Ring 1 Börjar kl 09: 00 Domare: edoff anne-chaterine ringsekreterare: Britt-Inger Tano Ringsekreterare: Kurt Tano

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 1.79 Mb.
səhifə42/53
tarix20.10.2017
ölçüsü1.79 Mb.
1   ...   38   39   40   41   42   43   44   45   ...   53

NORSK BUHUND

NORWEGIAN BUHUND




HANAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1480 Gnipagrottans Urd SE11032/2013 G FÖDD 2012-12-15, E. Skadsemgaarden's Odin , U. JWW-08 SE V-10 C.I.B VDH CH NORD UCH Gnipagrottans Gullan Lilltösen , Uppf Hagsäter Elisabeth, Hagsäter Torsten, Halmstad , Ägare Fredriksson Anette, Stenungsund



CHAMPIONKLASS

1481 EE CH LV CH NORD UCH Gnipagrottans Qu SE15470/2011 G FÖDD 2011-01-11, E. NO UCH Kimura's Bendik , U. SE UCH DK UCH Gnipagrottans Bettan , Uppf Hagsäter Elisabeth, Hagsäter Torsten, Halmstad , Ägare Silverin Björg, Alafors

1482 DK UCH EE CH LV CH NORD JV-10 SE UCH Vaalebjönn's Ob Freij SE31716/2010 G FÖDD 2009-11-14, E. Vaalebjönn's Ib Balder , U. Vaalebjönn's Cb Binna , Uppf Ims Sverre, No-3178 Våle , Ägare Silverin Björg, Alafors

TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1483 Gnipagrottans Ulla-Gulla SE11029/2013 G FÖDD 2012-12-15, E. Skadsemgaarden's Odin , U. JWW-08 SE V-10 C.I.B VDH CH NORD UCH Gnipagrottans Gullan Lilltösen , Uppf Hagsäter Elisabeth, Hagsäter Torsten, Halmstad , Ägare Hagsäter Elisabeth, Halmstad

1484 Gnipagrottans Unika Una SE11030/2013 G FÖDD 2012-12-15, E. Skadsemgaarden's Odin , U. JWW-08 SE V-10 C.I.B VDH CH NORD UCH Gnipagrottans Gullan Lilltösen , Uppf Hagsäter Elisabeth, Hagsäter Torsten, Halmstad , Ägare Sjömalm Stephanie, Halmstad

1485 Leite-Gård's Mette Mari Håkondotter SE44532/2013 G FÖDD 2013-03-13, E. SE V-89 SE V-90 NORD V-84-85 NORD V-85 NORD UCH INT UCH Håkon Den Gode Av Leite-Gård , U. Audi , Uppf Byrkja Målfrid, Norge , Ägare Skjetne Leif, Värnamo



UNGHUNDSKLASS

1486 Leite-Gård's Katarina Håkondotter SE57774/2012 G FÖDD 2012-05-23, E. SE V-89 SE V-90 NORD V-84-85 NORD V-85 NORD UCH INT UCH Håkon Den Gode Av Leite-Gård , U. Siri , Uppf Byrkja Målfrid, Norge , Ägare Skjetne Leif, Värnamo



ÖPPEN KLASS

1487 Gnipagrottans Ottilia SE15481/2011 G FÖDD 2011-01-17, E. LPI LPII SE UCH RLD N Gickas Stormy Stripe Sando , U. C.I.B SE UCH DK UCH FI UCH VDH CH Kimura's Emma , Uppf Hagsäter Elisabeth, Hagsäter Torsten, Halmstad , Ägare Sjömalm Stephanie, Halmstad (Specialtecken: C)



CHAMPIONKLASS

1488 C.I.B JWW-08 NORD UCH SE V-10 VDH CH Gnipagrottans Gullan Lilltösen S38771/2007 G FÖDD 2007-05-22, E. Leite-Gård's Elliot , U. C.I.B SE UCH DK UCH FI UCH VDH CH Kimura's Emma , Uppf Hagsäter Elisabeth, Halmstad , Ägare Hagsäter Elisabeth, Halmstad

1489 DK UCH NORD JV-11 SE UCH Gnipagrottans Prillan SE15474/2011 G FÖDD 2011-01-14, E. NO UCH Kimura's Bendik , U. JWW-08 SE V-10 C.I.B VDH CH NORD UCH Gnipagrottans Gullan Lilltösen , Uppf Hagsäter Elisabeth, Hagsäter Torsten, Halmstad , Ägare Hagsäter Elisabeth, Halmstad

(Tävlar ej om Cacib) VETERANKLASS

1490 C.I.B DK UCH FI UCH SE UCH VDH CH Kimura's Emma S34457/2005 G FÖDD 2005-03-01, E. NO UCH Vaulartun's Floke , U. NO V-03 NO UCH Sangrebakkens Bella , Uppf Lindström Terje & Kathrine, N-5542 Karmsund , Ägare Hagsäter Elisabeth, Halmstad



AVELSKLASS

1488 C.I.B JWW-08 NORD UCH SE V-10 VDH CH Gnipagrottans Gullan Lilltösen S38771/2007 G FÖDD 2007-05-22, E. Leite-Gård's Elliot , U. C.I.B SE UCH DK UCH FI UCH VDH CH Kimura's Emma , Uppf Hagsäter Elisabeth, Halmstad , Ägare Hagsäter Elisabeth, Halmstad

KAN TÄVLA MED: 1480 1483 1484 1489

UPPFÖDARKLASS

UPPFÖDARE: Hagsäter Elisabeth, Hagsäter Torsten, Halmstad, Kennel Gnipagrottans

TÄVLAR MED: 1480 1481 1483 1484 1487 1488 1489


JÄMTHUND

SWEDISH ELKHOUND




TIKAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

1491 Flötmarkens Xtra SE34005/2013 FÖDD 2013-04-20, E. FI JCH Elimon Salon Rapsu , U. Flötmarkens Pella , Uppf Nilsson Olof, Olsson Nils, Idre , Ägare Wangvald Tony, Alingsås



HANAR BRUKS / JAKTKLASS

1492 J Pasabnes Asser S45442/2008 FÖDD 2008-05-01, E. J FI JCH Andy , U. SE J(LÖ)CH FI JCH Nelli , Uppf Pasanen Kari, Finland , Ägare Larsson Ingemar, Svanesund (Specialtecken: S)

1493 Rapphålets Alfons SE26597/2012 FÖDD 2012-03-16, E. NORD J(LÖ)CH SE UCH NO UCH Botnebekken's A-Ero , U. SE VCH SE J(LÖ)CH Tail Tip's Tikka II , Uppf Severinsson Madeleine, Vessigebro , Ägare Carlsson Magnus, Gislaved

TIKAR

1494 J Härkilas Bella I S36629/2008 FÖDD 2008-04-19, E. SE J(LÖ)CH Härkilas Visu III , U. SE J(LÖ)CH SE UCH Härkilas Dixie I , Uppf Lennartsson Kjell, Sätila , Ägare Larsson Ingemar, Svanesund (Specialtecken: S)

1495 Tuike Salon Garita FI44553/12 FÖDD 2012-07-23, E. SE J(LÖ)CH Sörombäckens Gottfrid , U. C.I.B NO UCH FI UCH FI JCH Tuike Salon Wilma , Uppf Kilpinen Tuija, Finland , Ägare Nils Sv. Rönaas, Vormsund, Norge

R I N G 2 6

DOMARE: LILJEKVIST BORG EVA


CANE CORSO

CANE CORSO




HANAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

1496 Mojitho SE43328/2013 FÖDD 2013-06-16, E. In Futuro Avito , U. Hägnatorpets Dogis Drix Di Roma , Uppf Axelsson Anna, Hökerum , Ägare Nordgren Claes, Borås

1497 Vanaja Bon In Du Bon SE36317/2013 FÖDD 2013-05-05, E. Negro Corso For Bajerova , U. SE UCH My Darling Corso Of Bajerova , Uppf Engdahl Susanne, Södra Sandby , Ägare Bergman Caisa, Södra Sandby

TIKAR

1498 Vanaja Brancaia SE36318/2013 FÖDD 2013-05-05, E. Negro Corso For Bajerova , U. SE UCH My Darling Corso Of Bajerova , Uppf Engdahl Susanne, Södra Sandby , Ägare Engdahl Susanne, Södra Sandby



HANAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1499 Action Pack's Dream Team Danger SE18945/2013 FÖDD 2013-02-01, E. Wor , U. Action Pack's All Star Cassiopeia , Uppf Havås Björn, Havås Sanna, Hindås , Ägare Havås Sanna, Hindås

1500 Action Pack's Dream Team Deluxe SE18939/2013 FÖDD 2013-02-01, E. Wor , U. Action Pack's All Star Cassiopeia , Uppf Havås Björn, Havås Sanna, Hindås , Ägare Havås Sanna, Hindås

1501 Inugamis Danielo SE61346/2012 FÖDD 2012-10-14, E. Corsogårdens Big Explosive , U. Magnuslunds Agnes , Uppf Lindbom Mikael, Fellingsbro , Ägare Persson Susanne, Lund



UNGHUNDSKLASS

1502 Active Corso Centurion SE28042/2012 FÖDD 2012-04-09, E. SE UCH SE V-11 Febo , U. TJH(FM) Active Corso Javablond , Uppf Vähäniitty Susanne, Lindome , Ägare Vähäniitty Susanne, Lindome

1503 Hägnatorpets En Carhollda Fimpen SE24978/2012 FÖDD 2012-02-26, E. SE UCH Carda Atison , U. SE UCH Chiaro E Tondo Ceres Holly , Uppf Johansson Susanne, Johansson Per-Olov, Åkersberga , Ägare Lundström Jennie, Gnosjö

1504 L'Impero Di Corsos Thongor SE22044/2012 FÖDD 2012-03-18, E. Majosháza Réme Remo , U. Majosháza Réme Petra , Uppf Billgren Jörgen, Billgren Maria, Svedala , Ägare Niemelä Sofia, Smålandsstenar



ÖPPEN KLASS

1505 Action Pack's Cool Clan Kick-Ass SE15844/2011 FÖDD 2011-01-04, E. NORD V-09 LPI NORD UCH SE LCH Magnuslunds Limited Edition Wotan , U. Action Pack's All Star Cassiopeia , Uppf Havås Björn, Havås Sanna, Hindås , Ägare Havås Sanna, Hindås (Specialtecken: C)

1506 In Futuro Messojuso SE39752/2011 FÖDD 2011-05-10, E. Birra , U. In Futuro Chiara Civello , Uppf Olofsson Bengt-Olof, Olofsson Siv, Vargön , Ägare Lindqvist Åsa, Påarp (Specialtecken: C)

CHAMPIONKLASS

1507 NO UCH NO V-13 SE UCH Magnuslunds Cooper Clifford SE22507/2011 FÖDD 2011-02-17, E. SE UCH Rock Della Porta Dipinta , U. SE UCH NO UCH Amy , Uppf Andersson Monica, Grästorp , Ägare Mira Kristine Knudsen, Moss, Norge



(Tävlar ej om Cacib) VETERANKLASS

1508 IT CH SE UCH Matis Della Porta Dipinta SE57661/2010 KUP FÖDD 2005-11-18, E. IT CH Ares Dei Silvanbull , U. Renny Della Porta Dopinta , Uppf Di Chicco Mariano, Italien , Ägare Premholt Anna-Sofia, Ekeby



TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1509 Casa Guardie Elena SE58052/2012 FÖDD 2012-10-02, E. Bajer's Dream Della Valle Dei Lord , U. SE UCH Active Corso Amaretti , Uppf Brandmyr Petra, Perstorp , Ägare Johansson Therese, Lammhult

1510 Diocanes Adora A Capella SE22577/2013 FÖDD 2013-03-06, E. SE UCH DK UCH Diocanes Italian Stallion , U. Zakia Custodi Nos , Uppf Lienau Jessica, Trelleborg , Ägare Julin Veronica, Hörby

1511 L'Impero Di Corsos Sporty Spice SE13447/2013 FÖDD 2013-01-01, E. SE UCH Emir Della Vale Degli Orsi Ali , U. Majosháza Réme Petra , Uppf Billgren Jörgen, Billgren Maria, Svedala , Ägare Flodfält Rickard, Nybrostrand



UNGHUNDSKLASS

1512 Lovacc's Oviraptor SE27496/2012 FÖDD 2012-03-30, E. SE UCH IT CH Matis Della Porta Dipinta , U. In Futuro Gorgonzola , Uppf Mehou Jasmine, Klippan , Ägare Lindqvist Maria, Påarp

1513 Vanaja Donna Daria SE40053/2012 FÖDD 2012-06-15, E. Bajer's Dream Della Valle Dei Lord , U. SE UCH My Darling Corso Of Bajerova , Uppf Engdahl Susanne, Södra Sandby , Ägare Eld Jennie, Tomelilla

ÖPPEN KLASS

1514 Active Corso Mafaldine SE37946/2011 FÖDD 2011-04-16, E. Birra , U. TJH(HV) SE UCH NO UCH Ladylufs Dame Of Clubs , Uppf Vähäniitty Susanne, Lindome , Ägare Vähäniitty Susanne, Lindome

1515 Active Corso Stracci SE27723/2010 FÖDD 2010-03-07, E. SE UCH SE V-11 Febo , U. TJH(HV) SE UCH NO UCH Ladylufs Dame Of Clubs , Uppf Vähäniitty Susanne, Lindome , Ägare Vähäniitty Susanne, Lindome (Specialtecken: C)

1516 LPI RLD A RLD F RLD M RLD N Aurora Nel Cielo Leola S47437/2009 FÖDD 2009-05-23, E. Rothorm Jy Dream Final Fantasy , U. ES CH Rothorm Jy Dream Italia , Uppf Krogh Isabella, Sölvesborg , Ägare Gripemark Nina, Mörarp (Specialtecken: C)

1517 Bonita SE35820/2012 FÖDD 2011-12-27, E. IT CH Idem Della Porta Dipinta , U. Divina Della Porta Dipinta , Uppf Cecconi Bruno, Italien , Ägare Vähäniitty Susanne, Lindome

1518 L'Impero Di Corsos Agrippinilla SE19264/2011 FÖDD 2011-02-25, E. SE UCH Co-Cane , U. Roma Dell'Antico Cerberus , Uppf Billgren Jörgen, Billgren Maria, Svedala , Ägare Niemelä Sofia, Smålandsstenar

1519 L'Impero Di Corsos Dumitia SE19266/2011 FÖDD 2011-02-25, E. SE UCH Co-Cane , U. Roma Dell'Antico Cerberus , Uppf Billgren Jörgen, Billgren Maria, Svedala , Ägare Eld Jennie, Tomelilla (Specialtecken: C)

CHAMPIONKLASS

1520 SE UCH Active Corso Stelline SE37947/2011 FÖDD 2011-04-16, E. Birra , U. TJH(HV) SE UCH NO UCH Ladylufs Dame Of Clubs , Uppf Vähäniitty Susanne, Lindome , Ägare Holmgren Jan, Klågerup



UPPFÖDARKLASS

UPPFÖDARE: Billgren Jörgen, Billgren Maria, Svedala, Kennel L'Impero Di Corsos

TÄVLAR MED: 1504 1511 1518 1519

UPPFÖDARE: Vähäniitty Susanne, Lindome, Kennel Active Corso

TÄVLAR MED: 1502 1514 1515 1520




Dostları ilə paylaş:
1   ...   38   39   40   41   42   43   44   45   ...   53
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə