. Djipsy , Uppf Tine Ranthe, Danmark , Ägare Hansen Pettersson Inge, Götene



HANAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

736 Trajens Undercover Agent SE12460/2013 Strävhårig D VF FÖDD 2013-01-07, E. SE UCH DK UCH NO UCH Sweetax Lex Luthor , U. EE CH C.I.B C.I.E SE U(V)CH NO UCH FI UCH Elita Pavek's , Uppf Widén Lars, Widén Eva, Gävle , Ägare Johansson Annika, Kalmar (Specialtecken: S)



UNGHUNDSKLASS

737 Energy Elegance Brougham SE62066/2012 Strävhårig D VF M FÖDD 2012-05-09, E. LV CH EE CH SE UCH DK UCH RU CH INT UCH Julissa Lisant Dior , U. FI UCH RU CH INT UCH Magik Rainbow Energy Elegance , Uppf Vorobyena v P, Ryssland , Ägare Hörnfeldt Ahlin Eva, Sjöbo (Specialtecken: S)



BRUKS / JAKTKLASS

738 NO JV-12 SE JV-12 SE VCH Made For Success Del Wanhelsing SE35821/2012 Strävhårig D VF M FÖDD 2012-02-10, E. IT CH Kevincostner Del Gotha , U. Hippie Hycon , Uppf Pascarella Gabriel, Italien , Ägare Åkerlindh Christina, Klagstorp

739 Wenja's Ekko NO38803/12 Strävhårig FÖDD 2012-04-17, E. Wenja's C-Morten , U. Wenja's Pernille , Uppf Rui Wenja, Norge , Ägare Wenja Rui, Rauland, Norge

CHAMPIONKLASS

740 FI UCH HR CH INT UCH NORD UCH RO CH SE V-12 SL CH WW-08 Wervest's Winn N08103/07 Strävhårig D VF M FÖDD 2006-10-15, E. SE V-06 NO UCH Kindgothasgreetings , U. NORD V-02 NORD UV-02 Wervest's Sukat , Ägare Vera Vestby, Nordre Frogn, Norge



TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

741 Framnäsgårdens Gm Mia Cara SE29338/2013 Strävhårig D VF FÖDD 2013-03-09, E. SE VCH NO JV-12 SE JV-12 Made For Success Del Wanhelsing , U. SE V-11 Framnäsgårdens Gd Do It Again , Uppf Åkerlindh Christina, Åkerlindh Klas, Klagstorp , Ägare Hall Boel, Trelleborg (Specialtecken: S)

742 Wervest's Hope NO57613/12 Strävhårig D FÖDD 2012-10-13, E. Topas Av Larhjelm , U. NORD V-10 NO V-10 SE UCH NO UCH NO V-11 Wervest's Nora , Uppf Vestbye Vera, Norge , Ägare Vera Vestby, Nordre Frogn, Norge (Specialtecken: S)

BRUKS / JAKTKLASS

743 NORD JV-11 Lamark Dusty SE64072/2010 Strävhårig D VF M FÖDD 2010-09-17, E. Chelines Red Kaolin , U. NORD V-07 Lamark Irma , Uppf Lampero Markku, Fi-38510 Sastamala , Ägare Andersson Alf, Cederholm Ingrid, Onsala (Specialtecken: S)

744 Oliwhistars Goodwill's Natyashenka SE15803/2012 Strävhårig D VF M FÖDD 2011-12-26, E. BY CH JWW-08 C.I.B C.I.E RU CH NORD UCH Gudwil's Terrific Timothy Dalton , U. FI UCH SE VCH SE U(V)CH NORD U(V)CH Oliwhistars Live For Ever Lowhia , Uppf Hagblom Marlene, Älvsjö , Ägare Brattstig Eva, Vargön (Specialtecken: C)

745 Oliwhistars Terrific Parashie SE15804/2012 Strävhårig D VF M FÖDD 2011-12-26, E. BY CH JWW-08 C.I.B C.I.E RU CH NORD UCH Gudwil's Terrific Timothy Dalton , U. FI UCH SE VCH SE U(V)CH NORD U(V)CH Oliwhistars Live For Ever Lowhia , Uppf Hagblom Marlene, Älvsjö , Ägare Pettersson Rebecca, Strängnäs (Specialtecken: C)

746 Pampered Paolina Vitoraz SE45554/2012 Strävhårig D VF M FÖDD 2012-03-12, E. Lisego Nosa Moy Marmeladny , U. CZ CH Whatchulookinat , Uppf Busta Jan, Tjeckien , Ägare Hörnfeldt Ahlin Eva, Sjöbo

747 Sweetax Syster Svea SE32021/2012 Strävhårig D VF M FÖDD 2012-04-22, E. Vestminster Villis , U. C.I.B C.I.E SE U(V)CH NO UCH FI UCH KBH V-08-09 Sweetax Kiss Me Kate , Uppf Söderberg Lotta, Huskvarna , Ägare Brattstig Eva, Vargön






Dostları ilə paylaş:
1   ...   16   17   18   19   20   21   22   23   ...   53
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə