Ring 1 Börjar kl 09: 00 Domare: edoff anne-chaterine ringsekreterare: Britt-Inger Tano Ringsekreterare: Kurt Tano

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 1.79 Mb.
səhifə44/53
tarix20.10.2017
ölçüsü1.79 Mb.
1   ...   40   41   42   43   44   45   46   47   ...   53

DANSK-SVENSK GÅRDSHUND

DANISH-SWEDISH FARMDOG


(Tävlar ej om Cacib)

HANAR VALPKLASS

1541 Superdupers Sigvard SE39664/2013 LS FÖDD 2013-05-28, E. Hamléngårdens Tony Montana , U. Snöflinga , Uppf Andersson Jörgen, Skövde , Ägare Lindenger Berit, Hindås



TIKAR

1542 Adidac Diza SE32486/2013 ST FÖDD 2013-04-17, E. Oråsgården Dacke , U. Adidac Angnes , Uppf Hansson Bengt, Hansson Karin, Ystad , Ägare Sandelin Marie, Månstad

1543 Magnarpstrands Inga SE23237/2013 LS FÖDD 2013-04-11, E. Gartnervejens Höner af Embla , U. Magnarpstrands Betty , Uppf Dawidzon Agneta, Vejbystrand , Ägare Karlsson Åsa, Grästorp

1544 Stolta Ebbas Noss Nal SE34870/2013 LS FÖDD 2013-06-10, E. SE UCH FI UCH Stolta Ebbas Cernunnos af Mac Cee , U. NORD JV-11 Stolta Ebbas Irpa Idun Ilmatar , Uppf Karlsson Erika, Karlsson Kent, Töreboda , Ägare Thynell Gunilla, Påarp

1545 Stolta Ebbas Olava Otta SE37641/2013 LS FÖDD 2013-06-17, E. Sivert , U. NORD UCH NO V-11 SE UCH DK UCH FI UCH Falkenberg's Tjalfe Tinka , Uppf Karlsson Erika, Karlsson Kent, Töreboda , Ägare Mårtensson Christina, Malmö

1546 Stolta Ebbas Olöf Olokun SE37638/2013 ST FÖDD 2013-06-17, E. Sivert , U. NORD UCH NO V-11 SE UCH DK UCH FI UCH Falkenberg's Tjalfe Tinka , Uppf Karlsson Erika, Karlsson Kent, Töreboda , Ägare Held Anne-Marie, Hyssna

1547 Superdupers Bella SE39668/2013 LS FÖDD 2013-05-28, E. Hamléngårdens Tony Montana , U. Snöflinga , Uppf Andersson Jörgen, Skövde , Ägare Andersson Annette, Skövde

HANAR JUNIORKLASS

1548 Lysedalens Diamond Dash SE19651/2013 LS FÖDD 2013-02-11, E. NO UCH Aridgeocrat's Modige Mads , U. Lysedalens Yoline , Uppf Siverhav Marianne, Lysekil , Ägare Karlsson Hanna, Stora Levene

1549 Tamoras Krumelur SE27358/2013 LS FÖDD 2013-03-15, E. Tånguddens Knut , U. Tamoras Amazing Afrodite , Uppf Svensson Ann-Louise, Svensson Mikael, Vessigebro , Ägare Nilsson Karl-Magnus, Simlångsdalen

UNGHUNDSKLASS

1550 Adidac Casey Coyle SE27776/2012 LS FÖDD 2012-03-14, E. Kitenga Only One Ollie , U. Adidac Alexia , Uppf Hansson Bengt, Hansson Karin, Ystad , Ägare Sandelin Marie, Månstad

1551 Sten SE32513/2012 LS FÖDD 2012-04-06, E. Tånguddens Knut , U. Markattans Arwen , Uppf Thalén Pia, Lindome , Ägare Andersson Bo, Vallda

1552 Wenzake Busige Bill SE42698/2012 LS FÖDD 2012-06-12, E. SE UCH DK UCH NO UCH FR CH WW-11 NORD V-11 NORD V-12 NORD UCH Kitenga Mystify Matrix , U. Korpens Marta Da Silva , Uppf Nordström Linnér Eva, Linnér Staffan, Oskarström , Ägare Wallmo Rebecka, Säve



ÖPPEN KLASS

1553 Suderbys Gård Kronblom SE42438/2010 LS FÖDD 2010-05-24, E. Navarras Gute Gusten , U. Mindan's Alicia , Uppf Jansson Bergqvist Anna, Romakloster , Ägare Jansson Bergqvist Anna, Romakloster



CHAMPIONKLASS

1554 NO UCH NO V-10 Aridgeocrat's Miro N11532/06 FÖDD 2006-02-21, E. SE UCH Easy Jump's Runaway Romeo , U. NO UCH Prikken , Ägare Kristine Nylund, Hundvåg, Norge (Specialtecken: C)

1555 SE UCH Rippåsens King S26380/2008 ST FÖDD 2008-03-05, E. SE UCH Snudigas Frej , U. SE UCH Rippåsens Queen Skipperskrå , Uppf Håkanson Martina, Fritsla , Ägare Bexell Birgitta, Stockholm

TIKAR JUNIORKLASS

1556 Gårdskullas Allra Första Lady SE12283/2013 LS FÖDD 2012-12-15, E. SE UCH SE V-11 Bonteas Bigbang-Bingo , U. SE UCH Björkstugans Kamilla , Uppf Johansen Runeberg Mari, Runeberg Lars-Johan, Fjärås , Ägare Johansen Runeberg Mari, Fjärås

1557 Hennagardens Cara Compagna SE54709/2012 LS FÖDD 2012-08-12, E. Bergahusens José-Carrera , U. SE UCH NO UCH Navarras Prima Pallina , Uppf Knestang K H Skålsveen & T, Norge , Ägare Klasson Mikael, Fjärås

1558 Kitenga Flashlight Fiona SE15663/2013 LS FÖDD 2013-01-13, E. Kitenga I Am Icarus , U. Youhais Lilla Lito , Uppf Lindelöf Marika, Bjärnum , Ägare Held Anne-Marie, Hyssna



UNGHUNDSKLASS

1559 Bdas' Grevinnan SE25174/2012 LS FÖDD 2012-03-16, E. Youhais Guld-Ivar Flinthjärta , U. Ackabos Pigalle , Uppf Nilsson Lis-Beth, Kil , Ägare Allard Anna, Svenljunga

1560 Blåsippebackens Gastolina SE41668/2012 LS FÖDD 2012-06-19, E. Marcato's Gaston , U. Blåsippebackens Mira , Uppf Gustavsson Linnea, Lidköping , Ägare Jansson Bergqvist Anna, Romakloster

1561 NO JV-13 Blåsippebackens Gerda SE41665/2012 LS FÖDD 2012-06-19, E. Marcato's Gaston , U. Blåsippebackens Mira , Uppf Gustavsson Linnea, Lidköping , Ägare Kristine Nylund, Hundvåg, Norge

1562 Blåsippebackens Gudrun SE41666/2012 LS FÖDD 2012-06-19, E. Marcato's Gaston , U. Blåsippebackens Mira , Uppf Gustavsson Linnea, Lidköping , Ägare Olofsson Therese, Sävedalen

1563 Caramazzaz Eir Aziza SE51834/2012 LS FÖDD 2012-08-11, E. SE UCH DK UCH NO UCH FR CH WW-11 NORD V-11 NORD V-12 NORD UCH Kitenga Mystify Matrix , U. Adidac Azza , Uppf Karlsson Karl-Gunnar, Karlsson Carola, Svängsta , Ägare Sandelin Marie, Månstad

1564 Marcato's Maiken SE22018/2012 LS FÖDD 2012-03-23, E. Bergahusens Fred Astair , U. SE UCH Marcato's Freya , Uppf Carmonius Lillemor, Carmonius Christer, Nyköping , Ägare Anette Nordskogen, Eidsberg, Norge

ÖPPEN KLASS

1565 Bella-Blixt SE44598/2011 LS FÖDD 2011-06-14, E. Marcato's Gaston , U. Kajsa-Kavat , Uppf Axelsson Malin, Bottnaryd , Ägare Lind Maja, Korsberga

1566 Götängens Frigg Midsommarsol S47999/2009 LS FÖDD 2009-06-19, E. Toragårdens Dalton , U. Azahara , Uppf Lindsten Ingrid, Växjö , Ägare Held Anne-Marie, Hyssna

1567 Haritzas Dancing Queen SE46210/2011 LS FÖDD 2011-06-26, E. Sivert , U. SE UCH Haritzas Tosca , Uppf Cajhagen Göran, Linell Pia, Svedala , Ägare Mårtensson Christina, Malmö

1568 AGD III AGHD III AT JCH AU FTCH B BCH CA FTCH DK BCH(G) DK RLCH HR JCH LPI LPII Pousoda Summer af Nyser S38765/2009 LS FÖDD 2009-05-11, E. Ekeröds Mulle , U. Leonberget,z Lilla Ljus , Uppf Ståhl Marie, Dunér Christofer, Vallåkra , Ägare Kiuru Camilla, Trollhättan (Specialtecken: C)

1569 Riddarens Vågade Kuttersmycke SE18278/2012 ST FÖDD 2012-02-06, E. SE UCH SE V-12 Riddarens Sagolika Lejon , U. SE UCH Riddarens Vågade Vega , Uppf Landberg Marie, Nilsson Sten, Laholm , Ägare Adeheimer Lars, Harlösa

1570 Salvans Ballerina SE66171/2010 ST FÖDD 2010-11-02, E. Nydningen's Dirck , U. Surtsey's Sarah Salvie , Uppf Kjellson Christina, Älmeboda , Ägare Wetterström Annika, Henån

1571 Snöflinga SE15752/2010 LS FÖDD 2010-01-16, E. Boog , U. Hopp I Topp Mynta , Uppf Andersson Annette, Skövde , Ägare Lind Maja, Korsberga



CHAMPIONKLASS

1572 SE UCH Drömvinden's Sue-Ellen SE14741/2010 LS FÖDD 2009-12-24, E. Kungsholmens Junior , U. Traumer's Ester , Uppf Karlsson Jessika, Göteborg , Ägare Karlsson Jessika, Floda

1573 NO UCH NO V-12 SE UCH Frida DKX22511/2007 FÖDD 2007-10-29, E. DK UCH My Bonnie Zeus Ztyrer For Vildt , U. Ellebaekgårdens Trunte , Uppf Christensen Lotte Dam, Danmark , Ägare Anette Nordskgoen, Eidsberg, Norge

1574 RLD F RLD N SE UCH Wennhof's Frida SE25851/2011 LS FÖDD 2011-03-31, E. SE UCH Kitenga I Am Ixion , U. Kitenga Quo Quadra , Uppf Hofvenblad Cristel, Hovenblad Göran, Flyinge , Ägare Almqvist Fredrik, Partille



VETERANKLASS

1575 DK VV-13 FI UCH NO UCH NORD UCH SE UCH SE V-10 Fedderet's Bambi S26954/2005 FÖDD 2005-03-06, E. Haritzas James , U. SE UCH Haritzas Lucky , Uppf Crafoord Lena, Mariefred , Ägare Eriksson Annika, Värmdö



AVELSKLASS

1576 Marcato's Gaston S39562/2008 LS FÖDD 2008-05-25, E. Riddarens Monet , U. SE UCH Leonberget,z Mirror Mirror , Uppf Carmonius Lillemor, Carmonius Christer, Nyköping , Ägare Jansson Lars-Olow, Carmonius Lillemor, Tidaholm

KAN TÄVLA MED: 1560 1561 1562 1565

R I N G 2 7

DOMARE: TAST HARRY

FINLAND




Dostları ilə paylaş:
1   ...   40   41   42   43   44   45   46   47   ...   53
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə