Ring 1 Börjar kl 09: 00 Domare: edoff anne-chaterine ringsekreterare: Britt-Inger Tano Ringsekreterare: Kurt Tano

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 1.79 Mb.
səhifə45/53
tarix20.10.2017
ölçüsü1.79 Mb.
1   ...   41   42   43   44   45   46   47   48   ...   53

JAPANSK SPETS

JAPANESE SPITZ




HANAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

1577 Lunnetassens Herkules SE28859/2013 FÖDD 2013-05-01, E. NORD UCH Chezzay's Just Jackpot , U. Guldstrandens Bia-Yellow , Uppf Karlsson Ann-Christin, Sundsvall , Ägare Boman Håkan, Mölnlycke



TIKAR

1578 Bless Me Angel Of Aura SE31165/2013 FÖDD 2013-04-11, E. Kobberholm Akishino , U. EE CH SE UCH NO UCH FI UCH Chacha Wo Ireru Hime Of Teika Kazur , Uppf Walderstedt Marie, Alingsås , Ägare Otterholm Ida, Askersund

1579 Kovachii's Nova de Lux SE37289/2013 FÖDD 2013-05-21, E. SE UCH Enfloy'z Naijk The Charmant Prince , U. SE UCH Kovachii's Grandiflora , Uppf Bjerkhaug Maud, Bjerkhaug Tommy, Ruda , Ägare Bjerkhaug Maud, Ruda

HANAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1580 Moalitz Wicktor Wictory SE14532/2013 FÖDD 2013-01-07, E. SE UCH Chezzay's Golden Glimmer , U. SE UCH Moalitz Quiza Queen , Uppf Karlsson Yvonne, Karlsson Robert, Uppsala , Ägare Olsson Malin, Borås



UNGHUNDSKLASS

1581 Buddy SE29641/2012 FÖDD 2012-04-08, E. Buddha , U. Jappetassens Timjan , Uppf Berntsson Jenny, Lindome , Ägare Wikström Anne, Västra Frölunda

1582 Kickitinas Herkules-Chie SE46049/2012 FÖDD 2012-07-12, E. SE UCH Noidens Harley Heartbreaker , U. Kickitinas Cornelia-Chie , Uppf Nyberg Kristina, Ljung , Ägare Lagerberg Linda, Svanesund

1583 Kovachii's Limax SE23053/2012 FÖDD 2012-03-05, E. SE UCH Kovachii's Buchi , U. Noidens Goldiana Goldie , Uppf Bjerkhaug Maud, Bjerkhaug Tommy, Ruda , Ägare Gustafsson Annika, Sävedalen

1584 Kovachii's Lowii SE23054/2012 FÖDD 2012-03-05, E. SE UCH Kovachii's Buchi , U. Noidens Goldiana Goldie , Uppf Bjerkhaug Maud, Bjerkhaug Tommy, Ruda , Ägare Hansson Max, Nybro

1585 Noidens Nero The New Star SE37866/2012 FÖDD 2012-05-29, E. SE UCH Noidens Hero Heartbreaker , U. NORD JV-07 SE UCH NO UCH FI UCH NO V-09 Confettie's Prima Donna , Uppf Siljeström Margaretha, Strängnäs , Ägare Pawlak Ann-Louise, Göteborg



ÖPPEN KLASS

1586 Chezzay's King Kevin SE13009/2012 FÖDD 2011-12-08, E. SE UCH DK UCH NO UCH Freddygårdens Make Me Proud , U. KBH V-07 NORD V-07 SE V-10 C.I.B NORD&SE V-06 NORD UCH Chezzay's Annie The Almighty , Uppf Olsson Sandbacka Mikaela, Södertälje , Ägare Andersén Hedvig, Stockholm (Specialtecken: C)

1587 Kovachii's Javelin SE25368/2011 FÖDD 2011-03-24, E. SE UCH Kovachii's Edwardii , U. Noidens Goldiana Goldie , Uppf Bjerkhaug Maud, Bjerkhaug Tommy, Ruda , Ägare Mindelsohn Helen, Landvetter (Specialtecken: C)

1588 SE JV-12 Moalitz Tokui Tenchi SE62508/2011 FÖDD 2011-11-28, E. LT CH EUW-08 SE V-06 C.I.B NORD UCH WW-09 Moalitz Hugo Highspirited , U. EE CH SE UCH NO UCH FI UCH Chacha Wo Ireru Hime Of Teika Kazur , Uppf Karlsson Yvonne, Karlsson Robert, Uppsala , Ägare Karlsson Robert, Karlsson Yvonne, Uppsala (Specialtecken: C)

1589 Rosbos Keno SE10777/2012 FÖDD 2011-12-04, E. Artic Fox's Snowhite Flash , U. Rosbos Junibackens Madicken , Uppf Sjösten Rose-Marie, Ucklum , Ägare Carlsson Ann-Sofie, Färgelanda

1590 Silvermånens Kenchiro SE13496/2010 FÖDD 2009-11-15, E. LT CH EUW-08 SE V-06 C.I.B NORD UCH WW-09 Moalitz Hugo Highspirited , U. SE UCH Silvermånens Frida-Li , Uppf Risberg Elisabeth, Bollnäs , Ägare Otterholm Ida, Askersund



CHAMPIONKLASS

1591 C.I.B DK V-12 FI UCH NO V-13 NORD UCH NORD V-11 SE V-12 Chezzay's Heroic Helix S46628/2009 FÖDD 2009-06-11, E. SE V-07 NORD V-07 SE V-05 SE UCH NO UCH INT UCH Stjärnsmällens Fenomen , U. KBH V-07 NORD V-07 SE V-10 C.I.B NORD&SE V-06 NORD UCH Chezzay's Annie The Almighty , Uppf Sandbacka Mikaela, Älta , Ägare Olsson Sandbacka Mikaela, Södertälje

1592 DK U(D)CH DK UCH NO UCH Freddygårdens O'Boy NO38730/11 FÖDD 2011-03-28, E. SE UCH NO UCH Freddygården's Ice White Envy , U. SE UCH NO UCH Freddygårdens Alita Lady In White , Uppf Högemark Laila, No-4018 Stavanger , Ägare Nann Og Thomas Værnes, Kleppe, Norge (Specialtecken: C)

1593 NO UCH NO V-12 NORD JV-11 Ice White's Donky Kong NO30375/11 FÖDD 2010-12-02, E. SE UCH DK UCH NO UCH Freddygårdens Make Me Proud , U. Chezzay's Goodness Grace , Uppf Enerhaugen Helle O Kai, Norge , Ägare Helle Enerhaugen, Våler, Norge (Specialtecken: C)

1594 SE UCH Noidens Hero Heartbreaker S60996/2009 FÖDD 2009-09-24, E. Moalitz Matrix Mastermind , U. SE UCH Sakura Zensen Dakisimeru , Uppf Siljeström Margaretha, Strängnäs , Ägare Siljeström Margaretha, Strängnäs

(Tävlar ej om Cacib) VETERANKLASS

1595 SE UCH Kovachii's Buchi S12421/2006 FÖDD 2005-12-10, E. FI V-00 NORD V-01 FI UCH NORD UCH INT UCH Confettie's Tyson , U. SE UCH Noidens Lady Di , Uppf Bjerkhaug Maud, Järna , Ägare Bjerkhaug Maud, Ruda



TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1596 Amazingasca SE57377/2012 FÖDD 2012-10-04, E. Isumi's Shiro Pokemon Joddy O'Ginko , U. SE UCH Alegros Vhilda Born To Be Wild , Uppf Fröberg Beck Petra, Klippan , Ägare Fröberg Beck Petra, Klippan

1597 Kovachii's Maxima SE23962/2013 FÖDD 2013-03-14, E. SE UCH DK UCH Crepello Siggy Stardust , U. Kovachii's Esmeralda , Uppf Bjerkhaug Maud, Bjerkhaug Tommy, Ruda , Ägare Bjerkhaug Maud, Ruda

1598 Noidens Oh My Perfect Ofelia SE62666/2012 FÖDD 2012-11-19, E. Noidens Surprise Kissing Kassanova , U. SE UCH Jasam's Perfect Love Affair , Uppf Siljeström Margaretha, Strängnäs , Ägare Polfalk Nilsson Åsa, Motala

1599 Vitaminas Lennei Alba SE27700/2013 FÖDD 2013-03-22, E. C.I.B FI UCH NORD UCH NORD V-11 DK V-12 SE V-12 NO V-13 Chezzay's Heroic Helix , U. SE UCH Noidens Heroine Heartbreaker , Uppf Huhtanen Anne, Mölndal , Ägare Walderstedt Marie, Karlsson Yvonne, Alingsås

1600 Vitaminas Prima Ballerina SE27701/2013 FÖDD 2013-03-22, E. C.I.B FI UCH NORD UCH NORD V-11 DK V-12 SE V-12 NO V-13 Chezzay's Heroic Helix , U. SE UCH Noidens Heroine Heartbreaker , Uppf Huhtanen Anne, Mölndal , Ägare Huhtanen Anne, Mölndal



UNGHUNDSKLASS

1601 Vilges Beanas Abygail NO33568/12 FÖDD 2012-01-28, E. Chimonitas Kenzo To Rusken , U. Enfloy'z Queen Shelby Of The Snow , Uppf Vaernes Nann Sissel & Thomas, Norge , Ägare Nann Og Thomas Værnes, Kleppe, Norge



ÖPPEN KLASS

1602 DK JV-12 DK V-12 NORD JV-12 Chezzay's Known As Keyla SE13011/2012 FÖDD 2011-12-08, E. SE UCH DK UCH NO UCH Freddygårdens Make Me Proud , U. KBH V-07 NORD V-07 SE V-10 C.I.B NORD&SE V-06 NORD UCH Chezzay's Annie The Almighty , Uppf Olsson Sandbacka Mikaela, Södertälje , Ägare Olsson Sandbacka Mikaela, Södertälje (Specialtecken: C)

1603 Moalitz Tamara Twister SE62509/2011 FÖDD 2011-11-28, E. LT CH EUW-08 SE V-06 C.I.B NORD UCH WW-09 Moalitz Hugo Highspirited , U. EE CH SE UCH NO UCH FI UCH Chacha Wo Ireru Hime Of Teika Kazur , Uppf Karlsson Yvonne, Karlsson Robert, Uppsala , Ägare Walderstedt Marie, Alingsås (Specialtecken: C)

1604 SE JV-12 Moalitz Tingeling Toki SE62510/2011 FÖDD 2011-11-28, E. LT CH EUW-08 SE V-06 C.I.B NORD UCH WW-09 Moalitz Hugo Highspirited , U. EE CH SE UCH NO UCH FI UCH Chacha Wo Ireru Hime Of Teika Kazur , Uppf Karlsson Yvonne, Karlsson Robert, Uppsala , Ägare Lardennois Haglind Sophie, Arboga (Specialtecken: C)

1605 Noidens Isadora Isbit S64984/2009 FÖDD 2009-10-24, E. SE UCH Confettie's Passion For Life , U. Noidens Vanity Silwerbow Of Geisha , Uppf Siljeström Margaretha, Strängnäs , Ägare Polfalk Nilsson Åsa, Motala

CHAMPIONKLASS

1606 SE UCH Jasam's Perfect Love Affair SE11841/2011 FÖDD 2010-09-27, E. NO UCH Oki-Sotos Cool Chaki , U. NO UCH AU CH Daesdaemar Secret Affair , Uppf Ånensen Hanne N & Winum Bern, Norge , Ägare Siljeström Margaretha, Strängnäs

1607 DK UCH SE UCH Mellskogen's Zazza The Butterfly S43874/2007 FÖDD 2007-05-28, E. SE UCH Enfloy'z Naijk The Charmant Prince , U. Arinn's New Dream Lady Whit Nippon , Uppf Rengren Yvonne, Svenshögen , Ägare Aronsson Gull-Britt, Öckerö

1608 SE UCH Noidens Heroine Heartbreaker S60998/2009 FÖDD 2009-09-24, E. Moalitz Matrix Mastermind , U. SE UCH Sakura Zensen Dakisimeru , Uppf Siljeström Margaretha, Strängnäs , Ägare Huhtanen Anne, Mölndal



AVELSKLASS

1609 C.I.B EUW-08 LT CH NORD UCH SE V-06 WW-09 Moalitz Hugo Highspirited S15324/2003 FÖDD 2003-01-03, E. NORD UCH INT UCH Noidens Love Just Of Power , U. NORD UCH INT UCH Moalitz Chirma The White Pearl , Uppf Andersson Yvonne, Andersson Gun, Alunda , Ägare Karlsson Robert, Uppsala

KAN TÄVLA MED: 1588 1590 1603 1604

UPPFÖDARKLASS

UPPFÖDARE: Bjerkhaug Maud, Bjerkhaug Tommy, Ruda, Kennel Kovachii'S

TÄVLAR MED: 1583 1584 1587 1595 1597

UPPFÖDARE: Karlsson Yvonne, Karlsson Robert, Uppsala, Kennel Moalitz

TÄVLAR MED: 1580 1588 1603 1604

UPPFÖDARE: Siljeström Margaretha, Strängnäs, Kennel Noidens

TÄVLAR MED: 1585 1594 1598 1605 1608




Dostları ilə paylaş:
1   ...   41   42   43   44   45   46   47   48   ...   53
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə