Ring 1 Börjar kl 09: 00 Domare: edoff anne-chaterine ringsekreterare: Britt-Inger Tano Ringsekreterare: Kurt Tano

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 1.79 Mb.
səhifə22/53
tarix20.10.2017
ölçüsü1.79 Mb.
1   ...   18   19   20   21   22   23   24   25   ...   53

LÅNGHÅRIG VORSTEH

GERMAN LONGHAIRED POINTING DOG




HANAR UNGHUNDSKLASS

781 Cosmo DK08817/2012 FÖDD 2012-05-13, E. WW-10 DK UCH INT UCH Aslak , U. Smaekbjerg Chita , Uppf Gildbjerg Torben, Danmark , Ägare Line Bundgaard Hansen, Suldrup, Danmark (Specialtecken: S)




KORTHÅRIG VORSTEH

GERMAN SHORTHAIRED POINTING DOG




HANAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

782 Björnkärrets King Erik SE45888/2013 FÖDD 2013-06-30, E. SE UCH NO UCH NO JCH Aron , U. J Björnkärrets Gräfin Gisela , Uppf Gullberg Lennart, Lindome , Ägare Veenhuis Josephine, Löwenborg Stefan, Märsta



TIKAR

783 Axe Lakes Hertiginnan af Orrmossen SE36630/2013 FÖDD 2013-05-07, E. Mac von Neuarenberg , U. J NORD JV-11 SE UCH Axe Lakes Frenja , Uppf Sadomerovic Senad, Nora , Ägare Ottosson Maria, Ucklum



HANAR BRUKS / JAKTKLASS

784 DE J(DG)CH DK V-12 YU CH Lystlunds Ae-Utaka DK10215/2010 FÖDD 2010-05-05, E. Vito Ks-Silesia , U. Lystlunds Oh-Happy , Uppf Jensen Otto Brunhöj, Danmark , Ägare Hanne Lundahl, Carsten Jensen, Tistrup, Storbritannien (Specialtecken: S)



(Tävlar ej om Cacib) VETERANKLASS

785 J LPI LPII NO VV-13 TJH(RDH) Silvergruvans Zeke S37141/2003 FÖDD 2003-04-17, E. J SE V-01 Boss , U. Cäby's Xa , Uppf Östman Ulla-Britt, Timmersdala , Ägare Östman Ulla-Britt, Timmersdala (Specialtecken: S)



TIKAR BRUKS / JAKTKLASS

786 J Stenbitens B Darja SE13272/2011 FÖDD 2010-12-17, E. WW-10 DK UCH DK JCH INT UCH Odin , U. SE UCH SE JCH Hästabackens Star , Uppf Rönnerling Sten, Eslöv , Ägare Johansson Marianne, Angered (Specialtecken: S)



ÖPPEN KLASS

787 Björnkärrets Hertzogin Aida SE20273/2011 FÖDD 2011-02-18, E. SL CH WW-10 RS CH DK UCH INT UCH PL CH Don Z Czarnego Dworu , U. J Björnkärrets Gräfin Gisela , Uppf Gullberg Lennart, Lindome , Ägare Gullberg Lennart, Lindome (Specialtecken: S)

788 Björnkärrets Vorstin Juliana SE12191/2010 FÖDD 2009-12-05, E. SE UCH SE JCH Tvärnypets Herrix , U. J SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH INT UCH Väntans Blossa , Uppf Gullberg Lennart, Lindome , Ägare Lind Maria, Hisings Kärra (Specialtecken: S)

CHAMPIONKLASS

789 NO UCH SE UCH Stallogaisa's Trixie N26199/08 FÖDD 2008-10-05, E. Bakgårdens Fob , U. Stallogaisa's Ayla , Uppf Sollesnes Anne-Liv, Norge , Ägare Anne-Liv Sollesnes, Løten, Norge




SPINONE

ITALIAN SPINONE




HANAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

790 Ibizstar's Monte Veronese SE60021/2012 FÖDD 2012-11-02, E. SL CH VDH CH LU CH GB CH NL CH Perugino Dal Podere Antico , U. Framells Disa , Uppf Henriksen Ing-Britt, Uppsala , Ägare Jonasson Minda, Torslanda



UNGHUNDSKLASS

791 Bosco Spinone Del Mucrone SE15764/2013 FÖDD 2012-08-11, E. Reno Del Mucrone , U. Couchfields Coco Del Mucrone , Uppf Guerrini Nadia, Italien , Ägare Jönsson Birgitta, Munka-Ljungby



TIKAR ÖPPEN KLASS

792 Colore d'Arancia Zada S52760/2009 FÖDD 2009-07-02, E. Cara Compania Eragon , U. Naprox Corvina , Uppf Jonasson Minda, Göteborg , Ägare Jonasson Minda, Torslanda




STABYHOUN

STABYHOUN




HANAR UNGHUNDSKLASS

793 Nadites Lakriz SE23905/2012 FÖDD 2012-03-12, E. Kraaybell's Blazer af Boken , U. RLD N SE VCH Nadites Saphira , Uppf Blomén Kastö Cecilia, Ödsmål , Ägare Möller Vivi-Anne, Grästorp (Specialtecken: S)

794 Sandcroft's Gofke Fraukje Of Alger SE13432/2012 FÖDD 2012-01-19, E. Alger , U. DK UCH NO UCH NORD V-12 Sandcroft's Fraukje Mira Of Rimme , Uppf Larsson Kerstin, Larsson Kjell, Filipstad , Ägare Wiktelius Yvonne, Hammarö (Specialtecken: S)

ÖPPEN KLASS

795 Kraaybell's Blazer af Boken SE10230/2010 FÖDD 2009-11-27, E. NORD JV-07 Springer Nova's Lillboken af Balzer , U. SE VCH Aassiena-Aanke V.d.kraay Heide , Uppf Edén Evelina, Huddinge , Ägare Lindberg Jessica, Nybro (Specialtecken: S)



CHAMPIONKLASS

796 JWW-08 NO UCH SE V-12 Freijahusets Zirkon S37615/2007 FÖDD 2007-05-06, E. WW-08 Bägbys Sako , U. Nova Gold's Ester Williams , Uppf Hurtig Christina, Nyköping , Ägare Strandberg Jenny, Moholm (Specialtecken: S)



TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

797 Ädelstenens Fairy Dust SE20720/2013 FÖDD 2013-03-14, E. JWW-08 NO UCH SE V-12 Freijahusets Zirkon , U. Kayoba's Celavi , Uppf Marchini Carita, Sollebrunn , Ägare Marchini Carita, Sollebrunn (Specialtecken: S)



UNGHUNDSKLASS

798 Trazzeltazz Candy-Floss Of Atlas SE39832/2012 FÖDD 2012-06-01, E. JWW-08 NO UCH SE V-12 Freijahusets Zirkon , U. Trazzeltazz Superbacktee Of Birdie , Uppf Strandberg Tarja, Strandberg Jenny, Moholm , Ägare Carlsson Bianca, Sandared (Specialtecken: S)



ÖPPEN KLASS

799 RLD N SE VCH Nadites Saphira S46221/2009 FÖDD 2009-07-17, E. SE VCH LPI Nova Gold's Eddie Murphy , U. SE VCH TH RLD N Vallbyviks Tinúviel , Uppf Blomén Kastö Cecilia, Ödsmål , Ägare Blomén Kastö Cecilia, Ödsmål (Specialtecken: S)

800 Trazzeltazz Hole In One Of Birdie S32645/2008 FÖDD 2008-04-16, E. FI V-07 FI V-06 Applehill's Faarao , U. SE V-08 SE V-10 SE V-09 NO UCH Häromi's Nova Maris Of Bram , Uppf Strandberg Tarja, Strandberg Jenny, Moholm , Ägare Strandberg Jenny, Moholm (Specialtecken: S)

801 RLD N SE VCH TH Vallbyviks Tinúviel S52478/2006 FÖDD 2006-07-06, E. Hylke v H Zandhiem , U. Vallbyviks Evangeline , Uppf Borgström Tina, Gamleby , Ägare Blomén Kastö Cecilia, Ödsmål (Specialtecken: S)



CHAMPIONKLASS

802 DK UCH NO UCH Rögild's Clariss von Sikni DK17669/2011 FÖDD 2011-10-05, E. Niels Chester V.h. Zandheim , U. Stabyholtze Sikka , Uppf Nielsen Anette, Dk-8620 Kjellerup , Ägare Arne Havsø, Hellvik, Norge (Specialtecken: S)






Dostları ilə paylaş:
1   ...   18   19   20   21   22   23   24   25   ...   53
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə