Ring 1 Börjar kl 09: 00 Domare: edoff anne-chaterine ringsekreterare: Britt-Inger Tano Ringsekreterare: Kurt Tano

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 1.79 Mb.
səhifə43/53
tarix20.10.2017
ölçüsü1.79 Mb.
1   ...   39   40   41   42   43   44   45   46   ...   53

CIMARRÓN URUGUAYO

URUGUAYAN CIMARRON


(Tävlar ej om Cacib)

TIKAR CHAMPIONKLASS

1521 EUW-11 LU CH NL CH NO UCH NORD UCH NORD V-10 NORD V-11 SE&DK&FI UCH WW-12 WW-13 Perro Caracteristico Double Dare SE20602/2010 FÖDD 2010-02-11, E. KBH V-08 SL CH WW-10 NORD V-08 EUW-10 SE V-09 SE UCH DK UCH KBH V-09 WW-09 WW-12 Pancho de La Fogueira , U. SL CH UY CH JWW-07 EUW-10 SE UCH WW-09 Faca de Las Pitangas , Uppf Snäcka Pettersson Jessica, Hörby , Ägare Snäcka Jessica, Hörby




BROHOLMER

BROHOLMER




HANAR CHAMPIONKLASS

1522 DK CH(U) Gamle Danere's Humle DK14014/2011 FÖDD 2011-07-18, E. Dusty , U. SE V-08 WW-06 SE UCH DK UCH VDH CH Gamle Danere's Gefion , Uppf Larsen Susan, Danmark , Ägare Trine Birkekær, Odense Sø, Danmark (Specialtecken: C)



TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1523 Nanna SE40861/2013 FÖDD 2013-03-26, E. Sejlsigs Thor , U. Cleo , Uppf Söndergaard Carsten, Danmark , Ägare Palm Yvonne, Angered



UNGHUNDSKLASS

1524 Vega DK19453/2012 FÖDD 2012-09-27, E. Jansen's Samson , U. Zoya , Uppf Dyhrmann Mathiasen Helle, Danmark , Ägare Trine Birkekær, Odense Sø, Danmark




SHAR PEI

SHAR PEI




HANAR CHAMPIONKLASS

1525 C.I.B FI UCH FI V-11 NO UCH NORD V-11 SE UCH Hanyangitaliansparklingwinedoc SE56969/2010 FÖDD 2010-01-19, E. Success' Lord Of The Moon , U. Arrivederciegrazie Del Peodoro , Uppf Piatti Silvia, Italien , Ägare Sterbrant Julia, Landsbro



TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1526 Dulcinea Opus Magnum de Tianxia LOE2139769 FÖDD 2013-04-01, E. Asias The Big Easy , U. Dolce Sicera For Tianxia Delpeodoro , Uppf Martinez Perez Almudena, Spanien , Ägare Maria Hjort, 2791 Dragør, Danmark

1527 Pei Attention Grapefruit Girl SE16891/2013 FÖDD 2013-01-15, E. Golding World In His Arms , U. SE VCH LV CH EE CH C.I.B SE UCH NO UCH Pei Attention v I P Parking Only , Uppf Thorsjö Anna, Katrineholm , Ägare Björk Elisabeth, Grödinge

UNGHUNDSKLASS

1528 Chernyi-Chizh Great Expectation RKF3312164 FÖDD 2012-03-13, E. Brekkukots Mvt For Chernyi Chizh , U. Chernyi-Chizh Odri Helbern , Uppf Chernousova T, Ryssland , Ägare Alexander Kuzaev, St Petersburg, Ryssland



ÖPPEN KLASS

1529 NORD JV-12 Pure Pei's A Million Dollar Baby DK14436/2011 FÖDD 2011-08-17, E. LV CH SE UCH NO UCH C.I.B Pei Attention Mind The Gap , U. SE UCH Great-Mack's Watch Up Of Inja , Uppf Hjort Maria, Danmark , Ägare Maria Hjort, 2791 Dragør, Danmark (Specialtecken: C)




PYRENÉERHUND

PYRENEAN MOUNTAIN DOG




HANAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

1530 Ströndafjorden's Focus SE48794/2013 FÖDD 2013-05-03, E. SE UCH Chenespace Roi Pour Vi'Skaly's , U. NORD UCH Ströndafjorden's Bea Zita , Uppf Nyhus Vivi & Strand Kjell Erik, Norge , Ägare Persson Jessica, Anderslöv



(Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1531 Vi'Skaly's Harlem Shake SE22262/2013 FÖDD 2013-02-21, E. SE UCH DK UCH SE V-11 Vi'Skaly's Stage Diver , U. NORD V-10 Vi'Skaly's Poppy Pinot , Uppf Mattisson-Sandström Ingela, Sandström Pernilla, Löberöd , Ägare Danielsson Nina, Annelöv



ÖPPEN KLASS

1532 Saetra's Emil NO37415/10 FÖDD 2010-03-12, E. NO UCH Cubilon's Herr-Mann Hobereau , U. SE UCH Saetra's Dixi , Ägare Sissel N Moen, Moss, Norge (Specialtecken: C)

1533 Saetra's Gullikk SE56429/2011 FÖDD 2010-10-02, E. Wonderwhite's Indiana Jones , U. NO UCH Storwartz Aida , Uppf Hauglid Willy & Unni, Norge , Ägare Hauglid Willy, Hamburgsund (Specialtecken: C)

CHAMPIONKLASS

1534 SE UCH Vi'Skaly's Kalle Kawazaki SE43472/2011 FÖDD 2011-05-31, E. SE UCH NO UCH Ciachi Du Valle de Joli Jaunter , U. Vi'Skaly's Pixie Crunsch , Uppf Mattisson Sandström Ingela, Sandström Pernilla, Löberöd , Ägare Samuelsson Li, Alingsås

1535 DK UCH SE UCH SE V-11 Vi'Skaly's Stage Diver SE17832/2010 FÖDD 2010-01-06, E. Ussel de La Borda d'Urtx , U. NORD V-07 NORD JV-07 SE UCH Vi'Skaly's Cattle Kate Johnson , Uppf Mattisson Ingela, Sandström Pernilla, Löberöd , Ägare Mattisson Ingela, Löberöd

TIKAR UNGHUNDSKLASS

1536 Joquibaz Woopsie Daisy SE22544/2012 FÖDD 2012-03-08, E. Hgideon Du Champ d' Ours , U. WW-10 SE V-10 SE UCH DK UCH Vi'Skaly's A Spoonful Of Stardust , Uppf Persson Jessica, Olsson Johan, Anderslöv , Ägare Johansson Louise, Glommen



ÖPPEN KLASS

1537 Joquibaz Miss Goody Two Shoes SE22543/2012 FÖDD 2012-03-08, E. Hgideon Du Champ d' Ours , U. WW-10 SE V-10 SE UCH DK UCH Vi'Skaly's A Spoonful Of Stardust , Uppf Persson Jessica, Olsson Johan, Anderslöv , Ägare Persson Jessica, Anderslöv

1538 DK JV-12 NORD JV-12 Saetra's Heidi SE62927/2011 FÖDD 2011-11-03, E. LV CH LT CH WW-10 EE CH C.I.B FI UCH Fago de Alba de Los Danzantes , U. C.I.B DK UCH NO UCH NORD UCH NORD V-12 Saetra's Dixi , Uppf Hauglid Willy, Hauglid Unni, Hamburgsund , Ägare Hauglid Willy, Hamburgsund

1539 Saetra's Hermine SE62928/2011 FÖDD 2011-11-03, E. LV CH LT CH WW-10 EE CH C.I.B FI UCH Fago de Alba de Los Danzantes , U. C.I.B DK UCH NO UCH NORD UCH NORD V-12 Saetra's Dixi , Uppf Hauglid Willy, Hauglid Unni, Hamburgsund , Ägare Hauglid Willy, Hamburgsund (Specialtecken: C)



CHAMPIONKLASS

1540 SE UCH SE V-12 Vi'Skaly's Ka Ata Killa Qui-Mu SE16875/2011 FÖDD 2011-01-19, E. GB CH US CH Rivergroves Murphy-Goode , U. WW-10 SE V-10 SE UCH DK UCH Vi'Skaly's A Spoonful Of Stardust , Uppf Mattisson Sandström Ingela, Sandström Pernilla, Löberöd , Ägare Mattisson Ingela, Löberöd



UPPFÖDARKLASS

UPPFÖDARE: Mattisson Ingela, Sandström Pernilla, Löberöd, Kennel Vi'Skaly'S

TÄVLAR MED: 1531 1534 1535 1540




Dostları ilə paylaş:
1   ...   39   40   41   42   43   44   45   46   ...   53
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə