Ring 1 Börjar kl 09: 00 Domare: edoff anne-chaterine ringsekreterare: Britt-Inger Tano Ringsekreterare: Kurt Tano

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 1.79 Mb.
səhifə30/53
tarix20.10.2017
ölçüsü1.79 Mb.
1   ...   26   27   28   29   30   31   32   33   ...   53

MEXIKANSK NAKENHUND, MELLAN

MEXICAN HAIRLESS DOG, INTERMEDIATE




HANAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1028 Art & Joy Samson The Divine SE10552/2013 FÖDD 2012-12-02, E. KBH V-08 NORD V-07 SE UCH DK UCH PL CH Tenoch , U. Ima Naked Flame , Uppf Bihli Sveningsson Carina, Stenungsund , Ägare André Jeanette, Torslanda



TIKAR

1029 Art & Joy Rose The Divine SE10555/2013 FÖDD 2012-12-02, E. KBH V-08 NORD V-07 SE UCH DK UCH PL CH Tenoch , U. Ima Naked Flame , Uppf Bihli Sveningsson Carina, Stenungsund , Ägare Löwendahl Alexandra, Malmö

1030 Pohlhöjdens Bubble Gum Jenka SE58745/2012 FÖDD 2012-10-24, E. Pohlhöjdens Skorpan , U. SE UCH Pohlhöjdens Peperoni , Uppf Pohl Suzanne, Pohl Ove, Norrahammar , Ägare Dyk Madeleine, Sommen


SVENSK LAPPHUND

SWEDISH LAPPHUND




HANAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

1031 Rognebergtrollet's Fanki NO48513/13 FÖDD 2013-06-20, E. A-Prince , U. NO JV-11 Rognebergtrollet's Dienas , Uppf Haug Lillian, No-3060 Svelvik , Ägare Lillian Haug, Svelvik, Norge

1032 Täppagårdens Charmfulla Ozzy SE35056/2013 FÖDD 2013-04-24, E. Stråhles L-Maxe , U. Raidis Ada , Uppf Forsberg Eriksson Liselott, Krylbo , Ägare Georgsson Georg, Hönö

TIKAR

1033 Lappmoens Akki SE38439/2013 FÖDD 2013-06-02, E. C.I.B NORD UCH Cahppes Izor , U. SE UCH Cahppes Nessla , Uppf Lindström Madelene, Hovmantorp , Ägare Lindström Madelene, Hovmantorp

1034 Rognebergtrollet's Fadni NO48516/13 FÖDD 2013-06-20, E. A-Prince , U. NO JV-11 Rognebergtrollet's Dienas , Uppf Haug Lillian, No-3060 Svelvik , Ägare Lillian, Svelvik, Norge

HANAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1035 Hemakas Goblin SE53260/2012 FÖDD 2012-08-16, E. Skiftesgrind's Bamze , U. Mosco's Jippi , Uppf Sörensson Marie, Karlsson Henrik, Fellingsbro , Ägare Hallman Kristina, Ytterby

1036 Hemakas Gramse SE53261/2012 FÖDD 2012-08-16, E. Skiftesgrind's Bamze , U. Mosco's Jippi , Uppf Sörensson Marie, Karlsson Henrik, Fellingsbro , Ägare Hübinette Mimi, Torslanda

1037 Lappbergets Nemo SE21570/2013 FÖDD 2013-03-02, E. Jambos Chamil , U. SE UCH Lappbergets Diva , Uppf Ekberg Liselotte, Ekberg Lennart, Upplands Väsby , Ägare Ekberg Liselotte, Upplands Väsby



CHAMPIONKLASS

1038 SE UCH Cahppes Okki SE25232/2011 FÖDD 2011-03-01, E. DK V-12 NORD V-12 SE V-12 NORD UCH INT UCH FI V-10 Härkes Broder Mattis , U. Jambos Wizzla , Uppf Emanuelsson Henrik, Emanuelsson Ann-Catrin, Österbybruk , Ägare Chmel Ann-Christin, Halmstad

1039 NO UCH SE UCH Rognebergtrollet's Bargi N23335/07 FÖDD 2007-09-25, E. SE UCH NO UCH Sabmebaena Ravdi , U. Cahppes Åvda , Uppf Haug Lillian & Syverstad Morten, No-3060 Svelvik , Ägare Lillian Haug, Svelvik, Norge

TIKAR UNGHUNDSKLASS

1040 Jambos Dojja SE46065/2012 FÖDD 2012-07-10, E. SE UCH Hemakas Cajun , U. SE UCH Jambos Pelina , Uppf Pettersson Ewy, Österfärnebo , Ägare Ekberg Liselotte, Upplands Väsby

1041 Lappbergets Kiwi SE19241/2012 FÖDD 2012-02-13, E. SE UCH NO UCH Jambos Herax , U. SE UCH Lappbergets Diva , Uppf Ekberg Liselotte, Ekberg Lennart, Upplands Väsby , Ägare Lundbäck Lou, Tibro

1042 Orrestaddalens Hurvi NO50034/12 FÖDD 2012-06-18, E. Mikko , U. Skattliljans Betsy , Uppf Helgason Aslak, No-4380 Hauge I Dala , Ägare Lillian Haug, Svelvik, Norge

1043 Sheija NO36701/12 FÖDD 2012-03-09, E. Charlie , U. C.I.B NORD UCH NORD V-11 NO V-11 Loabala Cahppe , Uppf Gaup Ann-Britt, No-9700 Lakselv , Ägare Moen Astri, Tönsberg, Norge

ÖPPEN KLASS

1044 Jambos Chana SE15275/2011 FÖDD 2011-01-31, E. Cahppes Kiko , U. SE UCH Jambos Pelina , Uppf Pettersson Evy, Österfärnebo , Ägare Häggström Titti, Dalsjöfors

1045 Lappbergets Leija SE48738/2011 FÖDD 2011-07-25, E. Cahppes Zanto , U. SE UCH Lappbergets Favru , Uppf Ekberg Liselotte, Ekberg Lennart, Upplands Väsby , Ägare Alstéus Gunnar, Dalsjöfors

1046 DK V-12 NO V-12 Skogssamens Ciehka SE26323/2011 FÖDD 2011-03-24, E. Tjappo , U. Skogssamens Aiga , Uppf Niska Maria, Aldenbo Ola, Luleå , Ägare Guri TH Myrstuen, Vingrom, Norge (Specialtecken: C)



CHAMPIONKLASS

1047 SE UCH Cahppes Nessla SE23738/2011 FÖDD 2011-02-25, E. SE UCH Björne , U. SE UCH Hoghems Ally , Uppf Emanuelsson Henrik, Emanuelsson Ann-Catrin, Österbybruk , Ägare Lindström Madelene, Hovmantorp



R I N G 1 8

DOMARE: BRINK YVONNE


DOBERMANN

DOBERMANN




HANAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

1048 Dobergaarden Forever Nobel Nero DK13749/2013 FÖDD 2013-06-24, E. LV CH LT CH UA CH BY CH EE CH RU CH Pride Of Russia Angel , U. IPOII SE UCH DK UCH Lucky Di Altobello , Uppf Lundahl Hanne, Danmark , Ägare Diana Bentsen, Dronninglund, Danmark



(Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1049 Dobergaarden Forever Louis DK17997/2012 FÖDD 2012-09-07, E. BG CH JWW-08 ME CH Maxim Di Altobello , U. IPOI SE UCH DK UCH Dobergaarden Forever Aicha , Uppf Lundahl Hanne, Danmark , Ägare Hanne Lundahl, Kerstin von Olberg, Tistrup, Storbritannien (Specialtecken: S)

1050 Dobermundes El Emblazon SE10405/2013 FÖDD 2012-12-19, E. KORAD LT CH IPOI SE UCH C.I.B Ulisse Delle Querce Nere , U. Bentli Iz Doma Domeni , Uppf Davidsson Olle, Klågerup , Ägare Blasiusson Linda, Skivarp (Specialtecken: S)

UNGHUNDSKLASS

1051 Jesse James v Nobel Line NO53700/12 FÖDD 2012-07-06, E. Purgaj's Porshe Di Altobello , U. NORD JV-10 NO UCH Beckers Mystique v Nobel Line , Uppf Haglind Glenn-A 6 Wesenberg Ingrid, Norge , Ägare Hilde Lohnenschloss, Oslo, Norge



CHAMPIONKLASS

1052 ME CH SE U(D)CH Dobergaarden Forever Jago Darkstorm KCAP08C0574 FÖDD 2011-09-26, E. IPOI INT UCH LU CH DK V-12 DK UCH Dobergaarden Forever Athos , U. IPOIII Amazing Grace Di Altobello , Uppf Lundahl H, Storbritannien , Ägare Hanne Lundahl, Marie And Kevin Burton, Tistrup, Storbritannien



TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1053 Destiny Phoenix Invisible Touch DK14648/2013 FÖDD 2013-03-31, E. Oksamit de Grande Vinko , U. Destiny's Phoenix High Voltage. , Uppf Eva O Allan Chivu, Rumänien , Ägare Peter Faber, Dk-4100 Ringsted, Danmark

1054 Jolene v Nobel Line SE11225/2013 FÖDD 2012-07-06, E. Purgaj's Porshe Di Altobello , U. NORD JV-10 NO UCH Beckers Mystique v Nobel Line , Uppf Haglind Glenn-A 6 Wesenberg Ingrid, Norge , Ägare Lennemar Caroline, Skövde (Specialtecken: S)

1055 Qui Terret Black Mamba v Nobel Line NO39445/13 FÖDD 2013-03-10, E. IPOI NO UCH Aragorn v Nobel Line , U. SE V-09 IPO/BHPI IPOI IPOII For Kai von Wolf Stamm , Uppf Pedersen Miriam, No-3214 Sandefjord , Ägare Hilde Lohnenschloss, Oslo, Norge (Specialtecken: S)



UNGHUNDSKLASS

1056 NO V-13 Imidz Lady Eleanor LV28871/12 FÖDD 2012-04-30, E. IPO/BHPI IPOI IPOIII Oksamit de Grande Vinko , U. CH Imidz Bella Ballada Dalores , Uppf Pekarskis J, Latvia , Ägare Miriam Pedersen, Sandefjord, Norge (Specialtecken: S)

1057 J'Adore Gucci v Nobel Line SE11991/2013 FÖDD 2012-07-06, E. Purgaj's Porshe Di Altobello , U. NORD JV-10 NO UCH Beckers Mystique v Nobel Line , Uppf Haglind Glenn-A 6 Wesenberg Ingrid, Norge , Ägare Lerjéus Frida, Tidaholm (Specialtecken: S)

BRUKS / JAKTKLASS

1058 Dobergaarden Forever Kalina DK00891/2012 FÖDD 2011-11-08, E. IPOI INT UCH LU CH DK V-12 DK UCH Dobergaarden Forever Athos , U. Tinker Bell Di Altobello , Uppf Lundahl Hanne, Danmark , Ägare Diana Bentsen, Dronninglund, Danmark (Specialtecken: C)

1059 IPO/BHPI IPOI Dobvoyage Fabulouse SE20348/2010 FÖDD 2010-02-07, E. VPGIII IPOIII DE&VDH CH Bojan Vom Havelland , U. KORAD Dobvoyage Anjuska , Uppf Dahlgren Madeléne, Nykvarn , Ägare Dahlgren Madeléne, Nykvarn

1060 IPOI NO JV-11 NO UCH NO V-11 NO V-12 Secret Dreamsn Of Sirius Cu Noziro NO60390/10 FÖDD 2010-10-23, E. IPO/BHPI IPOI IPOIII Oksamit de Grande Vinko , U. Sant Kreal Gegemonia , Uppf Skjervheim Einar & Kari, No-5306 Erdal , Ägare Linn Andersen, Helgeroa, Norge



ÖPPEN KLASS

1061 Dobergaarden Forever Grand Paris DK06293/2011 FÖDD 2011-03-30, E. RU CH Grand Mollis Armani , U. IPOI RS CH SE UCH Lola Di Altobello , Uppf Lundahl Hanne, Dk-6862 Tistrup , Ägare Hanne Lundahl, Marie And Kevin Burton, Tistrup, Storbritannien (Specialtecken: S)



CHAMPIONKLASS

1062 DK UCH Dobergaarden Forever Cika DK06182/2010 FÖDD 2010-03-06, E. BG CH JWW-08 ME CH Maxim Di Altobello , U. IPOI RS CH SE UCH Lola Di Altobello , Uppf Lundahl Hanne, Dk-6862 Tistrup , Ägare Diana Bentsen, Dronninglund, Danmark (Specialtecken: C)






Dostları ilə paylaş:
1   ...   26   27   28   29   30   31   32   33   ...   53
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə