Ring 1 Börjar kl 09: 00 Domare: edoff anne-chaterine ringsekreterare: Britt-Inger Tano Ringsekreterare: Kurt Tano

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 1.79 Mb.
səhifə32/53
tarix20.10.2017
ölçüsü1.79 Mb.
1   ...   28   29   30   31   32   33   34   35   ...   53

BASSET HOUND

BASSET HOUND




HANAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1099 Swede Sun's Crewman SE13350/2013 FÖDD 2012-12-24, E. NO V-07 NO V-08 SE UCH NORD V-11 SE V-11 SE V-12 Swede Sun's Lukas , U. SE UCH Swede Sun's Zelda , Uppf Sunebring Paula, Tostared , Ägare Göransson Nina, Dunder Fredrik, Lerum



UNGHUNDSKLASS

1100 Magdaforssens Lafayetté SE20643/2012 FÖDD 2012-03-03, E. SE UCH Bassestugans Dalton Delux , U. SE VCH C.I.B NORD UCH Bassestugans Bojan Bamyl , Uppf Larsson Kristina, Deje , Ägare Graf Johan, Falkenberg

1101 Magdaforssens Tiger SE20647/2012 FÖDD 2012-03-03, E. SE UCH Bassestugans Dalton Delux , U. SE VCH C.I.B NORD UCH Bassestugans Bojan Bamyl , Uppf Larsson Kristina, Deje , Ägare Stengl Lena, Vilshult

ÖPPEN KLASS

1102 Basseligans Stig-Helmer SE28771/2011 FÖDD 2011-04-08, E. SE VCH SE UCH NO UCH Lulubelle's Bootstrap Bill , U. SE VCH Basseligans Black Pearl , Uppf Jarnlöf Helena, Säffle , Ägare Rose Kim, Bålsta (Specialtecken: C)

1103 Magdaforssens Baloo SE20641/2012 FÖDD 2012-03-03, E. SE UCH Bassestugans Dalton Delux , U. SE VCH C.I.B NORD UCH Bassestugans Bojan Bamyl , Uppf Larsson Kristina, Deje , Ägare Ahlgren Ingrid, Köping

CHAMPIONKLASS

1104 DK UCH SE UCH SE VCH Affections Born To Run S25042/2009 FÖDD 2009-03-13, E. SE UCH NO UCH Dick Skip Od Berounky , U. SE V-07 NO V-07 C.I.B C.I.E SE U(V)CH DK UCH NORD UCH NO V-09 INT U(V)CH Affections True Love , Uppf Carlsson Roland, Carlsson Monica, Alingsås , Ägare Carlsson Roland, Nossebro

1105 DK UCH FI UCH NORD UCH SE UCH Bassestugans Dennis Dynamit SE56315/2010 FÖDD 2010-08-17, E. SE UCH NO UCH Bassbarr Fingal's Cave , U. Ulyssa Av Kalvskinnet , Uppf Kvarntun Eva, Hultgren Hans-Erik, Herrljunga , Ägare Andersson Pia, Ljusterö

1106 NO UCH NO V-12 SE UCH Lulubelle's Endearing Eyecatcher SE61637/2010 FÖDD 2010-07-04, E. NO UCH Lulubelle's Atlas Maximus , U. Causinacommotion Della Luna Caprese , Uppf Abrahamsen Elisabeth, Norge , Ägare Eriksson Rose-Marie, Borlänge



TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1107 Swede Sun's Dora SE13361/2013 FÖDD 2012-12-27, E. Nut-Brown Nick v Grunsven , U. Swede Sun's Åsanna , Uppf Sunebring Paula, Tostared , Ägare Larsson Kristina, Deje



ÖPPEN KLASS

1108 Affections Diamond SE46999/2011 FÖDD 2011-07-17, E. SE UCH NO UCH Dick Skip Od Berounky , U. SE V-07 NO V-07 C.I.B C.I.E SE U(V)CH DK UCH NORD UCH NO V-09 INT U(V)CH Affections True Love , Uppf Carlsson Roland, Carlsson Monica, Nossebro , Ägare Wollenberg Malin, Harlösa (Specialtecken: C)

1109 Cazzim's Thats Me SE46996/2011 FÖDD 2011-06-26, E. Bazetts Dagerman , U. SE UCH Basseligans Elizabeth Swann , Uppf Gjertz Helen, Nossebro , Ägare Gjertz Helen, Nossebro

1110 Edenlyckan's Vackravandra SE34673/2011 FÖDD 2011-04-21, E. SE UCH NO UCH Dick Skip Od Berounky , U. Bazetts Nobless Nemi , Uppf Andreasson Mirjam, Ängelholm , Ägare Stengl Lena, Vilshult



(Tävlar ej om Cacib) VETERANKLASS

1111 C.I.B C.I.E DK UCH INT U(V)CH NO V-07 NO V-09 NORD UCH SE U(V)CH SE V-07 Affections True Love S19002/2005 FÖDD 2005-02-04, E. Quickcard's It's A Miracle , U. Bazetts Beatrix-Affections , Uppf Carlsson Roland, Carlsson Monica, Vårgårda , Ägare Carlsson Roland, Nossebro




AIREDALETERRIER

AIREDALE TERRIER




HANAR CHAMPIONKLASS

1112 NORD UCH Canis Rocket Fire SE43917/2010 FÖDD 2010-05-30, E. SE V-08 SE V-09 SE UCH Joval Cast A Golden Shadow , U. SE UCH Canis Duchess , Uppf Dahlberg Ann-Britt, Persson Jan-Olof, Onsala , Ägare Krawczyk Tomasz, Olsson Krawczyk Eva, Heberg

1113 DK UCH SE UCH Klofkulla's Incredible S35810/2009 FÖDD 2009-04-25, E. Vitus von Der Schwarzen Kuhle , U. NO V-03 NORD UCH INT UCH Klofkulla's Dashing Diamond , Uppf Stenkula Petra, Stenkula Peter, Genarp , Ägare Andersson Angelica, Löddeköpinge

TIKAR ÖPPEN KLASS

1114 Copperstone Catherine SE35106/2011 FÖDD 2011-05-01, E. C.I.B SE UCH NO UCH Ash Grove Brownsugar , U. SE UCH Copperstone Ra Another Passion , Uppf Klerell Maureen, Falkenberg , Ägare Svane Elisabeth, Karlsborg

1115 Little-Lucky SE11999/2011 FÖDD 2010-12-29, E. DK UCH Quasti von Der Schwarzen Kuhle , U. SE UCH Klofkulla's Lucky Lady , Uppf Raagaard Kirsten, Sösdala , Ägare Stenkula Rasmus, Genarp (Specialtecken: C)

CHAMPIONKLASS

1116 DK UCH NO UCH NORD UCH SE UCH Rabben's Northern Star SE23628/2012 FÖDD 2011-07-11, E. NORD UCH NORD V-11 NORD V-10 DK V-10 INT UCH DK V-11 NO V-11 Rabben's Kingston , U. SE V-10 SE UCH NO UCH Joval Angel's Journey , Uppf Sigfridstad Halvor, Norge , Ägare Ouis Pernilla, Malmö




AUSTRALISK TERRIER

AUSTRALIAN TERRIER




HANAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1117 Tanamier's Bounty The Red Favourite NO35050/13 R FÖDD 2013-02-09, E. NO UCH Tanamier's Surprise I Am Superboy , U. DK UCH NO UCH Tanamier's Waltzing Tiril , Uppf Ingebretsen Anne-Marie, No-2973 Begna , Ägare Ingebretsen Anne Marie, Begna, Norge



ÖPPEN KLASS

1118 Twee-Dle-Dee Red Itchy Beard S15657/2009 BLT FÖDD 2009-01-08, E. SE UCH US CH Brinogue Red Hot And Blue , U. C.I.B NORD UCH Twee-Dle-Dee Without Makeup , Uppf Sandahl Carin, Sandahl Roger, Lindesberg , Ägare Andersson Richard, Hammarö



CHAMPIONKLASS

1119 SE UCH Dendu August SE31509/2010 R FÖDD 2010-04-01, E. SE UCH Avocation Rockabilly , U. NORD UCH Ålhammarens Ruffa Koppartroll , Uppf Holte Gunilla, Sundell Birgitta, Örebro , Ägare Öhlund Gunilla, Örebro

1120 CA CH GB CH Jaskarin Magic Number SE61497/2010 R FÖDD 2010-09-27, E. C.I.B FI UCH NORD UCH GB CH Jaskarin Peperoncino , U. C.I.B SE UCH DK UCH NO UCH NO V-09 Notice Magica de Spell , Uppf Walldén Markus, Reiman-Walldén Saija, Gnesta , Ägare Reiman-Walldén Saija, Paul Eardley, Sue Mc Court, Gnesta (Specialtecken: C)

1121 DK UCH NO UCH NO V-07 NORD V-06 Tanamier's Port Salut For Me N19522/05 BLT FÖDD 2005-08-14, E. US CH Benayr Mr Wonderful , U. US CH Skylark Diamonds Are Forever , Uppf Ingebretsen Anne-Marie, No-2937 Begna , Ägare Ingebretsen Anne Marie, Begna, Norge (Specialtecken: C)



TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1122 Nellyson's A Kit Kat Chat SE28639/2013 R FÖDD 2013-03-22, E. SE UCH NO UCH AU CH Enomis Master Inth Ring , U. NL CH Pitlochry's Prue Plumo , Uppf Nordgren Tina, Hörby , Ägare Arvidsson Ing-Marie, Kungsbacka



UNGHUNDSKLASS

1123 Dendu Diva Made Of Copper SE47448/2012 R FÖDD 2012-07-13, E. SE UCH Avocation Heavy Metal , U. NORD UCH Ålhammarens Ruffa Koppartroll , Uppf Öhlund Gunilla, Sundell Birgitta, Örebro , Ägare Öhlund Gunilla, Örebro



ÖPPEN KLASS

1124 Dendu Bermuda Sky SE36885/2011 R FÖDD 2011-05-19, E. SE UCH Cooktown Red Gasolin , U. SE UCH NO UCH Ålhammarens Ruzzin , Uppf Holte Gunilla, Sundell Birgitta, Örebro , Ägare Sundell Birgitta, Munoz Sofia, Örebro

1125 Jaskarin Cara Design SE60572/2011 BLT FÖDD 2011-10-27, E. CA CH Shastakin Jersey Jake , U. EE CH C.I.B SE UCH FI UCH Jaskarin Carissima , Uppf Walldén Markus, Walldén Saija, Gnesta , Ägare Reiman-Walldén Saija, Norr Klarbrant Therese, Gnesta (Specialtecken: C)

1126 Jaskarin Play With Fire SE62853/2011 R FÖDD 2011-12-11, E. SE UCH NO UCH FI UCH NORD JV-11 NO V-12 NO V-13 Jaskarin Sirius , U. C.I.B SE UCH DK UCH NO UCH NO V-09 Notice Magica de Spell , Uppf Walldén Markus, Walldén Saija, Gnesta , Ägare Reiman-Walldén Saija, Norén Lisbeth, Gnesta (Specialtecken: C)

1127 Nellyson's Very Red N' Purebred SE29612/2011 R FÖDD 2011-03-22, E. Bristregal Roll Over Beethoven , U. SE UCH Nellyson's Karrolina , Uppf Nordgren Tina, Hörby , Ägare Arvidsson Ing-Marie, Kungsbacka

CHAMPIONKLASS

1128 SE UCH Dendu Belfast Brownie SE36884/2011 R FÖDD 2011-05-19, E. SE UCH Cooktown Red Gasolin , U. SE UCH NO UCH Ålhammarens Ruzzin , Uppf Holte Gunilla, Sundell Birgitta, Örebro , Ägare Eriksson Sven-Åke, Arboga

1129 SE UCH Nellyson's Trillimillibillibaby SE51580/2010 R FÖDD 2010-07-17, E. Nellyson's His Holy Pipe , U. Nellyson's La Lucilla Ball , Uppf Nordgren Tina, Hörby , Ägare Arvidsson Ing-Marie, Kungsbacka

UPPFÖDARKLASS

UPPFÖDARE: Öhlund Gunilla, Sundell Birgitta, Örebro, Kennel Dendu

TÄVLAR MED: 1119 1123 1124 1128




Dostları ilə paylaş:
1   ...   28   29   30   31   32   33   34   35   ...   53
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə