Ring 1 Börjar kl 09: 00 Domare: edoff anne-chaterine ringsekreterare: Britt-Inger Tano Ringsekreterare: Kurt Tano

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 1.79 Mb.
səhifə31/53
tarix20.10.2017
ölçüsü1.79 Mb.
1   ...   27   28   29   30   31   32   33   34   ...   53

HOVAWART

HOVAWART




HANAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

1063 Hoffen-Damms Zappa SE33723/2013 FÖDD 2013-05-03, E. KORAD LPI LPII SE UCH SE V-12 Hamostis Callisto Av Carlo , U. Hoffen-Damms Zamba , Uppf Karlsson Daniel, Karlsson Lena, Hasslö , Ägare Eng Catarina, Borås



CHAMPIONKLASS

1064 C.I.B FDI FI JV-11 FI UCH SE UCH Tallivahdin Freiberufler FI46477/10 FÖDD 2010-07-14, E. VPGIII Cid Vom Alten Schulweg , U. SE UCH FI UCH Tallivahdin Cremefarben , Uppf Tapojärvi Minna, Finland , Ägare Minna Tapojärvi, Masku, Finland



TIKAR UNGHUNDSKLASS

1065 Gårdvarens Cassia SE18660/2012 FÖDD 2012-01-25, E. Gårdvarens II Qaxig , U. KORAD Dalli-Dalli v D Rasselbande , Uppf Strid Britt, Svenshögen , Ägare Ringnér Maria, Huddinge (Specialtecken: S)

1066 Gårdvarens Kira SE18659/2012 FÖDD 2012-01-25, E. Gårdvarens II Qaxig , U. KORAD Dalli-Dalli v D Rasselbande , Uppf Strid Britt, Svenshögen , Ägare Ågren Susanne, Västerlanda (Specialtecken: S)

BRUKS / JAKTKLASS

1067 FI JV-11 Tallivahdin Forscherin FI46474/10 FÖDD 2010-07-14, E. VPGIII Cid Vom Alten Schulweg , U. SE UCH FI UCH Tallivahdin Cremefarben , Uppf Tapojärvi Minna, Finland , Ägare Minna Tapojärvi, Masku, Finland (Specialtecken: S)



ÖPPEN KLASS

1068 Hässlehoffs Stella-Freesiadotter SE43670/2011 FÖDD 2011-06-18, E. KORAD SE BCH Corallrevets Harras , U. KORAD LPI TJH(FM) Hässlehoffs Freesia-Samoadotter , Uppf Fribing Lena, Hässleholm , Ägare Hedlund Madeleine, Partille (Specialtecken: S)



CHAMPIONKLASS

1069 DK UCH KORAD NO UCH NORD UCH SE UCH Brukshoffets Baronesse Blixen NO49751/09 FÖDD 2009-06-23, E. Bilbo Vom Blockhaus , U. Aysy Lobivia , Uppf Thömt Margrethe, Norge , Ägare Margrethe Thømt, Nesoddtangen, Norge

1070 KORAD LPI LPII SE UCH TJH TJH(PTRH) Lintrollets Cajsa Cavat SE13464/2010 FÖDD 2009-12-20, E. KORAD Heros von Der Tannenmühle , U. KORAD SE V-06 SE UCH Lintrollets Lilla X , Uppf Carlsson Ingrid, Carlsson Benny, Vendelsö , Ägare Westerdahl Lisbeth, Romelanda


GROSSER SCHWEIZER SENNENHUND

GREAT SWISS MOUNTAIN DOG




HANAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1071 Fips Vom Höhgarten SE17328/2013 FÖDD 2012-10-10, E. DE&VDH CH Icco von Den Wonneproppen , U. Bellana Vom Steinrech , Uppf Sahm Anke, Tyskland , Ägare Larsson Helen, Helsingborg

1072 Jomatanjo's Herman SE14734/2013 FÖDD 2013-01-06, E. C.I.B DE&VDH CH LU CH Rammstein From Swiss Star , U. SE UCH DK UCH FI UCH Jomatanjo's Ella , Uppf Ekstrand Yvonne, Broaryd , Ägare Berg Mari, Sjuntorp

TIKAR CHAMPIONKLASS

1073 FI UCH NORD JV-11 SE UCH Jomatanjo's Filippa SE54092/2010 FÖDD 2010-07-26, E. NO V-10 NO UCH Chip-Thyson v Obersteckholz , U. SE V-08 NO V-08 SE UCH NO UCH FI UCH C.I.B Carnavals Jarolina , Uppf Ekstrand Yvonne, Broaryd , Ägare Andersson Claes-Göran, Klingeborn Britt, Örebro




ENTLEBUCHER SENNENHUND

ENTLEBUCH MOUNTAIN DOG




TIKAR ÖPPEN KLASS

1074 VDH CH Imka Uti 't Hollandse Entlinst VDH/SSVES55971 FÖDD 2011-01-02, E. Eiko Uit 't Hollandse Entlinest , U. SE UCH NL CH Bayka Uit 't Hollandse Entlinest , Uppf Duermeyer E, Holland , Ägare Ursula Gaspers, Neumünster, Tyskland (Specialtecken: C)



CHAMPIONKLASS

1075 C.I.B DE CH DK UCH Bo-Benji Vom Mettinger Land VDH/SSVES53000 FÖDD 2010-04-14, E. Dino Uit't Hollandse Entlinest , U. Bella Vom Saarnberg , Uppf Reinhard & Anne Stermann, Tyskland , Ägare Rolf Gaspers, Neumünster, Övriga Länder




BOXER

GERMAN BOXER




HANAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

1076 Kronion's Bacchus NO42925/13 FÖDD 2013-04-17, E. Torro v Rusticana , U. Human Boxers Femme Fatale , Uppf Winger Kersti, Norge , Ägare Kersti Winger, Ekornveien 34, 3482 Tofte, Norge



UNGHUNDSKLASS

1077 Incirias Pepino Yellow SE19976/2012 FÖDD 2012-03-05, E. KORAD Lembergi Box King Crimson v Eurozon , U. Incirias Eliza-Dolittle , Uppf Håkansson Hans, Håkansson Ann-Britt, Löberöd , Ägare Håkansson Hans, Löberöd (Specialtecken: S)

1078 Shirwalk's Emerson SE32565/2012 FÖDD 2012-04-17, E. KORAD Engelaiz Torres , U. KORAD LPI LPII LPIII SE UCH Shirwalk's Carmencita , Uppf Johansson Ninni, Gyttorp , Ägare Rand Marie, Årjäng (Specialtecken: S)

1079 Victoryknox Blackberry Crumble SE24826/2012 FÖDD 2012-03-17, E. KORAD LPI SE UCH Troica's Gaston , U. KORAD Valsängen's Tortilla , Uppf Björnhag Eleonor, Eksjö , Ägare Källner Åsa, Aneby (Specialtecken: S)



BRUKS / JAKTKLASS

1080 KORAD Engelaiz Undercover SE22018/2010 FÖDD 2010-02-03, E. Mario v D Hundestaffel Nord , U. KORAD SE UCH Engelaiz Never Ending Fire , Uppf Mussawir Marlene, Västra Frölunda , Ägare Nolmark Lisa, Åsa

1081 Genjoy's Peter The Great SE18566/2012 FÖDD 2012-02-20, E. IPOI SE UCH PL CH Elmonte's Santafe , U. KORAD LV CH BY CH EE CH C.I.E RU CH Jeneva Adjantis , Uppf Lindstedt Sara, Sala , Ägare Törnblom Jessica, Tierp

ÖPPEN KLASS

1082 KORAD Incirias Lennon SE34062/2010 FÖDD 2010-04-29, E. KORAD Lembergi Box King Crimson v Eurozon , U. Incirias Bossa-Nova , Uppf Håkansson Hans, Håkansson Ann-Britt, Löberöd , Ägare Hansen Torvaldsson Monika, Västra Frölunda (Specialtecken: S)

1083 KORAD Wellans Born To Run S53168/2008 FÖDD 2008-07-04, E. KORAD Swedbox Macho Man , U. KORAD Briljants Bella Sorella , Uppf Norin Busk Anita, Falun , Ägare Ejlegård Niklas, Glanshammar (Specialtecken: S)

CHAMPIONKLASS

1084 NO UCH Kronion's Amadeus NO47092/10 FÖDD 2010-06-02, E. NO V-10 NO UCH NO V-09 Geronimo Del Ducato Di Parma , U. Human Boxers Femme Fatale , Uppf Winger Kersti, Norge , Ägare Birgit Neuendorff, Svenskerudveien 20, 1914 Ytre, Norge (Specialtecken: S)



TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1085 Aglaia's Dundran SE61433/2012 FÖDD 2012-10-30, E. Dunderboxer's Alfons , U. KORAD Shirwalk's Daphne , Uppf Andersson Mari, Kil , Ägare Löfström Susanne, Bålsta (Specialtecken: S)

1086 Tanita Love Av Miraculix NO56599/12 FÖDD 2012-09-30, E. NO UCH Marzonara Irakli , U. NO UCH Hausse Wiktoria , Uppf Nilsen Ove, No-4270 Åkrehamn , Ägare Ove Nilsen C/o Jessica Törnblom, Tierp, Norge (Specialtecken: S)

UNGHUNDSKLASS

1087 Impressive's Baby Bippa SE44987/2012 FÖDD 2012-06-10, E. Laurin's Boxer Alim , U. KORAD LPII C.I.B C.I.E NORD UCH Bippa Con Tilia , Uppf Anderson Ingrid, Persson Nina, Landskrona , Ägare Persson Nina, Landskrona (Specialtecken: S)

1088 Incirias Physalis Orange SE19980/2012 FÖDD 2012-03-05, E. KORAD Lembergi Box King Crimson v Eurozon , U. Incirias Eliza-Dolittle , Uppf Håkansson Hans, Håkansson Ann-Britt, Löberöd , Ägare Håkansson Hans, Löberöd (Specialtecken: S)

1089 Typhoon's Holly SE40861/2012 FÖDD 2012-06-24, E. KORAD Lembergi Box King Crimson v Eurozon , U. Typhoon's Diza , Uppf Fredriksson Anne, Ljungbyhed , Ägare Fredriksson Anne, Ljungbyhed (Specialtecken: S)

1090 Victoryknox Darling Clementine SE24828/2012 FÖDD 2012-03-17, E. KORAD LPI SE UCH Troica's Gaston , U. KORAD Valsängen's Tortilla , Uppf Björnhag Eleonor, Eksjö , Ägare Björnhag Eleonor, Eksjö (Specialtecken: S)

BRUKS / JAKTKLASS

1091 Boxillas Billie Jean S48824/2009 FÖDD 2009-06-26, E. KORAD LPII SE UCH Swedbox Prince , U. Twinbox Shanti Of The Jungle , Uppf Brunila Hannah, Olofstorp , Ägare Wessman Elisabet, Torslanda

1092 Engelaiz Valpolicella SE12095/2011 FÖDD 2010-11-30, E. LPI KORAD Teamwork Unikum , U. KORAD SE UCH Engelaiz My Angel , Uppf Mussawir Marlene, Västra Frölunda , Ägare Kristin Halle, Nordre Frogn, Norge, Norge (Specialtecken: S)

1093 KORAD LPI Queensie's Jizza SE51388/2010 FÖDD 2010-07-06, E. VPGIII IPOIII VDH CH Uno Vom Okeler Forst , U. KORAD SE UCH Queensie's Enya , Uppf Wilcken Karin, Jonsered , Ägare Nord Roland, Frillesås (Specialtecken: S)

1094 KORAD LPI Shirwalk's Discovery S66701/2009 FÖDD 2009-11-01, E. KORAD LPII SE UCH Swedbox Prince , U. KORAD LPI LPII LPIII SE UCH Shirwalk's Carmencita , Uppf Johansson Ninni, Gyttorp , Ägare Löfström Susanne, Bålsta

ÖPPEN KLASS

1095 Handler's Pralin SE61271/2011 FÖDD 2011-10-27, E. KORAD SE UCH INT UCH PL CH Tenzing Des Courtillieres , U. Sulez Showdown , Uppf Näslund Linda, Brunflo , Ägare Cecilia Victoria Sundberg, Porsgrunn, Norge (Specialtecken: S)

1096 Kalixta Van Ryckogie SE37460/2012 FÖDD 2011-04-01, E. Universum Xandro , U. Itaca Van de Patshoeve , Uppf Ogiers Christine, Belgien , Ägare Törnblom Jessica, Tierp (Specialtecken: S)

(Tävlar ej om Cacib) VETERANKLASS

1097 C.I.B C.I.B. & C.I.E. C.I.E FI UCH KORAD LPI LPII NORD UCH Teamwork Savannah S56808/2005 FÖDD 2005-08-02, E. VPGIII SCHHII VDH CH INT UCH Balu Vom Hause Romeo , U. KORAD TJH SE UCH Engelaiz Abrakadabra At Teamwork , Uppf Östlund Holmsten Maritha, Holmsten Sven-Einar, Gyttorp , Ägare Andersson Malin, Mussawir Marlene, Göteborg



AVELSKLASS

1098 KORAD Lembergi Box King Crimson v Eurozon S21703/2009 FÖDD 2007-12-27, E. WW-08 ME CH RO CH Twinkle Star v Eurozone , U. Sonatina Di Maggio v Eurozone , Uppf Rigoczky Jozsefne, Hu-7252 Attala , Ägare Håkansson Hans, Löberöd

KAN TÄVLA MED: 1077 1082 1088 1089

R I N G 1 9

DOMARE: OLIVEIRA RUI

PORTUGAL




Dostları ilə paylaş:
1   ...   27   28   29   30   31   32   33   34   ...   53
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə