Ring 1 Börjar kl 09: 00 Domare: edoff anne-chaterine ringsekreterare: Britt-Inger Tano Ringsekreterare: Kurt Tano

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 1.79 Mb.
səhifə29/53
tarix20.10.2017
ölçüsü1.79 Mb.
1   ...   25   26   27   28   29   30   31   32   ...   53

THAI BANGKAEW DOG

THAI BANGKAEW DOG


(Tävlar ej om Cacib)

HANAR JUNIORKLASS

1007 Tintavon Leo Kun Santolino SE13231/2013 FÖDD 2012-12-11, E. TH CH SE&FI UCH FI V-11 WW-12 EUW-12 SE V-12 Santos Of Palmplace , U. Khanjai Palmplace At Tintavon Leo , Uppf Stanton Paul, Skaar Torbjörn, Tyresö , Ägare Skaar Torbjörn, Stanton Paul, Tyresö



TIKAR

1008 Tintavon Leo Ma Muang SE13226/2013 FÖDD 2012-12-11, E. TH CH SE&FI UCH FI V-11 WW-12 EUW-12 SE V-12 Santos Of Palmplace , U. Khanjai Palmplace At Tintavon Leo , Uppf Stanton Paul, Skaar Torbjörn, Tyresö , Ägare Skaar Torbjörn, Stanton Paul, Tyresö




VOLPINO ITALIANO

VOLPINO ITALIANO




HANAR UNGHUNDSKLASS

1009 Prima Neve Veo Versace FI24323/12 FÖDD 2012-03-03, E. NORD JV-09 FI UCH FI JV-09 Uno Del Birocciaio , U. NORD V-09 FI UCH Skymningen's Vivace , Uppf Seppäläinen-Nyberg Siv E, Finland , Ägare Pamela Grönholm, Lempäälä, Finland



ÖPPEN KLASS

1010 Jockums Keaton SE12132/2012 FÖDD 2012-01-01, E. C.I.B SE UCH IT CH Ettore Del Colle Degli Ulivi , U. Jockums Filippa , Uppf Falk Anna Carin, Årjäng , Ägare Falk Anna Carin, Årjäng (Specialtecken: C)

1011 Muffin Del Colle Degli Ulivi SE46283/2012 FÖDD 2012-04-11, E. Limoncello Del Colle Degli Ulivi , U. Ines Del Colle Degli Ulivi , Uppf Francini Roberto, Italien , Ägare Larsson Åsa, Skellefteå

TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1012 Tale's Of Fantasy Eudora SE15415/2013 FÖDD 2012-12-26, E. NORD JV-09 FI UCH FI JV-09 Uno Del Birocciaio , U. Tale's Of Fantasy Aimée I , Uppf Larsson Sven-Egon, Larsson Marlené, Skellefteå , Ägare Falk Anna Carin, Årjäng



UNGHUNDSKLASS

1013 Mosjöns Grazie SE21000/2012 FÖDD 2012-02-15, E. NORD UCH NL CH EUW-11 C.I.B WW-12 Gastone Del Colle Degli Ulivi , U. SE UCH DK UCH Mosjöns Caramia , Uppf Herbertsson Runar, Lindskog Suzanne, Vårgårda , Ägare Olsson Miriam, Stenkullen

1014 Tale's Of Fantasy Cenerentola SE35066/2012 FÖDD 2012-04-16, E. C.I.B SE UCH IT CH Ettore Del Colle Degli Ulivi , U. SE UCH NO UCH LT CH Skymningen's Darina , Uppf Larsson Sven-Egon, Larsson Marlené, Skellefteå , Ägare Larsson Åsa, Skellefteå

ÖPPEN KLASS

1015 Tale's Of Fantasy Anileah I SE57811/2010 FÖDD 2010-07-27, E. SE UCH NO UCH FI UCH Franz Del Monte Frondoso , U. SE UCH NO UCH LT CH Skymningen's Darina , Uppf Larsson Sven-Egon, Larsson Marlené, Skellefteå , Ägare Larsson Åsa, Skellefteå (Specialtecken: C)



CHAMPIONKLASS

1016 FI JV-11 FI UCH LT CH Wishful Thinking Lolita FI47283/10 FÖDD 2010-07-09, E. FI UCH Italo Del Monte Frondoso , U. Wishful Thinking Cicciolina , Uppf Kaurila Tnaja, Finland , Ägare Tanja Kaurila, Lehmäjoki, Finland (Specialtecken: C)




VÄSTSIBIRISK LAJKA

WEST SIBERIAN LAÏKA




TIKAR ÖPPEN KLASS

1017 Kettu Express Flippan S61502/2007 FÖDD 2007-07-12, E. Finnshaugen's Hugg , U. Dunklets Ella , Uppf Furenbratt Magnus, Eldsberga , Ägare Andersson Petra, Uddevalla (Specialtecken: S)




ÖSTSIBIRISK LAJKA

EAST SIBERIAN LAÏKA




HANAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1018 Urpon Värmland SE54729/2013 FÖDD 2013-01-31, E. Västfrontens Lester , U. FI JCH Urpon Åsa , Uppf Kärenlampi Petri, Finland , Ägare Norling Torkel, Billdal (Specialtecken: S)




PERRO SIN PELO DEL PERÚ, PEQUENO

PERUVIAN HAIRLESS DOG, MINIATURE




HANAR CHAMPIONKLASS

1019 FR CH Gachom de Korrantom LOF401/83 P FÖDD 2011-04-04, E. d'Hari Du Pays Gabaye , U. Elbah de Korrantoh , Uppf Anthoni Koch Estelle, Frankrike , Ägare Anthoni Koch Estelle, Trensum



TIKAR UNGHUNDSKLASS

1020 Frosta Choko SE35535/2012 M FÖDD 2012-06-01, E. Ernestoh de Korrantoh , U. Pyttestors Jippi , Uppf Bergström Gunvor, Kvänum , Ägare Ross Katarina, Trensum




PERRO SIN PELO DEL PERÚ, MÉDIO

PERUVIAN HAIRLESS DOG, MEDIUM-SIZED




TIKAR ÖPPEN KLASS

1021 Pyttestors Jippi SE17378/2010 M FÖDD 2010-01-26, E. Frosta Chivateros , U. JWW-08 Ch'Aska de L'Orchidee de Lune , Uppf Ross Katarina, Trensum , Ägare Ross Katarina, Trensum




MEXIKANSK NAKENHUND, STOR

MEXICAN HAIRLESS DOG, STANDARD




HANAR ÖPPEN KLASS

1022 Chantli's Barilla Bollero SE14986/2012 M FÖDD 2011-12-09, E. NORD V-09 SE V-07 NORD V-07 NORD JV-03 INT&SE UCH FI UCH Yakunta , U. SE UCH Enigma Element Of Desire , Uppf Gyllenglimma Åsa, Gyllenglimma Jörgen, Torslanda , Ägare Gyllenglimma Åsa, Torslanda (Specialtecken: C)



CHAMPIONKLASS

1023 EUW-11 JWW-11 SE UCH Chantli's Black Arrowana SE33992/2010 M FÖDD 2010-04-11, E. SE UCH NO UCH Local Hero's Lion , U. SE UCH Enigma Element Of Desire , Uppf Gyllenglimma Åsa, Torslanda , Ägare Gyllenglimma Åsa, Torslanda

1024 Chantli's Black Mamba Archie SE33991/2010 M FÖDD 2010-04-11, E. SE UCH NO UCH Local Hero's Lion , U. SE UCH Enigma Element Of Desire , Uppf Gyllenglimma Åsa, Torslanda , Ägare Gyllenglimma Åsa, Torslanda

(Tävlar ej om Cacib) VETERANKLASS

1025 NO UCH SE UCH Local Hero's Lion SE15089/2010 M FÖDD 2004-07-24, E. FI V-07 SE UCH FI UCH NORD VV-11 Xibalba's Calpixque , U. Xibalba's Toci , Uppf Ebbestad Mona, No-3475 Saetre , Ägare Gyllenglimma Åsa, Torslanda



TIKAR ÖPPEN KLASS

1026 Chantli's Bello Blits SE14992/2012 M FÖDD 2011-12-09, E. NORD V-09 SE V-07 NORD V-07 NORD JV-03 INT&SE UCH FI UCH Yakunta , U. SE UCH Enigma Element Of Desire , Uppf Gyllenglimma Åsa, Gyllenglimma Jörgen, Torslanda , Ägare Gyllenglimma Åsa, Torslanda (Specialtecken: C)



AVELSKLASS

1027 SE UCH Enigma Element Of Desire S10337/2008 M FÖDD 2007-11-03, E. SE UCH Pablo Element Of Desire , U. SE UCH Ovi , Uppf Bäckström Ia, Lidingö

KAN TÄVLA MED: 1022 1023 1024 1026

UPPFÖDARKLASS

UPPFÖDARE: Gyllenglimma Åsa, Gyllenglimma Jörgen, Torslanda, Kennel Chantli'S

TÄVLAR MED: 1022 1023 1024 1026




Dostları ilə paylaş:
1   ...   25   26   27   28   29   30   31   32   ...   53
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə