Ring 1 Börjar kl 09: 00 Domare: edoff anne-chaterine ringsekreterare: Britt-Inger Tano Ringsekreterare: Kurt Tano

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 1.79 Mb.
səhifə24/53
tarix20.10.2017
ölçüsü1.79 Mb.
1   ...   20   21   22   23   24   25   26   27   ...   53

SLOVENSKÝ HRUBOSRSTY STAVAC (OHAR)

SLOVAKIAN WIRE-HAIRED POINTING DOG




TIKAR BRUKS / JAKTKLASS

823 J SE V-12 SE VCH Jorky Classic Dreams Milhostovskych SE25552/2012 FÖDD 2011-06-09, E. Arrax Vom Forst Eibenstein , U. Aucassin Mieko , Uppf Urban Michal Ing, Slovakien , Ägare Ryberg Pernilla, Värmlands Nysäter




POINTER

ENGLISH POINTER




HANAR ÖPPEN KLASS

824 Edward DK00347/2012 FÖDD 2011-05-02, E. CH Kiswahili Martin At Kanix , U. Ridanflight Ruahine At Kanix , Uppf Wilberg, Knut Sigurd Og, Blackburn-Bennett, J Og, England , Ägare Fredrik Bråthen, 217 53 Malmö, Danmark (Specialtecken: S)



CHAMPIONKLASS

825 C.I.E J SE V-11 SE V-12 Aurichalcum Special Envoy SE10360/2011 FÖDD 2010-06-11, E. Aurichalcum Lord Beckett Of Castlep , U. Fowington One Way To Aurichalcum , Uppf Miss L Westron, Storbritannien , Ägare Söderling Elisabet, Örebro



TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

826 East Meadows Mocca SE21731/2013 FÖDD 2013-02-16, E. LPI SE UCH NO UCH FI UCH Jimsrypa's Milton , U. NO JV-11 Silvergruvans Lady Qitty , Uppf Fosselius Petersson L. &, Petersson U.p & Legneskog S., Molkom , Ägare Östman Ulla-Britt, Timmersdala (Specialtecken: S)



BRUKS / JAKTKLASS

827 C.I.E J SE V-11 SE V-12 Sunhouse Believe In Sweden S68228/2008 FÖDD 2008-09-22, E. Jilony Believe In Sunhouse , U. Sunhouse Smoothly Does It , Uppf Mr J D & Mrs R M C Martin, Storbritannien , Ägare Söderling Elisabet, Örebro



CHAMPIONKLASS

828 C.I.E J SE V-07 SE V-08 SE V-10 Sunhouse Ice Skater S32318/2006 FÖDD 2006-02-10, E. GB CH Sunhouse Pure Genius , U. Sunhouse Smooth Flow , Uppf Mr J D & Mrs R M C Martin, Storbritannien , Ägare Olsson Berit, Örebro (Specialtecken: S)



R I N G 1 5

DOMARE: BERGE KARL EDDIE

NORGE


DVÄRGSCHNAUZER, SVART

MINIATURE SCHNAUZER, BLACK




HANAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

829 Geb Dastynella Elegant SE53580/2013 S FÖDD 2013-05-25, E. CZ CH C.I.B Golden Gate Carboneum , U. BG CH RS CH Hermiona Z Sardanu , Uppf Pinter Karol, Slovenien , Ägare Ekvall Susanne, Vallentuna



TIKAR

830 Topaz Killer Queen SE42408/2013 S FÖDD 2013-07-03, E. Topaz Bob-Marley , U. SE UCH Yljazz Cara Mia , Uppf Björklund Holegård Liselotte, Vendelsö , Ägare Björklund Holegård Liselotte, Vendelsö



HANAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

831 Trip To The Top Fromdolinarivendell SE41536/2013 S FÖDD 2013-01-26, E. PL CH Black Velvet Mengo Celebration , U. PL CH Rivil Countess Of Dolina Rivendell , Uppf Podolsccy I I R, Polen , Ägare Björklund Holegård Liselotte, Lindbergh Marie, Vendelsö



UNGHUNDSKLASS

832 Alectronas I Am Incredible SE23282/2012 S FÖDD 2012-03-15, E. SE UCH Charleston Carboneum , U. SE UCH Glamorous Girl Carboneum , Uppf Ekvall Susanne, Lidingö , Ägare Thalén Ethel, Uppsala

833 Bergknallens Gibbston Valley SE37473/2012 S FÖDD 2012-05-16, E. DK UCH Top Secret Grasant , U. NORD UCH Pepalfa's J-Jetblack , Uppf Bräutigam Herou Pia, Fjärås , Ägare Bäckman Cattis, Särö

834 Pepalfa's Fe-Finn SE23582/2012 S FÖDD 2012-03-06, E. NORD V-11 NORD JV-11 SE V-11 NO V-11 NORD UCH FI UCH Pepalfa's Yum-Yum , U. JWW-10 SE UCH DK UCH Pepalfa's O-Octavia , Uppf Nydén Gunilla, Nydén Bengt, Hällingsjö , Ägare Nilsson Susanne, Arlöv

835 Pepalfa's Hot-Hook SE29080/2012 S FÖDD 2012-04-07, E. Ugly Duckling's Eagle On Cactus , U. SE UCH Kelly's Pepalfa's First Lady , Uppf Nydén Gunilla, Nydén Bengt, Hällingsjö , Ägare Engert Kerstin, Rydebäck

836 Ugly Duckling's Master Of The Game SE40928/2012 S FÖDD 2012-04-09, E. PANAMCH INT UCH MX CH Gran Caribe Waradmiral , U. Borgia In Black Knizete Sternenhoch , Uppf Nissen Pia, Danmark , Ägare Deichmann Bengtsson Ulla, Båstad



ÖPPEN KLASS

837 Pixbo Pirat SE37381/2012 S FÖDD 2012-05-03, E. EE CH SE UCH Wards Creek's Black Falcon , U. Piquants Curtain Call , Uppf Fredholm Ann-Charlotte, Carlsvärd Paola, Pixbo , Ägare Tallberg Katarina, Ljungskile



CHAMPIONKLASS

838 FI UCH NO V-11 NORD JV-11 NORD UCH NORD V-11 SE V-11 Pepalfa's Yum-Yum SE63053/2010 S FÖDD 2010-10-18, E. PANAMCH INT UCH MX CH Gran Caribe Waradmiral , U. NORD UCH Pepalfa's J-Jetblack , Uppf Nydén Gunilla, Nydén Bengt, Hällingsjö , Ägare Nydén Gunilla, Hällingsjö



(Tävlar ej om Cacib) VETERANKLASS

839 DK UCH FI UCH INT UCH NO UCH NORD UCH SE UCH Fixus Playboy S48940/2004 S FÖDD 2004-06-11, E. SE UCH NO UCH FI UCH Fixus Volleyball , U. SE UCH Fixus New Edition , Uppf Wallin Anne, Wallin Jannica, Vallentuna , Ägare Ling Larsson Christina, Kungälv



TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

840 Deichmanns Amazing Grace SE56685/2012 S FÖDD 2012-10-11, E. UA CH MD CH SE UCH IL CH Savali Zone Of Passion , U. Riesenspass Connemara , Uppf Deichmann Bengtsson Ulla, Bengtsson Gert, Båstad , Ägare Deichmann Bengtsson Ulla, Båstad

841 Pepalfa's Only-One SE19119/2013 S FÖDD 2013-02-15, E. Unjedi Corazon Partio , U. Pepalfa's Sun-Shine , Uppf Nydén Gunilla, Nydén Bengt, Hällingsjö , Ägare Nydén Gunilla, Liljegren Karin, Hällingsjö

842 Stommelyckans April April SE31673/2013 S FÖDD 2013-04-01, E. First Class Grasant , U. Stommelyckans All Of Me , Uppf Lundmark Åsa, Lundmark Johan, Seglora , Ägare Nilsson Heidie, Ellös



UNGHUNDSKLASS

843 Pixbo Pi SE37379/2012 S FÖDD 2012-05-03, E. EE CH SE UCH Wards Creek's Black Falcon , U. Piquants Curtain Call , Uppf Fredholm Ann-Charlotte, Carlsvärd Paola, Pixbo , Ägare Thorsén Henrik, Stenkullen

844 Tinghofs Rykiel Woman SE32645/2012 S FÖDD 2012-05-22, E. Vis-A-Vis Iz Doma Talfi , U. Tinghofs Fleur de Diva , Uppf Brogren Tore, Brogren Beatrice, Ystad , Ägare Espered Susanne, Mullsjö

845 Tinghofs Shania Starlight SE43165/2012 S FÖDD 2012-06-28, E. LT CH BY CH RS CH C.I.B RU CH PL CH Dreamkiss Non Stop , U. Ultimate Beauty Misurata , Uppf Brogren Tore, Brogren Beatrice, Ystad , Ägare Deichmann Bengtsson Ulla, Båstad

846 Topaz Instant Karma SE26626/2012 S FÖDD 2012-03-28, E. Topaz Eternal Flame , U. SE UCH Yljazz Cara Mia , Uppf Björklund Holegård Liselotte, Vendelsö , Ägare Hansen-Bering Gunilla, Saltsjöbaden

ÖPPEN KLASS

847 Made In Spain Caramba LOE2047627 S FÖDD 2011-11-07, E. RU CH PT CH ES CH LU CH Made In Spain Krack , U. Made In Spain Jade I , Uppf Angel Pons, Spanien , Ägare Angel Pons, Dk-Gilleleje, Spanien

848 Pepalfa's Fe-Floriana SE23579/2012 S FÖDD 2012-03-06, E. NORD V-11 NORD JV-11 SE V-11 NO V-11 NORD UCH FI UCH Pepalfa's Yum-Yum , U. JWW-10 SE UCH DK UCH Pepalfa's O-Octavia , Uppf Nydén Gunilla, Nydén Bengt, Hällingsjö , Ägare Hällblad Sune, Stockholm

849 Stommelyckans Black Diamond SE51952/2011 S FÖDD 2011-07-28, E. EE CH SE UCH Wards Creek's Black Falcon , U. Stommelyckans Tingeling , Uppf Lundmark Åsa, Lundmark Johan, Seglora , Ägare Gerlam Maria, Västra Frölunda

850 Thally's Absolutekaos S31663/2008 S FÖDD 2008-04-04, E. Mikes Uti Juwel , U. Ellebell's Cordelia , Uppf Tallberg Katarina, Kungshamn , Ägare Svanberg Anna, Uddevalla

UPPFÖDARKLASS

UPPFÖDARE: Nydén Gunilla, Nydén Bengt, Hällingsjö, Kennel Pepalfa'S

TÄVLAR MED: 834 835 838 841 848




Dostları ilə paylaş:
1   ...   20   21   22   23   24   25   26   27   ...   53
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə