Ring 1 Börjar kl 09: 00 Domare: edoff anne-chaterine ringsekreterare: Britt-Inger Tano Ringsekreterare: Kurt Tano

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 1.79 Mb.
səhifə39/53
tarix20.10.2017
ölçüsü1.79 Mb.
1   ...   35   36   37   38   39   40   41   42   ...   53

HALDENSTÖVARE

HALDEN HOUND




HANAR CHAMPIONKLASS

1390 DK V-12 EUW-13 GI CH JEUW-11 NO JV-11 NO V-13 NORD V-12 WW-12 Starlight Express NO32753/11 FÖDD 2010-11-19, E. Finto , U. Amy , Uppf Högsnes Jan Kristoffer, No-7530 Meråker , Ägare Anja G. Corneliussen, Våler I Østfold, Norge (Specialtecken: S)




GONCZY POLSKI

POLISH HUNTING DOG


(Tävlar ej om Cacib)

HANAR JUNIORKLASS

1391 Hejnal Klusujaca Sfora SE22994/2013 FÖDD 2012-12-04, E. Poker Cnotliwy Nos , U. WW-08 PL CH Szabla Klusujaca Sfora , Uppf Weron Grzegorz, Polen , Ägare Karlsson Bertil, Munkedal (Specialtecken: S)

1392 Hugo Klusujaca Sfora SE22995/2013 FÖDD 2012-12-04, E. Poker Cnotliwy Nos , U. WW-08 PL CH Szabla Klusujaca Sfora , Uppf Weron Grzegorz, Polen , Ägare Karlsson Bertil, Munkedal (Specialtecken: S)


SCHILLERSTÖVARE

SCHILLER HOUND




TIKAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

1393 Ekmarkens Stina SE42314/2013 FÖDD 2013-06-17, E. SE UCH SE J(RÄV)CH Bäckaskallets Baileys , U. SE UCH RR SE J(RÄV)CH Lyeskogens Anni , Uppf Månsson Göran, Jämjö , Ägare Andersson Angelica, Hagfors




FINSK STÖVARE

FINNISH HOUND




TIKAR BRUKS / JAKTKLASS

1394 RR Belger Du Nord Irma S31276/2009 FÖDD 2009-03-19, E. FI UCH FI JCH Latukkaakorven Leevi , U. SE V-08 SE UCH RR NORD JCH Kilbackens Raju-Saaga , Uppf Ohlsson Eva, Johannessen Trond, Strömstad , Ägare Olsson Eva, Strömstad (Specialtecken: S)




SLOVENSKÝ KOPOV

SLOVAKIAN HOUND




HANAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

1395 Loke SE45511/2013 FÖDD 2013-06-07, E. Ivo von Der Schweingrube , U. Gucka Espets Driva , Uppf Johansson Glenn, Hallaröd , Ägare Dahlberg Joakim, Stehag



ÖPPEN KLASS

1396 Argo Z Judavinklu SE50899/2013 FÖDD 2010-05-01, E. Argo Kerenova , U. Mamba Bejchlovske Hvozdy , Uppf Vanek Roman, Tjeckien , Ägare Strand Anneli, Brastad (Specialtecken: S)




DREVER

DREVER




HANAR BRUKS / JAKTKLASS

1397 DK V-12 Slagstigens Rosso SE25541/2010 FÖDD 2010-02-26, E. DK V-10 SE V-09 FI UCH NORD J(D)CH NORD UCH INT UCH Ari , U. SE UCH FI UCH FI JCH SE JCH Slagstigens Kiri , Uppf Vouti Jyrki, Larsson Cecilia, Kalvsvik , Ägare Helge Andersen, Skien, Norge



ÖPPEN KLASS

1398 Fallaskogens Legolas SE21034/2010 FÖDD 2010-01-31, E. SE JCH Västralunds Dino , U. J Slissåns Aika , Uppf Johansson Hans, Tenhult , Ägare Axelsson Monica, Bankeryd



TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1399 Conitas Jamin SE22817/2013 FÖDD 2013-02-21, E. Conitas Malekå , U. Conitas Tova Carson , Uppf Sturesson Conny, Falkenberg , Ägare Wisén Hansson Beleen, Tvärred (Specialtecken: S)



BRUKS / JAKTKLASS

1400 Slagstigens Sara SE12319/2011 FÖDD 2010-12-11, E. DK V-10 SE V-09 FI UCH NORD J(D)CH NORD UCH INT UCH Ari , U. SE UCH FI UCH FI JCH SE JCH Slagstigens Kiri , Uppf Vouti Jyrki, Larsson Cecilia, Kalvsvik , Ägare Helge Andersen, Skien, Norge



CHAMPIONKLASS

1401 NO UCH Härkilas Dixa III S53352/2009 FÖDD 2009-07-23, E. J Härkilas Visu , U. SE UCH SE JCH Härkilas Guffie I , Uppf Lennartsson Kjell, Sätila , Ägare Pål Martin Stakkeland, Kvinesdal, Norge (Specialtecken: C)




BAYERSK VILTSPÅRHUND

BAVARIAN MOUNTAIN SCENTHOUND




TIKAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

1402 Genius Pathfinder SE55346/2013 FÖDD 2013-05-01, E. SE VCH SE UCH SE JCH Harbackens Nitro , U. SE VCH LV CH LT CH SE UCH RO CH Ambra Z Kyncelovej , Uppf Sanders Armand, Lettland , Ägare Pagén Jan, Balcere Kristine, Bergshamra



BRUKS / JAKTKLASS

1403 Brises S67698/2009 FÖDD 2009-11-18, E. SE VCH VWW-08 SE UCH NO UCH INT UCH SE JCH Dingo Hazba , U. Soffies Daylight , Uppf Ludvigsen Mette, Stora Sundby , Ägare Söderberg Casandra, Falköping (Specialtecken: S)




BEAGLE

BEAGLE




TIKAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

1404 Maliwick's Vincit Omnia SE38463/2013 FÖDD 2013-06-19, E. Saturnus From Elly's Pack , U. SE VCH C.I.E RLD N Maliwick's For Your Eyes Only , Uppf Bäck Madeleine, Jonsson Linda, Boda Kyrkby , Ägare Jonsson Linda, Borlänge

1405 Swed Pack's Riddare Abbotts Prayer SE40864/2013 FÖDD 2013-06-27, E. NORD UCH INT UCH SE JCH Belvaux Magical Storm , U. SE VCH J Girls Have Fun From Elly's Pack , Uppf Svedare Ewa, Karlstad , Ägare Swedare Ewa, Tingstäde

HANAR UNGHUNDSKLASS

1406 Gold Line's Warm In Hell DK14013/2012 FÖDD 2012-07-29, E. DK UCH US CH CA CH Gold Line's Global Dark Horse , U. DK UCH Gold Line's Waggly Touch Down , Uppf Pedersen Annette, Danmark , Ägare Marianne Steinmann Bach, Karlslunde, Danmark (Specialtecken: S)

1407 Hanne's Povl Gustav DK17032/2012 FÖDD 2012-09-13, E. Gold Line's Warm Butter Cup , U. Ob-Li-Di's Flying Nancy Bird Walton , Uppf Brandt Naya & Hanne, Danmark , Ägare Lise-Lotte Teilmand, Glostrup, Danmark

BRUKS / JAKTKLASS

1408 J SE VCH Starmaids Undercover SE47571/2011 FÖDD 2011-07-17, E. NORD V-10 C.I.E RLD N NO V-12 Ob-La-Di's Freiherr von Richthofen , U. SE VCH C.I.E RLD N Maliwick's For Your Eyes Only , Uppf Johansson Inger, Vagnhärad , Ägare Swedare Ewa, Tingstäde (Specialtecken: S)

1409 J White Sea Max S53340/2009 FÖDD 2009-07-14, E. J Gunfire Ravelli , U. White Sea Rita , Uppf Persson Berne, Vittsjö , Ägare Saukkonen Niilo, Landvetter

ÖPPEN KLASS

1410 Gold Line's Catwalk Easy Like Magic DK16926/2011 FÖDD 2011-09-25, E. SE V-08 DK UCH Gold Line's Crystal Lawless Rebel , U. Gold Line's Creek Snow , Uppf Pwedersen Annette, Danmark , Ägare Marianne Steinmann Bach, Karlslunde, Danmark (Specialtecken: S)

1411 Holtebakken's Aslan DK08541/2011 FÖDD 2011-04-30, E. US CH Lanbur's Cafe Macciato , U. Free Stride's Lucky Rescue , Uppf Gravesen Belle Bech & Jensen Per, Danmark , Ägare Lise-Lotte Teilmand, Glostrup, Danmark

CHAMPIONKLASS

1412 C.I.E DK UCH DK V-12 RLD N Dynamic Flyer's Posh Teddy S59562/2009 FÖDD 2009-08-14, E. DK UCH Dynamic Flyer's Silent Night Wind , U. DK UCH Free Stride's Bright Eyes , Uppf Elmkjaer Mette & Lars, Danmark , Ägare Neumann Britt, Dösjebro (Specialtecken: S)



(Tävlar ej om Cacib) VETERANKLASS

1413 C.I.E DK UCH NO V-09 Dynamic Flyer's Silent Night Wind S13931/2008 FÖDD 2005-08-08, E. DK UCH US CH Starbuck Torbay About Face , U. Dynamic Flyer's Quiet Indian Summer , Uppf Elmkjaer Mette & Lars, Danmark , Ägare Neumann Britt, Dösjebro (Specialtecken: S)



TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1414 Pink Floyd v D Hoefstal SE41538/2013 FÖDD 2013-03-06, E. GR CH VDH CH US CH Beagelee Walk The Line , U. JWW-12 Inner Spring v D Hoefstal , Uppf Versluis K, Holland , Ägare Rhodin Elisabeth, Mariefred (Specialtecken: S)



UNGHUNDSKLASS

1415 Dahlmis Berry Temptatious SE40065/2012 FÖDD 2012-06-07, E. NORD JV-11 Red Baron Soda Stream , U. J Dahlmis Beska-Droppar , Uppf Dahlgren Maritha, Dahlgren Michael, Gnesta , Ägare Palm Wassberg Lovisa, Fjärås

1416 Gold Line's Warm Instinct DK14016/2012 FÖDD 2012-07-29, E. DK UCH US CH CA CH Gold Line's Global Dark Horse , U. DK UCH Gold Line's Waggly Touch Down , Uppf Pedersen Annette, Danmark , Ägare Annette Pedersen, Roskilde, Danmark (Specialtecken: S)

1417 Susquatch Fabulous Cassandra DK04066/2012 FÖDD 2012-02-14, E. SE VCH DK J(D)CH NO VCH DK UCH Skansehöj's Dee Jay , U. DK UCH Susquatch Call Me Afrodite , Uppf Strandbygaard K U & M U, Dk-4200 Slagelse , Ägare Else Matthisson, Birkerød, Danmark (Specialtecken: S)



BRUKS / JAKTKLASS

1418 J SE VCH Girls Have Fun From Elly's Pack SE27750/2011 FÖDD 2011-01-10, E. WW-10 JWW-08 WW-09 NL CH Ayers Rock From Elly's Pack , U. JWW-09 Anna Belle From Elly's Pack , Uppf Vervoort P H C M, Holland , Ägare Swedare Ewa, Tingstäde



ÖPPEN KLASS

1419 Gold Line's Warm Inferno DK14014/2012 FÖDD 2012-07-29, E. DK UCH US CH CA CH Gold Line's Global Dark Horse , U. DK UCH Gold Line's Waggly Touch Down , Uppf Pedersen Annette, Danmark , Ägare Annette Pedersen, Roskilde, Danmark (Specialtecken: S)



CHAMPIONKLASS

1420 DK UCH Gold Line's Royal Temptress DK16001/2010 FÖDD 2010-08-13, E. DK UCH US CH CA CH Gold Line's Global Dark Horse , U. Gold Line's Crystal Lady Bird , Uppf Pedersen Annette, Danmark , Ägare Mona Vestergaard, Ikast, Danmark (Specialtecken: S)



(Tävlar ej om Cacib) VETERANKLASS

1421 DK UCH Gold Line's Waggly Touch Down DK00919/2006 FÖDD 2005-12-27, E. DK UCH US CH Starbuck Torbay About Face , U. Gold Line's Sign Of New Look , Uppf Pedersen Annette & Jesper, Dk-4000 Roskilde , Ägare Annette Pedersen, Roskilde, Danmark (Specialtecken: S)



AVELSKLASS

1422 CA CH DK UCH US CH Gold Line's Global Dark Horse DK15553/2008 FÖDD 2008-06-23, E. DK UCH US CH Starbuck Torbay About Face , U. KBH V-04 NORD V-04 NORD V-08 DK UCH Gold Line's Romantic Issue , Uppf Pedersen Annette & Jasper, Danmark

KAN TÄVLA MED: 1406 1416 1419 1420




Dostları ilə paylaş:
1   ...   35   36   37   38   39   40   41   42   ...   53
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə