Ring 1 Börjar kl 09: 00 Domare: edoff anne-chaterine ringsekreterare: Britt-Inger Tano Ringsekreterare: Kurt Tano

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 1.79 Mb.
səhifə36/53
tarix20.10.2017
ölçüsü1.79 Mb.
1   ...   32   33   34   35   36   37   38   39   ...   53

BULLMASTIFF

BULLMASTIFF




HANAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

1282 Bohlby Tennessee Traveller SE32627/2013 FÖDD 2013-04-06, E. US CH Bastion's Louisville Slugger , U. SE V-10 SE UCH NO UCH FI UCH Bohlby Nyponros , Uppf von Scheéle Ebba, Hasselfors , Ägare Kuusisto Jan, Tvärred



UNGHUNDSKLASS

1283 Lirus Adonis SE51251/2012 FÖDD 2012-08-23, E. Banbury's Walking On Sunshine , U. Kirium's Andariel , Uppf Andersson Maria, Torna-Hällestad , Ägare Isaksson Terese, Sjövik



ÖPPEN KLASS

1284 Aki DK00685/2012 FÖDD 2011-12-24, E. SE UCH DK UCH Ace Of Beton's Aganos , U. Friisengården's Elvira Madigan , Uppf Bremer Iben, Dk-5270 Odense , Ägare Benjamin Nissen, Marslev, Danmark (Specialtecken: C)

1285 Mephisto Amber Dream PKRII/109745 FÖDD 2011-12-31, E. Belong To Me Is Dvariskiu , U. Bullstock's Amber Of Barbarian , Uppf Piesecka Katarzyna, Polen , Ägare Rea-Leena Vaikkola, Vilppula, Finland

CHAMPIONKLASS

1286 Tartan's Eagle One For DK02277/2010 FÖDD 2009-05-26, E. US CH Dox Stoneridge Bosco Blend , U. Tartans Little Rascal Of Cana Ra , Uppf Clewis Donald J & Garth, Usa , Ägare Nete Storm Jensen, Skamlebækvej 24, Danmark



TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1287 Ingelin's Athena DK06490/2013 FÖDD 2013-03-25, E. SE UCH DK UCH Ace Of Beton's Aganos , U. Brak's One Smokin Hot Lena , Uppf Schmidt Linda, Danmark , Ägare Benjamin Nissen, Marslev, Danmark

1288 Lirus Asteria SE51249/2012 FÖDD 2012-08-23, E. Banbury's Walking On Sunshine , U. Kirium's Andariel , Uppf Andersson Maria, Torna-Hällestad , Ägare Andersson Maria, Torna-Hällestad

UNGHUNDSKLASS

1289 Friisengården's Jewels And Diamonds SE50212/2012 FÖDD 2012-07-08, E. Banbury's Walking On Sunshine , U. Friisengården's Dharma , Uppf Friis Gitte, Danmark , Ägare Åkesson Theres, Blentarp



ÖPPEN KLASS

1290 Bullberry Carrera FI16021/12 FÖDD 2011-12-25, E. Houdini The Great Is Dvariskiu , U. JWW-10 SE UCH NO UCH FI UCH SE V-11 Bullberry Frideswide , Uppf Palos Hanna, Finland , Ägare Hanna Palos, Fi32730 Sastamala, Finland

1291 US CH Bullsaint's Eistla Fenris DK11409/2011 FÖDD 2011-05-27, E. Tartan's Eagle One For , U. Bullsaint's Aurea The Gentle , Uppf Jensen Nete Storm, Dk-4070 Kirke Hyllin , Ägare Nete Storm Jensen, Skamlebækvej 24, Danmark

CHAMPIONKLASS

1292 DK UCH Ace Of Beton's Bette Midler DK17123/2010 FÖDD 2010-08-27, E. High Points Zoolander , U. Game Keeper's Joyleen , Uppf Helle O Arne Dyrlund, Danmark , Ägare Helle O Arne Dyrlund, Dk-5700 Svendborg, Danmark (Specialtecken: C)




LANDSEER

LANDSEER




HANAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

1293 Blå Rosen's Noa SE38875/2013 FÖDD 2013-05-24, E. SE UCH Linosone , U. SE UCH SE V-11 Blå Rosen's Glitter , Uppf Olsson Ann-Britt, Olsson Tommy, Örkelljunga , Ägare Hiltmann Lisbet, Askim



(Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1294 Borgmosegaards Loke DK20374/2012 FÖDD 2012-11-30, E. JWW-10 NL CH Solon Apkalloe Us Arsnouphis , U. Landseergården's Angelic Akira , Uppf Borg Rikke Jöhnk, Dk-8550 Ryomgård , Ägare Henriette Gøttrup, Tjele, Danmark



UNGHUNDSKLASS

1295 Borgmosegaards Aslan DK03653/2012 FÖDD 2012-02-19, E. DK UCH NL CH Arthos Of Gander Lake , U. Landseergården's Angelic Akira , Uppf Rikke Jöhnk Borg, Danmark , Ägare Dennis Gøttrup, Tjele, Danmark



CHAMPIONKLASS

1296 DK UCH SE UCH Borgmosegaards Basil DK08901/2010 FÖDD 2010-05-04, E. JWW-08 INT UCH NL CH Fabius Parcae Us Arsnouphis , U. Landseergården's Angelic Akira , Uppf Borg Rikke, Dk-8550 Ryomgård , Ägare Rikke Borg, Ryomgaard, Danmark

1297 DK UCH SE UCH Fleet Run's Artiga Ante S56371/2008 FÖDD 2008-06-27, E. Ibo Vom Libris Hort , U. Kullarnas Nice Nenette , Uppf Andersson Anna, Bergkvara , Ägare Andersson Anna, Bergkvara

1298 NORD JV-11 NORD UCH SE V-12 Lotuslyans Aron SE17234/2011 FÖDD 2011-01-25, E. Arragon , U. LPI SE (VP)CH SE V-09 SE UCH DK (VP)CH Rozcoe'z Attracted Annabell , Uppf Arvidsson Bodil, Arvidsson Sune, Tyringe , Ägare Runnvik Ingalill, Falun



TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1299 Rozcoe'z Fabuolus Face SE27512/2013 FÖDD 2013-03-27, E. SE UCH Linosone , U. NORD JV-11 SE V-12 Rozcoe'z Charmed Champagne Carat , Uppf Larsson Pia, Larsson Jimmy, Stora Mellösa , Ägare Larsson Pia, Stora Mellösa

1300 Xene Elpis Us Arsnouphis DK12040/2013 FÖDD 2013-01-29, E. LU CH NL CH Haapaniemen Sisytos , U. WW-08 SE UCH LU CH Hetaira Virtus Us Arsnouphis , Uppf Knippenborg C TH J M, Holland , Ägare Rikke Borg, Ryomgaard, Danmark

UNGHUNDSKLASS

1301 Borgmosegaards Wendy DK03659/2012 FÖDD 2012-02-19, E. DK UCH NL CH Arthos Of Gander Lake , U. Landseergården's Angelic Akira , Uppf Rikke Jöhnk Borg, Danmark , Ägare Rikke Borg, Ryomgaard, Danmark



ÖPPEN KLASS

1302 NORD JV-11 SE V-12 Rozcoe'z Charmed Champagne Carat SE20811/2011 FÖDD 2011-02-26, E. SE UCH Who Ay Ni's Fonzo Av Hedra , U. Rozcoe'z Beautiful Bina , Uppf Larsson Pia, Larsson Jimmy, Stora Mellösa , Ägare Larsson Pia, Stora Mellösa (Specialtecken: C)



AVELSKLASS

1303 Landseergården's Angelic Akira DK00870/2008 FÖDD 2007-12-01, E. Panda-Bär Vom Heidenberg , U. KBH V-07 DK UCH Kullarnas Zenith Zita , Ägare .

KAN TÄVLA MED: 1294 1295 1296 1301

R I N G 2 2

DOMARE: MALO ALCRUDO RAFAEL

SPANIEN


LEONBERGER

LEONBERGER




TIKAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

1304 Endless Edens I Feed You My Love SE37022/2013 RB FÖDD 2013-05-08, E. Löveliens Herkules von Unkas , U. Endless Edens Rainbow Starlight , Uppf Berntsson Anette, Berntsson Rikard, Halmstad , Ägare Lynch Maria, Västra Frölunda

1305 Fablernas Goodness From Creation SE37015/2013 LG FÖDD 2013-04-27, E. Wildering's Rob Prey From Fort Knox , U. Artemis Brigantia , Uppf Joelsson Elisabeth, Töreboda , Ägare Joelsson Elisabeth, Töreboda

1306 Ögonglimtens Waitin' On A Sunny Day SE42892/2013 RB FÖDD 2013-06-25, E. Kinglords Mr Magnetic Force , U. LPI Lejonvinden's Rubin Of Teddybear , Uppf Olafsen Nordin Marita, Grums , Ägare Olafsen Nordin Maritha, Grums



HANAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1307 Fablernas Spöket Alla Vill Se SE29166/2013 RB FÖDD 2013-03-22, E. Wildering's Rob Prey From Fort Knox , U. Eshita von Der Aigner-Obermühle , Uppf Joelsson Elisabeth, Töreboda , Ägare Joelsson Elisabeth, Töreboda

1308 Namupalan Bling Smack Chap SE61644/2012 RB FÖDD 2012-10-22, E. FI UCH Lempileijonan Yks Gateudengohde , U. FI JV-11 WW-12 Namupalan Shake My Melon , Uppf Korkeakallio Satu, Finland , Ägare Junehall Lindberg Jessika, Vallentuna

UNGHUNDSKLASS

1309 Fablernas Iooprocent Eyecandy SE31051/2012 RB FÖDD 2012-04-19, E. SE UCH Villmobackens Forest Gump , U. SE UCH Bölelejonet Nicki , Uppf Joelsson Elisabeth, Töreboda , Ägare Fredriksson Marina, Ludvika

1310 Fablernas Iooprocent Lovers SE31049/2012 RB FÖDD 2012-04-19, E. SE UCH Villmobackens Forest Gump , U. SE UCH Bölelejonet Nicki , Uppf Joelsson Elisabeth, Töreboda , Ägare Hansson Bengt, Fjällbacka

1311 Gep's Big Bear's Running Antelope SE56689/2012 RB FÖDD 2012-09-26, E. SE UCH Gep's Big Bear's White Wolf , U. Grand Bergers Börjes Ballerina , Uppf Ekström Persson Gina, Östervåla , Ägare Stenberg Åsa, Vänersborg

1312 Hjältarnas Fuskpäls SE38458/2012 LG FÖDD 2012-05-11, E. Zir Ozzy's Prince Of Darkness , U. Teamaides Päls Pralinen , Uppf Szabo Ulrika, Neumann Robin, Landvetter , Ägare Lindström Ronny, Grums

1313 Laquettas Dole SE15467/2012 RB FÖDD 2012-02-01, E. SE UCH Amazing Noisy's Atlas , U. Knockando's Qmp Quinta Red , Uppf Truedsson Kristina, Oxie , Ägare Svensson Anna, Eslöv

1314 Lejonshines Absolute Power SE25193/2012 RB FÖDD 2012-02-25, E. Lejonshines Edward Took , U. Lejonshines Diving Bell , Uppf Levin Anneli, Mariestad , Ägare Englund Eva, Skoghall

1315 Millijor's Buster SE34944/2012 RB FÖDD 2012-05-09, E. SE V-10 C.I.B NORD UCH SE V-11 SE V-12 Gep's Big Bear's Peace , U. Millijor's Tant Gredelin , Uppf Johansson Lillemor, Varberg , Ägare Öberg Tiina, Varberg

1316 SE VCH Sandiana's Perfect Day SE26231/2012 RB FÖDD 2012-03-17, E. Lilla Äventyrets Galileo , U. SE VCH Lilla Äventyrets Eunike , Uppf Utbult Christina, Öckerö , Ägare Westphal Ingela, Sandared

ÖPPEN KLASS

1317 Endless Edens Rock Like A Hurricane SE32863/2012 RB FÖDD 2012-04-28, E. Löveliens Herkules von Unkas , U. Endless Edens Rainbow Starlight , Uppf Berntsson Anette, Berntsson Rikard, Halmstad , Ägare Berntsson Anette, Halmstad

1318 Hjältarnas Pim Pim SE29090/2011 RB FÖDD 2011-04-03, E. SE UCH Gullefjuns Gumse , U. Teamaides Päls Pralinen , Uppf Szabo Ulrika, Neumann Robin, Landvetter , Ägare Westlund Cecilia, Svanesund

1319 DK CH(U) DK UCH Knockando's Qmp Quillon Red S32021/2008 RB FÖDD 2008-04-07, E. DK UCH Team Lion's Cavan Cooper , U. Knockando's Donna Leia Loire , Uppf Lintonsson Ruth, Härryda , Ägare Peter Dyhr, Lystrup, Danmark (Specialtecken: C)

1320 Lejonhjärta Aither SE52542/2010 LG FÖDD 2010-07-06, E. LT CH NO UCH Freid Is Gay Av Eirabelstone , U. Racystar Auriga , Uppf Lerjéus Annette, Lerjéus Frida, Skövde , Ägare Lerjéus Annette, Skövde

1321 Zir Ozzy's Coffee Blue Mountain SE59163/2011 LG FÖDD 2011-09-29, E. DK UCH NORD UCH Teamaides Hjälten Hero , U. SE UCH NO UCH Zir Ozzy's Hkp Coast Guard , Uppf Undebeck Catrine, Forsheda , Ägare Undebeck Catrine, Forsheda



CHAMPIONKLASS

1322 DK UCH IT CH SE UCH Endless Edens Rain S20748/2007 RB FÖDD 2007-02-24, E. SE UCH Ann's Lions Prince Aaron , U. Teamaides Endless Eden , Uppf Berntsson Annette, Berntsson Rikard, Halmstad , Ägare Berntsson Anette, Halmstad

1323 C.I.B DK UCH DK V-12 DK V-13 INT UCH LT CH NO UCH NO V-11 NORD UCH SE UCH SL CH Knockando's Qmp Quincy Red S32020/2008 RB FÖDD 2008-04-07, E. DK UCH Team Lion's Cavan Cooper , U. Knockando's Donna Leia Loire , Uppf Lintonsson Ruth, Härryda , Ägare Lintonsson Ruth, Härryda

1324 DK UCH EE CH INT UCH NORD UCH SE UCH Lilla Äventyrets Deimos S23238/2009 RB FÖDD 2009-02-10, E. SE VCH Teamaides Klark Kent , U. SE UCH NORD VV-11 Sjö Björnens Äventyr , Uppf Hemming Pia, Lindström Mathias, Runhällen , Ägare Svedugård Pia, Sollentuna



TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1325 Fablernas Spökar På Vilmobackens SE29169/2013 LG FÖDD 2013-03-22, E. Wildering's Rob Prey From Fort Knox , U. Eshita von Der Aigner-Obermühle , Uppf Joelsson Elisabeth, Töreboda , Ägare Fredriksson Marina, Ludvika

1326 Gullefjuns Piga SE28009/2013 RB FÖDD 2013-03-31, E. DK V-13 SL CH LT CH C.I.B SE UCH DK UCH NO UCH NORD UCH INT UCH NO V-11 DK V-12 Knockando's Qmp Quincy Red , U. Gullefjuns Ullstrumpa , Uppf Westlund Cecilia, Svanesund , Ägare Robertsson Jenny, Älvängen

1327 Skinnfälleröds Al Dente SE22570/2013 RB FÖDD 2013-03-11, E. Kinglords Mr Magnetic Force , U. SE UCH Knickerbockers Amorosa Ametist , Uppf Eivesson Ulmehed Katarina, Dingle , Ägare Eivesson Ulmehed Katarina, Dingle

1328 Skinnfälleröds Al Right SE22569/2013 RB FÖDD 2013-03-11, E. Kinglords Mr Magnetic Force , U. SE UCH Knickerbockers Amorosa Ametist , Uppf Eivesson Ulmehed Katarina, Dingle , Ägare Eivesson Ulmehed Katarina, Dingle

1329 Zir Ozzy's Star Destroyer SE13221/2013 RB FÖDD 2012-12-14, E. Leonskall's Kizz Me Goliat , U. Zir Ozzy's Harmonia Av Tibia , Uppf Undebeck Catrine, Forsheda , Ägare Undebeck Catrine, Forsheda



UNGHUNDSKLASS

1330 Grytetorp Silence Of The Lamb SE43196/2012 RB FÖDD 2012-06-05, E. SE UCH Gullefjuns Gumse , U. Endless Edens Rainbow Starshine , Uppf Rydgren Linda, Åkers Styckebruk , Ägare Westlund Cecilia, Svanesund

1331 Hjältarnas Pälsängel SE38466/2012 LG FÖDD 2012-05-11, E. Zir Ozzy's Prince Of Darkness , U. Teamaides Päls Pralinen , Uppf Szabo Ulrika, Neumann Robin, Landvetter , Ägare Szabo Ulrika, Landvetter

1332 Hjältarnas Pälsfladdrare SE38464/2012 LG FÖDD 2012-05-11, E. Zir Ozzy's Prince Of Darkness , U. Teamaides Päls Pralinen , Uppf Szabo Ulrika, Neumann Robin, Landvetter , Ägare Tordell Patrik, Landvetter

1333 Knockando's Winawinkel Quincydotter SE49948/2012 RB FÖDD 2012-08-06, E. DK V-13 SL CH LT CH C.I.B SE UCH DK UCH NO UCH NORD UCH INT UCH NO V-11 DK V-12 Knockando's Qmp Quincy Red , U. JEUW-10 Knockando's Swedish Rossette , Uppf Lintonsson Ruth, Härryda , Ägare Kari Aarbakk, Tuddal, Norge

1334 La Dolce Luna's Dream Pearl For Me SE40777/2012 LG FÖDD 2012-06-02, E. Cool Indigo's Heir From Ginger Heav , U. JWW-08 NORD UCH NORD V-11 La Dolce Luna's Supershine-Me , Uppf von Holten Elise, Smålandsstenar , Ägare von Holten Elise, Smålandsstenar

1335 Millijor's Starlet SE34946/2012 RB FÖDD 2012-05-09, E. SE V-10 C.I.B NORD UCH SE V-11 SE V-12 Gep's Big Bear's Peace , U. Millijor's Tant Gredelin , Uppf Johansson Lillemor, Varberg , Ägare Johansson Lillemor, Varberg

1336 Skjaergaardens Profumo Di Molise NO36642/12 FÖDD 2012-02-01, E. Cool Indigo's Heir From Ginger Heav , U. NORD V-10 WW-10 SE UCH NO UCH Skjaergaardens Halloween Memory , Uppf Mosby Tone & Stenslund Leif Ivar, Norge , Ägare Nina Lillelien, Tønsberg, Norge



ÖPPEN KLASS

1337 Blå Rosen's Love Is All Around SE20461/2012 RB FÖDD 2012-02-12, E. SE V-09 NORD UCH Altonastigens Kaiser , U. Varförinte Akki , Uppf Olsson Ann-Britt, Olsson Tommy & Louise, Örkelljunga , Ägare Andersson Elisabet, Örkelljunga

1338 Fablernas Ojojoj Do Not Forget Me SE27347/2011 RB FÖDD 2011-03-23, E. SE UCH Go-And-Go , U. Artemis Brigantia , Uppf Joelsson Elisabeth, Hölö , Ägare Levin Anneli, Mariestad

1339 Gullefjuns Ullstrumpa S59550/2006 LG FÖDD 2006-08-24, E. SE UCH Dragongårdens Take A Chance On Me , U. Gullefjuns Tulpanlök , Uppf Westlund Cecilia, Kode , Ägare Westlund Cecilia, Svanesund

1340 Knockando's Qmp Quinta Red S32027/2008 RB FÖDD 2008-04-07, E. DK UCH Team Lion's Cavan Cooper , U. Knockando's Donna Leia Loire , Uppf Lintonsson Ruth, Härryda , Ägare Truedsson Kristina, Oxie

1341 Lejonvinden's Ögonglimt SE63278/2011 RB FÖDD 2011-11-23, E. SE V-10 C.I.B NORD UCH SE V-11 SE V-12 Gep's Big Bear's Peace , U. NORD V-07 SE UCH Kusbolejonet Karamell , Uppf Hallgren Gunilla, Sveg , Ägare Olafsen Nordin Maritha, Grums

1342 Mathoaka's Sunshine In Your Eyes SE18763/2012 RB FÖDD 2012-02-09, E. Zir Ozzy's Prince Of Darkness , U. Cevitas Crazy Littlethingcalledlove , Uppf Petré Rolf, Petré Ann-Charlott, Träslövsläge , Ägare Petré Ann-Charlott, Träslövsläge

1343 Namupalan You Go J J Girl SE26518/2012 RB FÖDD 2012-02-17, E. FI UCH Namupalan Icy N' Cream , U. Dragongårdens Diwa At Xmas , Uppf Korkeakallio Satu, Finland , Ägare Junehall Lindberg Jessika, Vallentuna

1344 Skjaergaardens Copy My Attitude SE56062/2011 LG FÖDD 2011-07-19, E. Mohinhi's Izaro Is Incognito , U. Baby Bab Vom Vluyner Tannenhof , Uppf Mosby Tone & Keinetta Hilgersom, Norge , Ägare von Holten Elise, Smålandsstenar (Specialtecken: C)

1345 Teamaides Päls Pralinen S54270/2008 RB FÖDD 2008-07-08, E. DK UCH NORD UCH Teamaides Hjälten Hero , U. Teamaides Glädje Gumma , Uppf Johansson Susanna, Nol , Ägare Szabo Ulrika, Landvetter



CHAMPIONKLASS

1346 JWW-08 NORD UCH NORD V-11 La Dolce Luna's Supershine-Me S48834/2007 LG FÖDD 2007-06-16, E. NORD&NO UCH KBH V-07 SE V-05-06 SE V-08 NO V-06 INT UCH Teamaides Gästrike Gutten , U. WW-08 SE V-10 NORD V-08 SE V-09 SE UCH DK UCH Mathoaka's Vårvind , Uppf von Holten Elise, Smålandsstenar , Ägare von Holten Elise, Smålandsstenar

1347 Skjaergaardens Halloween Hocus Pocu N28553/08 FÖDD 2008-10-30, E. Mohinhi's Izaro Is Incognito , U. SE UCH NO UCH Skjaergaardens Squaw Of Nee Mee Poo , Uppf Stenslund Leig I & Mosby Tone, No-4634 Kristiansand , Ägare Nina Lillelien, Tønsberg, Norge (Specialtecken: C)

(Tävlar ej om Cacib) VETERANKLASS

1348 NORD V-06 SE UCH Zir Ozzy's Mississippi Queen S59611/2005 LG FÖDD 2005-09-03, E. SE UCH DK UCH NO UCH Soldronningens Jölle , U. VWW-10 NO UCH NORD UCH INT UCH VWW-11 Mathoaka's Eihwaz Av Runa , Uppf Undebeck Catrine, Forsheda , Ägare Undebeck Catrine, Forsheda



AVELSKLASS

1345 Teamaides Päls Pralinen S54270/2008 RB FÖDD 2008-07-08, E. DK UCH NORD UCH Teamaides Hjälten Hero , U. Teamaides Glädje Gumma , Uppf Johansson Susanna, Nol , Ägare Szabo Ulrika, Landvetter

KAN TÄVLA MED: 1312 1318 1331 1332

1349 Zir Ozzy's Prince Of Darkness S59616/2005 LG FÖDD 2005-09-03, E. SE UCH DK UCH NO UCH Soldronningens Jölle , U. VWW-10 NO UCH NORD UCH INT UCH VWW-11 Mathoaka's Eihwaz Av Runa , Uppf Undebeck Catrine, Forsheda , Ägare Undebeck Catrine, Forsheda

KAN TÄVLA MED: 1312 1331 1332 1342

UPPFÖDARKLASS

UPPFÖDARE: Szabo Ulrika, Neumann Robin, Landvetter, Kennel Hjältarnas

TÄVLAR MED: 1312 1318 1331 1332

UPPFÖDARE: Joelsson Elisabeth, Töreboda, Kennel Fablernas

TÄVLAR MED: 1307 1309 1310 1325 1338

UPPFÖDARE: Lintonsson Ruth, Härryda, Kennel Knockando'S

TÄVLAR MED: 1319 1323 1333 1340




Dostları ilə paylaş:
1   ...   32   33   34   35   36   37   38   39   ...   53
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə