Ring 1 Börjar kl 09: 00 Domare: edoff anne-chaterine ringsekreterare: Britt-Inger Tano Ringsekreterare: Kurt Tano

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 1.79 Mb.
səhifə28/53
tarix20.10.2017
ölçüsü1.79 Mb.
1   ...   24   25   26   27   28   29   30   31   ...   53

DOGO CANARIO

DOGO CANARIO




TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

949 Den Siste Greves Deca Dela NO36204/13 FÖDD 2012-12-10, E. Cerberos Gran Canaria Cano , U. Den Siste Greves Akita , Uppf Underberge Ivar, No-1318 Bekkestua , Ägare Sörensen Elin, Andebu, Norge



ÖPPEN KLASS

950 Haugmo's Fröya NO32923/11 FÖDD 2010-09-18, E. Docanors Rosco , U. Haugmo's Patti , Uppf Vålnes Per, Norge , Ägare Per Vålnes, Falköping, Norge




SHIBA

SHIBA




HANAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

951 Noven's Wakasa Mikio SE12632/2013 FÖDD 2012-12-23, E. SE UCH NORD JV-11 DK UCH Rollick's Golden Samurai , U. SE UCH DK UCH Noven's Ehime , Uppf Novén Bäckström Elisabeth, Vellinge , Ägare Dannberg Anna, Kungsbacka

952 Yamazakura's Oliver SE59742/2012 FÖDD 2012-10-10, E. SE UCH JP CH Kurokaidou Go Bingo Kamishimasou , U. Yamazakura's Hon Som Ler Åt Månen , Uppf Gyllin Anna, Arborelius Lotta, Strängnäs , Ägare Eriksson Sandra, Upplands Väsby

UNGHUNDSKLASS

953 Chikatsou SE56964/2012 FÖDD 2012-09-13, E. SE V-08 SE V-10 NO V-10 NORD V-06 SE V-09 INT&NORD UCH SE V-08-09 DK UCH Arctic Trail's Benito , U. Aiakemi , Uppf Allén Lena, Säve , Ägare Berntsson Ärje Birgitta, Trollhättan

954 Katai's Red Boy SE12116/2013 FÖDD 2012-08-12, E. Kotarou Go Seishirousou , U. US CH Katai's Screamin' Mimi , Uppf Gibbons Bonnie, Usa , Ägare Sonefors Lena, Sturefors

ÖPPEN KLASS

955 Noven's Kochi Kami Waza SE59404/2011 FÖDD 2011-10-13, E. SE&DK UCH NO UCH INT UCH BENELUX CH NORD V-11 NO V-11 Mara-Shimas Koki's Kime Waza , U. NORD V-08 SE V-09 C.I.B NO UCH NORD UCH NO V-09 Noven's Takara , Uppf Novén Bäckström Elisabeth, Höllviken , Ägare Novén Bäckström Elisabeth, Vellinge (Specialtecken: C)

956 Noven's Moroyama SE63063/2011 FÖDD 2011-11-18, E. SE&DK UCH NO UCH INT UCH BENELUX CH NORD V-11 NO V-11 Mara-Shimas Koki's Kime Waza , U. JWW-10 SE UCH DK UCH Noven's de Mishima , Uppf Novén Bäckström Elisabeth, Höllviken , Ägare Davidsson Birgit, Tvååker

CHAMPIONKLASS

957 SE UCH Noven's La Kai S46830/2006 FÖDD 2006-06-05, E. SE UCH DK UCH Noven's Sagasu No Katsu , U. Noven's Tenshi Tensai , Uppf Novén Elisabeth, Spetz Maria, Hyssna , Ägare Larsson Elin, Kållered



(Tävlar ej om Cacib) VETERANKLASS

958 DK UCH INT&NORD UCH NO V-10 NORD V-06 SE V-08 SE V-08-09 SE V-09 SE V-10 Arctic Trail's Benito S28257/2005 FÖDD 2005-02-09, E. NORD UCH Noven's Arashi Go , U. Östbylias Glae Saffran , Uppf Björklund Therese, Björklund Mikael, Fagerfjäll , Ägare Timonen Maija Liisa, Göteborg

959 SE UCH Chonix Umitarou S61615/2004 FÖDD 2004-09-16, E. SE V-03 SE UCH DK UCH Noven's Juuyoubunkazai At Chonix , U. SE UCH Amaterasu Av Enerhaugen , Uppf Mårtensson Annika, Malmö , Ägare Birgander Britt-Marie, Alafors

TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

960 Flying Ninja's For A Few Dollarmore SE12750/2013 FÖDD 2012-12-18, E. SL CH HR CH SE UCH PL CH LU CH NL CH NORD UCH Mara-Shimas Ichi Kana Yuushi , U. Flying Ninja's Hana , Uppf Nilsson Äng Lena, Norrahammar , Ägare Nilsson Äng Lena, Norrahammar

961 Noven's Ukushima SE59736/2012 FÖDD 2012-10-27, E. SL CH HR CH SE UCH PL CH LU CH NL CH NORD UCH Mara-Shimas Ichi Kana Yuushi , U. JWW-10 SE UCH DK UCH Noven's de Mishima , Uppf Novén Bäckström Elisabeth, Vellinge , Ägare Johansson Marika, Halmstad

962 Noven's Wakayama Miki SE12633/2013 FÖDD 2012-12-23, E. SE UCH NORD JV-11 DK UCH Rollick's Golden Samurai , U. SE UCH DK UCH Noven's Ehime , Uppf Novén Bäckström Elisabeth, Vellinge , Ägare Novén Bäckström Elisabeth, Vellinge



UNGHUNDSKLASS

963 Chimisaki SE56965/2012 FÖDD 2012-09-13, E. SE V-08 SE V-10 NO V-10 NORD V-06 SE V-09 INT&NORD UCH SE V-08-09 DK UCH Arctic Trail's Benito , U. Aiakemi , Uppf Allén Lena, Säve , Ägare Allén Lena, Säve

964 Nattfjärilen Orinji SE59414/2012 FÖDD 2012-09-30, E. Två Älvars Chisei , U. Mitsukai's Ake No Hime , Uppf Vikander Ulla, Åström Karolina, Bispgården , Ägare Lundell Madeleine, Kristinehamn

965 Parnassos Oshin SE32106/2012 FÖDD 2012-04-24, E. Kurofukumaru Go Enshuu Hirosesou , U. Explorer's Q-Chan , Uppf Johansson Aina, Örkelljunga , Ägare Asai Alva, Glimåkra



ÖPPEN KLASS

966 Parnassos Lexia S28945/2009 FÖDD 2009-04-02, E. Jbax Doo Bi Daimaru , U. Asais Tsu-Atsuki , Uppf Johansson Aina, Örkelljunga , Ägare Forssell Gromark Helena, Billdal



(Tävlar ej om Cacib) VETERANKLASS

967 SE UCH Jbax Bi-Betsu Mago S65540/2005 FÖDD 2005-10-12, E. SE V-03 SE UCH DK UCH Noven's Juuyoubunkazai At Chonix , U. Östbylias Kvikke Mirai , Uppf Andersson Britt-Marie, Andersson Johan, Fjärås , Ägare Andersson Britt-Marie, Fjärås



UPPFÖDARKLASS

UPPFÖDARE: Novén Bäckström Elisabeth, Vellinge, Kennel Noven'S

TÄVLAR MED: 951 955 956 957 961 962

R I N G 1 7

DOMARE: VAN DEN BERG HANS

HOLLAND


FINSK LAPPHUND

FINNISH LAPPHUND




HANAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

968 Lapinpoika's Antti SE35729/2013 FÖDD 2013-05-18, E. Lapinlumon Nukkumatti , U. Black Track's Paprika , Uppf Wilander Lotta, Bräkne-Hoby , Ägare Nilsson Roos Anna, Halmstad

969 Newcroft's Chibs SE30654/2013 FÖDD 2013-04-08, E. SE VCH Black Blossom Sir Cadillac , U. Samejäntans Opal , Uppf Dragstedt Kerstin, Åskloster , Ägare Ivarsson Mia, Tomelilla

970 Samejäntans Benito SE42226/2013 FÖDD 2013-05-29, E. Lapinlumon Hurmuri , U. Fjällfarmens Qiwih , Uppf Eriksson Anette, Malungsfors , Ägare Tilert Heléne, Kalmar



TIKAR

971 Brickebos Beatrix SE44122/2013 FÖDD 2013-06-17, E. Lapinlumon Addja , U. SE UCH SE V-11 Black Blossom Lady Gizza , Uppf Wemmer Catrin, Åberg Niklas, Kolsva , Ägare Rajala Mervi, Säffle

972 Lapinpoika's Annikki SE35726/2013 FÖDD 2013-05-18, E. Lapinlumon Nukkumatti , U. Black Track's Paprika , Uppf Wilander Lotta, Bräkne-Hoby , Ägare Wilander Lotta, Bräkne-Hoby

HANAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

973 Rödmossa Loke SE55503/2012 FÖDD 2012-09-21, E. Inari Dievas , U. Rödmossa Tessan , Uppf Edvardsson Yvonne, Lammhult , Ägare Gustavsson Rebecka, Rörvik



UNGHUNDSKLASS

974 Black Blossom Troll Hozz SE24683/2012 FÖDD 2012-03-03, E. SE UCH LPI Black Blossom Sir Yagos , U. SE VCH Black Blossom Lady Ziri Of Zavannah , Uppf Julin Pia, Mora , Ägare Wallin Lena, Halmstad

975 Black Blossom Troll Izac SE24414/2012 FÖDD 2012-03-04, E. SE UCH Black Blossom Sir Zalmiak , U. Orso-Farm Zanna , Uppf Julin Pia, Mora , Ägare Isacson Rita, Fjällbacka

976 Black Track's Scooter SE31172/2012 FÖDD 2012-04-02, E. Lapinlumon Hurmuri , U. Black Track's Myrrah , Uppf Kernen Annika, Dalby , Ägare Berg Eva, Gemla

977 Fairdogs Ulv SE18247/2012 FÖDD 2012-01-26, E. Inari Douglas , U. Fairdogs Wackra Ängel , Uppf Andersson Leif, Andersson Ingela, Klässbol , Ägare Oskarsson Redkvist Ann, Borås

978 Girongårdens Nasti SE44786/2012 FÖDD 2012-06-25, E. NORD V-07 SE V-08 SE V-06 NORD UCH INT UCH Lapplyans King Of Mustang , U. SE UCH NO UCH Girongårdens Ruotsi , Uppf Wallin Gunnar, Gunnilse , Ägare Samuelsson Johan, Asarum

979 Girongårdens Niilo Nerokas SE44785/2012 FÖDD 2012-06-25, E. NORD V-07 SE V-08 SE V-06 NORD UCH INT UCH Lapplyans King Of Mustang , U. SE UCH NO UCH Girongårdens Ruotsi , Uppf Wallin Gunnar, Gunnilse , Ägare Svarén Anneli, Täby

980 Nitiva's Alvin SE32578/2012 FÖDD 2012-04-23, E. Samejäntans Ekku , U. SE UCH Fjällfarmens Lova , Uppf Pettersson Landin Mari, Vaggeryd , Ägare Strid Anna, Limmared



ÖPPEN KLASS

981 Black Blossom Lord Pablo SE31877/2010 FÖDD 2010-04-03, E. JWW-08 SE UCH Black Blossom Sir Ucello , U. SE UCH NO UCH Black Blossom Lady Flower , Uppf Julin Pia, Mora , Ägare Chmel Ann-Christin, Halmstad (Specialtecken: C)

982 Black Blossom Troll Ezzo SE58745/2011 FÖDD 2011-10-07, E. Lapinlumon Zompa , U. Black Blossom Lady Pamela , Uppf Julin Pia, Mora , Ägare Wallin Lena, Halmstad

983 Girongårdens Obelix S20759/2008 FÖDD 2008-02-06, E. Orso-Farm Gappe , U. SE V-03 SE V-04 SE V-05 SE UCH NO UCH Girongårdens Tyttö , Uppf Wallin Gunnar, Gunnilse , Ägare Sandin Rose-Mari, Alingsås

984 Herding Instinct's Jusi Jäänmurtaja SE11537/2011 FÖDD 2010-11-11, E. Trellelyckans Curt , U. Herding Instinct's Queen Amidala , Uppf Marques Cattlin, Rimbo , Ägare Svarén Anneli, Täby

985 Terhakan Vilttihattu SE29253/2013 FÖDD 2006-03-05, E. Jahkkas Tilkkuturkki , U. Terhakan Tulppu , Uppf Hakala Terttu, Fi-12600 Läyliäinen , Ägare Hjerpe Erica, Dalby

986 Trellelyckans Eddie SE33504/2011 FÖDD 2011-05-10, E. Trellelyckans Bamse , U. Almlieds Athena , Uppf Johansson Monica, Lidköping , Ägare Olsson Agneta, Vänersborg

CHAMPIONKLASS

987 DK UCH NO UCH NORD UCH SE UCH Black Blossom Lord Cans S41939/2008 FÖDD 2008-05-04, E. SE V-10 Lapinlumon Tuiskuturkki , U. Tiilitehtaan Lady Chocolate , Uppf Julin Pia, Mora , Ägare Nilsson Maria, Örbyhus

988 SE UCH Black Blossom Lord Radne SE51867/2010 FÖDD 2010-07-06, E. SE UCH NO UCH Black Blossom Lord Azlan , U. SE UCH Black Blossom Lady Himalaja , Uppf Julin Pia, Mora , Ägare Sandin Rose-Mari, Alingsås

989 RLD N SE UCH Black Track's Nougat S25477/2009 FÖDD 2009-02-28, E. SE UCH DK UCH Black Blossom Sir Uolevi , U. SE UCH Black Blossom Miss Tiffani , Uppf Svensson Annika, Dalby , Ägare Wilander Lotta, Bräkne-Hoby

990 SE UCH Renlundens Aikapoika SE65216/2010 FÖDD 2010-11-07, E. Sydäntalven Yötuulenvahti , U. SE V-10 SE UCH Majålkes Lapin Kulta , Uppf Renlund Catrin, Svensbyn , Ägare Berg Eva, Gemla

TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

991 Dagsmejans Candy SE45851/2012 FÖDD 2012-07-09, E. SE UCH Fjällfarmens Sonny , U. Lappforsens Curly , Uppf Enocksson Lena, Ucklum , Ägare Lindholm Sinnikka, Kungshamn

992 Lapinlumon Iloilme SE58134/2012 FÖDD 2012-10-26, E. SE V-09 SE UCH DK UCH DK V-11 Lapinlumon Elämänilo , U. JWW-10 DK UCH Lapinlumon Mustikka , Uppf Brandes Sarah, Enviken , Ägare Berg Eva, Gemla

993 Skoglundens Blomma SE20445/2013 FÖDD 2013-02-25, E. Lappizaros Jumo , U. Y-Stammens Aamurusko , Uppf Skoglund Mariana, Segmon , Ägare Pettersson Landin Mari, Malmbäck

994 Skoglundens Brumma SE20444/2013 FÖDD 2013-02-25, E. Lappizaros Jumo , U. Y-Stammens Aamurusko , Uppf Skoglund Mariana, Segmon , Ägare Skoglund Mariana, Segmon

995 Tricaliz Gulli SE24215/2013 FÖDD 2013-03-10, E. Fidelis Homohominilupus , U. SE UCH C.I.B NO UCH Tricaliz Connie , Uppf Söderlund Pia, Skällinge , Ägare Andersson Mård Jenny, Alunda



UNGHUNDSKLASS

996 Black Track's Snöa SE31173/2012 FÖDD 2012-04-02, E. Lapinlumon Hurmuri , U. Black Track's Myrrah , Uppf Kernen Annika, Dalby , Ägare Wilander Lotta, Bräkne-Hoby

997 Fjällvallarens Bibbi SE26404/2012 FÖDD 2012-03-16, E. All-Boy's Fix , U. Pralin , Uppf Forsén Jeanette, Forsén Hans, Kinna , Ägare Fast Madelene, Borås

998 Lappizaros Malou SE16173/2012 FÖDD 2012-01-11, E. Månskimrans Golden Gimli , U. Lappizaros Emira , Uppf Eriksson Camilla, Kil , Ägare Harvey Berg Katharina, Hedekas

999 Nitiva's Akela SE32580/2012 FÖDD 2012-04-23, E. Samejäntans Ekku , U. SE UCH Fjällfarmens Lova , Uppf Pettersson Landin Mari, Vaggeryd , Ägare Pettersson Landin Mari, Malmbäck

ÖPPEN KLASS

1000 Bellis-Blomma S48009/2008 FÖDD 2008-06-13, E. SE UCH Raiddokas Winsam , U. Stonefly's Jannie , Uppf Uvius Ylva, Hisings Kärra , Ägare Uvius Ylva, Hisings Kärra

1001 Bente-Beata S48008/2008 FÖDD 2008-06-13, E. SE UCH Raiddokas Winsam , U. Stonefly's Jannie , Uppf Uvius Ylva, Hisings Kärra , Ägare Uvius Ylva, Hisings Kärra

1002 Härestrand's Princess Calypso S20598/2009 FÖDD 2009-02-09, E. Strix's Enma , U. Lapprufsets Fila , Uppf Gustafson Johanna, Härestrand Anders, Bredaryd , Ägare Karlsson Annie, Anderstorp

1003 Lapptoppens Fazzi SE13088/2011 FÖDD 2010-12-15, E. Lumikummun Elmeri , U. Raiddokas Lelu , Uppf Fagerbrink Mona, Uppsala , Ägare Andersson Mård Jenny, Mård Maria, Alunda (Specialtecken: C)

CHAMPIONKLASS

1004 SE UCH Fjällfarmens Lova S62691/2007 FÖDD 2007-09-09, E. Fihtolas Onni Yllätys , U. SE UCH Fjällfarmens Gievrah , Uppf Holmström Winnie, Holmström Ola, Malung , Ägare Pettersson Landin Mari, Malmbäck

1005 C.I.B NO UCH SE UCH Tricaliz Connie SE39158/2010 FÖDD 2010-05-02, E. SE V-09 SE UCH DK UCH Lapinlumon Elämänilo , U. SE VCH SE UCH Lapinlumon Davvebiegga , Uppf Söderlund Pia, Rolfstorp , Ägare Söderlund Pia, Skällinge

(Tävlar ej om Cacib) VETERANKLASS

1006 Stonefly's Jannie S50895/2005 FÖDD 2005-07-26, E. Samegulds Fabulous Fang , U. Stonefly's Beja , Uppf Arfvidsson Malena, Arfvidsson Mattias, Floda , Ägare Uvius Ylva, Hisings Kärra



UPPFÖDARKLASS

UPPFÖDARE: Julin Pia, Mora, Kennel Black Blossom

TÄVLAR MED: 974 975 981 982 987 988




Dostları ilə paylaş:
1   ...   24   25   26   27   28   29   30   31   ...   53
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə