Ring 1 Börjar kl 09: 00 Domare: edoff anne-chaterine ringsekreterare: Britt-Inger Tano Ringsekreterare: Kurt Tano

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 1.79 Mb.
səhifə21/53
tarix20.10.2017
ölçüsü1.79 Mb.
1   ...   17   18   19   20   21   22   23   24   ...   53

TAX, STRÄVHÅRIG KANIN

DACHSHUND KANINCHEN, WIRE-HAIRED




HANAR BRUKS / JAKTKLASS

748 Copypaste Draco SE10618/2013 Strävhårig K VF M FÖDD 2011-06-13, E. Ravnsager's Qvaek , U. Ravnsager's Nahina Natani , Uppf Ströyer Anette & Jesper, Danmark , Ägare Strindberg Henrik, Göteborg



TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

749 Engstorps Ak You Are My Sunshine SE16461/2013 Strävhårig D ST FÖDD 2013-02-24, E. C.I.B C.I.E SE U(V)CH DK UCH DE&VDH CH PL CH Zack Hycon , U. SE VCH SE U(V)CH Engstorps Ac Maggie May , Uppf Hörnfeldt Ahlin Eva, Ahlin Lars, Sjöbo , Ägare Hörnfeldt Ahlin Eva, Sjöbo (Specialtecken: S)



BRUKS / JAKTKLASS

750 NO V-13 SE JV-12 SE V-12 SE VCH Oliwhistars Tzaritsa Galenka SE15805/2012 Strävhårig K VF M FÖDD 2011-12-26, E. BY CH JWW-08 C.I.B C.I.E RU CH NORD UCH Gudwil's Terrific Timothy Dalton , U. FI UCH SE VCH SE U(V)CH NORD U(V)CH Oliwhistars Live For Ever Lowhia , Uppf Hagblom Marlene, Älvsjö , Ägare Hagblom Marlene, Älvsjö (Specialtecken: C)



ÖPPEN KLASS

751 Engstorps af Too Much Love SE22184/2011 Strävhårig K R M FÖDD 2011-03-28, E. C.I.B C.I.E SE UCH NO UCH DK U(V)CH Lisego Nosa Unter Ofitser , U. Bramburka Valentinka , Uppf Hörnfeldt Ahlin Eva, Ahlin Lars, Sjöbo , Ägare Hörnfeldt Ahlin Eva, Sjöbo (Specialtecken: S)




TAX, STRÄVHÅRIG NORMALSTOR

DACHSHUND STANDARD, WIRE-HAIRED




HANAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

752 Hunnabackens Hans Majestät SE32980/2013 Strävhårig N VF FÖDD 2013-05-02, E. SE V-07 SE VCH FI UCH INT U(V)CH NORD U(V)CH VEUW-11 Bellomis Uppercut , U. SE VCH Hunnabackens Elsa , Uppf Pettersson Hans Olof, Pettersson Charina, Askersund , Ägare Stenegren Siv, Ed



BRUKS / JAKTKLASS

753 SE VCH Framnäsgårdens Gb Love S27994/2009 Strävhårig N VF M FÖDD 2009-03-08, E. SE U(G)CH Framnäsgårdens Ft Tudor , U. SE U(G)CH VDH CH INT U(G)CH DE CH Framnäsgårdens Fk Kajsa , Uppf Åkerlindh Christina, Åkerlindh Klas, Klagstorp , Ägare Hall Boel, Trelleborg

754 Klevhults Haqvin SE36782/2011 Strävhårig N VF M FÖDD 2011-05-04, E. SE VCH SE U(V)CH FI UCH Keeper's Rudi , U. SE VCH Klevhults Lovis , Uppf Torgnysson Berit, Byström Maria, Alingsås , Ägare Lundin Christina, Göteborg

CHAMPIONKLASS

755 FI JV-12 FI U(V)CH NO U(V)CH SE U(V)CH Bellomis United Kingdom SE44405/2011 Strävhårig N R M FÖDD 2011-06-21, E. SE VCH SE U(V)CH FI UCH GB CH Lieblings Stormin Norman , U. FI V-09 C.I.B C.I.E SE U(V)CH NO UCH FI UCH Bellomis Ice Frozen Champange , Uppf Segersten Susanne, Fjärdhundra , Ägare Segersten Susanne, Fjärdhundra



(Tävlar ej om Cacib) VETERANKLASS

756 FI UCH INT U(V)CH NORD U(V)CH SE V-07 SE VCH VEUW-11 Bellomis Uppercut S49583/2003 Strävhårig N VF M FÖDD 2003-07-12, E. DK BCH(D) NO VCH NO J(G)CH NORD UCH INT UCH FI BCH Ginepro Del Lago Prile , U. SE U(GKV)CH Hummelmoras Grevinnan Bellomis , Uppf Segersten Susanne, Fjärdhundra , Ägare Segersten Susanne, Fjärdhundra

757 Klevhults Bamse S34964/2002 Strävhårig N VF M FÖDD 2002-04-28, E. Drevsäkers Kämpe , U. Ronja , Uppf Torgnysson Berit, Alingsås , Ägare Lundin Christina, Göteborg (Specialtecken: S)

TIKAR BRUKS / JAKTKLASS

758 Eiarö O P Anderson S66517/2009 Strävhårig N VF M FÖDD 2009-11-04, E. KBH V-09 NORD UCH INT UCH Treis Pinheiros Matisse , U. KBH V-07 C.I.B C.I.E SE U(V)CH DK U(V)CH Eiarö Krösa Maja , Uppf Rönnings Karin Annica Elisabeth, Ålberga , Ägare Andersson Alf, Cederholm Ingrid, Onsala (Specialtecken: S)

759 SE VCH From Italy Con Amore Del Lago Prile SE25022/2012 Strävhårig N VF M FÖDD 2011-11-25, E. NO UCH Kisgruven's Xo , U. IT CH La Doga Del Lago Prile , Uppf Margareta Nilsson, Italien , Ägare Åkerlindh Christina, Klagstorp (Specialtecken: C)

760 Jycklodrevets Ava SE36330/2012 Strävhårig N VF M FÖDD 2012-06-09, E. J Zelmaas Xavier , U. J Fogelhems Arja Algotsdotter , Uppf Ulfström Catharina, Torup , Ägare Ulfström Catharina, Torup



ÖPPEN KLASS

761 Bellomis Troja SE44657/2011 Strävhårig N VF M FÖDD 2011-06-13, E. SE U(V)CH Bellomis Kick-Off , U. SE VCH NORD V-07 NORD V-08 SE V-09 C.I.B NORD U(V)CH Bellomis Ecstasy , Uppf Segersten Susanne, Fjärdhundra , Ägare Andersson Alf, Cederholm Ingrid, Onsala (Specialtecken: S)



CHAMPIONKLASS

762 FI JV-12 FI V-12 SE JV-12 SE U(V)CH SE V-12 Bellomis Vendetta SE51541/2011 Strävhårig N VF M FÖDD 2011-07-29, E. SE VCH SE U(V)CH FI UCH GB CH Lieblings Stormin Norman , U. NO V-10 C.I.B C.I.E FI UCH KBH V-09 NORD UCH Bellomis Gloss , Uppf Segersten Susanne, Fjärdhundra , Ägare Segersten Susanne, Fjärdhundra



(Tävlar ej om Cacib) VETERANKLASS

763 SE U(V)CH SE VCH Skogsletta's D D Olga S58413/2005 Strävhårig N VF M FÖDD 2005-05-08, E. NO JCH SE J(D)CH Veidemanns Daxon , U. NO UCH NORD J(D)CH Prestbråtan's Z S Dina , Uppf Furuhaug Torgrim, Norge , Ägare Gustafsson Lise-Lotte, Skoglund Vicktoria, Gustafsson Olof, Fotskäl



UPPFÖDARKLASS

UPPFÖDARE: Segersten Susanne, Fjärdhundra, Kennel Bellomis

TÄVLAR MED: 755 756 761 762

R I N G 1 4

DOMARE: SILVA ZEFERINO

PORTUGAL


STRÄVHÅRIG VORSTEH

GERMAN WIRE-HAIRED POINTER




TIKAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

764 Hedängens Tingeling SE38507/2013 BSK FÖDD 2013-05-15, E. J SE UCH SE JCH Skogs Karat , U. J Hedängens I-Coral , Uppf Olofsson Ingrid, Olofsson Tomas, Tidaholm , Ägare Olofsson Ingrid, Tidaholm

765 Landinarnas Raika SE38747/2013 BSK FÖDD 2013-05-19, E. C.I.B SE UCH NO UCH FI UCH NORD UCH Stormkullens Bäste-Bork , U. J SE UCH SE JCH Landinarnas Jana , Uppf Landin Anders, Landin Christine, Trollhättan , Ägare Nabavi Fard Iman, Skepplanda

HANAR BRUKS / JAKTKLASS

766 J Dunderdoris Artiga Anders SE33321/2012 BSK FÖDD 2012-05-16, E. J SE UCH NORD V-11 C.I.B DK UCH DK V-12 NORD V-12 Trollängens Ragnar , U. SE UCH SE JCH Conni II Vom Liether-Moor , Uppf Mårdenius Emeli, Mårdenius Hans, Uddevalla , Ägare Nyckelgård Thomas, Kyrkesund

767 J Trollängens Triton SE22850/2012 SSK FÖDD 2012-02-15, E. SE V-11 Alf Vom Nordfelder-Hof , U. SE V-08-09 INT&NORD UCH NORD V-06 SE V-04-05 NORD UCH INT UCH SE JCH SE V-07 Trollängens Geisha , Uppf Erlandsson Anette, Palm Matti, Åled , Ägare Erlandsson Anette, Åled

CHAMPIONKLASS

768 SE JCH SE UCH Kragborg Chivas SE25970/2012 BSK FÖDD 2010-07-11, E. Kragborg Arki , U. Lövdtrup's Malu , Uppf Due Anders, Danmark , Ägare Due Anders, Årjäng

769 C.I.B DK UCH DK V-12 J NORD V-11 NORD V-12 SE UCH Trollängens Ragnar SE13949/2010 BSK FÖDD 2009-12-17, E. Uri Vom Ostetal , U. SE V-08-09 INT&NORD UCH NORD V-06 SE V-04-05 NORD UCH INT UCH SE JCH SE V-07 Trollängens Geisha , Uppf Erlandsson Anette, Palm Matti, Åled , Ägare Erlandsson Anette, Åled

TIKAR BRUKS / JAKTKLASS

770 Alsvinna-Flicka S49344/2008 BSK FÖDD 2008-06-06, E. C.I.B NORD UCH SE JCH Aha Lt Jäkel , U. J Trollängens X-Otic , Uppf Bengtsson Mauritz, Falkenberg , Ägare Lene Engdahl, Arendal, Norge (Specialtecken: S)

771 J Dunderdoris Ambitiösa Annika SE33320/2012 BSK FÖDD 2012-05-16, E. J SE UCH NORD V-11 C.I.B DK UCH DK V-12 NORD V-12 Trollängens Ragnar , U. SE UCH SE JCH Conni II Vom Liether-Moor , Uppf Mårdenius Emeli, Mårdenius Hans, Uddevalla , Ägare Mårdenius Emeli, Uddevalla

772 Dunderdoris Attraktiva Agneta SE33319/2012 SSK FÖDD 2012-05-16, E. J SE UCH NORD V-11 C.I.B DK UCH DK V-12 NORD V-12 Trollängens Ragnar , U. SE UCH SE JCH Conni II Vom Liether-Moor , Uppf Mårdenius Emeli, Mårdenius Hans, Uddevalla , Ägare Bergehall Håkan, Henån

773 NO V-13 Kattaviks Boelyn NO57134/11 FÖDD 2011-10-21, E. WW-10 NO UCH NO V-09 Bikkjulf's Kompis , U. Alsvinna-Flicka , Uppf Engdahl Lene, Norge , Ägare Lene Engdahl, Arendal, Norge

774 Kragborg Lärke SE26277/2012 BSK FÖDD 2012-03-05, E. SE UCH SE JCH Kragborg Chivas , U. Kragborg Tascha , Uppf Due Anders, Årjäng , Ägare Due Anders, Årjäng

775 J Trollängens Tilde SE22854/2012 BSK FÖDD 2012-02-15, E. SE V-11 Alf Vom Nordfelder-Hof , U. SE V-08-09 INT&NORD UCH NORD V-06 SE V-04-05 NORD UCH INT UCH SE JCH SE V-07 Trollängens Geisha , Uppf Erlandsson Anette, Palm Matti, Åled , Ägare Sandström Maria, Södra Sandby

776 J SE JV-12 Trollängens Turi SE22853/2012 BSK FÖDD 2012-02-15, E. SE V-11 Alf Vom Nordfelder-Hof , U. SE V-08-09 INT&NORD UCH NORD V-06 SE V-04-05 NORD UCH INT UCH SE JCH SE V-07 Trollängens Geisha , Uppf Erlandsson Anette, Palm Matti, Åled , Ägare Erlandsson Anette, Palm Matti, Åled

777 J Vijaga Nixie SE20410/2011 BSK FÖDD 2011-02-17, E. FI UCH Fjällbrisens Erä , U. SE UCH SE JCH Vijaga Kamé , Uppf Linder Karlsson Cecilia, Karlsson Bo, Tidaholm , Ägare Stenberg Elin, Uppsala (Specialtecken: S)

ÖPPEN KLASS

778 J Trollängens Ragnhild SE13954/2010 BSK FÖDD 2009-12-17, E. Uri Vom Ostetal , U. SE V-08-09 INT&NORD UCH NORD V-06 SE V-04-05 NORD UCH INT UCH SE JCH SE V-07 Trollängens Geisha , Uppf Erlandsson Anette, Palm Matti, Åled , Ägare Erlandsson Fredrik, Erlandsson Anette, Eldsberga (Specialtecken: S)



CHAMPIONKLASS

779 DK UCH J SE UCH SE V-12 Trollängens R Lisbeth SE13957/2010 BSK FÖDD 2009-12-17, E. Uri Vom Ostetal , U. SE V-08-09 INT&NORD UCH NORD V-06 SE V-04-05 NORD UCH INT UCH SE JCH SE V-07 Trollängens Geisha , Uppf Erlandsson Anette, Palm Matti, Åled , Ägare Eriksson Agneta, Höör



AVELSKLASS

780 INT UCH INT&NORD UCH NORD UCH NORD V-06 SE JCH SE V-04-05 SE V-07 SE V-08-09 Trollängens Geisha S26217/2004 BSK FÖDD 2004-02-28, E. J SE V-05 SE UCH DK UCH Katholts Fini , U. J SE UCH NO UCH Höökabo's Nellie , Uppf Erlandsson Anette & Palm Matti, Badiee Sara, Åled , Ägare Erlandsson Anette, Palm Matti, Åled

KAN TÄVLA MED: 767 769 775 776 778 779

UPPFÖDARKLASS

UPPFÖDARE: Erlandsson Anette, Palm Matti, Åled, Kennel Trollängens

TÄVLAR MED: 767 769 775 776 778 779




Dostları ilə paylaş:
1   ...   17   18   19   20   21   22   23   24   ...   53
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə