Ring 1 Börjar kl 09: 00 Domare: edoff anne-chaterine ringsekreterare: Britt-Inger Tano Ringsekreterare: Kurt Tano

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 1.79 Mb.
səhifə35/53
tarix20.10.2017
ölçüsü1.79 Mb.
1   ...   31   32   33   34   35   36   37   38   ...   53

IRISH SOFTCOATED WHEATEN TERRIER

IRISH SOFTCOATED WHEATEN TERRIER




HANAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

1203 Wilmris Easy To Love SE42093/2013 FÖDD 2013-06-23, E. LPI SE UCH DK UCH Persica Champinjon , U. SE UCH FI UCH Springwheat's Hordeum Mercada , Uppf Möller Ann, Mantorp , Ägare Möller Ann, Mantorp



TIKAR

1204 Victory For H.o.s. Kni-York SE49901/2013 FÖDD 2013-05-29, E. House Of Softy Orlando , U. SK CH BG CH CZ CH C.I.B RO CH AT CH Lovely Sonny Kni-York , Uppf Subertova Petra, Tjeckien , Ägare Rudolph Ulrike, Vellinge



HANAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1205 Extra's It's My Time SE11935/2013 FÖDD 2012-12-05, E. C.I.B DK UCH DE&VDH CH Whindancer Fireflies , U. NO V-10 C.I.B FI UCH VDH CH KBH V-09 NORD UCH Cameron Slitz , Uppf Lundwall Nilla, Skanör , Ägare Edwardh Eva, Rävlanda



ÖPPEN KLASS

1206 Baldringes Virre SE38305/2011 FÖDD 2011-05-16, E. Tejarpsdalens Keeler , U. Baldringes Umbra , Uppf Janåker Skinnar Anita, Sjöbo , Ägare Westgren Larsson Liselotte, Landskrona

1207 Fyra Tassar's Frosty Knight SE24064/2010 FÖDD 2010-03-09, E. NORD UCH Fyra Tassar's Kilbeggan , U. Leciha's Sound Of Music , Uppf Nilsson Ann-Christin, Nilsson Thomas, Lindome , Ägare Holm Jalnefur Åsa, Hjo

1208 DK JV-12 NORD JV-12 House Of Softy O'Boy SE62860/2011 FÖDD 2011-11-24, E. C.I.B SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH CA CH Seamrog No More Rock'N'Roll , U. Extra's Yahoo , Uppf Rudolph Ulrike, Höllviken , Ägare Rudolph Ulrike, Vellinge

1209 Villa Rosas Aslög Snabh SE10352/2012 FÖDD 2011-11-28, E. SE UCH Villa Rosas Peddyr , U. Killeshin Grainne , Uppf Norrby Kickie, Norrby Christer, Vissefjärda , Ägare Henriksson Ulrika, Åby

1210 Wilmris Dare To Be SE45101/2011 FÖDD 2011-07-06, E. SE UCH DK UCH Villa Rosas Slaney H O S , U. SE UCH FI UCH Springwheat's Hordeum Mercada , Uppf Möller Ann, Mantorp , Ägare Möller Ann, Mantorp



CHAMPIONKLASS

1211 DK UCH FI UCH SE JV-12 SE UCH Cameron Brain Storm SE58152/2011 FÖDD 2011-10-02, E. LPI LPII LPIII SE UCH One Of A Kind Oisin de Morrigan , U. Cameron Starlet , Uppf Hulthén Helén, Söderkvist Maria, Sala , Ägare Fasnacht Werner, Lindome



(Tävlar ej om Cacib) VETERANKLASS

1212 C.I.B DE CH NO UCH SE&DK UCH VDH CH WW-11 Extra's Valentino S62855/2005 FÖDD 2005-09-16, E. Dogside's Key To Kilmore , U. C.I.B SE UCH DK UCH Extra's Roxanne , Uppf Lundwall Nilla, Skanör , Ägare Rudolph Ulrike, Vellinge

1213 NORD UCH Fyra Tassar's Kilbeggan S44897/2004 FÖDD 2004-05-29, E. Thelleste Chivas , U. Fyra Tassar's For Keeps , Uppf Nilsson Ann-Christin, Nilsson Thomas, Lindome , Ägare Holm Jalnefur Åsa, Hjo

TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1214 Cameron Rock My World SE24362/2013 FÖDD 2013-02-21, E. Jazz Dancer de Morrigan , U. C.I.B SE UCH NO UCH FI UCH NORD V-11 Cameron Rockferry , Uppf Hulthén Helén, Söderkvist Maria, Sala , Ägare Hulthén Helén, Sala



ÖPPEN KLASS

1215 DK JV-12 NORD JV-12 SE JV-12 House Of Softy Odessa SE62857/2011 FÖDD 2011-11-24, E. C.I.B SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH CA CH Seamrog No More Rock'N'Roll , U. Extra's Yahoo , Uppf Rudolph Ulrike, Höllviken , Ägare Rudolph Ulrike, Vellinge (Specialtecken: C)

1216 LPI RLD F RLD N Irish Tullamore's Kelly SE46069/2011 FÖDD 2011-06-26, E. Irish Tullamore's Hancock , U. Irish Tullamore's Ginger , Uppf Axelsson Barbro, Axelsson Åke, Åby , Ägare Axelsson Barbro, Åby

1217 Leciha's Sound Of Music S52318/2006 FÖDD 2006-07-10, E. DE&VDH CH Diana's Homestead Allstarman , U. Leciha's Ladyhawke , Uppf Carlsson Lena, Zetterblom Cim, Stigtomta , Ägare Nilsson Ann-Christin, Lindome



CHAMPIONKLASS

1218 C.I.B EUW-11 NO UCH NORD UCH SE UCH Cameron Syrup And Honey S40310/2008 FÖDD 2008-04-22, E. SE UCH Villa Rosas Peddyr , U. C.I.B WW-13 SE UCH FI UCH Cameron Hot-Lips , Uppf Hulthén Heléne, Söderkvist Maria, Sala , Ägare Fasnacht Werner, Lindome

1219 FI UCH SE UCH Dessa Mi Nipper Tippa S22097/2009 FÖDD 2009-02-09, E. SE&DK UCH C.I.B NO UCH VDH CH DE CH WW-11 Extra's Valentino , U. SE UCH Dessa Mi Lycinda Lace , Uppf Didriksson Sinikka, Lysekil , Ägare Didriksson Sinikka, Lysekil

1220 C.I.B DE&VDH CH DK UCH NO UCH SE UCH House Of Softy Gelda S15289/2009 FÖDD 2009-01-10, E. SE&DK UCH C.I.B NO UCH VDH CH DE CH WW-11 Extra's Valentino , U. House Of Softy Alina , Uppf Rudolph Ulrika, Höllviken , Ägare Rudolph Ulrike, Vellinge

1221 FI UCH SE UCH Springwheat's Hordeum Mercada S21862/2008 FÖDD 2008-02-03, E. WW-08 SE V-10 C.I.B NORD UCH US CH NORD V-11 Cameron Hunnicut , U. Springwheat's Hordeum Pasadena , Uppf Ericsson Helena, Ericsson Gunnar & Arnryd Kersti, Västerås , Ägare Möller Ann, Mantorp

(Tävlar ej om Cacib) VETERANKLASS

1222 LPI LPII LPIII RLD F RLD N SE VCH Irish Tullamore's Biddy S36759/2002 FÖDD 2002-06-16, E. Erainn Madara Haley Hogan , U. LPI SE UCH Ballysax Blossom , Uppf Axelsson Barbro, Axelsson Åke, Åby , Ägare Axelsson Barbro, Åby



R I N G 2 1

DOMARE: GOTHEN BIRGITTE

DANMARK


BERNER SENNENHUND

BERNESE MOUNTAIN DOG




HANAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

1223 Bernerbrukets Raskenstam SE30957/2013 FÖDD 2013-04-19, E. Nöklebyåsen's Årets Mc Handsome , U. Bernerbrukets Hedda , Uppf Richter Anita, Karlsson Charina, Västra Frölunda , Ägare Honkavaara Lennart, Lindome

1224 Fina Rossinas Heffahero af Sierra SE37637/2013 FÖDD 2013-05-03, E. Merry Mistel's Sierra , U. AP Fina Rossinas Glimmande Dina , Uppf Karlsson Emelie, Tjällmo , Ägare Karlsson Emelie, Tjällmo

1225 Gromguttens Aller Förste SE45647/2013 FÖDD 2013-05-28, E. Vegamo's Obama Kendo , U. Onkel Epos Crea A Quintana , Uppf Dahl Kristin Broch, No-3728 Skien , Ägare Mård Marie, Falkenberg

1226 Tamika's I'M Your Man SE36118/2013 FÖDD 2013-05-21, E. C.I.B SE UCH NO UCH FI UCH Bernerdalens Å de Vie , U. Tamika's Grace Kelly , Uppf Jakobsson Gun, Jacobsson Felicia, Örebro , Ägare Kisterud Malin, Värmlands Nysäter

TIKAR

1227 Bernerbrukets Runa SE30961/2013 FÖDD 2013-04-19, E. Nöklebyåsen's Årets Mc Handsome , U. Bernerbrukets Hedda , Uppf Richter Anita, Karlsson Charina, Västra Frölunda , Ägare Nordh Berit, Storå

1228 Bernerbrukets Rusa SE30958/2013 FÖDD 2013-04-19, E. Nöklebyåsen's Årets Mc Handsome , U. Bernerbrukets Hedda , Uppf Richter Anita, Karlsson Charina, Västra Frölunda , Ägare Karlsson Carina, Lindome

1229 Eklövens Wild Card SE30283/2013 FÖDD 2013-04-17, E. Swissmade Qbik , U. Empres Of Rings Z Deikowej Doliny , Uppf Lööw Boris, Sölvesborg , Ägare Baumgardt Susanne, Särö

1230 Fina Rossinas Heffahulda af Sierra SE37636/2013 FÖDD 2013-05-03, E. Merry Mistel's Sierra , U. AP Fina Rossinas Glimmande Dina , Uppf Karlsson Emelie, Tjällmo , Ägare Karlsson Emelie, Tjällmo

1231 Gromguttens Aldeles Adorable Alma NO46844/13 FÖDD 2013-05-28, E. Vegamo's Obama Kendo , U. Onkel Epos Crea A Quintana , Uppf Dahl Kristin Broch, No-3728 Skien , Ägare Kristin Broch Dahl, Skien, Norge, Norge

1232 Roabamsen's Madonna Mirakel NO44810/13 FÖDD 2013-05-22, E. Cafridas Rhythmic Rolls Royce , U. Roabamsen's Coco Chanell , Uppf Vatnadal Sissel & Bengt, Norge , Ägare Vatndal Sissel, Halden, Norge

1233 Tamika's Iron Maiden SE36119/2013 FÖDD 2013-05-21, E. C.I.B SE UCH NO UCH FI UCH Bernerdalens Å de Vie , U. Tamika's Grace Kelly , Uppf Jakobsson Gun, Jacobsson Felicia, Örebro , Ägare Olsson Bergfalk Maria, Karlskoga



HANAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1234 Bernerdalens Lovely Linus SE22536/2013 FÖDD 2013-02-24, E. NO JV-11 Jerobas Van 't Stokerybos , U. NORD JV-10 SE UCH DK UCH NORD V-11 Bernerdalens Filippa K , Uppf Nilsson Lisa, Nilsson Jörgen, Ljusdal , Ägare Ann-Kristin Hansen, Åsvang, Norge

1235 Bernervillans Frankie Enso SE60950/2012 FÖDD 2012-10-30, E. SE UCH Tamika's Barabbas , U. Bernerdalens Gizza , Uppf Johansson Monika, Svärtinge , Ägare Skoglund Cecilia, Finspång

1236 Nöklebyåsen's Dexter NO31449/13 FÖDD 2012-11-23, E. HR CH EUW-10 C.I.B NO UCH NORD UCH IT CH Odysseus , U. NO UCH Nöklebyåsen's X'It , Ägare Wenche H Blakkisrud, Hønefoss, Norge

1237 Tjofselinas Y Eindhoven SE29712/2013 FÖDD 2013-03-13, E. VDH CH NL CH WW-11 Yoyo V.'t Rijkenspark , U. Berntiers She Loves You , Uppf Schander Lotta, Tidaholm , Ägare Karlsson Mari, Hillerstorp

1238 Tjofselinas Z Dos Torres SE57603/2012 FÖDD 2012-10-04, E. Maroussia Zante-Zhivago , U. Kronblommas Jolanta , Uppf Schander Lotta, Tidaholm , Ägare Schander Lotta, Tidaholm



UNGHUNDSKLASS

1239 Bernljungens Flax Uno SE37912/2012 FÖDD 2012-05-15, E. Askimsvikens Maximilian , U. Berntiers Queen Of The Hill , Uppf Mogor Cecilia, Åhus , Ägare Pantzar Lars-Göran, Härryda

1240 NO JV-13 Hubba Bubba's Qurt Qromkake NO49169/12 FÖDD 2012-06-30, E. NO UCH Hubba Bubba's Ozzy The Ozzman , U. Hubba Bubba's Lille Smurf Baberiba , Uppf Olsen Kjersti, No-2090 Hurdal , Ägare Kjersti Olsen, 2090, Norge

ÖPPEN KLASS

1241 Alperoses Barry Leon Bulldozer NO51232/10 FÖDD 2010-08-03, E. Ziro v Kneubühl , U. Aurora-Snuteblomst , Uppf Holst Ragnar af & Mette N, Norge , Ägare Lisbet Sandberg, Langhus, Norge

1242 Bauernhofs Örjan Av Hålagård SE17220/2011 FÖDD 2011-01-11, E. SE UCH Berntiers On Demand , U. Askimsvikens Lalicia , Uppf Kull Lisbeth, Mjölby , Ägare Kull Lisbeth, Mjölby (Specialtecken: C)

CHAMPIONKLASS

1243 NORD UCH NORD V-12 RLD N Berningtons Widunder SE27489/2011 FÖDD 2011-02-04, E. Berner Ranchen's Baron Otto , U. Berningtons Yuba Yubalong , Uppf Vinje Tony Catrine, N-5411 Stord , Ägare Lundgren Cinzia, Lerum

1244 NO UCH Hubba Bubba's Ozzy The Ozzman NO39117/10 FÖDD 2010-03-16, E. Zandrina's Taboo , U. Hubba Bubba's Kokosbollemirakel , Uppf Olsen Kjersti, N-2090 Hurdal , Ägare Kjersti Olsen, 2090, Norge (Specialtecken: C)

1245 DK UCH EE CH LT CH LV CH NO UCH NO V-13 SE UCH Kronblommas Macduff SE64791/2010 FÖDD 2010-10-19, E. HR CH EUW-10 C.I.B NO UCH NORD UCH IT CH Odysseus , U. SE UCH Kronblommas Isolde , Uppf Magnusson Björn, Svartsjö , Ägare Nilsson Monika, Brunskog

1246 DK UCH NO UCH SE UCH Nöklebyåsens Ådne NO37507/11 FÖDD 2011-03-07, E. SE V-08 SE UCH NO UCH Ola Odelsgutt Av Hiselfoss , U. NO UCH Nöklebyåsen's X'It , Uppf Blakkisrud W H & Tengerud B, Norge , Ägare Gro Solberg, Rakkestad, Norge

1247 SE UCH Tjofselinas Armani SE48208/2010 FÖDD 2010-06-11, E. Berntiers Monte Carlo , U. SE UCH Tamika's Belladonna , Uppf Schander Ann Charlott, Tidaholm , Ägare Schander Lotta, Tidaholm



(Tävlar ej om Cacib) VETERANKLASS

1248 C.I.B FI UCH KBH V-09 NO VV-13 NORD UCH Bernerdalens Uno Amigo Bueno S53151/2005 FÖDD 2005-07-06, E. SE UCH DK UCH Macis Zam Mont Morzy , U. SE UCH Bernerdalens Nokia , Uppf Isaksson Lisa, Nilsson Jörgen, Ljusdal , Ägare Ann-Kristin Hansen, Åsvang, Norge

1249 NO UCH Cafridas Frolic Fearless Falco N18356/04 FÖDD 2004-08-19, E. Tertzo's Moonlight , U. NORD UCH INT UCH Cafridas Arctic Arising Anjo , Uppf Löken Karlsen Vigdis & Ole Einar, No-2073 Bön , Ägare Mari-Ann H. Amundsen, Vestfossen, Norge (Specialtecken: C)

TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1250 Bernervillans Ellie Elvira SE59963/2012 FÖDD 2012-10-29, E. NO UCH NORD UCH NORD V-11 NORD JV-11 Bernerdalens Jackpot , U. NO JV-11 Tjofselinas Alisa , Uppf Johansson Monika, Svärtinge , Ägare Johansson Monika, Svärtinge

1251 Bernervillans Erina Emmy SE59964/2012 FÖDD 2012-10-29, E. NO UCH NORD UCH NORD V-11 NORD JV-11 Bernerdalens Jackpot , U. NO JV-11 Tjofselinas Alisa , Uppf Johansson Monika, Svärtinge , Ägare Carlsson Angelica, Norrköping

1252 Bernervillans Fonda Mira SE60947/2012 FÖDD 2012-10-30, E. SE UCH Tamika's Barabbas , U. Bernerdalens Gizza , Uppf Johansson Monika, Svärtinge , Ägare Andersson Viveka, Trelleborg

1253 Eklövens Vocal Voice SE54787/2012 FÖDD 2012-09-12, E. Eklövens Q , U. Eklövens Just For Us , Uppf Lööw Boris, Sölvesborg , Ägare Lööv Boris, Sölvesborg

1254 Lady Xiera's Moneypenny DK15550/2012 FÖDD 2012-08-31, E. Conte Veneto Heart Breaker , U. Lady Xiera's Iluna , Uppf Skaarup Larsoen Pia, Danmark , Ägare Pia Skaarup Larsen, Dk-7200 Grindsted, Danmark

1255 Roabamsen's Luxus Lexie SE58761/2012 FÖDD 2012-09-25, E. SE UCH NO UCH Cafridas Kinetic Kentucky King , U. Roabamsen's Hoshi Hera , Uppf Vatndal Sissel & Bent, Norge , Ägare Mattsson Berit, Henån

1256 Tjofselinas Z Dona Mencia SE57610/2012 FÖDD 2012-10-04, E. Maroussia Zante-Zhivago , U. Kronblommas Jolanta , Uppf Schander Lotta, Tidaholm , Ägare Schander Lotta, Tidaholm



UNGHUNDSKLASS

1257 Bernerbrukets Ninja SE37166/2012 FÖDD 2012-05-04, E. SE UCH Tamika's Barabbas , U. Bernerbrukets Aglaia , Uppf Richter Anita, Karlsson Charina, Västra Frölunda , Ägare Eklund Eva, Billdal

1258 Grönberga's Xperia SE37904/2012 FÖDD 2012-05-20, E. Kain Kayenn's Rocco , U. Brunnstorps Thamita af Zolo , Uppf Molinder Eva, Norrköping , Ägare Carlsson Angelica, Norrköping

1259 Herrekvarns Glenda SE22290/2012 FÖDD 2012-02-23, E. AP SE UCH Werner Wix Goliat , U. Herrekvarns Embla , Uppf Sjödin Catarina, Svenljunga , Ägare Sjödin Catarina, Bua



BRUKS / JAKTKLASS

1260 AP Bernerbrukets Linnéa SE58946/2011 FÖDD 2011-10-08, E. SE UCH NO UCH Cafridas Kinetic Kentucky King , U. Bernerbrukets Fantasia , Uppf Richter Anita, Karlsson Charina, Västra Frölunda , Ägare Nordh Berit, Storå



ÖPPEN KLASS

1261 Amazing Tiklo's Crush On You DK16996/2011 FÖDD 2011-10-02, E. Zandrina's Bruce , U. Sund Brusgaard Ella , Uppf Kloster Tine, Danmark , Ägare Tine Kloster, Herning, Danmark

1262 Berneramici's Musella-Maghi NO41717/10 FÖDD 2010-05-05, E. Askimsvikens Maximilian , U. SE UCH NO UCH Dale Gudbrand's Ghianti Baam , Uppf Sundgaard Else Marie & Berge H-R, N-3612 Kongsberg , Ägare Else Marie Sundgaard, Kongsberg, Norge

1263 Bernerbrukets Koola Anna SE36151/2011 FÖDD 2011-04-30, E. Wilson Storm V't Rijkenspark , U. LPI TJH(FM) AP RLD N SE UCH RLD F d'Tindra , Uppf Richter Anita, Karlsson Charina, Västra Frölunda , Ägare Österberg Gun, Askim

1264 Cafridas Rhythmic Ragtime Reggae NO39366/11 FÖDD 2011-04-04, E. C.I.B FI UCH KBH V-09 NORD UCH NO VV-13 Bernerdalens Uno Amigo Bueno , U. NORD UCH INT UCH DE CH DK V-12 NORD VV-12 NO VV-12 VWW-13 Cafridas Frolic Friendly Fannie , Uppf Löken Vigdis Karlsen & Ole Einar, Norge , Ägare Mari-Ann H. Amundsen, Vestfossen, Norge

1265 Janis Joplin Av Hiselfoss NO30722/12 FÖDD 2011-12-14, E. SE V-08 SE UCH NO UCH Ola Odelsgutt Av Hiselfoss , U. DK UCH NO UCH Bedårende Bodil Av Hiselfoss , Ägare Gro Solberg, Rakkestad, Norge

1266 Lackarebäckens Odezza SE34274/2011 FÖDD 2011-04-26, E. Askimsvikens Maximilian , U. AP Runezzaz Chima-California , Uppf Isaksson Christina, Lindome , Ägare Bengtsson Lena, Alingsås

1267 Lady Xiera's Shelly DK06460/2008 FÖDD 2008-03-18, E. NL CH Warre Diesel V't Rijkenspark , U. Tertzo's Xiera , Uppf Larsen Pia Skaarup, Dk-7200 Grindsted , Ägare Pia Skaarup Larsen, Dk-7200 Grindsted, Danmark

1268 Nolegårdens Ezter SE51891/2010 FÖDD 2010-07-06, E. SE UCH NO UCH Nellyvill's Dressed To Impress , U. SE UCH Nolegårdens Betty Boop , Uppf Johansson Camilla, Johansson Lars, Kil , Ägare Johansson Camilla, Kil

1269 Roabamsen's Hayden Panettiere NO42595/10 FÖDD 2010-04-14, E. SE UCH US CH CA CH JP CH Indian Hill's Avenged Sevenfold , U. Roabamsen's Coco Chanell , Uppf Vatndal Sissel & Bent, N-1866 Båstad , Ägare Vatndal Sissel, Halden, Norge

1270 Roabamsen's Ice And Snow Iza NO41169/11 FÖDD 2011-04-17, E. C.I.B FI UCH KBH V-09 NORD UCH NO VV-13 Bernerdalens Uno Amigo Bueno , U. Roabamsen's Fröken Fryd , Uppf Vatndal Sissel & Bent, No-1783 Halden , Ägare Vatndal Sissel, Halden, Norge

1271 Sahlas Codonopsis S21666/2008 FÖDD 2008-02-02, E. SE UCH Askimsvikens Shrek , U. Jamakis Viking Idun , Uppf Sahl Håkan, Alingsås , Ägare Österberg Gun, Askim

1272 NO JV-11 Tjofselinas Alisa SE48205/2010 FÖDD 2010-06-11, E. Berntiers Monte Carlo , U. SE UCH Tamika's Belladonna , Uppf Schander Ann Charlott, Tidaholm , Ägare Mäntykorpi Anne, Finspång

CHAMPIONKLASS

1273 DK U(D)CH DK UCH Amazing Tiklo's Buffy Saint Marie DK18378/2010 FÖDD 2010-10-05, E. Pa-Di Sinclair's Escape , U. Sund Brusgaard Ella , Uppf Kloster Tine, Danmark , Ägare Tine Kloster, Herning, Danmark (Specialtecken: C)

1274 SE UCH SE VCH Bernerlyans Carmenzita SE22575/2010 FÖDD 2010-02-21, E. Askimsvikens Lanzo , U. SE VCH Bernerbrukets Cajsa-Gullviva , Uppf Öhgren Catharina, Torslanda , Ägare Öhgren Catharina, Torslanda

1275 Lille My Quintana-Datter N25306/07 FÖDD 2007-10-12, E. Birk Av Triomar , U. Apoletano's Quintana , Uppf Nielsen Merete, Norge , Ägare Kjersti Anette Rosvoll, Rolvsøy, Norge (Specialtecken: C)

1276 NO UCH Nöklebyåsen's X'It NO33173/09 FÖDD 2008-10-23, E. SE UCH US CH CA CH Zanzebern Defender , U. Greta Garbo Av Hiselfoss , Uppf Blakkisrud W H & Tangerud B, N-3518 Hönefoss , Ägare Wenche H Blakkisrud, Hønefoss, Norge (Specialtecken: C)

1277 NO UCH SE UCH Scary Heaven Av Lee Armand N16675/08 FÖDD 2008-06-11, E. Harley Heaven Av Lee Armand , U. Future Flapping Av Lee Armand , Ägare Bente Risto Holmen, Gjerdrum, Norge



(Tävlar ej om Cacib) VETERANKLASS

1278 DK U(G)CH DK UCH INT UCH NO UCH SE UCH Dale Gudbrand's Dee-Dee Zaam N03673/05 FÖDD 2005-02-02, E. SE UCH DK UCH Macis Zam Mont Morzy , U. NO UCH Dale Gudbrand's Ambi Dala , Uppf Odenrud Stig & Lövland Line, Norge , Ägare Tron Mikkelsen/sølvi May Brudeseth, Åslyveien 9 Sandefjord, Norge

1279 DK UCH NO UCH NO VV-13 NORD UCH SE UCH Ronja N12332/04 FÖDD 2004-04-20, E. Birk Camus Av Sennenlio , U. Faidons Tinni , Uppf Rösholm Nina Lövset, Norge , Ägare Bente Risto Holmen, Gjerdrum, Norge

1280 AP RLD F RLD N SE VCH Runezzaz Akira Queen S58504/2004 FÖDD 2004-08-31, E. Lönnerbergas Amigo , U. Rydbokulles Baronezza , Uppf Hilmersson Madeleine, Deje , Ägare Svedjeby Pernilla, Onsala

1281 Säterhundens Elan Anne-Emilie S53333/2005 FÖDD 2005-07-17, E. Säterhundens Valhalls Tor-Dön , U. Säterhundens Qoola Qvinta , Uppf Ekdahl Anneli, Ekdahl Rikard, Ängelholm , Ägare Mäntykorpi Anne, Finspång (Specialtecken: C)

UPPFÖDARKLASS

UPPFÖDARE: Johansson Monika, Svärtinge, Kennel Bernervillans

TÄVLAR MED: 1235 1250 1251 1252

UPPFÖDARE: Schander Lotta, Tidaholm, Kennel Tjofselinas

TÄVLAR MED: 1237 1238 1247 1256 1272




Dostları ilə paylaş:
1   ...   31   32   33   34   35   36   37   38   ...   53
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə