Ring 1 Börjar kl 09: 00 Domare: edoff anne-chaterine ringsekreterare: Britt-Inger Tano Ringsekreterare: Kurt Tano

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 1.79 Mb.
səhifə38/53
tarix20.10.2017
ölçüsü1.79 Mb.
1   ...   34   35   36   37   38   39   40   41   ...   53

ALPENLÄNDISCHE DACHSBRACKE

ALPINE DACHSBRACKE




HANAR BRUKS / JAKTKLASS

1369 SE VCH Fido Klusov SE59505/2012 FÖDD 2012-07-05, E. Olaf Plesnivec , U. Bona Klusov , Uppf Viskup Jan, Slovakien , Ägare Eriksson Dennvy, Havstenssund

1370 Nygårds Brack Jonte SE39775/2011 FÖDD 2011-05-10, E. Lari , U. Dzesika , Uppf Duracak Said, Nygård , Ägare Gustavsson Anna-Lena, Härryda

TIKAR

1371 Arta Od Kuhade SE50208/2011 FÖDD 2010-05-05, E. Dingo Od Kuhade , U. Bona Sibinjska , Uppf Kuhada Darko, Kroatien , Ägare Petersson Josefin, Kode

1372 Bona Sibinjska SE50128/2011 FÖDD 2008-04-25, E. HU CH Amor Sibinjska , U. Azra , Uppf Derkac Mato, Kroatien , Ägare Petersson Josefin, Kode

ÖPPEN KLASS

1373 Fora Od Kuhade SE41633/2013 FÖDD 2011-08-21, E. Miki , U. Biza , Uppf Kuhada Darko, Kroatien , Ägare Duracak Said, Nygård (Specialtecken: S)




BASSET ARTÉSIEN NORMAND

BASSET ARTÉSIEN NORMAND




HANAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1374 Star Ban Znuggels SE27144/2013 FÖDD 2013-03-23, E. J SE UCH Runstensfjärdens Gaston , U. J SE JCH Star Ban Ziba , Uppf Davidsson Agneta, Davidsson Ture, Kungsbacka , Ägare Öqvist Marie, Grebbestad




BASSET FAUVE DE BRETAGNE

BASSET FAUVE DE BRETAGNE




HANAR BRUKS / JAKTKLASS

1375 J Jägardrömmens Chummy SE52011/2012 FÖDD 2012-08-07, E. NO VCH NO UCH Ardent , U. SE JCH Smedkullens Fauve Allette , Uppf Persson Suzanne, Persson Stefan, Bollebygd , Ägare Gustafsson Hans, Marstrand

1376 J Nimrods Herr Måndag SE50743/2011 FÖDD 2011-07-15, E. SE VCH SE UCH DK UCH NO UCH SE JCH C.I.B Jägardrömmens Ares , U. SE VCH SE UCH SE JCH Mynta , Uppf Hemäng Håkan, Brokind , Ägare Prick Carina, Uddevalla (Specialtecken: C)

1377 J Whistlewood's Rock Banana SE24362/2011 FÖDD 2011-02-28, E. Shiroblam Remus , U. SE UCH SE JCH Whistlewood's Melrose , Uppf Strömberg Elisabeth, Värends Nöbbele , Ägare Andersson John, Lotorp (Specialtecken: S)



ÖPPEN KLASS

1378 Whistlewood's Orinico SE24360/2011 FÖDD 2011-02-28, E. Shiroblam Remus , U. SE UCH SE JCH Whistlewood's Melrose , Uppf Strömberg Elisabeth, Värends Nöbbele , Ägare Hagman Ann-Cathrine, Västra Frölunda (Specialtecken: S)



CHAMPIONKLASS

1379 J NO V-12 SE UCH Speyside's Luke Skywalker SE36422/2010 FÖDD 2010-04-15, E. J Dijonnais Des Domaines de Keremma , U. NORD V-07 SE V-08 NORD V-06 C.I.B SE UCH Zibbans Aida , Uppf Jyborn Yvonne, Olsson Tomas, Vänersborg , Ägare Jyborn Yvonne, Vänersborg



TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1380 Whistlewood's Maris Piper SE24580/2013 FÖDD 2013-02-24, E. NORD V-09 SE V-06-07 KBH V-07 NORD V-07 SE V-08 SE&DK UCH JWW-06 NORD V-10 WW-10 EUW-08 NORD UCH INT UCH WW-09 GB CH NORD V-11 WW-12 NORD V-12 Shiroblam First Slip , U. SE V-12 DK UCH NORD JV-11 WW-12 NORD V-12 Shiroblam Sucha Surprise , Uppf Strömberg Elisabeth, Värends Nöbbele , Ägare Strömberg Elisabeth, Värends Nöbbele (Specialtecken: S)



(Tävlar ej om Cacib) VETERANKLASS

1381 C.I.B NORD V-06 NORD V-07 SE UCH SE V-08 Zibbans Aida S47501/2004 FÖDD 2004-06-10, E. FR CH Tokai de L'Escouadou , U. Sweetdean Gin Sling , Uppf Sellén Bore Liselotte, Falköping , Ägare Jyborn Yvonne, Vänersborg




GRAND BASSET GRIFFON VENDÉEN

GRAND BASSET GRIFFON VENDEEN




HANAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

1382 Black Majesty Minskuhoff's HR10052VBG FÖDD 2013-06-17, E. Black Majesty Fiksu Poika , U. Rainstone Candi , Uppf Raic Iva, Kroatien , Ägare Maria Aaltovirta, Borgå, Finland



TIKAR

1383 Minskuhoff's Grand Wolarius FI40542/13 FÖDD 2013-06-29, E. LV CH LT CH C.I.B FI UCH NL CH Boléro v Tum-Tums Vriendjes , U. FI UCH Minskuhoff's Grand Mingrand , Uppf Aaltovirta Maria, Finland , Ägare Maria Aaltovirta, Ödeshög, Finland



HANAR BRUKS / JAKTKLASS

1384 Hillguard's Coffee Party FI19195/10 FÖDD 2010-02-09, E. Nigel Du Greffier Du Roi , U. FI UCH Minskuhoff's Grand Gratitude , Uppf Fredriksson Elisabeth, Finland , Ägare Elisabeth Fredriksson, Stora Levene, Finland



CHAMPIONKLASS

1385 FI UCH Minskuhoff's Grand Sibelius FI27533/11 FÖDD 2011-03-24, E. LV CH LT CH C.I.B FI UCH NL CH Boléro v Tum-Tums Vriendjes , U. LV CH LT CH WW-10 C.I.B FI UCH Minskuhoff's Grand Joyau , Uppf Aaltovirta Maria, Porvoo, Finland , Ägare Anne Mujunen, Nastola, Finland (Specialtecken: S)



TIKAR UNGHUNDSKLASS

1386 Minskuhoff's Grand Une Farandole FI45112/12 FÖDD 2012-07-19, E. FI UCH FI V-11 SE V-12 Minskuhoff's Grand Olivier , U. LV CH LT CH DK UCH FI UCH Minskuhoff's Grand Notre-Dame , Uppf Aaltovirta Maria, Finland , Ägare Maria Aaltovirta, Borgå, Finland (Specialtecken: S)



CHAMPIONKLASS

1387 FI UCH NO V-12 Fifi La Fime v Tum-Tums Vriendjes FI18604/11 FÖDD 2009-07-20, E. WW-08 Barbapapa v Tum-Tums Vriendjes , U. SE V-05 NL CH Triomphe v Tum-Tums Vriendjes , Uppf Huikeshoven G.m, Holland , Ägare Jenni Maaniemi, Helsinki, Finland




GRIFFON FAUVE DE BRETAGNE

FAWN BRITTANY GRIFFON




TIKAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

1388 Hovriket's Saba Yonne SE30184/2013 FÖDD 2013-04-10, E. Vic Des Combes de Bancarel , U. SE VCH DK UCH DK V-12 NORD V-12 SE V-12 Hovriket's Hennessy , Uppf Lindberg Magdalena, Vollsjö , Ägare Torin Angelica, Tanumshede




BLACK AND TAN COONHOUND

BLACK AND TAN COONHOUND




TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1389 NO JV-13 Carlin's Rose Garden SE32049/2013 FÖDD 2012-12-31, E. US CH Windbourne Every Hand's A Winner , U. US CH Orionredsea-Windbourne Oregon Garde , Uppf Mitchell Traci A & Pillow Amanda M, Usa , Ägare Nilsson Eddie, Våxtorp






Dostları ilə paylaş:
1   ...   34   35   36   37   38   39   40   41   ...   53
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə