Ring 1 Börjar kl 09: 00 Domare: edoff anne-chaterine ringsekreterare: Britt-Inger Tano Ringsekreterare: Kurt Tano

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 1.79 Mb.
səhifə3/53
tarix20.10.2017
ölçüsü1.79 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   53

MINIATYRBULLTERRIER

MINIATURE BULL TERRIER




HANAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

30 World Cup Montpellier SE46966/2013 FÖDD 2013-06-30, E. World Cup Amazulu , U. SE UCH World Cup Chelsea , Uppf Nordlund Anna, Hällefors , Ägare Karlsson Cecilia, Karlstad



(Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

31 World Cup Mamalodi SE52768/2012 FÖDD 2012-08-16, E. SE UCH NORD JV-11 Eywas Glacier Buttercup , U. World Cup Albacete , Uppf Nordlund Anna, Hällefors , Ägare Svensson Malmén Lena, Lindome



TIKAR

32 Bulls Of Art Doris Day SE23345/2013 FÖDD 2013-03-22, E. SE V-11 Tinybull's Alphaville , U. Proprius Porsche , Uppf Törnberg Anna, Sandviken , Ägare Lundquist Astrid, Saltsjö-Boo



CHAMPIONKLASS

33 EE CH LT CH LV CH UA CH Allatlantica Marvel LV25144/11 FÖDD 2010-10-18, E. GB CH Decadance Discovery Margins , U. Stardom Beauty Spot , Uppf Skrivele N, Lettland , Ägare Kristine Balcere, Bergshamra. Sverige, Lettland (Specialtecken: C)

34 NO UCH SE UCH Classic Dream's Mini Piff S40914/2009 FÖDD 2009-06-06, E. Leopold Od Rudej Wiedzmy , U. World Cup Fiorentina , Uppf Ryberg Pernilla, Ryberg Rolf, Värmlands Nysäter , Ägare Karlsson Cecilia, Karlstad

(Tävlar ej om Cacib) VETERANKLASS

35 Gummibullens Kizzy Gulliver S10053/2005 FÖDD 2004-11-26, E. Gummibullens Jack Gulliver , U. Gummibullens Isabella Gulliver , Uppf Johansson Iréne, Tyberg Claes-Göran, Sköldinge , Ägare Lundquist Astrid, Saltsjö-Boo (Specialtecken: C)




NORFOLKTERRIER

NORFOLK TERRIER




HANAR CHAMPIONKLASS

36 GB CH SE UCH Cantab Winning Ways S61919/2009 FÖDD 2009-10-21, E. SE UCH DE CH Easy Born To Be A Winner , U. SE V-08 SE UCH Cracknor N Cantab Combined , Uppf Eliasson Marita, Eliasson Kenneth, Fristad , Ägare Eliasson Marita, Eliasson Kenneth, Fristad



TIKAR UNGHUNDSKLASS

37 Cracknor Colour Me Red SE18551/2013 FÖDD 2012-06-16, E. Lowmita Cinnamon , U. Cracknor Can't Buy Me Love , Uppf Miss M H E Matell, Storbritannien , Ägare Eliasson Marita, Eliasson Kenneth, Fristad



ÖPPEN KLASS

38 Kinsridge Double Trouble SE54735/2011 FÖDD 2011-07-21, E. Guestlings Fairbanks , U. Brenin Here's More Trouble , Uppf Miss D E Jenkins, Storbritannien , Ägare Williscroft Lill, Onsala (Specialtecken: C)




NORWICHTERRIER

NORWICH TERRIER




HANAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

39 Flottatjärn's Hubert Of Hermit SE11462/2013 RFP FÖDD 2012-11-30, E. SE UCH NORD JV-12 Cobby's Hermit , U. Skeda Frida , Uppf Andorff Ewa-Maria, Alingsås , Ägare Tégélaar Yasmine, Tegélaar Mikael, Vårgårda



UNGHUNDSKLASS

40 Ru'cairn's Full Monty DK17536/2012 FÖDD 2012-09-12, E. CH CH DE CH Littlefield Saxony's Montgomery Dre , U. Ru'cairn's Grizzle Hot'n Sweet , Uppf Anette Lysgaard, Danmark , Ägare Kirsten Jensen, Porsevænget 34, Dk-2800 Kgs. L, Danmark



CHAMPIONKLASS

41 NORD JV-12 SE UCH Cobby's Hermit SE38298/2011 R FÖDD 2011-05-11, E. SE V-10 SE UCH Cobby's Roaring Chase , U. SE UCH Cobby's Hidden Angel , Uppf Sporre-Willes Renée, Ekerö , Ägare Tégélaar Yasmine, Vårgårda



TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

42 Cantab Fire Bird SE11254/2013 R FÖDD 2012-12-13, E. SE V-09 SE UCH DK UCH NORD V-11 Cantab Ring Of Fire , U. C.I.B FI UCH NORD UCH Cantab Fair And Square , Uppf Eliasson Marita, Eliasson Kenneth, Fristad , Ägare Ericsson Louise, Fritsla

43 Lärkahalls Coco Chanel SE62157/2012 SR FÖDD 2012-11-28, E. Lärkahalls Peregrin Took , U. Doublepatch All Hallows Pumpkin , Uppf Welander Carlson Pia Héléne, Örkelljunga , Ägare Welander Carlson Pia Héléne, Örkelljunga

UNGHUNDSKLASS

44 Lärkahalls Tyrannosaurus SE22618/2012 SR FÖDD 2012-02-26, E. Lärkahalls Dixieland Dinosaur Rox , U. Doublepatch All Hallows Pumpkin , Uppf Welander Carlson Pia Héléne, Örkelljunga , Ägare Welander Carlson Pia Héléne, Örkelljunga



CHAMPIONKLASS

45 C.I.B NORD UCH NORD V-10 WW-10 Ragus English Lady S11980/2009 R FÖDD 2008-06-10, E. Rouletta Havin A Good Thyme , U. GB CH Ragus Ladybird , Uppf Mrs L A Crawley, Storbritannien , Ägare Klerell Maureen, Falkenberg

46 C.I.B DK UCH NORD V-12 SE UCH Wichie Linnea S52814/2007 SR FÖDD 2007-07-12, E. Essegårdens Klasse , U. Cobby's Hazel Jewel , Uppf Arenklo Lena, Rydsgård , Ägare Engman Robert, Trelleborg

(Tävlar ej om Cacib) VETERANKLASS

47 INT UCH NORD UCH Birline's Gerda S24644/2002 SR FÖDD 2002-03-09, E. DK UCH Westie-White Wonder Wubbly , U. KBH V-99 NO V-99 VWW-08 NORD UCH INT UCH Quirruz Alice , Uppf Berglund Irene, Berglund Charlott, Lund , Ägare Berglund Charlott, Lund




CAIRNTERRIER

CAIRN TERRIER




HANAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

48 Tistelön's Herkules SE16979/2013 FÖDD 2013-02-03, E. SE UCH Crumb's Overnight Sensation , U. Tistelön's Mireille Matieu , Uppf Sundbeck Görel, Mölndal , Ägare Sundbeck Görel, Vallda



ÖPPEN KLASS

49 Hjohoo's There's A Spirit For Hjo SE13810/2012 FÖDD 2011-12-23, E. SE UCH Pennypop's Denim Jump Up , U. SE UCH Hjohoo's The Spirit In Hjour Eyes , Uppf Theodorsson Elisabeth, Hjo , Ägare Knutsson Inger, Uddevalla

50 SE VCH Lachleen Thief Of Hearts S14056/2008 FÖDD 2007-11-09, E. SE VCH DK UCH FI UCH Xtra Smart Of Barnsley , U. DK UCH FI UCH Sanderfield Dance Withroses , Uppf Rosenfeldt Berit, Dk-8472 Sporup , Ägare Johansson Jan-Inge, Uddevalla (Specialtecken: C)

51 Pennypop's Christmas Gift SE13857/2012 FÖDD 2011-12-24, E. C.I.B NO UCH SE UCH FI UCH SE V-11 FI V-11 Hjohoo's Hello Hjourself , U. SE UCH Pennypop's Maybelline , Uppf Nyborg Birgit, Vetlanda , Ägare Karlsson Birgit, Norrahammar (Specialtecken: C)

52 Storbackors Thunderball SE33666/2011 FÖDD 2011-04-25, E. C.I.B SE UCH NO UCH LU CH NL CH Rasken's Respected Billy Joel , U. Storbackors Proud Mary , Uppf Käll Lundman Maria, Falköping , Ägare Hemmarö Kjell, Rydboholm

CHAMPIONKLASS

53 SE UCH Danjou's Sherry Cowboy SE48612/2011 FÖDD 2011-07-29, E. EE CH SE UCH NO UCH Uniquecottage Sunny Jim , U. SE UCH NO UCH Danjou's Sherry Twist , Uppf Larsson Ann-Christin, Holmberg Johan, Ytterby , Ägare Mathiasson Carina, Olofstorp

54 DK UCH FI JV-11 JWW-12 NORD JV-11 SE UCH SE V-12 Hjohoo's Just Had To Be Hjo SE14521/2011 FÖDD 2010-12-10, E. SL CH BY CH WW-10 C.I.B RU CH NORD UCH Hjohoo's Hjo'Re The Love Of My Life , U. SL CH JWW-10 SE UCH US CH NL CH SE V-11 SE&NO UCH Hjohoo's Just The Way Hjo Are , Uppf Theodorsson Elisabeth, Hjo , Ägare Theodorsson Elisabeth, Hjo

55 NO UCH Rottriver's The Police S38960/2009 FÖDD 2009-04-25, E. SE UCH NO UCH Kadelly's Indiana Jones , U. SE UCH Rottriver's Straight Flush , Uppf Ohlander-Lindblom Krister, Haninge , Ägare Margrethe Thømt, Nesoddtangen, Norge (Specialtecken: C)

56 NO UCH Tordenstjerne's Almost Unreal NO59393/09 FÖDD 2009-10-20, E. NO UCH Gelitus Landson Black Labell , U. Qasamo's I Have A Dream , Uppf Hunsnes Tom & Rögeberg Cathrine, No-3514 Hönefoss , Ägare Line Sandli, Hedalen, Norge (Specialtecken: C)

57 SE UCH Tribuns Bromance SE64857/2010 FÖDD 2010-10-19, E. Tribuns Z U Soon , U. SE UCH Hjohoo's In Hjour Eyes Only , Uppf Söderwall Eva, Dufwa Louise, Långås , Ägare Holmgren Elna, Västra Frölunda



TIKAR UNGHUNDSKLASS

58 Hjohoo's Live Is To Love Hjo SE42514/2012 FÖDD 2012-05-24, E. SE UCH FI UCH Goldclint's Gamekeeper , U. JWW-08 SE UCH Hjohoo's Hjour Love Is My Life , Uppf Theodorsson Elisabeth, Hjo , Ägare Hofsö Jennifer, Landsbro

59 River Deep's Dancing Queen SE21169/2012 FÖDD 2012-02-23, E. SE VCH DK UCH FI UCH Xtra Smart Of Barnsley , U. SE VCH River Deep's River Queen , Uppf Johansson Jan-Inge, Tornberg Isa, Uddevalla , Ägare Johansson Jan-Inge, Uddevalla

60 Tribuns Famous House Of Dagmar SE45906/2012 FÖDD 2012-06-19, E. SE UCH Crumb's Lovin' Spoonful , U. SE UCH Hjohoo's In Hjour Eyes Only , Uppf Söderwall Eva, Dufwa Louise, Långås , Ägare Söderwall Eva, Långås



ÖPPEN KLASS

61 Storbackors Lucy In The Sky S49524/2009 FÖDD 2009-07-16, E. SE UCH FI UCH GB CH Rasken's Romping Playboy , U. Storbackors Proud Mary , Uppf Lundman Käll Maria, Falköping , Ägare Käll Lundman Maria, Falköping

62 Tistelön's Princess Mary SE44083/2011 FÖDD 2011-06-01, E. Miketos I Make My Own Choice , U. Tistelön's Mireille Matieu , Uppf Sundbeck Görel, Mölndal , Ägare Sundbeck Görel, Vallda

CHAMPIONKLASS

63 JWW-11 SE UCH Hjohoo's I'M Hjour Eye Candy SE43069/2010 FÖDD 2010-05-12, E. DK UCH FI UCH Nordcairn's Up-To-Date , U. SE UCH Hjohoo's The Spirit In Hjour Eyes , Uppf Theodorsson Elisabeth, Hjo , Ägare Theodorsson Elisabeth, Hjo

64 NO UCH NORD JV-07 SE UCH Rottriver's Hips Don't Lie S21180/2007 FÖDD 2007-01-23, E. SE V-07 NORD V-06 FI V-06 SE UCH INT UCH Rottriver's Hairy Man , U. SE UCH Rottriver's Rough Rumba , Uppf Ohlander Krister, Haninge , Ägare Margrethe Thømt, Nesoddtangen, Norge

(Tävlar ej om Cacib) VETERANKLASS

65 SE VCH River Deep's River Queen S41251/2005 FÖDD 2005-05-20, E. NO UCH NORD UCH Hjohoo's Diamonds In Hjour Eyes , U. SE VCH NORD JV-03 Rottriver's Dragqueen , Uppf Johansson Jan-Inge, Thornberg Isa, Uddevalla , Ägare Johansson Jan-Inge, Uddevalla



UPPFÖDARKLASS

UPPFÖDARE: Theodorsson Elisabeth, Hjo, Kennel Hjohoo'S

TÄVLAR MED: 49 54 58 63

R I N G 3

DOMARE: ULLTVEIT-MOE ANNIKA




Dostları ilə paylaş:
1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   53
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə