Ring 1 Börjar kl 09: 00 Domare: edoff anne-chaterine ringsekreterare: Britt-Inger Tano Ringsekreterare: Kurt Tano

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 1.79 Mb.
səhifə47/53
tarix20.10.2017
ölçüsü1.79 Mb.
1   ...   43   44   45   46   47   48   49   50   ...   53

ALASKAN MALAMUTE

ALASKAN MALAMUTE




HANAR UNGHUNDSKLASS

1632 Malamaison Its All True SE18479/2013 FÖDD 2012-04-28, E. CSSP CH Lord Of The Rings Appalachian , U. Chayo Fortune And Glory At Malamais , Uppf Cochran F S & S J, Storbritannien , Ägare Wendel My, Örkelljunga (Specialtecken: S)



ÖPPEN KLASS

1633 My Alaskan Mushers Secret DK05435/2012 FÖDD 2012-03-23, E. Juneau's Drifting Ice , U. My Alaskan Arctic Fireball , Uppf Brögger Camilla, Danmark , Ägare Anne Orholt Vilslev, Jyderup, Danmark



TIKAR UNGHUNDSKLASS

1634 Malamaison Hot Gossip SE48167/2012 FÖDD 2012-04-28, E. CSSP CH Lord Of The Rings Appalachian , U. Chayo Fortune And Glory At Malamais , Uppf Cochran F S & S J, Storbritannien , Ägare Wendel My, Örkelljunga (Specialtecken: S)




AKITA

JAPANESE AKITA




HANAR CHAMPIONKLASS

1635 IT CH Reigen-Go Dell'Antico Matagi LOI09/27758 FÖDD 2008-09-20, E. Hagakure Dell'Antico Matagi , U. Saaya Go Musashi Aiwa , Uppf Baglieri Eugenio, Italien , Ägare Baglieri Eugenio, No-2100 Skarnes, Norge (Specialtecken: C)



TIKAR ÖPPEN KLASS

1636 NO JV-12 NORD JV-12 NORD V-12 SE JV-12 Amateraso No Benten SE10018/2012 FÖDD 2011-11-17, E. Hokuousou Jou Go Shun'You Kensha , U. Amateraso No Uso-Dori , Uppf Sjöholm Östlund Karin, Södra Sandby , Ägare Sjöholm Östlund Karin, Södra Sandby (Specialtecken: C)




CIRNECO DELL'ETNA

CIRNECO DELL'ETNA




HANAR ÖPPEN KLASS

1637 NO V-13 Lex Murphy Airborne Assault SE34507/2012 FÖDD 2012-05-11, E. NORD V-10 SE V-11 Colombian Friend's Golden Pepper , U. NO V-10 SE UCH FI V-10 FDI NORD V-11 SE V-11 C.I.B DK UCH NO UCH NORD UCH NO V-11 FI JV-10 DK V-12 NORD V-12 NO V-12 Chininas Ursula Un Uragano Lieve , Uppf Weinehall Maria, Sjömarken , Ägare Weinehall Maria, Sjömarken




FARAOHUND

PHARAOH HOUND




HANAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

1638 Kin-Chin Red Working On A Dream SE34315/2013 FÖDD 2013-05-19, E. DK V-12 NORD JV-12 Sharqiya Look Who's Talking , U. SE UCH DK UCH Antefa's Tifla , Uppf Kock Hansson Gunilla, Jönköping , Ägare Mantilla Bell Britzyk, Veddige



TIKAR

1639 Kin-Chin Red My Beautiful Reward SE34317/2013 FÖDD 2013-05-19, E. DK V-12 NORD JV-12 Sharqiya Look Who's Talking , U. SE UCH DK UCH Antefa's Tifla , Uppf Kock Hansson Gunilla, Jönköping , Ägare Kock Hansson Gunilla, Hyssna



HANAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1640 Antefa's Wasaruh SE26915/2013 FÖDD 2013-03-14, E. US LCCH SE UCH DK UCH US CH SE V-12 Hallam's Jake Of Arolet , U. SE V-07 KBH V-07 NORD V-08 C.I.B NO UCH NORD UCH Chassellis Dehra Ta'Ziffa , Uppf Lundqvist Monica, Lundqvist Hemström Annika, Jordbro , Ägare Vanerud Johanna, Södertälje

1641 Bazinga A Storm Of Swords NO40433/13 FÖDD 2013-03-28, E. SE UCH NO UCH NO V-11 Antefa's Ultimatum , U. JWW-10 C.I.B DK UCH NORD UCH WW-11 Mesmerizing Made In Heaven , Uppf Hansen Simon Tien, Norge , Ägare Simon Tien Hansen, Blystadlia, Norge

UNGHUNDSKLASS

1642 Alex Flaming Storm SE54551/2012 FÖDD 2012-04-29, E. RU CH RO CH HU CH Reedly Road Enjoy The Silence , U. MD CH BG CH CY CH C.I.B RU CH RO CH Enigma Star Quest , Uppf Ryzhankina A, Ryssland , Ägare Andersson Emelie, Lönn Madelene, Lönn Sofie, Nyköping

1643 Illostras Bring It On SE28989/2012 FÖDD 2012-04-14, E. DK V-10 SE UCH Sharqiya American All The Way , U. SE UCH Illostras Angel Of The Morning , Uppf Engström Sundberg Lotta, Göteborg , Ägare Engström Sundberg Lotta, Göteborg

CHAMPIONKLASS

1644 C.I.B DK UCH DK V-09 EUW-10 JWW-09 NORD JV-09 NORD UCH NORD V-10 SE V-10 SE V-11 SE&NO UCH US CH WW-11 Faouziah's Faramir S12747/2009 FÖDD 2008-12-10, E. Northgate's Don't Blame Me , U. INT&NORD&DK UCH NORD&SE V-04 JWW-02 NORD V-02 NO V-02-03 KBH V-04 Faouziah's Bastet , Uppf Larsson Anna, Sadelheim Tanja, Sundbyberg , Ägare Hall Jenny, Torpsbruk

1645 FI JV-05 FI UCH NORD JV-05 SE UCH US CH WW-06 Siphra's King Of Hearts FIN32297/05 FÖDD 2005-01-18, E. US CH Anubis' Horus Of Ghazzi-Isis , U. VWW-08 SE UCH FI UCH Magicway's Min For Siphra , Uppf Sundquist Britt-Marie, Finland , Ägare Britt-Marie Sundquist, Sillankorvantie 18b5, Finland

TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1646 Bazinga A Dance With Dragons NO40438/13 FÖDD 2013-03-28, E. SE UCH NO UCH NO V-11 Antefa's Ultimatum , U. JWW-10 C.I.B DK UCH NORD UCH WW-11 Mesmerizing Made In Heaven , Uppf Hansen Simon Tien, Norge , Ägare Simon Tien Hansen, Blystadlia, Norge

1647 Faouziah's Hera SE25379/2013 FÖDD 2013-03-07, E. SE UCH Rhodepark Star At Enigma , U. SE V-10 SE UCH Faouziah's Fabienne , Uppf Larsson Anna, Sadelheim Tanja, Sundbyberg , Ägare Söderstedt Sara, Lund

1648 Vaskurs Black Pearl Qonjacdotter SE20484/2013 FÖDD 2013-02-10, E. SE UCH DK UCH NORD JV-11 DK V-12 NORD V-12 Vaskurs Idefix Qiwison , U. SE UCH SE V-12 DK UCH Northgate's Kalahari Queen , Uppf Hall Jenny, Gustafsson Joakim, Torpsbruk , Ägare Hall Jenny, Torpsbruk



UNGHUNDSKLASS

1649 Illostras Born Of An Angel SE28986/2012 FÖDD 2012-04-14, E. DK V-10 SE UCH Sharqiya American All The Way , U. SE UCH Illostras Angel Of The Morning , Uppf Engström Sundberg Lotta, Göteborg , Ägare Engström Sundberg Lotta, Göteborg



CHAMPIONKLASS

1650 DK UCH SE UCH Antefa's Tifla S17470/2009 FÖDD 2008-12-31, E. SE UCH NO UCH FI UCH Antefa's Pharaoh , U. SE UCH Antefa's Qilolah , Uppf Lundqvist Monica, Lundqvist Hemström Annica, Stockholm , Ägare Kock Hansson Gunilla, Hyssna

1651 FI JV-12 SE UCH Enigma Sweet Ruth O'Mine SE43956/2011 FÖDD 2011-06-13, E. NORD JV-09 SE V-10 SE&NO UCH C.I.B JWW-09 SE V-11 NORD V-10 DK V-09 EUW-10 DK UCH NORD UCH US CH WW-11 Faouziah's Faramir , U. EE CH C.I.B NORD UCH WW-09 JWW&EUW-08 HU CH Enigma Strike A Pose , Uppf Lönn Madelene, Lönn Sofie, Vallentuna , Ägare Lönn Madelene, Lönn Sofie, Vallentuna

1652 SE UCH Illostras Angel Of The Morning S11091/2009 FÖDD 2008-12-12, E. Chassellis Djahi Ta'Ziffa , U. SE LCCH C.I.B SE UCH DK UCH NO UCH DK LCCH Faouziah's Cleopatra , Uppf Engström Sundberg Lotta, Göteborg , Ägare Engström Sundberg Lotta, Göteborg

1653 FI UCH US CH Siphra's Calluna Kissmia FIN32300/05 FÖDD 2005-01-18, E. US CH Anubis' Horus Of Ghazzi-Isis , U. VWW-08 SE UCH FI UCH Magicway's Min For Siphra , Uppf Sundquist Britt-Marie, Finland , Ägare Britt-Marie Sundquist, Sillankorvantie 18b5, Finland (Specialtecken: C)

R I N G 2 8

DOMARE: MULDOON JOHN

IRLAND




Dostları ilə paylaş:
1   ...   43   44   45   46   47   48   49   50   ...   53
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə