Ring 1 Börjar kl 09: 00 Domare: edoff anne-chaterine ringsekreterare: Britt-Inger Tano Ringsekreterare: Kurt Tano

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 1.79 Mb.
səhifə40/53
tarix20.10.2017
ölçüsü1.79 Mb.
1   ...   36   37   38   39   40   41   42   43   ...   53

DALMATINER

DALMATIAN




TIKAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

1423 Dee Dee Of Duke's Proud SE54907/2013 L FÖDD 2013-06-21, E. Smuggler's Den Of Duke's Proud , U. Whatchamacallit Of Duke's Proud , Uppf Hertogh A C W, Holland , Ägare Lennartsson Hanna, Götene

1424 Spotdog's Delicate Design SE42587/2013 S FÖDD 2013-06-17, E. PL CH Union Jack Vom Gramzower Kloster , U. Spotdog's As Great As Me , Uppf Andersson Cecilia, Åsljunga , Ägare Nilsson Marina, Örkelljunga

1425 Spotdog's Diamond Dash SE42586/2013 S FÖDD 2013-06-17, E. PL CH Union Jack Vom Gramzower Kloster , U. Spotdog's As Great As Me , Uppf Andersson Cecilia, Åsljunga , Ägare Andersson Cecilia, Åsljunga



HANAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1426 Alphadirato Lord Of The Ring SE42492/2013 S FÖDD 2013-03-12, E. LV CH LT CH EE CH C.I.B SE UCH LU CH Alphadirato Future Brand , U. EE CH SE UCH Alphadirato Exact Copy , Uppf Leelo Ratas, Estland , Ägare Lellep Annika, Glumslöv



UNGHUNDSKLASS

1427 Dalspots Coach Master SE48214/2012 S FÖDD 2012-07-20, E. NO UCH Dalmo's Elegant Edward , U. Dalspots Almost-Harmony , Uppf Erlandsson Lena, Löddeköpinge , Ägare Erlandsson Lena, Löddeköpinge

1428 Jilloc's Be My Valentine SE21364/2012 S FÖDD 2012-02-14, E. Spotborne Contradiction , U. SE UCH Jilloc's Xeed All Limits , Uppf Brunberg Johansen Florence, Götene , Ägare Vestberg Susanne, Värmlands Nysäter

1429 Liconda's Al-Capone SE23313/2012 L FÖDD 2012-02-20, E. EE CH SE UCH FI UCH Marnellin Hot To Handle , U. LPI LPII SE UCH NO UCH FI UCH SE V-11 Botnicus Anaconda , Uppf Nilsson Linda, Överkalix , Ägare Nilsson Linda, Överkalix

1430 FI JV-12 Liconda's Armani SE23308/2012 S FÖDD 2012-02-20, E. EE CH SE UCH FI UCH Marnellin Hot To Handle , U. LPI LPII SE UCH NO UCH FI UCH SE V-11 Botnicus Anaconda , Uppf Nilsson Linda, Överkalix , Ägare Nilsson Linda, Överkalix

ÖPPEN KLASS

1431 Krontoftas Prius SE36020/2011 S FÖDD 2011-04-19, E. Darling Gold de La Tour Delabastide , U. SE VCH Trud , Uppf Dahlberg Veronica, Ödsmål , Ägare Brandt Nielsen Nanne, Halmstad



CHAMPIONKLASS

1432 SE UCH Fairytale Spot's Casino Royal SE57248/2010 S FÖDD 2010-08-27, E. SE UCH BY CH EE CH C.I.B RU CH RO CH City Kid's Dantes Peak , U. SE V-06 SE UCH Fairytale Spot's A Key To My Heart , Uppf Lennartsson Hanna, Götene , Ägare Håkansson Annika, Lundsbrunn

1433 C.I.B EE CH JWW-08 NORD JV-08 NORD UCH NORD V-11 Jilloc's Sugerdaddy S44942/2007 S FÖDD 2007-06-05, E. SE V-00-01-02 SE V-03 DK UCH NORD UCH INT UCH WW-00 Jilloc's A Man In The Mirror , U. SE UCH Jilloc's Key To Sucess , Uppf Brunberg Karlsson Florence, Götene , Ägare Brunberg Johansen Florence, Götene

TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1434 Heppi Sembo Okhta SE53288/2013 L FÖDD 2013-03-27, E. SE UCH DK UCH C.I.B Jilloc's Zero Zero Zeven , U. RU CH Heppi Sembo Iris , Uppf Bogacheva Marina A, Ryssland , Ägare Andersson Jenny, Surahammar

1435 Krontoftas Brutal Love SE27176/2013 S FÖDD 2013-03-23, E. SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH Ekryda Remus , U. SE VCH Trud , Uppf Dahlberg Veronica, Ödsmål , Ägare Dahlberg Veronica, Ödsmål

1436 Krontoftas Drama Queen SE27177/2013 S FÖDD 2013-03-23, E. SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH Ekryda Remus , U. SE VCH Trud , Uppf Dahlberg Veronica, Ödsmål , Ägare Lundberg Karolina, Göteborg

1437 Roshospots Mathilda SE21971/2013 S FÖDD 2013-03-11, E. Mellanmöllan Let's Dance Tango , U. Roshospots Turiya , Uppf Saine Granlund Gyan, Hjärnarp , Ägare Saine Granlund Gyan, Hjärnarp

UNGHUNDSKLASS

1438 Liconda's Amazingstar SE23305/2012 L FÖDD 2012-02-20, E. EE CH SE UCH FI UCH Marnellin Hot To Handle , U. LPI LPII SE UCH NO UCH FI UCH SE V-11 Botnicus Anaconda , Uppf Nilsson Linda, Överkalix , Ägare Nilsson Linda, Överkalix

1439 Ridotto Ulinda SE24486/2012 L FÖDD 2012-03-06, E. SE UCH Andiamo , U. Ridotto Rosalinda , Uppf Boholm Åsa, Mölndal , Ägare Boholm Åsa, Mölndal

1440 Spotnik's Key Klick DK04246/2013 FÖDD 2012-06-09, E. SL CH CR CH INT UCH HU CH DE CH NL CH Jumping Jewel Of Old Stonewick , U. NORD UCH INT UCH Spotnik's Excuse For Ecstacy , Uppf Höle Helle, Norge , Ägare Helen Otti, Peter Almborg, Dk-3100 Hornbaaek, Danmark



ÖPPEN KLASS

1441 Jilloc's Big Is Beautiful SE21368/2012 S FÖDD 2012-02-14, E. Spotborne Contradiction , U. SE UCH Jilloc's Xeed All Limits , Uppf Brunberg Johansen Florence, Götene , Ägare Karlsson Maria, Björketorp

1442 Krontoftas Cayenne SE36024/2011 L FÖDD 2011-04-19, E. Darling Gold de La Tour Delabastide , U. SE VCH Trud , Uppf Dahlberg Veronica, Ödsmål , Ägare Sahlin Nygren Martina, Göteborg

1443 Solbo's Nessie Av Kayo SE42678/2010 S FÖDD 2010-05-23, E. SE UCH Solbo's Kayo , U. Solbo's Ester , Uppf Ivarsson Solveig, Glommen , Ägare Ekberg Elisabeth, Onsala

1444 Timanka's Something Special SE10081/2012 L FÖDD 2011-11-21, E. SE UCH DK UCH C.I.B Jilloc's Zero Zero Zeven , U. SE UCH FI UCH Timanka's Playmate , Uppf Brunberg Johansen Rune, Götene , Ägare Andersson Rebecca, Trollhättan (Specialtecken: C)

1445 SE VCH Trud S11001/2008 S FÖDD 2007-11-09, E. Algot , U. Pongolands Vackra Valborg , Uppf Karlsson Helene, Ödsmål , Ägare Dahlberg Veronica, Ödsmål



CHAMPIONKLASS

1446 SE UCH Jilloc's Xeed All Limits SE12179/2010 S FÖDD 2009-12-06, E. EE CH SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH INT UCH Jilloc's Loverboy , U. NO V-08 EE CH SE V-09 C.I.B NORD UCH Jilloc's Splendid Choice , Uppf Brunberg Karlsson Florence, Götene , Ägare Cronwall Kristina, Kolmården

1447 SE UCH Jilloc's Zecret Combination SE22346/2010 L FÖDD 2010-02-08, E. JWW-08 NORD JV-08 EE CH C.I.B NORD UCH NORD V-11 Jilloc's Sugerdaddy , U. SE UCH Jilloc's Miss Perfect , Uppf Brunberg Karlsson Florence, Götene , Ägare Karlsson Maria, Björketorp

(Tävlar ej om Cacib) VETERANKLASS

1448 RLD A RLD F RLD N Ekryda Leto S31760/2004 S FÖDD 2004-03-23, E. EUW-97 KBH V-97 NORD UCH Highspot's Amusing-Angelo , U. Ekryda Hebe , Uppf Saleryd Per-Owe, Lidköping , Ägare Andersson Ellinor, Olofstorp

1449 EE CH INT UCH NORD JV-03 NORD UCH NORD V-07 NORD V-11 Jilloc's Joyride S24188/2003 L FÖDD 2003-02-23, E. SE UCH Rocca Al Mare Allegro Ad Jilloc's , U. NORD UCH Timanka's Close Enough , Uppf Brunberg Karlsson Florence, Götene , Ägare Andersson Jenny, Surahammar

AVELSKLASS

1445 SE VCH Trud S11001/2008 S FÖDD 2007-11-09, E. Algot , U. Pongolands Vackra Valborg , Uppf Karlsson Helene, Ödsmål , Ägare Dahlberg Veronica, Ödsmål

KAN TÄVLA MED: 1431 1435 1436 1442

UPPFÖDARKLASS

UPPFÖDARE: Dahlberg Veronica, Ödsmål, Kennel Krontoftas

TÄVLAR MED: 1431 1435 1436 1442

UPPFÖDARE: Brunberg Johansen Florence, Götene, Kennel Jilloc'S

TÄVLAR MED: 1428 1433 1441 1446 1447 1449

R I N G 2 4

DOMARE: MOLIN NILS




Dostları ilə paylaş:
1   ...   36   37   38   39   40   41   42   43   ...   53
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə