Ring 1 Börjar kl 09: 00 Domare: edoff anne-chaterine ringsekreterare: Britt-Inger Tano Ringsekreterare: Kurt Tano

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 1.79 Mb.
səhifə33/53
tarix20.10.2017
ölçüsü1.79 Mb.
1   ...   29   30   31   32   33   34   35   36   ...   53

BEDLINGTONTERRIER

BEDLINGTON TERRIER




HANAR UNGHUNDSKLASS

1130 Secret Style's Show Must Go On SE19527/2012 FÖDD 2012-02-01, E. SE UCH DK UCH US CH NORD UCH Isotop's Xceptional Friend , U. Secret Style's Perfect Princess , Uppf Johansson Jennie, Nilsson Patrik, Genevad , Ägare Johansson Jennie, Genevad

1131 Velvety Hobart SE42507/2012 FÖDD 2012-05-31, E. SE UCH Piperdene Color Me Blu , U. SE UCH Velvety Tiramisu , Uppf Nilsson Lise-Lotte, Thörnestad Ann-Christin, Årsta , Ägare Hasson Bente, Årsta

ÖPPEN KLASS

1132 Kurazh Iz Laplandii Kanis RKF3236647 FÖDD 2011-11-29, E. LT CH C.I.B RU CH Evgeniy Onegin Iz Laplandii Kanis , U. Zlatovlaska Iz Laplandii Kanis , Ägare Olga Dosadina, Monchegorsk, Murmanskaya Obl, Ryssland (Specialtecken: C)

1133 Trevelyan's Quiet Playing Games SE30397/2012 FÖDD 2011-11-24, E. Symretoppen's Freke Nordic Star , U. Trevelyan's Olala For Your Eyesonly , Uppf M E H W Janssen, Nederländerna , Ägare Byberg Eva, Eriksson Malin, Österbybruk (Specialtecken: C)

CHAMPIONKLASS

1134 C.I.B FI V-12 KBH V-09 NORD UCH NORD V-08 NORD V-10 NORD V-11 SE V-08 SE V-09 US CH Isotop's Sprite S62623/2006 FÖDD 2006-09-15, E. NO V-03 SE V-04 VWW-08 NORD UCH INT UCH US CH Isotop's Battery , U. SE UCH Isotop's Miss Moneypenny , Uppf Byberg Ann-Mari, Eriksson Malin, Österbybruk , Ägare Eriksson Malin, Eriksson Patricia, Österbybruk

1135 SE UCH Velvety Dream Came True SE44873/2011 FÖDD 2011-05-26, E. NORD JV-05 FI UCH Honeymist Swinging The Fair , U. NORD V-08 SE UCH Velvety Sweet Dream , Uppf Nilsson Lise-Lotte, Thörnestad Ann-Christin, Årsta , Ägare Nyrén Pamela, Stenhamra

1136 SE UCH Velvety Shadow Of An Angel SE10537/2011 FÖDD 2010-10-17, E. IT CH Velvety Chasing Shadows , U. SE V-07 WW-10 WW-08 SE UCH US CH Velvety Angel Eyes , Uppf Nilsson Lise-Lotte, Thörnestad Ann-Christin, Årsta , Ägare Hasson Bente, Årsta



TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1137 Isotop's Happy Hour SE26941/2013 FÖDD 2013-03-13, E. SE UCH Isotop's Zingo , U. SE UCH Isotop's Unplugged , Uppf Byberg Ann-Marie & Lena, Eriksson Malin, Österbybruk , Ägare Hjerth Theresia, Linköping

1138 Lubava Iz Laplandii Kanis RKF3554696 FÖDD 2013-02-22, E. LT CH C.I.B RU CH Evgeniy Onegin Iz Laplandii Kanis , U. Zlatovlaska Iz Laplandii Kanis , Uppf L Selezneva, Ryssland , Ägare Valentina Osotova, Monchegorsk, Murmanskaya Obl, Ryssland

1139 Opalens Xena SE59302/2012 FÖDD 2012-10-05, E. SE UCH Fräcka Frillans Farbror Frej , U. SE UCH Opalens Vita Nuova , Uppf Olsson Sonja, Linnér Anneli, Hisings Kärra , Ägare Westholm Lena, Torslanda

1140 Toolbox Brainteaser SE11595/2013 FÖDD 2012-11-11, E. SE UCH Velvety Shadow Of An Angel , U. SE UCH Toolbox Lifestyle , Uppf Byberg Eva, Österbybruk , Ägare Byberg Eva, Österbybruk

UNGHUNDSKLASS

1141 NORD JV-12 NORD V-12 Secret Style's Show Off SE19533/2012 FÖDD 2012-02-01, E. SE UCH DK UCH US CH NORD UCH Isotop's Xceptional Friend , U. Secret Style's Perfect Princess , Uppf Johansson Jennie, Nilsson Patrik, Genevad , Ägare Reinsjö Anna-Lena, Bua



ÖPPEN KLASS

1142 FI JV-12 FI V-12 SE JV-12 SE V-12 Velvety Divine Angel SE11769/2012 FÖDD 2011-11-20, E. NORD UCH US CH FI V-11 Singasong , U. SE V-07 WW-10 WW-08 SE UCH US CH Velvety Angel Eyes , Uppf Nilsson Lise-Lotte, Thörnestad Ann-Christin, Årsta , Ägare Nilsson Lise-Lotte, Årsta (Specialtecken: C)



CHAMPIONKLASS

1143 Zlatovlaska Iz Laplandii Kanis RKF2223404 FÖDD 2008-02-02, E. Isotop's Turnpike , U. BY CH RU CH INT UCH Diadema Iz Laplandii Kanis , Uppf Selezneva L, Ryssland , Ägare Valentina Osotova, Monchegorsk, Murmanskaya Obl, Ryssland



(Tävlar ej om Cacib) VETERANKLASS

1144 Top Crystal's One Of The Angels S53074/2005 FÖDD 2005-06-27, E. SE UCH Top Crystal's Fair Play , U. SE UCH DK UCH NO UCH Top Crystal's Cinderella Rockafella , Uppf Bergius Marianne, Lerum , Ägare Karman Sofie, Göteborg



UPPFÖDARKLASS

UPPFÖDARE: Nilsson Lise-Lotte, Thörnestad Ann-Christin, Årsta, Kennel Velvety

TÄVLAR MED: 1131 1135 1136 1142


AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER

AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER




HANAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

1145 Anbardiz Quicksilver SE37922/2013 FÖDD 2013-05-08, E. SE UCH DK UCH FI UCH NORD UCH Brynhildes Cirus The Virus , U. Anbardiz Lone Star , Uppf Hallberg Jessica, Hallsberg , Ägare Sturesson Beatrice, Falköping

1146 Exelion Casino Royale SE37930/2013 FÖDD 2013-06-01, E. Blue Rising Star Black Label Junior , U. Wizage Primetime Piara , Uppf Cedervall Amanda, Åkers Styckebruk , Ägare Dristig Therese, Dristig Frej, Lilla Edet

TIKAR

1147 Anbardiz Quality Girl SE37925/2013 FÖDD 2013-05-08, E. SE UCH DK UCH FI UCH NORD UCH Brynhildes Cirus The Virus , U. Anbardiz Lone Star , Uppf Hallberg Jessica, Hallsberg , Ägare Rundblad Jonas, Kristinehamn

1148 Jekkupatterin Strong And Beautiful SE46346/2013 FÖDD 2013-05-26, E. BG CH HR CH RS CH DK UCH LU CH HU CH Paton King Of Ring's , U. EE CH FI UCH Jekkupatterin Got Your Heart , Uppf Huttunen Marika, Huttunen Niko, Finland , Ägare Melitshenko Anette, Säffle

1149 Zipreno Can't Touch This SE34123/2013 FÖDD 2013-05-08, E. SE V-10 SE UCH Zican's Light My Fire , U. SE UCH Zipreno A Glory To Aristizabal , Uppf Madary-Mohaddes Hossein, Svensson Katarina, Åkersberga , Ägare Eade Victoria, Matfors



HANAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1150 Firewood's Spreadin 'The News SE22920/2013 FÖDD 2013-03-27, E. SE UCH US CH Black Jack King Of Ring's , U. SE UCH Buenos Aires N Snt's All Lit Up , Uppf Petrusson Susanne, Rörö , Ägare Mårtensson Louise, Simrishamn

1151 Goldroad's Johnnie Walker SE17384/2013 FÖDD 2013-01-28, E. SE UCH DK UCH Alvarez's Ramon Candle , U. Srcky's Rock Baby , Uppf Sjöholm Helén, Billesholm , Ägare Sjöholm Helén, Billesholm

UNGHUNDSKLASS

1152 Bootcamp Almighty Hero SE16393/2012 FÖDD 2012-01-12, E. SE UCH FI UCH Zican's Bojangles , U. SE UCH Zican's Li'L Rock , Uppf Benjaminson Cecilia, Axvall , Ägare Benjaminson Cecilia, Axvall

1153 Goldroad's Maximinus Thrax SE20276/2012 FÖDD 2012-02-15, E. Conqueror Staff Chico Percebe , U. Gipsy Doll Lamasko , Uppf Sjöholm Helén, Töreboda , Ägare Sjöholm Helén, Billesholm

1154 Goldroad's Maximus Decimus Meridius SE20275/2012 FÖDD 2012-02-15, E. Conqueror Staff Chico Percebe , U. Gipsy Doll Lamasko , Uppf Sjöholm Helén, Töreboda , Ägare Åström Petra, Munka-Ljungby



ÖPPEN KLASS

1155 Firewood's Times Square SE26212/2011 FÖDD 2011-03-18, E. SE UCH US CH Black Jack King Of Ring's , U. SE UCH Zican's Hope For Fw , Uppf Petrusson Susanne, Rörö , Ägare Stålberg Sanna, Göteborg

1156 No Pasaran Extreme Noise Terror SE13058/2012 FÖDD 2011-11-12, E. Daydreamer , U. Snipers Choice Sleeping-Bitch , Uppf Petersson Magnus, Halmstad , Ägare Petrén Frida, Jönköping

1157 Xtrapas Db Black Heart SE52894/2010 FÖDD 2010-05-12, E. Tatonka Buffalo Brando , U. Hillnez Nl Fire Rapidash , Uppf Miladinovic Marina, Eslöv , Ägare Rosdahl Rebecca, Svalöv



CHAMPIONKLASS

1158 SE UCH Snow Head Enamorada SE24362/2012 FÖDD 2006-10-12, E. RO CH PL CH Gang-Staff Ricco The Rascal , U. Alta Carya , Uppf Wyrwa Piotr, Polen , Ägare Samuelsson Heidi, Kållekärr

1159 AZ CH Staff O'class Find Me In Paris NHSB2847530 FÖDD 2010-10-30, E. Alpine's Highwayman , U. Sindelar's Sweet Child O Mine , Uppf Le Floch Cyril, Frankrike , Ägare Mr. Shartone Janga, Rotterdam, Holland (Specialtecken: C)

(Tävlar ej om Cacib) VETERANKLASS

1160 C.I.B DK UCH NORD V-11 NORD VV-11 SE UCH Long Step Lari S38799/2008 FÖDD 2003-07-28, E. Northon Tipit Z Hanky , U. Moni Elegant Of Cole , Uppf Zivanovic Darko, Serbien , Ägare Benjaminson Cecilia, Axvall



TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1161 Bergegården's Spirit Of Extasy SE23426/2013 FÖDD 2013-03-19, E. Meadowbrooks Big Bang Boy , U. Rondevu Autumn Dream , Uppf Jensen Josefine, Blidsberg , Ägare Gyllenglimma Åsa, Torslanda

1162 Goldroad's Absolute Ruby Red SE17387/2013 FÖDD 2013-01-28, E. SE UCH DK UCH Alvarez's Ramon Candle , U. Srcky's Rock Baby , Uppf Sjöholm Helén, Billesholm , Ägare Hultberg Oscar, Landsbro

1163 Razor Ruffian Joannidis SE41677/2013 FÖDD 2013-03-25, E. Fullmoon Rounder's Tiger , U. Sunbolt Ruffiana Joannidis , Uppf Lefteris Joannidis, Tjeckien , Ägare Jensen Josefine, Mjöbäck



UNGHUNDSKLASS

1164 Bootcamp Amazing Amazon SE16396/2012 FÖDD 2012-01-12, E. SE UCH FI UCH Zican's Bojangles , U. SE UCH Zican's Li'L Rock , Uppf Benjaminson Cecilia, Axvall , Ägare Benjaminson Cecilia, Axvall

1165 Donna Karan Presburg Staff SE50403/2013 FÖDD 2012-09-17, E. SL CH CR CH Aj Artillery's Party Boy , U. SK CH Here's Your Ticket Highway Chile , Uppf Grekova Petra, Slovakien , Ägare Canovic Ramiz, Helsingborg

1166 Moet-Chandon SE16631/2012 FÖDD 2012-01-20, E. SE UCH Zican's High Ace , U. SE UCH Explozen's Jackie Brown , Uppf Iraktan Denniz, Stockholm , Ägare Lindgren Sophie, Älta



ÖPPEN KLASS

1167 Carmichael's Dutch Diamond Of Ga SE24988/2012 FÖDD 2011-12-07, E. US CH White Rock Lone Star Dallas , U. Great Am-Staff's Good As Diamond , Uppf Verhorevoort O, Holland , Ägare Johnsson Johan, Norrköping

1168 Grand Blossom's Hidden Fantasy SE65789/2010 FÖDD 2010-10-11, E. Explozen's Michael Clayton , U. Capa Tosta Orange Blossom , Uppf Andersson Åsa, Skultuna , Ägare Karlsson Dina, Årjäng

1169 Smokey's A Pretty Diva SE20896/2011 FÖDD 2011-02-28, E. Zill Diva Sting , U. Zican's I'M Lovin It , Uppf Krusberg Ann Christin, Krusberg Lennart, Älandsbro , Ägare Eade Victoria, Matfors

1170 Upoint Blackstar SE11954/2012 FÖDD 2011-12-08, E. Ruscles San Francisco , U. Mystiqueofrown's , Uppf Wilhelmsson Blache Fredrik, Olsby Melissa, Mölndal , Ägare Olsby Melissa, Mölndal

CHAMPIONKLASS

1171 SE UCH Brynhildes Engla Forever SE14803/2010 FÖDD 2009-12-15, E. SE UCH US CH Foxfire's Caribbean Pirate , U. Sugar Daddys D-M Goddess Or Hooker , Uppf Wolfsberg Liselotte, Wolfsberg Veronica, Nykvarn , Ägare Wolfsberg Veronica, Nykvarn

1172 BG CH Helena Goldenwings 07 JR702311AST FÖDD 2011-09-20, E. MD CH DE CH Galaxy Long Step , U. Keti Od 1300 Kaplara , Uppf Ristic Milan, Serbien , Ägare Mejra Dujmov, Kastel Stafilic, Kroatien (Specialtecken: C)

1173 C.I.B CH CH CZ CH DE CH DK UCH FI UCH NL CH NORD UCH PL CH SE U(U)CH SE UCH SL CH VDH CH Parastone's Because Its Me SE19326/2011 FÖDD 2007-09-04, E. VDH CH INT UCH LU CH NL CH Parastone's Don't Panic , U. Parastone's Miss Poco Dot Com , Uppf Marks P F M, Nl-6086 Pe Neer , Ägare Lorensen Kira Andie, Bara

1174 NL CH VDH CH Parastone's Being A Jetsetter NHSB2793689 FÖDD 2010-05-03, E. C.I.B SE UCH DE&VDH CH LU CH BE CH NL CH Parastone's Jimmy Junior , U. NL CH Parastone's Nothing But Trouble , Uppf P F M Marks, Nederländerna , Ägare Paul F.m. Marks, Roermond, Holland (Specialtecken: C)

1175 SE UCH Tatonka Cruella de Vil SE61118/2010 FÖDD 2010-09-10, E. US CH Willynwood Storm Trooper , U. Tatonka Rowdy Angel , Uppf Eliasson Isabell, Linghem , Ägare Gustafsson Fredrik, Jönköping



UPPFÖDARKLASS

UPPFÖDARE: Sjöholm Helén, Billesholm, Kennel Goldroad'S

TÄVLAR MED: 1151 1153 1154 1162

R I N G 2 0

DOMARE: JOHANSSON ANN-CHRIST




Dostları ilə paylaş:
1   ...   29   30   31   32   33   34   35   36   ...   53
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə