Ring 1 Börjar kl 09: 00 Domare: edoff anne-chaterine ringsekreterare: Britt-Inger Tano Ringsekreterare: Kurt Tano

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 1.79 Mb.
səhifə41/53
tarix20.10.2017
ölçüsü1.79 Mb.
1   ...   37   38   39   40   41   42   43   44   ...   53

DOGUE DE BORDEAUX

DOGUE DE BORDEAUX




HANAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

1450 Heart Of Darkness Ready To Rumble SE39658/2013 FÖDD 2013-06-02, E. SE UCH NO UCH Doguehill's Casino Royal , U. SE UCH Heart Of Darkness Kahlua , Uppf Åhlén Anneli, Karlskoga , Ägare Jonasson Kajsa, Molkom



TIKAR

1451 Cru Acajou Give My Love To Rose DK10380/2013 FÖDD 2013-05-22, E. BE CH Emberez The Big Show , U. Shadow Of Oak Cloey Tén Tén , Uppf Mittelsdorf Katrine, Danmark , Ägare Katrine Mittelsdorf, Guldborg, Danmark



HANAR UNGHUNDSKLASS

1452 All Brand Bordeaux Zeus SE43409/2012 FÖDD 2012-06-10, E. SE VCH SE UCH DK UCH All Brand Bordeaux Plexus , U. SE VCH Delphi , Uppf Allbrand Elisabeth, Allbrand David, Västra Frölunda , Ägare Hanne Rex, 4873 Vaeggerlöse, Danmark

1453 Siem Awsome Like Me DK13587/2012 FÖDD 2012-07-06, E. Redripraw Ultimate Judge , U. Savanah von Nordniedersachsen , Uppf Rosendahl Siem Jannie, Dk-6893 Hemmet , Ägare Susanne Wille, Hårlev, Danmark

ÖPPEN KLASS

1454 Heart Of Darkness New Years Night SE14849/2012 FÖDD 2011-12-31, E. IT CH Bull Di Al Faree , U. Doguehill's Bossa Nova , Uppf Åhlén Anneli, Karlskoga , Ägare Hege Og Per Arild Mathisen, Larvik, Norge

1455 Rozeldogue I'M Bulletproof KCAP01835801 FÖDD 2012-02-01, U. Rozeldogue Gold Dust , Storbritannien , Ägare Filip Sturén, Ben Dunning, Viken, Storbritannien

1456 Shadow Of Oak Excalibur DK14563/2011 FÖDD 2011-07-24, E. IT CH Bull Di Al Faree , U. Fendi Vom Grobherzogtum Hessen , Uppf Taekker Merete, Danmark , Ägare Katrine Mittelsdorf, Guldborg, Danmark

1457 Tarvensa's First Of Many SE18274/2012 FÖDD 2011-11-02, E. C.I.B IE CH Jerivindi Juno , U. Kasterouge Midnight Girl At Tarvens , Uppf Mr S Mead & Miss S L Parkin, England , Ägare Karlsson Lars-Göran, Älvängen (Specialtecken: C)

TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1458 Centio Google Girl SE20990/2013 FÖDD 2012-12-09, E. Cerbere d'Escaluganto Nikita , U. Cobber House's Brisa , Uppf Centio Jönsson Marianne, Danmark , Ägare Jonasson Kajsa, Molkom

1459 Cru Acajou Light A Way DK16082/2012 FÖDD 2012-09-17, E. NORD JV-11 George v D Madroelhoeve , U. Shadow Of Oak Cloey Tén Tén , Uppf Mittelsdorf Katrine, Danmark , Ägare Katrine Mittelsdorf, Guldborg, Danmark

1460 i'll Be Yours de La Tour Gelee SE46999/2013 FÖDD 2013-02-08, E. Drug Dealer de La Tour Gelee , U. FR CH Edition Limitee de La Tour Gelee , Uppf Colome Severine, Frankrike , Ägare Karlsson Lars-Göran, Älvängen



UNGHUNDSKLASS

1461 Bordeaux Supérieur's Mizz Attitude SE46095/2012 FÖDD 2012-06-17, E. Ecnalyor The Duke With Rozeldogue , U. Bordeaux Supérieur's Izolde , Uppf Nelson Karin, Frändefors , Ägare Nelson Karin, Frändefors



ÖPPEN KLASS

1462 Hjärtekulla Pair Haze SE51071/2011 FÖDD 2011-08-07, E. SE UCH DK UCH SE V-11 Doguehill's Desperado , U. SE UCH Hjärtekulla Fortuna , Uppf Valkola Elisabeth, Vallda , Ägare Andersson Susanna, Göteborg (Specialtecken: C)

1463 Shadow Of Oak Cloey Tén Tén DK13332/2010 FÖDD 2010-06-27, E. IT CH Bull Di Al Faree , U. Shadow Of Oak Athene , Uppf Taekker Merete, Dk-4862 Guldborg , Ägare Katrine Mittelsdorf, Guldborg, Danmark

CHAMPIONKLASS

1464 NO UCH Maggie May de Molosse Antique NO31016/10 FÖDD 2009-11-28, E. Frank , U. Tanakajd Szepe Apol , Uppf Hansen Linda T, Norge , Ägare Hege Og Per Arild Mathisen, Larvik, Norge (Specialtecken: C)

1465 DK UCH NORD JV-12 SE UCH Rozeldogue Firework SE23418/2013 FÖDD 2011-08-04, E. Bruin's Bachelor , U. Rozeldogue Touch Of Class , Uppf Dunning Ben P, England , Ägare Sturén Filip, Viken


TIBETANSK MASTIFF

TIBETAN MASTIFF




TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1466 Saras Eternity SE30171/2013 FÖDD 2012-11-16, E. CH Comancheria's Checote At Saras , U. CH Xenia Of Saras , Uppf Himmat Singh Sekhon, Indien , Ägare Åberg Helene, Horred



ÖPPEN KLASS

1467 Kyang La's Ampo SE10342/2012 FÖDD 2011-12-16, E. SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH C.I.B SE V-12 Lafahhs Varada , U. SE UCH DK UCH Kyang La's Donno , Uppf Myllylä Outi, Hjärnarp , Ägare Kulas Linda, Ekenässjön




LAKELANDTERRIER

LAKELAND TERRIER




HANAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1468 Big Lady's Micro-Invader SE31962/2013 FÖDD 2013-02-21, E. EE CH C.I.B SE UCH NORD UCH NORD V-11 SE V-12 Big Lady's Micro-Alfred , U. LV CH EE CH C.I.B FI UCH RU CH NORD UCH Saredon Ruby Red , Uppf Hjelm Pirjo, Finland , Ägare Kilsund Ann, Hunt Bert, Nossebro



UNGHUNDSKLASS

1469 Kebulak Soul Man KCAP01820904 FÖDD 2012-05-15, E. GB CH Kebulak Man After Midnight , U. Kebulak Swing On A Star , Uppf Ms C Davani, Storbritannien , Ägare Turid Kock, Gamle Fredrikstad, Norge



CHAMPIONKLASS

1470 DK UCH NO UCH Nujax Norwegian Wood KCAP01833701 FÖDD 2011-10-12, E. Nujax My Way , U. Nujax Black Eyed Pea , Ägare Marius Kjos, Lørenskog, Norge (Specialtecken: C)

1471 Skrim Drim Yavny Lider RKF2946069 FÖDD 2010-11-16, E. Big Lady's Micro-Yorick , U. Skrim Drim Zabavnaya , Uppf Baranova S & Levina S, Ryssland , Ägare Olga Lagutova, Monchegorsk , Murmanskaya Obl, Ryssland (Specialtecken: C)

TIKAR ÖPPEN KLASS

1472 Loislane Van Foliny Home SE31961/2013 FÖDD 2012-06-01, E. Saredon Sea Raven , U. Guinevere Van Foliny Home , Uppf de Munter R, Uiterwijk D, Be-9200 Dendermonde , Ägare Kilsund Ann, Hunt Bert, Nossebro




LAPSK VALLHUND

LAPONIAN HERDER




HANAR UNGHUNDSKLASS

1473 Rävrackans Lahji Raajtere SE50863/2012 FÖDD 2012-08-02, E. Njarga Calmmo , U. SE UCH Gátchis Juoksanáste Lahji , Uppf Lundgren Anette, Kållered , Ägare Lundgren Anette, Kållered



ÖPPEN KLASS

1474 RLD N Gátchis Átjájuoksa Adja SE42667/2011 FÖDD 2011-06-02, E. FI V-07 SE UCH FI UCH Jahkkas Fabel , U. TJH(RDH) SE UCH Gátchis Gaz-Násti , Uppf Neidhardt Marianne, Brottby , Ägare Bertne Elina, Saltsjö-Boo



TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1475 Obbolalägdans Asti SE21552/2013 FÖDD 2013-03-06, E. SE UCH Kläppylets Famolas Fiellu , U. SE UCH Dilba , Uppf Lindgren Helen, Obbola , Ägare Guri TH Myrstuen, Vingrom, Norge

1476 NO JV-13 Tahmores Bella NO57474/12 FÖDD 2012-11-06, E. Raiddokas Qvanto , U. Tahmores Aile Ille , Uppf Tönder Maria, No-7112 Hasselvika , Ägare Maria Tønder / Guri TH Myrstuen, Vingrom, Norge

ÖPPEN KLASS

1477 Berglejonets In My World SE26366/2012 FÖDD 2012-03-10, E. WW-08 SE V-07-08 SE V-09 FI UCH NORD UCH INT UCH Raiddokas Yskä , U. Manteli , Uppf Zetterström Pia, Zetterström Ulf, Österbybruk , Ägare Thuresson Emelie, Lidköping

1478 NORD JV-11 Kläppylets Famolas Favru SE22147/2011 FÖDD 2011-02-19, E. SE UCH Berglejonets Glory To The Brave , U. TJH(FM) SE UCH Kläppylets Dárkil Doaivva , Uppf Brännström Lise Lott, Kåge , Ägare Åhman Emelie, Rättvik

CHAMPIONKLASS

1479 SE UCH Gátchis Juoksanáste Lahji SE24345/2010 FÖDD 2010-03-04, E. Huraus Bargu , U. TJH(RDH) SE UCH Gátchis Gaz-Násti , Uppf Neidhardt Marianne, Brottby , Ägare Lundgren Anette, Kållered






Dostları ilə paylaş:
1   ...   37   38   39   40   41   42   43   44   ...   53
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə